تکمیل ظرفیت بهمن ارشد آزاد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dokhtar 68

عضو جدید
آذر هانا ببخشید ولی باید بی خیال شی آزاد فقط بچه های خودشو شاگرد اولی برمی داره
اگر 86 فارغ شدی باید همون سال اقدام می کردی واسه سراسری اونم دیگه قبول نمی کنه

من غیرانتفاغی بودم
اینطور که شما میگین نیست. منم دانشجوی دانشگاه آزاد بودم. و معدل بالای 17. یکبار میشه از سهمبه بدون آزمون استفاده کرد فرقی نداره کی. فقط یکبار. باید برید دانشگاه محل تحصیلتون و پیکیری کنین که مدارکتون رو ارسال کنن. البته من سال گذشته برام رسال کردن و جای خوبی قبول نشدم علوم تحقیقات کرمانشاه شد که نرفتم. یعنی بهمن سال گذشته باید میرفتم که نرفتم. خدارو شکر امسال تهران جنوب اوردم و همینو میرم.
به قول دوستان دانشگاه ازاد به کسی نه نمیگه دوست عزیز.موفق باشید

dokhtar 68

عضو جدید
اینطور که شما میگین نیست. منم دانشجوی دانشگاه آزاد بودم. و معدل بالای 17. یکبار میشه از سهمبه بدون آزمون استفاده کرد فرقی نداره کی. فقط یکبار. باید برید دانشگاه محل تحصیلتون و پیکیری کنین که مدارکتون رو ارسال کنن. البته من سال گذشته برام رسال کردن و جای خوبی قبول نشدم علوم تحقیقات کرمانشاه شد که نرفتم. یعنی بهمن سال گذشته باید میرفتم که نرفتم. خدارو شکر امسال تهران جنوب اوردم و همینو میرم.
راستی به جز پیگیری از طرف داشنگاه خودتون هم موقع ثبت نام دانشگاه آزاد باید حتما بدون آزمون رو ثبت نام کنین.

dokhtar 68

عضو جدید
بچه ها من تهران جنوبم. ولی چرا سامانه ورود دانشچویان جدید الورودش فعال نیست :( چیکار کنم الان؟؟؟؟؟ وای خدا

آذرهانا

عضو جدید

سلام عزيزم.
يعني براي سال آينده دانشگاه آزاد ثيت نام كنم يا اينكه ثبت نام بدون آزمون دي ماه مي تونم ؟
شما بدون آزمون كرمانشاه قبول شدين؟ من كرمانشاه مي خوام

hani architect

عضو جدید
رفتم سایسش دیدم مدیر گروهش هم در حال حاضر مدرکش ارشده :eek:حتی دانشجوی دکترا هم نبود:w19: شاخ دراوردم شما از استاداش اطلاعاتی دارید :que:
والا من با آقای صالحی پور درک وبیان داشتم سال 86 خوبه از بقیه دوستامم شنیدم که خوبه از لحاظ علمی اما با خانم هدفی طرح داشتم هر چی بگم کم گفتم خیلی استاد خوب وخوش فکری بود و آقای پور اسماعیل هم خیلی فرد فعال هستن و هم دوره خانم هدفی هستند اما از نزدیک آشنایی ندارم...اما خب استادای دیگشو نمیدونم...ولی بعد واحد تبریز هریس و شبستر معماریشون خوبه...ببخشید اطلاعاتم در همین حده..من به هیچ وجه دفاع نکردما سو تفاهم نشه فقط اطلاعاتمو گفتم

