تشکیل یک تیم برای ساخت فروم رسمی علوم تحقیقات

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز فعلآ در حال مذاکرات با دکتر جباری هستیم
من چون قبلآ سایت گروه روباتیک دانشگاه رو درست کردم(البته خیلی دیدنی بود :biggrin:) و توی نمایشگاه حضور داشتم چندان از طرف دکتر جباری مشکل نداریم اما سایر مسئولین یه خرده بی اعتنا هستن
یه چند وقت دیگه اگر اتفاق خواستی نیفته انتخابات انجمن علمی رباتیک هست اگر بشه از اون جا راحت تر می تونیم کار کنیم
حتمآ به کمک تمام رشته ها نیاز داریم و از دوستانی که مایلند دعوت به همکاری می کنیم

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز

اگر می خواین هدفمند کار بشه، الان که دانشگاه شروع شده به نظر من حضوری و تو دانشگاه صحبت کنیم بهتر نتیجه می گیریم!

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر خیلی خوبی این جوری می تونیم لا اقل یه هدف مشترک برای کار کردن پیدا کنیم و با و ضعییت موجود برنامه ریزی کنیم باید سایر بچه ها هم که اینجا هستن و کسایی که تو دانشگاه علاقه دارن باید جمع بشن و نظراشون رو بگن تا برنامه ریزی بهتر صورت بگیره
من همین جا اعلام آمادگی می کنم

محمد فرزانه

عضو جدید
اگه کمکی از دست من بر بیایید منم هستم ;)

به احتمال زیاد یکی از بحثای جلسه تشکیل فرومه
این فروم اگه تایید بشه مختص گرایش خاصی نیست ،پس شما نیایید که بما کمک کنید ،شما باید باشید! ، تا سر رشتتون بی کلاه نمونه
اگر می خواین هدفمند کار بشه، الان که دانشگاه شروع شده به نظر من حضوری و تو دانشگاه صحبت کنیم بهتر نتیجه می گیریم!
من مطمعنم یه روزی ،چند نفری خواستن که کاری بکنن و باعث شدن که
iran-eng ها
ir-micro ها
تیم های قوی
جنبشهای علمی
و
.
.
.
درست بشه ، یه اشتراکی همشون داشتن و اون این بود که دور هم جمع شدن و بحث کردن و نتیجه گرفتن ،من اینو به عینه تو دانشگاه شیراز دیدم .
ببیینم بچه های با غیرت ما چیکار میکنند .

آخرین ویرایش:

elhamgh6666

عضو جدید
بچه ها لطفاً هر کاری خواستید انجام بدید همین جا اعلام کنید تا ما هم در جریان باشیم همه کارا را تنهایی نکنید ها!:victory:حالا شما بگید چه طور می خواهید فروم بزنید ما هم واسه آبدارچی:w05:

محمد فرزانه

عضو جدید
احسان درست میگه
من دوستامو که به اینجا دعوت میکردم ،بهشون تاکید میکردم با اسم واقعی عضو بشن
این کار باعث میشه ، آدم خودش باشه و راحت چهره عوض نکنه
اگه عضوی مخفی باشه و ظرفیت نداشته باشه ، بخودش اجازه میده آزاد رفتار کنه ، وحتی به بقیه جسارت کنه ، واین بمرور زمان عادت روحی بدی به بار میاره

elhamgh6666

عضو جدید
بچه ها امروز اولین روز نمایشگاه بین المللی بود.من سر زدم هنوز غرفه دانشگاه یه سری کار داشت ولی بدم نبود .فقط دکتر جباری تحویلمون گرفت خداییش دکتر جباری کارش 20

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
.فقط دکتر جباری تحویلمون گرفت خداییش دکتر جباری کارش 20
:biggrin:
دکتر جباری کارش 20 در نشان دادن دانشگاه به عنوان بهشت گمشده

فقط نمیدونم چرا برای کارهای علمی پول خرج نمی کنه

راستی تو جلسه که با دکتر جباری داشتم ایشون گفتن هفته دیگه انتخابات انجمن علمی رباتیک برگزار میشه.ایشون درخواست ما رو در رابطه با اینکه افراد کاندید باید سابقه کار علمی داشته باشن رد کردن و فقط به حذف افراد دارای مشروطی اشاره کردن
و نکته جالبه دیگه اینه که بودجه انجمن علمی رباتیک رو می خوان کاری کنن که از ستاد مرکزی دانشگاه آزاد بگیرن((پس این بودجه پژوهشی چی میشه؟؟؟))

soltanimehr66

عضو جدید
هیشکی دوسمون نداره

هیشکی دوسمون نداره

ما این همه واسه دانشگاه زحمت میکشیم:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:!!!!!!! ولی پژوهش واسه راه اندازی سایت کمکی نکرد.
خودمون باید دست به کار شیم.
راستی دوستان هرکی مقاله یا چیز به درد بخوری داره واسمون بفرسته;)
www.elec-fsr.blogfa.com

