Laboratory Experiments For Ge... / Koolman Color Atlas of Biochemistry

hex6789

عضو جدید
سلام

دوستان عزیز یک دسته دیگر از کتاب های مربوط به مهندسی شیمی ، کتاب های مربوط به آزمایشگاه ها هستند که می تونن نقش مهم و حیاتی رو برای ما بازی کنن ...

امیدوارم با یاری شما بتونیم به این تالار نظم مناسبی بدیم تا همه بتونن به نحو احسن از امکانات این تالار بهره ببرن ...

با تشکر از شما - حمیدرضا حسنی
مهندسی شیمی - پتروشیمی - دانشگاه فردوسی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hex6789

عضو جدید
Laboratory Experiments For General , Organic and Biochemistry

Laboratory Experiments For General , Organic and Biochemistry

سلام

در این پست قصد دارم کتاب بسیار غنی و کاملی رو معرفی کنم که واقعا همیشه واسم یه آرزو بود داشتن اینچنین کتاب کاملی در زمینه آزمایشگاه ...

کتاب Laboratory Experiments For General , Organic and Biochemistry که ویرایش چهارم آنرا برا دانلود قرار داده ام در زمینه آزمایش های عملی شیمی عمومی ، شیمی عالی و بیوشیمی هستش و توضیحات بسیار کامل و بی نقصی رو در این زمینه ارائه کرده است (خودم یک دور گذری کتابو بررسی کردم) و از مزایای فایلی که قرار دادم اینه که در مقابل کیفیت خوب صفحات حجم خیلی پایینی دارد :smile:!
مولفان این کتاب آقایان Bettelheim و Landesberg هستند و قیمت ویرایش ششم این کتاب در سایت آمازون 93 دلار آمریکاست .
در زیر تصویر روی جلد ویرایش ششم آنرا ملاحظه می کنید که متاسفانه نتونستم پیداش کنم و به ارائه ویرایش چهارم بسنده کردم :(

لینک دانلود: Laboratory Experiments For General, Organic and Biochemistry - 4th Ed (حجم : 2.5 مگابایت)

موفق باشید دوستان ;)

hex6789

عضو جدید
Koolman Color Atlas of Biochemistry

Koolman Color Atlas of Biochemistry

سلام

کتابی که قصد دارم معرفیش کنم یک کتاب مصور و در واقع یک اطلس زیبا و با کیفیت در زمینه بیوشیمی هستش که ویرایش دوم این عنوان است و مولفان آن آقایان Jan Koolman و Klaus-Heinrich Roehm هستند که این کتاب را توسط انتشارات Thieme کانادا و در 215 صفحه در سال 2005 چاپ کردند که قیمت آن در آمازون 37 دلار است ...

لینک دانلود : Koolman Color Atlas of Biochemistry (حجم : 17 مگابایت)

موفق باشید - حمیدرضا حسنی ;)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز