یکی دیگر از فعالان تالارهای علمی هم رفت

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه این جمله رو شنیدیم که علم بهتره یا ثروت ......... ولی با عضو شدن تو یه باشگاهی که مثلا اسم علمی داره به این فکر دارم میفتم که علم بهتره یا تفریح !!!!!!!!!!!

تاپیکها گویا هست نشون میده ............ خب دیگه اسم باشگاه باشگاه مهندسان هست ولی همه حرفی توش دیده میشه جز حرف و بحث مربوط به مهندسین ........ چه میدونم والا شاید ما که تو گوگل سرچ کردیم دنبال یه مطلب علمی و از اونجا به دلیل داشتن مطلب علمی فلان تاریخ عضوش شدیم اشتباه فکر کردیم که اومدیم عضو یه باشگاه علمی شدیم که لااقل در مورد رشتمون مطالب خوبی یاد بگیریم و حتی شاید به بقیه هم این فرصت استفاده رو بدیم ........ فکر کردیم دیگه این باشگاه که اسمش علمیس هدفش واقعا گسترش علم در جامعه است ولی خب میبینید که .................. مطلب جالب دیگه ای هم تو باشگاه اتفاق افتاده تاپیکهای علمی مدیریت میشن مثلا فلان تاپیکی رو که میخوای بزنی باید بررسی بشه البته اگه مدیران مربوطه سربزنن که اکثرا بنا به دلایلی یا تایید نمیشه یا بعد یه هفته تایید میشه ......... ولی مطالب غیر علمی نیاز به تاییدیه ندارن ............ هر چی میخوان باشن حتی اگه خلاف قوانین باشگاه باشن ..... به هر حال خودنماییشونو میکنن یه ساعت ....... سه ساعت ........ یه روز و .................:confused:

این شده وضع باشگاه ............... که افرادی چون دانیال که یکی از فعالترین کاربران در زمینه تاپیکهای علمیست باید از این باشگاه که مدت زیادیه عضوشه دل بکنه قطعا دوس داره جایی باشه که قدر و منزلت علم رو افراد خواه مدیران و کاربران نسبت به تفریح که چه عرض کنم اکثرا اتلاف کردن وقت بیشتر بدونن و برای علم ارزش بیشتری قائل بشن ........ دانیالی که تاپیکهاش و پستهاش هست مربوط به رشته خودش و چه کمکهایی که بدون هیچ چشم داشتی به دوستان خودش در رشته مکانیک کرده و قطعا هدفش از عضویت در این باشگاه با توجه به اسمش علم آموختن و آموختن علم به دیگران بوده .....................

البته خوشبختانه هنوز هم هستن امثال دانیالها که حتی مدیرن .......... و اونا هم هدف والا رو برگزیدن .................. هدف آموختن علم به دیگران و رفتار متقابلش .......................

بیایید نگذاریم و باعث این نشویم که افرادی چون دانیالها از باشگاه بروند .......... که قطعا حضور آنها از ما در این باشگاه سزاوارتر است ...................

دانیال جان میدانیم که آزرده خاطرت کردیم ....... از دست خودمان دلخورت کردیم
ولی بدان که نبود شما هایی که هدف والاتری دارید باعث میشود که این باشگاه بیشتر از پیش در مردابها فرو رود و حتی شاید دیگر نامی از علم در آن برده نشود ..................

بنابر این لااقل به خاطر نیس و نابود نشدن علم و دانش برگرد و اینکه ارزش علم از همه چی بالاتر است
قطعا این باشگاه فقط متعلق به اعضاش نیست و چه بسا خیلی افراد دیگه چون شما با سرچ یک مطلب علمی در گوگل به این باشگاه راه یابند ..........

در پایان ضمن اینکه خواستاریم هرچه زودتر برگردی به خانواده خودت در باشگاه مهندسان :(:smile:
امیدواریم هر جا باشی موفق و سربلند باشی
انشاالله:gol::gol::gol:

اینم پروفایل دانیال http://www.www.www.iran-eng.ir/member.php/99417-danijan

در پایان لازم میدونم از شیما خانم ، دوست مشترک خودم و آقا دانیال که در ارائه این تاپیک با بنده کمال همکاری رو داشتن تشکر کنم :gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بله واقعا باعث تأسفه. :(

البته آقا محمد پیرو بحث هایی که قبلاً هم داشتیم قسمت های تفریحی و غیر علمی هم وجودش خوبه اما نه در حدی که مطالب علمی تعدادشون محدود بشه و کلا جاشون رو این تیپ تایپک های زنگ تفریح بگیرند .
و هر شب هم میبینیم که یک تایپیک جدید از این دست اضافه شده.:confused:

گلابتون

مدیر بازنشسته
باوركنيد مطالب فكاهي و تفريحي هم علم و درايت مخصوص به خودش رو لازم داره...هركسي نميتونه در اين بخش فعال باشه...يكي مثل من...هرگز نميتونم كسي رو بخندونم ...و شايد اين يه ايراد باشه...و يا حس و حال خاصي و يا دانش مخصوصي رو طلب كنه....اينكه كساني در اون بخش فعال هستند حكم بر نداشتم علم و آگاهي نيست....اينهم در نوع خود هميت و استعداد خاصي رو ميطلبه...
آيا شما فكر ميكنيد كسي مثل گل آقا ...شخصي معمولي و بي علم و دانش بود.........؟؟؟ فكرنميكنم كسي اين گمان رو ببرد...هر علمي جاي خود را دارد....و به قول معروف هرسخن جايي و هرنكته مكاني دارد.

به هرحال اميدوارم هركس در سطح دانش و شعور خود به داشته ها و دانسته هاي ديگران اضافه كند و خود نيز بهره كافي و وافي ببرد.
از دانيال عزيز هم با اينكه آشنايي خاصي با ايشون ندارم درخواست ميكنم كه در صورت صلاحديد خودشون به جمع دوستان اينچنين مشتاق بازگردند...

ببخشيد اگر اساعه ادب شد.

hannaneh-sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
باوركنيد مطالب فكاهي و تفريحي هم علم و درايت مخصوص به خودش رو لازم داره...هركسي نميتونه در اين بخش فعال باشه...يكي مثل من...هرگز نميتونم كسي رو بخندونم ...و شايد اين يه ايراد باشه...و يا حس و حال خاصي و يا دانش مخصوصي رو طلب كنه....اينكه كساني در اون بخش فعال هستند حكم بر نداشتم علم و آگاهي نيست....اينهم در نوع خود هميت و استعداد خاصي رو ميطلبه...
آيا شما فكر ميكنيد كسي مثل گل آقا ...شخصي معمولي و بي علم و دانش بود.........؟؟؟ فكرنميكنم كسي اين گمان رو ببرد...هر علمي جاي خود را دارد....و به قول معروف هرسخن جايي و هرنكته مكاني دارد.

به هرحال اميدوارم هركس در سطح دانش و شعور خود به داشته ها و دانسته هاي ديگران اضافه كند و خود نيز بهره كافي و وافي ببرد.
از دانيال عزيز هم با اينكه آشنايي خاصي با ايشون ندارم درخواست ميكنم كه در صورت صلاحديد خودشون به جمع دوستان اينچنين مشتاق بازگردند...

ببخشيد اگر اساعه ادب شد.
بسیار از دید باز و فکر روشنتون لذت بردم، باز هم ممنون

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه من قول بدم تاپیک های زبانشناسی و بحث در مورد زبان به هر دو زبان فارسی و انگلیسی بذارم ممکنه اقا دانیال یک تجدید نظر بکنن و ما رو ترک نکنن؟؟؟؟

شرمنده مهندس نیستم ولی در رابطه با رشته ام کوتاهی نمیکنم

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
همیشه از رفتن دوستان ناراحت میشم

انشالا که دانیال جان هم برمیگرده:gol:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق با محمد اقاست
باشگاه فقط شده جای تفریح و مسخره بازی و دوست یابی
بجای مطالب علمی و یابحثهای مفید بیشتر تاپیک های هجو و توهین امیز دیده میشه

متاسفم برای جامعه ای که با بالا رفتن تحصیلات.. فرهنگ یا درجا میزنه و یا عقب تر میره
دانیال گرامی با اینکه نمیشناسمتون ولی لطفا بخاطر دوسنتانتو هم شده برگردید

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخشيد اگر اساعه ادب شد.
سلام قدم رنجه کردید که اومدین و مثل همیشه حاضر هستین از این بابت خوشحالم که مدیرانی اینقدر فهمیده در باشگاه داریم ............
بله حرف شما درسته ............. من به شخصه مخالف تفریح نیستم .......... قطعا ......... ولی محدودیتها برای تاپیکهای علمی رو وقتی نسبت به سایر تاپیکها نگاه میکنم !!!!!!!!!!! البته شایسته است که بگوییم این باشگاه متعلق به هر کسی است که هدف علم آموختن و درس دادن آن به بقیه است ............. ولی شما یه سری به تالارهای گفتگوی آزاد ، زنگ تفریح و ........ بزنید ببینید چیا توش نوشته میشه ................. یه تاپیک زدم تو تالار زنگ تفریح که کاملا در مورد باشگاه بود اونجا مصداقهایی زدم که متاسفانه هستن ....... خود زننده تاپیک هم ببینید چه اسمی رو انتخاب کرده ............ در کل حرفم این بود ......... تاپیک علمی قطعا منظورم فقط مهندسی نبود و نیست خیلی از تاپیکهای موجود در تالار ادبیات علم آموز و پند آموز هستن و من منظورم از غیر علمی اون دسته تاپیکها بود که صرفا جهت اتلاف وقت زده میشن و همیشه خدا وقتی شما ارسالهای جدید رو میخوای ببینی تشریف دارن !!!!! ......... تاپیک داریم اینجا خاله بازی !!!!!!!!!! واقعا جای اینا اینجاست .......... من نمیدونم نگرش زننده این گونه تاپیکها چیه ولی به نظرم قطعا جای این گونه تاپیکها این جا نیست ...........

این بود نظر من

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسیار از دید باز و فکر روشنتون لذت بردم، باز هم ممنون

قطعا ........... گلابتون خانم یکی از بهترین مدیران باشگاه هستن هیچ شکی در اون نیست

اگه من قول بدم تاپیک های زبانشناسی و بحث در مورد زبان به هر دو زبان فارسی و انگلیسی بذارم ممکنه اقا دانیال یک تجدید نظر بکنن و ما رو ترک نکنن؟؟؟؟

شرمنده مهندس نیستم ولی در رابطه با رشته ام کوتاهی نمیکنم

مهندس تو این باشگاه یعنی افراد علم آموز و آموزنده علم ........... پس شما هم مهندس هستین ........ تشکر

همیشه از رفتن دوستان ناراحت میشم

انشالا که دانیال جان هم برمیگرده:gol:

واقعا ما اگه تو این باشگاه افسون خانم رو نداشتیم ................ چی بگم .......... انشاالله که همیشه حضور شما رو در باشگاه ببینیم
بی نهایت ازتون ممنونم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق با محمد اقاست
باشگاه فقط شده جای تفریح و مسخره بازی و دوست یابی
بجای مطالب علمی و یابحثهای مفید بیشتر تاپیک های هجو و توهین امیز دیده میشه

متاسفم برای جامعه ای که با بالا رفتن تحصیلات.. فرهنگ یا درجا میزنه و یا عقب تر میره
دانیال گرامی با اینکه نمیشناسمتون ولی لطفا بخاطر دوسنتانتو هم شده برگردید
تشکر ونوس خانم لپ کلام منو گفتین