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیز واضح نشان دادن دانشگاه به عنوان بهشت گمشده
من این نمایشگاه به دلیل کارهایی که داشتم نرسیدم برم اما خداییش بار اول که به عنوان مسئول رفتم نمایشگاه گلستان .....کف کردم...:eek::question:
گفتم خدایا این دانشگاه ماست؟؟؟؟؟:eek:
حالا عکس های دانشگاه مرودشت که از دانشگاه ما ارایه داده بود به عنوان بنیان گذار دانشگاه ما رو باید می دیدید:lol:
واقعآ دکتر توی جذب دانشجو برای دانشگاه خیلی کار کرده و موفق هم بوده:king:

elhamgh6666

عضو جدید
آره خوب منم همین و میگم که بدجور رو دانشگاه تبلیغ میکنن فکر کنم ما همه گول ظاهر علوم تفریحات و خوردیم!آخه من خودم اولین بار که واسه امتحان اومدم:eek: وقتی دانشگاه را با وسعتش دیدم از جایی که رشتم تجربی بود و شانس قبولیم 10%بود (خبر نداشتم که بعضی ها با درصد منفیم قبول میشن)تو دلم گفتم یعنی خدا میشه من کامپیوتراینجا قبول شم:w05: یه جورایی شد آرزوم که قید رشته و هر چی قبول شدم زدم :w15:الآنم راضیم هر چی باشه یه روز آرزوم بوده:w20:

محمد فرزانه

عضو جدید
اینجا داشتیم در مورد جلسه حضوری و فرومو اینا بحث میکردیم که elhamgh6666 زد جاده خاکی و احسانم دنبالش رفت

بهتره نظرتونو در باره جلسه حضوری و فروم ادامه بدین

محمد فرزانه

عضو جدید
زدن یه فروم مختص علوم و تحقیقات فارس و مباحث مربوط به رشته هاش ،علاوه بر اینکه میتونه سالها دوستان هم دانشگاهی را کنارهم نگه داره ، کمک خوبی برای معرفی دانشگاه است .
میتونه کمک کنه که بچه ها قدمهای اول برای همکاری و کارهای بزرگو راحتر و زودتر بردارن.
بهر حال یه روز می خوایم بگیم اینجا درس خوندیم
به قول مهندس کریمی باید دانشجوها فرهنگ دانشگاهو عوض کنن ،

تا اینجا که من فهمیدم ، اگه benefic همون آقای بینش دفتر گروه برق باشه ، بهترین گزینه برای هماهنگ کردن بچه ها برای جلسه میتونه باشه،

من به تاثیر این فعالیت ها خیلی امیدوارم

احسان موذن
علیرضا سلطانی مهر
علیراد
benefic
الهام
امید برقبانی
ساناز
overlord
حامد سبز پرور(لو دادمت)
psychic(امیر)
amin_geladiator
علی قدرت
mohsenk313
babak_deghat
sadegh alavi
محمد ایرانپاک
Ali Bita
و
.
.

همگی نظرتونو بگید

آخرین ویرایش:

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام شرمنده بابت جاده خاکی:smile:
به نظر من نیازی برای زذن یه فروم نیست میشه همین جا کار کرد بالا هم زده علوم و تحقيقات فارس
فرهنگ دانشگاه با فروم زدن عوض نمیشه با کار کردن عوض میشه
به نظر من باید بچه ها رو هماهنگ کرد برای فعالیت علمی

محمد فرزانه

عضو جدید
سلام دوستان
من فردا میگردم ببینم میشه از دفتر فرهنگ یه اتاق گرفت تا درست و حسابی جلسه بگیریم و کارا رو هماهنگ کنیم;)

بعد ازاین پستت ،خبری ندادی
برای همین یادم رفت که داری جلسه رو هماهنگ میکنی ، وچون پستت یادم نبود ، گفتم شاید Benefic.H اینکارو بکنه
بهرحال معذرت
راستی جلسه اتاق نمی خواد ،خدا داده کلاس

آخرین ویرایش:

محمد فرزانه

عضو جدید
با اضافه شدن نظر احسان تقریبا اکثر بچه هایی که اینجا حضور پیوسته تر داشتن نظرشونو گفتن، ادامه اش ان شاء الله به عنوان یه مورد از بحثامون تو جلسه حضوری

محمد فرزانه

عضو جدید
واقعا حیفه بچه هایی که با میل خودشون دور هم جمع شدن ، بدون هیچ کاری یواش یواش پراکنده شن
همگی به خودمون اجازه بدیم حداقل یه بار دور هم جمع بشیم و فکرامون و ایده هامونو بگیم
برای همین مجبوریم ، برای هر چه زودتر تشکیل شدن این جلسه ، یه تاپیک جدید بزنیم