آخرین ویرایش:

dokhtar 68

عضو جدید
سلام عزيزم.
يعني براي سال آينده دانشگاه آزاد ثيت نام كنم يا اينكه ثبت نام بدون آزمون دي ماه مي تونم ؟
شما بدون آزمون كرمانشاه قبول شدين؟ من كرمانشاه مي خوام
برو دانشگاه محل تحصیلت سوال کن فک کنم مدارکتو برای ترم آینده بفرستن تهران. چون اگر برای این ترم قرار بود بدون آزمون شرکت کنین باید تا قبل از 7 مهر باید مدارکتون ارسال میشد که احتمالا نشده. برای اطمینان به آموزش دانشکده اتون مراجعه کنین و احتمالا باید همین دی ماه بدون ازمون ثبت نام کنین.بله بدون آزمون علوم تحقیقات کرمانشاه قبول شدم که نرفتم .
آزنمون هم که برگزار شد تراز علوم تحقیقات کرمانشاه زیاد بالا نبود فک کنم حدود 5800 باید بوده باشه. ولی مطمئن نیستم ترازشو. از دوستان بپرسید.

dokhtar 68

عضو جدید
مداركم رو ارسال كنن دانشگاهي كه مي خوام يا تهران؟
دانشگاه محل تحصیلت بای مدارکت رو بفرسته تهران. و تهران با توجه به معدلت و معدل دیگر دانشجوهای ممتاز تعیین میکنه که کجا پذیرفته میشی. البته توصیه پست قبلیمو حتما نحام باید بدین. قبل از همه چیز به دانشگاه محل تحصیلتون مراجعه کنین.
چون من شهریور فارغ التحصیل شدم و اول مهر مدارکمو ارسال کردن تهران. دی ماه که ثبت نام ارشد شرو شد من بدون ازمون هم ثبت نام کردم و بهمن ماه نتیجه ها اعلام شد که علوم تحقیقات کرمانشاه پذیرفته شدم. ولی شما که نیمه دوم هستین رو مطمئن نیستم که الان باید بدون ازمون ثبت نام کنین یا نه. برای اطمینان بازم میکم حتما برید دانشگاهتون و از اموزش دانشکده خودتون سوال کنین که مطمئنی بشین.

آذرهانا

عضو جدید
مرسي عزيزمممممممم
حتما يه سري به دانشگاه خودم مي زنم.
به نظرت من فارغ التحصيل 86 هستم مي تونم بدون آزمون شركت كنم ؟

pariisan

عضو جدید
دوستان کسی میدونه پردیس علوم تحقیقات شاهرود با خود واحد شاهرود چه فرقی داره؟؟

dokhtar 68

عضو جدید
مرسي عزيزمممممممم
حتما يه سري به دانشگاه خودم مي زنم.
به نظرت من فارغ التحصيل 86 هستم مي تونم بدون آزمون شركت كنم ؟
اگر تاحالا مدارکتون رو نفرستاده باشن و از این سهمیه اتون تاحالا استفاده نکردین بله میشه. من اینو قبلا از دانشگاه پرسیده بودم. گفتن فقط یکبار . هرموقع بخوایم. ولی معمولا دانشگاه ها همون سال اول میفرستن خودشون. ولی حالا باز پیگیری کنین که فرستادن قبلا یا نه . موفق باشین

elham m

عضو جدید
والا من با آقای صالحی پور درک وبیان داشتم سال 86 خوبه از بقیه دوستامم شنیدم که خوبه از لحاظ علمی اما با خانم هدفی طرح داشتم هر چی بگم کم گفتم خیلی استاد خوب وخوش فکری بود و آقای پور اسماعیل هم خیلی فرد فعال هستن و هم دوره خانم هدفی هستند اما از نزدیک آشنایی ندارم...اما خب استادای دیگشو نمیدونم...ولی بعد واحد تبریز هریس و شبستر معماریشون خوبه...ببخشید اطلاعاتم در همین حده..من به هیچ وجه دفاع نکردما سو تفاهم نشه فقط اطلاعاتمو گفتم

مرسی از اطلاعاتتون شما کارشناسی هریس خوندید؟

memar-86

عضو جدید
از دوستان اینجا کسی تهران شمال قبول شد؟؟
پول شهریه رو الان ببریم یا بعدا....؟؟؟
چه مدارکی لازمه....؟؟؟

در ضمن اگر ترم اول رو انتخاب واحد کنیم و کلاس بریم و ترم بعد انصراف بدیم باید شهریه ثابت 4 ترمو بدیم؟؟؟؟

