[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام به همه نفتي هاي گل.......:cool:

از دوستان كسي ميدونه تا شماره چند نياز به ليزر زدن چشم نيست:que:

دم همتون گرم ..............;)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه نفتي هاي گل.......:cool:

از دوستان كسي ميدونه تا شماره چند نياز به ليزر زدن چشم نيست:que:

دم همتون گرم ..............;)

سلام
والا به طور كلي نيازي نيس و شما اگه با عينك بتوني ببيني هيچ مشكلي نداره اما اگه عمل كني خوبه ( تجربه شخصي من چون عينك وقتي آدم عرق ميكنه ميوفته يا اگه نباشه كلافه ميشه و اين حرفا و از همه مهم تر نميشه عينك آفتابي زد) اما ميگن اگه شماره چشم بالاي 4 باشه و ليزيك كنيد ايراد داره ( چه ايرادي؟ نميدونم) اما روزي كه من رفتم معاينه طرف گير خاصي نداد كه مدارك بيار تا ببينيم قبلا چشت شماره اش چند بوده؟

eset

عضو جدید
با سلام خدمت همه مهندسان به نظرتون مناطق نفتخیز بهتر است یا ملی حفاری؟ :que::cry::cry::cry::cry::cry:

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
مثل اینکه این ماه هم قرار نیست برای حقوق های شرکت نفت و گاز پارس اتفاق خاصی بیوفته! پیشرفت که نمی کنن هیچ، تازه پسرفت هم داریم.

البته خبر خوب اینه که تقریبا یه هفته میشه که یه آیتم جدید فعال شده(نه برای همه): "فوق العاده مخصوص پارس جنوبي ومناطق مشابه ديگر" و من منتظرم ببینم تو فیش حقوقی این ماه میاد یه نه! آخه یه تاریخ اجرا داره و برخلاف سایر فوق العاده ها یه تارخ قطع. تاریخ اجرا 01/07/91 هست و تاریخ قطع 30/07/91. من متوجه نمیشم، یعنی این فوق العاده فقط واسه مهرماه هست و تو فیش این ماه به صورت معوقه پرداخت میشه، یا چی!؟
علاوه بر این، درصد این فوق العاده واسه هر نفر متفاوت بوده، هر چند نفر که من دیدم، مثل هم نبوده! تا حالا نتونستم رابطه خاصی بین این اختلاف درصدها پیدا کنم! خیر سرشون اومدن یه فوق العاده اضافه کردن، که کلی حرف و حدیث داره!

خبر بد(لااقل واسه من) اینه که بدون اینکه اقدامی کرده باشم واسه ودیعه مسکن(حتی فرم خشک و خالی هم نگرفتم:D)، از همین الان به طور کاملا خودجوش:biggrin: حق مسکن قبلی من حذف و حق مسکن جدید اضافه شده. تو حق مسکن جدید، دقیقا مقداری که در اثر دریافت وام ودیعه مسکن طبق قانون می بایستی کم میشد، کم شده. یعنی فرض بر این بوده که من ودیعه مسکن رو دریافت کردم!

من نمی دونم واقعا این آقایون چیکار می کنن تو شرکت نفت و گاز پارس! البته دروغ گفتم، کاملا می دونم دارن چیکار می کنن!! یکی از دوستام که به شرکت مراجعه حضوری داشت، گفت: "رفتم پیش مسئول فیش های حقوقی، دیدم رو صندلی لم داده داره جدول حل میکنه و سه تا تلفن هم جلوش گذاشته که دارن پشت سر هم زنگ می خورن!" خب معلومه با اینجور کار کردن فیش های ما درست نمیشه.

نمی دونم از کجاش بگم! امروز رفتم دندون پزشکی شهرمون، کلی هم خودمون رو گرفته بودیم، مخصوصا جلو منشی:biggrin: که ما نفتیم و الیم و بلیم(شوخی:D)!!
رفتم داخل، دکتر گفت:"من شما رو پذیرش نمی کنم"!! گفتم چرا؟ گفت: "شرکت نفت الان 6 ماهه که پول من رو نداده و من دیگه دفترچه نفت رو نمی پذیرم"
ما هم سرمون رو انداختیم زیر و نفهمیدیم چطوری از مطب اومدیم بیرون:biggrin:

خب چی میشه گفت!

