۩۞۩ٌ پاتوق مهندسین منابع طبیعــی ۩۞۩ٌ

fantastic girl

عضو جدید
خو مگه شرایطش چیاست ؟؟!!!

این همه تاپیک داره !

راس میگه شرایطش دیگه چیه!ایییییییییییین همه تاپیک تو تالار منابع طبیعیه.باید جدا بشه با این همه گرایش که داره!
+توکل دنیا منابع طبیعی 1رشته جداس به اسمnatural resources egineeringهمه جام از کشاورزی جداس.بهش ربط داره ولی گرایشش نیس:razz:
تو ایرانم رشته جداس ولی ازنظر شغلی چون جدیده فعلا زیر نظر جهاد کشاورزیه:surprised: ولی سازمان محیط زیست داریم که گرایش منابع طبیعه خوشبختانه:)رشتهenvironmental engineering
اگه قرار بود کشاورز بشیم که نمی رفتیم منابع طبیعی:biggrin:قابل توجه بعضیا!!!!:w08:
راستی رزا جون مرسییییییی از حمایتت:w27:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راس میگه شرایطش دیگه چیه!ایییییییییییین همه تاپیک تو تالار منابع طبیعیه.باید جدا بشه با این همه گرایش که داره!
+توکل دنیا منابع طبیعی 1رشته جداس به اسمnatural resources egineeringهمه جام از کشاورزی جداس.بهش ربط داره ولی گرایشش نیس:razz:
تو ایرانم رشته جداس ولی ازنظر شغلی چون جدیده فعلا زیر نظر جهاد کشاورزیه:surprised: ولی سازمان محیط زیست داریم که گرایش منابع طبیعه خوشبختانه:)رشتهenvironmental engineering
اگه قرار بود کشاورز بشیم که نمی رفتیم منابع طبیعی:biggrin:قابل توجه بعضیا!!!!:w08:

والا همینا که مهندس گفتن !!!

ولی خب قبول کن من تنهایی نمیتونم درخواست بدم .. بالاخره یه هفت هشت ده پونزده تایی کاربر فعال هم لازم داره ! ... همین الانش توی باشگاه کلی هم رشته ای داریم ولی هیچ کدوم توی تاپیک های علمی فعالیت نمیکنن ... باید بقیه هم فعالیت کنن تا بتونیم جداش کنیم .

fantastic girl

عضو جدید
اینجا هم چون هنوز کاربر فعال زیادی نداره زیر نظر تالار کشاورزیه !

باشه حالا که همه دنبال بهانن وا3 کاربر پس 1کار دیگه که میشه کرد
اونم اینکه بااینکه جدیده تو ایران ولی همه جا میگن کشاورزی و منابع طبیعی
خب پس تالارم میتونه اینجوری باشه:d

fantastic girl

عضو جدید
والا همینا که مهندس گفتن !!!

ولی خب قبول کن من تنهایی نمیتونم درخواست بدم .. بالاخره یه هفت هشت ده پونزده تایی کاربر فعال هم لازم داره ! ... همین الانش توی باشگاه کلی هم رشته ای داریم ولی هیچ کدوم توی تاپیک های علمی فعالیت نمیکنن ... باید بقیه هم فعالیت کنن تا بتونیم جداش کنیم .
بله شما که از خودمونی!حرفتون متینه:smile:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

جسارت نباشه ها ولی دلیلش عدم فعالیت شما و هم رشته ای های محترمتونه!

باشه حالا که همه دنبال بهانن وا3 کاربر پس 1کار دیگه که میشه کرد
اونم اینکه بااینکه جدیده تو ایران ولی همه جا میگن کشاورزی و منابع طبیعی
خب پس تالارم میتونه اینجوری باشه:d

اینو که افشین گفت منم رفتم درخواستشو دادم نزدیک بود رزا کلّمو بکنه توشو پُره کاه کنه بزنه سردر تالار تا بشم مایه عبرت سایرین!

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جسارت نباشه ها ولی دلیلش عدم فعالیت شما و هم رشته ای های محترمتونه!
اینو که افشین گفت منم رفتم درخواستشو دادم نزدیک بود رزا کلّمو بکنه توشو پُره کاه کنه بزنه سردر تالار تا بشم مایه عبرت سایرین!

آره ... بچه ها اصلا فعالیت نمی کنن !

من انقدر ظالمم ؟!

گل سرخ 22

عضو جدید
آره واقعا شرمنده ام صباجون .مشکل لپ تاپ و اینترنتم بود یه مدت قابلیت اتصال نداشتم بعدشم درگیر وبلاگم و مقاله بودم
انشاءالله بتونم زود زود سر میزنم

آخرین ویرایش:

azita kh

عضو جدید
من بعد مدتها اومدم ی گشتی بزنم ولی بچه های منابع طبیعی همه جوره از بچه های کشاورزی بهترن .
دم بچه های منابع طبیعی گرم

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بالا