*♥-..~ ๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑ ╬♥╬دعا برای بچه های ارشد ╬♥╬.๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑..~ *♥

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
8.30امسب میهاد خاله
دها تن
شما هم واسه من دعا کنید..چقد دیر میادا

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما هم واسه من دعا کنید..چقد دیر میادا

من واشه همه دها میتونم خداجون اسالله همه موفق بسن خب مگه سیه همه مون 4 سال زحمت کسیدیم اسالله موفخ میسیم
اره خیلی دیر همس استلس بسه هالو زیهاد میتونن دینه بدجنسا

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالله همتون امسال مثل من رتبه یک بیارین،اگه نشد دیگه آخرش زیر ده بیارین:smile:
دوستان توکلتون به خدا،منم منتظرم.

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحيمِ.

«أنْتَ اللهُ الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، مُبْـدِئُ الْخَلْقِ وَمُعيدُهُمْ وَأنْتَ اللهُ الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، مُدَبِّـرُ الْاُمُورِ، وَ بٰاعِثُ مَنْ فِي الْقُبُورِ، وَ أنْتَ اللهُ الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ الْقٰابِضُ الْبٰاسِطُ، وَ أنْتَ الله الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، وٰارِثُ الْأرْضِ وَمَنْ عَلَيْهٰا. أسْئَلُكَ بِاسْمِكَ الَّذي إذٰا دُعيتَ بِهِ أجَبْتَ، وَإذٰا سُئِلْتَ بِهِ أعْطَيْتَ وَ أسْئَلُكَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ أهْلِ بَيْتِهِ، وَ بِحَقِّهِمُ الَّذي أوْجَبْتَهُ عَليٰ نَفْسِكَ أنْ تُصَلِّيَ عَليٰ مُحَمَّدٍ وَ ٰالِ مُحَمَّدٍ، وَ أنْ‌ تَقْضِيَ لي حٰاجَتي، السّاعَةَ السّاعَةَ، يٰا سَيِّدٰاهُ، يٰا مَوْلٰاهُ، يٰا غِيٰاثٰاهُ، أسْئَلُكَ بِكُلِّ اسْمٍ سَمَّيْتَهُ بِهِ نَفْسَكَ، وَاسْتَأْثَرْتَ بِهِ في عِلْمِ الْغَيْبِ عِنْدَكَ أنْ تُصَلِّيَ عَليٰ مُحَمَّدٍ وَ ٰالِ مُحَمَّدٍ، وَ أنْ تُعَجِّلَ خَلٰاصَنٰا مِنْ هٰذِهِ الشِّدَّةِ، يٰا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَالْأبْصٰار، يٰا سَميعَ الدُّعٰآءِ،‌إنَّكَ عَليٰ كُلِّ شَيْءٍ قَديرٌ، بِرَحْمَتِكَ يٰا أرْحَمَ الرّاحِمين؛
302_11883.jpg

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالله همتون امسال مثل من رتبه یک بیارین،اگه نشد دیگه آخرش زیر ده بیارین:smile:
دوستان توکلتون به خدا،منم منتظرم.
منسی عموجون من زیر ده اینا نمیخوام فقط تو سهر خودم قفول بسم کافیه حالا دانشگاه گیلانم نسد غیرانتفاعیم باسه خوبه
باسم هلسی خدا بخواد همونه
منشیییییییییییی

«أنْتَ اللهُ الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، مُبْـدِئُ الْخَلْقِ وَمُعيدُهُمْ وَأنْتَ اللهُ الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، مُدَبِّـرُ الْاُمُورِ، وَ بٰاعِثُ مَنْ فِي الْقُبُورِ، وَ أنْتَ اللهُ الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ الْقٰابِضُ الْبٰاسِطُ، وَ أنْتَ الله الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، وٰارِثُ الْأرْضِ وَمَنْ عَلَيْهٰا. أسْئَلُكَ بِاسْمِكَ الَّذي إذٰا دُعيتَ بِهِ أجَبْتَ، وَإذٰا سُئِلْتَ بِهِ أعْطَيْتَ وَ أسْئَلُكَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ أهْلِ بَيْتِهِ، وَ بِحَقِّهِمُ الَّذي أوْجَبْتَهُ عَليٰ نَفْسِكَ أنْ تُصَلِّيَ عَليٰ مُحَمَّدٍ وَ ٰالِ مُحَمَّدٍ، وَ أنْ‌ تَقْضِيَ لي حٰاجَتي، السّاعَةَ السّاعَةَ، يٰا سَيِّدٰاهُ، يٰا مَوْلٰاهُ، يٰا غِيٰاثٰاهُ، أسْئَلُكَ بِكُلِّ اسْمٍ سَمَّيْتَهُ بِهِ نَفْسَكَ، وَاسْتَأْثَرْتَ بِهِ في عِلْمِ الْغَيْبِ عِنْدَكَ أنْ تُصَلِّيَ عَليٰ مُحَمَّدٍ وَ ٰالِ مُحَمَّدٍ، وَ أنْ تُعَجِّلَ خَلٰاصَنٰا مِنْ هٰذِهِ الشِّدَّةِ، يٰا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَالْأبْصٰار، يٰا سَميعَ الدُّعٰآءِ،‌إنَّكَ عَليٰ كُلِّ شَيْءٍ قَديرٌ، بِرَحْمَتِكَ يٰا أرْحَمَ الرّاحِمين؛