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من فردا می‌خوام برم علوم تحقیقات واسه ثبتنام هر چیم تماس میگیرم به اداره ثبتنامش کسی‌ برنمیداره ... کسی‌ هست امروز رفته باشه بگه چیا لازمه و چه کارایی باید اونجا انجام داد؟خیلی‌ بدو بدو داره؟تا ساعت اداری ثبتنام می‌کنن یا تا عصری ساعت چند؟

۱روزه کار تموم می‌شه ؟اگه یکی‌ بیاد مراحل کاری که انجام داده بگه ریز به ریز واقعا لطف بزرگی‌ کرده

۶ قطعه‌‌ عکس
شناسنامه و کارت ملی‌
کپی‌ یا اصل مدرک لیسانس؟
و پول حدوداً چقدر؟ کار اینترنتی هم داریم؟وامم میدن؟
شروع کلاسا از کیه؟

آخرین ویرایش:

aqua_sh

عضو جدید
سلام.منم تهران جنوبم.شما تهران نمی رید؟تو سایت زده دوشنبه اینترنتی.نمی دونید چه مدارکی می خواد؟

ghazal2010

عضو جدید
بچه ها من فردا می‌خوام برم علوم تحقیقات واسه ثبتنام هر چیم تماس میگیرم به اداره ثبتنامش کسی‌ برنمیداره ... کسی‌ هست امروز رفته باشه بگه چیا لازمه و چه کارایی باید اونجا انجام داد؟خیلی‌ بدو بدو داره؟تا ساعت اداری ثبتنام می‌کنن یا تا عصری ساعت چند؟

۱روزه کار تموم می‌شه ؟اگه یکی‌ بیاد مراحل کاری که انجام داده بگه ریز به ریز واقعا لطف بزرگی‌ کرده

۶ قطعه‌‌ عکس
شناسنامه و کارت ملی‌
کپی‌ یا اصل مدرک لیسانس؟
و پول حدوداً چقدر؟ کار اینترنتی هم داریم؟وامم میدن؟
شروع کلاسا از کیه؟

۶ قطعه‌‌ عکس
شناسنامه و کارت ملی‌
کپی‌ یا اصل مدرک لیسانس فرقی نداره
سفته هم میگیرن
یک میلیون تومان هم میگیرن
شروع کلاسا از همین بهمن ماه
130 هزار تومان هم باید به حساب زبرجد بریزی

hani architect

عضو جدید
۶ قطعه‌‌ عکس
شناسنامه و کارت ملی‌
کپی‌ یا اصل مدرک لیسانس فرقی نداره
سفته هم میگیرن
یک میلیون تومان هم میگیرن
شروع کلاسا از همین بهمن ماه
130 هزار تومان هم باید به حساب زبرجد بریزی
شرایط پرداخت برای هر واحد دانشگاهی تو هر شهری فرق می کنه؟ چون به من گفتن دو سوم ثابتو نقدا میخوان به اضافه ی 62000 هزار تومان هزینه خدمات آموزشی و بیمه... برا بقیه شهریه ثابت و متغیر هم یه چک بدون تاریخ.شهریه ثابتم یک و هفتاده...

ghazal25

عضو جدید
دوستای گلم کسی میدونه که ایا میشه این ترم اصلا نرفت و ثبت نام نکرد؟ از ترم بعد برم؟

hani architect

عضو جدید
دوستای گلم کسی میدونه که ایا میشه این ترم اصلا نرفت و ثبت نام نکرد؟ از ترم بعد برم؟
ببین یستگی به واحدی که قبول شدی داره.... باید بپرسی...من از واحد خودمون پرسیدم گفتن میشه برو شهریور بیا ثبت نام....که اگه اینطور باشه ثبت نام با تاخیر محسوب میشه و ترم بعد که میری ثبت نام کنی باید یک دوم شهریه ثابت ترمی رو که نرفتی پرداخت کنی..اینطور میگن که تا یک سال بعد قبولیت فرصت داری اعلام آمادگی برا ثبت نام بکنی و اسمت توی لیست قبولیهاست نگران نباشید. اما خب گفتم یک دوم ثابت هر چند تا ترمی که دیر رفتی باید بدی...
البته با تمام این قضایا من میترسم شهریور رفتم کلا منکر قضیه بشن ......اگه کسی اطلاع دیگه ای در این مورد داره لطف کنه و در جریانمون بذاره...سپاس