حالا اینجا نمیشه راجع به جزئیات مربوط به درصدها و مبالغش حرف زد ولی ایشالا با فیش جدید سعی می کنم این جزئیات رو هم ارسال کنم.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
صالحی جان فیش حقوقی این ماه رو نمیفرستی؟ :)
واسه منم این ماه پسرفت داشته کلی دپرس شدم :cry:

من توقع نداشتم به این زودی فیش بیاد رو سایت و پست قبلیم رو با اطلاعاتی که تو بخش "سوابق فوق العاده های کارمند" ثبت شده بود، نوشتم. ممنون که خبر دادی. فیش حقوقیم رو دیدم. برای من فیش حقوقی این ماه آیتم های خوبی داره که به زودی آنالیزش رو با ایمیل به دوستان ارسال می کنم.

icofc

عضو جدید
سلام
من مصاحبه مجدد شرکت نفت مرکزی زاگرس قبول شدم
کسی اطلاعی از محل کار شرکت زاگرس ، نحوه اقماری و حقوقش داره؟
ممنون

anisman

عضو جدید
مصاحبه در وزارت خارجه

مصاحبه در وزارت خارجه

دیدم اینجا پر کارشناسه مصاحبه است. گفتم بپرسم برای مصاحبه چی کار باید بکنم تا حتما قبول بشم.مرحله اول رو قبول شدم. از 21 هزار نفر 217 نفر قبول شدیم... از استرس مصاحبه هم قلبم تو دهنمه....:cry::cry::cry::(:(:(:(:(:(
رسته سیاسی وزارت خارجه

anisman

عضو جدید
مصاحبه در وزارت خارجه

مصاحبه در وزارت خارجه

دیدم اینجا پر کارشناسه مصاحبه است. گفتم بپرسم برای مصاحبه چی کار باید بکنم تا حتما قبول بشم.مرحله اول رو قبول شدم. :cry::cry::cry::(:(:(:(:(:(
رسته سیاسی وزارت خارجه

آخرین ویرایش:

lonelinesspains

عضو جدید
سلام، دوستان این سمت هایی که تو دوران کار اموزی میزنن واقعی هست یا فرمالیته؟ از بچه های گروه قبلی مهندس ناظر خطوط لوله کارش چی هست تو نفت و گاز پارس؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه مهندسان به نظرتون مناطق نفتخیز بهتر است یا ملی حفاری؟ :que::cry::cry::cry::cry::cry:

سلام دوست من.
بستگی به خودت داره.
حفاری کارش مردونه تر و سخت تره ولی پولشم بیشتره.
البته برای رشته ی مهندسی شیمی میگم.رشته ی شمارو نمیدونم!!!
مناطق نفتخیز (گچساران و اهواز و امیدیه) هستن ولی حفاری اهوازه.اگه داخلی باشی خود اهواز ولی اگه مأموریتی بشی هر 14 روز یه جای ایرانی و 14 روزم تو خونه!!!
مناطق بری راحت تری.حفاری خیلی سخته.14 روزی که میای خونه همش استرس اینو داری دوباره تموم بشه بری سر کار.داداش من حفاریه در به در دنبال اینه انتقالی بگیره بیاد بهره برداری گچساران(جز همون مناطق نفتخیز هست)

eset

عضو جدید
سلام دوست من.
بستگی به خودت داره.
مناطق نفتخیز (گچساران و اهواز و امیدیه) هستن ولی حفاری اهوازه.اگه داخلی باشی خود اهواز ولی اگه مأموریتی بشی هر 14 روز یه جای ایرانی و 14 روزم تو خونه!!!
مناطق بری راحت تری.حفاری خیلی سخته.14 روزی که میای خونه همش استرس اینو داری دوباره تموم بشه بری سر کار.داداش من حفاریه در به در دنبال اینه انتقالی بگیره بیاد بهره برداری گچساران(جز همون مناطق نفتخیز هست)

متشکرم وحید جان

eset

عضو جدید
فرا رسیدن ماه محرم بر همه دوستان عزیزم تسلیت باد
از خدای بزرگ میخوام کمکمون کنه با نیتی پاک پا به صنعت نفت بذاریم و خالصانه و در راه خدا کار کنیم.
و یک نکته دیگه اینکه پول نفت نمیدونم چطوره که بعد از چند سال یارو خانواده و فامیل و دوست رو فراموش میکنه####### از خدا می خوام ما از این قشر از افراد نباشیم

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست من.
بستگی به خودت داره.