وای منسیییییییییییییییییی

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهم راه راسته یا ارشد؟ :D
هر کی بیشتر تلاش کرده باشه ایشالا نتیجه شو میگیره ;)

هان خب مهم هر دوتاست عموجون
اره خب ماهم 4 سال تو دانسگاه پهام نور سختی کسیدیم تلاسم کردیم باسم با خداست
منشییییییییییی

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ان شا الله که همه جواب زحماتی که کشیدن رو بگیرن و مهمتر از هم بتونن علمی رو که آموزش می بینن در اینده در جای مناسب نشر بدن و استفاده کنن.
همگی موفق باشید.:gol:

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا گلسا مگه تو دانشجو ارشد نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یارانراد

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
خدا جای حق نشسته
هرکی تلاش کرده نتیجه تلاشش رو میبینه
ان شالله که فردا همه ارشدی ها خوشحال هستن
تا دیشب اصلااز استرس خبری نبود اما از صبح یه کمی یه کوچولو رفتم تو مود استرس

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وااااااااااای گلسا مرسی....من خودم از این دسته محسوب میشم..

vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy mer30 yani mishe .....ke man ..............

:crying2:خدایاامیدمو ناامید نکن:cry:

ایشالله که همتون قبول بشین :gol:

خوشملای خودم ایشالله همتون موفق باشید .به امید قبولی همتون :w10:

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که یه هفته هستش خواب و خوراکم ریخته بهم دیشب تا صبح بیدار بودم :cry:

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
عالی بود اجی جونم. امیدوارم هممون قبول بشیم. آمین

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وااااااااااای گلسا مرسی....من خودم از این دسته محسوب میشم..
هان نه دینه

ان شا الله که همه جواب زحماتی که کشیدن رو بگیرن و مهمتر از هم بتونن علمی رو که آموزش می بینن در اینده در جای مناسب نشر بدن و استفاده کنن.
همگی موفق باشید.:gol:
منسید اسالله
من که کلاً امید ندارم............:D
ای بابا سلا امیدتون به خدا باسه

منم بهت امید ندارم :biggrin:
گوناه دانه ها
سلام
خدا جای حق نشسته
هرکی تلاش کرده نتیجه تلاشش رو میبینه
ان شالله که فردا همه ارشدی ها خوشحال هستن
تا دیشب اصلااز استرس خبری نبود اما از صبح یه کمی یه کوچولو رفتم تو مود استرس
اسالله
وایس من دیسب استنسم گلفته بود املوس خوفم

منشی از همه

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که یه هفته هستش خواب و خوراکم ریخته بهم دیشب تا صبح بیدار بودم :cry:
اخه چرا خب اینم یه ازمون یا قبول میشید یا نمیشید بسپارید به خدا شما که تلاستون کلدین عموجون
هرسند خودمم دیسب استنس داستم اشلا هه وضعی بود کلی قران خوندم اروم سدم

عالی بود اجی جونم. امیدوارم هممون قبول بشیم. آمین

خوانس میتونم داادسی تونم دها تونیا
منسی
اسالله هلسی خیره اتفاخ بیفته

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم خانم گلسا2 باید ارشد ادبیات فارسی بخونن.....

من که با زبون کومور راحت تر ارتباط برقرار میکنم.....:biggrin:

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ارزوی پیروزی و سر بلندی واسه همشون دارم.
انشاالله که موفق باشن.;)

ایشالله همه ی دوستای گلم و همه ی اونایی که چند ماه وقت گذاشتنو تلاش کردن به خواستشون برسن.

وااااااااااااااااااااااااای میسی دخمل خوف خودم................
مرسی که به یاد عموتی................
منم از اینام...............
دعا کنید دیگههههههههههههههههههه..........

ایشالا که همه تون برین شریف.:D

انشالله همه بخواسته هاتون برسید

enshaalah.berin sharif manam 2 sal dige behetun molhagh misham oonja:smile:
bache ha bi zahmat karname hatun ke oomad inja bezarin albate age dust dashtin
mercy:gol:

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت

به نیت قبولی بچه های پپر تلاش باشگاه مهندسان

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ایشالااااااااااااااا همتون قبولیییییییییییییییییییییییین :smile:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
انشاالله که هر چی بصلاحتون هست پیش بیاد .. انشاالله

بالا