آخرین ویرایش:

مهرسار

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه حدودا چند واحد پیش نیاز میدن به اونایی که تغییر رشته دادن؟ و چه درسایی هست؟

dokhtar 68

عضو جدید
سلام.منم تهران جنوبم.شما تهران نمی رید؟تو سایت زده دوشنبه اینترنتی.نمی دونید چه مدارکی می خواد؟
منم تهران جنوبم. ثبت نام فعلا اینترنتیه. مدارکی نمیخواد فعلا اینترنتی ثبت نام میکنید و یه کد رهگیری دریافت میکنین. و یه سری فرم هست که باید دانلود کنین پرینت کنین پر کنین با مدارک مورد نیاز. همه رو نگه دارین و روزهای 23 تا 30 بهمن که تاریخ دقیقشو اعلام میکنن بهمون باید بریم ثبت نام حضوری. فعلا فقط اینترنتی تا فردا فرصت هست و دریافت کد رهگیری.من ثبت نام کردم و کد رهگیری گرفتم.

MHMAX

عضو جدید
از علوم تحقیقات کسی خبر نداره؟
تو سایت هیچی نزده!!
فردا باید حضوری رفت؟

ghazal25

عضو جدید
بله ممنونم از کمکت منم امروز پرسیدم گفتن میشه :smile: ممنون دوستم

arezooo82

عضو جدید
من امروز علوم تحقیقات قزوین ثبت نام کردم.
6 تا عکس 3*4
2 سری کپی اصل مدرک
2 سری کپی شناسنامه و کارت ملی
1070000 شهریه ثابت
62 هزار تومن هم بابت صدور کارت و کمک به صندوق رفاه و ... گرفتن

گفتن هر وقت واحدام رو مشخص کردن،باید برم پول متغیر رو هم بریزم.

TUliP

عضو جدید
من امروز علوم تحقیقات قزوین ثبت نام کردم.
6 تا عکس 3*4
2 سری کپی اصل مدرک
2 سری کپی شناسنامه و کارت ملی
1070000 شهریه ثابت
62 هزار تومن هم بابت صدور کارت و کمک به صندوق رفاه و ... گرفتن

گفتن هر وقت واحدام رو مشخص کردن،باید برم پول متغیر رو هم بریزم.

آرزو جان شما اطلاع داری کسایی که قبول شدن میتونن ترم بعدم برن ثبت نام یا نه؟؟

من تماس که گرفتم ، گفتم مدرکم اماده نیست گفتن ترم بعد بیا ؛ میخواستم مطمئن بشم :smile:

MHMAX

عضو جدید
سلام
امروز رفتم ثبت نام علوم تحقیقات تهران
فرمهارو پر کردم و مدارکو دادم
شماره دانشجویی بهم داد و رمز ورود و گفت به سلامت!!
اینترنتی انتخاب واحد کن و پرداخت انجام بده
خیلی سریع بود و خلوت

arezooo82

عضو جدید
آرزو جان شما اطلاع داری کسایی که قبول شدن میتونن ترم بعدم برن ثبت نام یا نه؟؟

من تماس که گرفتم ، گفتم مدرکم اماده نیست گفتن ترم بعد بیا ؛ میخواستم مطمئن بشم :smile:

نه دقیقا نمیدونم.فقط بودن کسایی که مدرک نداشتن،تعهد دادن و ثبت نام کردن..

malakhak

عضو جدید
کسی میدونه؟؟؟؟؟

برای رزو کردن باید همون موقع ثبت نام بریم؟
باید حتما نصف شهریه رو بدیم یا میشه چک داد؟؟

من از دانشجوهای تهران مرکز شنیدم تهران جنوب تو دانشگاه آزاد تو معماری از همه قوی تره درسته؟؟
دانشگاه خوبی هست آیا؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.