خدارو شکر من اینجوری نيستم و بعد از 10 روز همش ميگم کی ميشه که برگردم سر کار¿ چون هم سرکار همکارام خيلی گلن هم تو خوابگاه کلی تفريح هست :دی

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدارو شکر من اینجوری نيستم و بعد از 10 روز همش ميگم کی ميشه که برگردم سر کار¿ چون هم سرکار همکارام خيلی گلن هم تو خوابگاه کلی تفريح هست :دی

خوش بحالت.داداش من یه پسر یه ساله داره که وقتی میره سرکار جونش میره براش تا برگرده...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از تمامی دوستانی که رفتن سرکار یا آزمون قبول شدن و منتظر مصاحبه هستن و یا مصاحبه شدن منتظر فراخوان هستن که بهشون بگن بیاین سرکار عاجزانه میخوام برا ماهم دعا کنن جذب صنعت نفت بشیم.
بخدا تمام عمرم تو گچساران که یکی از شهرهای اصلی مناطق نفتخیز جنوبه دود و گرمای نفت و گاز رو خوردم اما تو شهر خودمون استخدام نمیشیم!!!!
خدایی این عدالته!!؟؟؟
به همتون تبریک میگم.برا منم دعا کنین...

icofc

عضو جدید
سلام
من مصاحبه مجدد شرکت نفت مرکزی زاگرس قبول شدم
کسی اطلاعی از محل کار شرکت زاگرس ، نحوه اقماری و حقوقش داره؟
ممنون

reza_sss

عضو جدید
سلام دوستان
دوستان کسی از ذخیره های پخش و پالایش خبری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

555ali

عضو جدید
سلام ... بچه هایی که تکمیل ظرفیت نفت و گاز پارس بودن و قراربود برن دوره اموزشی ماهشهر مثل اینکه باید حالا حالا ها منتظر بمونن ... مثل اینکه گفتن میخوان بعد از برگزاری ازمون استخدامی جدید بانیروهای جدید استخدامشون کنن که فکر کنم اگه اینجوری باشه یه دو سالی باید منتظر بمونن

hyperlink05

عضو جدید
سلام ... بچه هایی که تکمیل ظرفیت نفت و گاز پارس بودن و قراربود برن دوره اموزشی ماهشهر مثل اینکه باید حالا حالا ها منتظر بمونن ... مثل اینکه گفتن میخوان بعد از برگزاری ازمون استخدامی جدید بانیروهای جدید استخدامشون کنن که فکر کنم اگه اینجوری باشه یه دو سالی باید منتظر بمونن
سلام ببخشید منبع خبرتون از کجاست؟

mehdi_petro

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميخواسم از شما مهندسين عزيز كه الان ديگه رفتيد سر كار بپرسم كه واسه مصاحبه استخدامي چي بلد باشيم چي بخونيم كلا چه موضوعاني بيشتر مهمه........از دوستاني كه منو راهنمايي كنن ممنون ميشم....

arman_20

عضو جدید
سلام . ببخشید اقای صالحی عزیز یا دوستان گل دیگه میشه یه نفر یه فیش حقوقی از هر شرکتی ( مناطق حفاری پارس ) بفرسته برای من
که اشنا شم با این جزییات حقوق ها . دست گل تون درد نکنه

asalooasalooyeh

عضو جدید
با سلام به همه دوستان گل.....

چند سوال داشتم لطفا راهنمايي بفرماييد.....

من سازمان منطقه ويژه پارس قبول شدم.....

آيا از دوستان عزيز كسي اطلاع داره كه محل كارش كجاست؟

نوع كارش تو سايت هست يا كادر اداري؟ (فوق ليسانس عمران)

شرايط كاريش خيلي سخته؟ من از هر كس مي پرسم ميگه شرايطش وحشتناكه! اما خودم خيلي علاقه مندم كه برم براي كار

آيا دو هفته كار هست دو هفته استراحت؟ يا كلا بايد هر هفته شنبه تا چهارشنبه سر كار باشيم؟

حقوقش چند تومن ميشه حدودا؟ ( با در نظر گرفتن ممتازي ارش عمران !!!!)

حقوق ممتازي چقدر بيشتر از آزموني هست؟ اصلا تفاوتي هم داره؟

چشمم تا شماره چند ضعيف باشه نيازي به ليزر نداره؟!!!!

راستي به ما هنوز واسه معاينه پزشكي و گزينش خبر ندادن. گفتن نه زنگ بزنيد نه مراجعه حضوري كنيد.تا كي به ما خبر ميدن؟ چند ماه طول ميكشه؟

دوستان گل تو رو خدا بهم جواب بدين . دم همتون گرم. خيلي مردين.................

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام خدمت آقاي صالحي عزيز و همه دوستان عزيز.....

آيا كسي از ميزان حقوق فوق ليسانس عمران در سازمان منطقه ويژه پارس خبر داره؟

سازمان منطقه ويژه پارس چه جور جايي هست؟ آيا يك شركته؟ كارش واسه مهندس عمران تو سايته؟ يا يك قسمت اداري هست؟

با تشكر از همه دوستان عزيز.........

بالا