صمیمانه ممنون

nilofarane

کاربر بیش فعال
منم نمیشناسم آقا دانیال رو.
اما با این وجود ازشون میخوام که برگردن.چون میدونم که باشگاه به همچین کسایی نیاز داره...
مثل خیلی از دوستهای قدیمی و فعال خودم که دیگه یانمیان یا اینکه خیلی خیلی کمتر میان....
اینجا باشگاه مهندسان.اگه مهندسهای خوب و فعالش بخوان یکی یکی برن که دیگه.......
امیدوارم آقا دانیال هم برگرده...........................

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
آقا دانیال تو کدوم تالار فعال بودن؟
من نمیشناسمشون.
اسم کاربریشون همین بود؟

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام قدم رنجه کردید که اومدین و مثل همیشه حاضر هستین از این بابت خوشحالم که مدیرانی اینقدر فهمیده در باشگاه داریم ............
بله حرف شما درسته ............. من به شخصه مخالف تفریح نیستم .......... قطعا ......... ولی محدودیتها برای تاپیکهای علمی رو وقتی نسبت به سایر تاپیکها نگاه میکنم !!!!!!!!!!! البته شایسته است که بگوییم این باشگاه متعلق به هر کسی است که هدف علم آموختن و درس دادن آن به بقیه است ............. ولی شما یه سری به تالارهای گفتگوی آزاد ، زنگ تفریح و ........ بزنید ببینید چیا توش نوشته میشه ................. یه تاپیک زدم تو تالار زنگ تفریح که کاملا در مورد باشگاه بود اونجا مصداقهایی زدم که متاسفانه هستن ....... خود زننده تاپیک هم ببینید چه اسمی رو انتخاب کرده ............ در کل حرفم این بود ......... تاپیک علمی قطعا منظورم فقط مهندسی نبود و نیست خیلی از تاپیکهای موجود در تالار ادبیات علم آموز و پند آموز هستن و من منظورم از غیر علمی اون دسته تاپیکها بود که صرفا جهت اتلاف وقت زده میشن و همیشه خدا وقتی شما ارسالهای جدید رو میخوای ببینی تشریف دارن !!!!! ......... تاپیک داریم اینجا خاله بازی !!!!!!!!!! واقعا جای اینا اینجاست .......... من نمیدونم نگرش زننده این گونه تاپیکها چیه ولی به نظرم قطعا جای این گونه تاپیکها این جا نیست ...........

این بود نظر من

من كاملا با گفته هاي شما موافقم محمدجان
من يه بار ديگه هم اين جمله رو ميگم...كه هر سخن جايي و هر نكته مكاني دارد....
بله متاسفانه بار اين مطالب از حد خارج شده....و يا شايد كساني هستند كه فقط به اين منظور وارد باشگاه ميشوند....و اصلا تحصيلات عاليه هم نداشته باشند.

اگر هر كاري وهر چيزي در توازن باشه هيچ مشكلي پيش نخواهد آمد....كه متاسفانه اين حدود و اين مراعات كمتر اعتنا ميشود....و ديدها و نگرشها بستگي خاصي به نوع ديد افراد از جوامع اطرافشون و يا موقعيتهاي خاص خانوادگيشون داره....افرادي هستند كه ( ببخشيد اين كلمه را استفاده ميكنم ) اما عموما لوده هستند....و در هرجا و مكاني اين خصوصيت خود را با كمال وقاحت حفظ ميكنن و ميخواهند كه ديگران هم پذيراي آن باشند كه متاسفانه اين از اون علم و درايتي كه من در پست قبلي ازش صحبت ميكردم به دور است....طنز هم جا و رتبه اجتماعي خاص خود را دارد و از ديدگاه بالايي هم در جامعه برخوردار هست حتي عده زيادي از سياسيون هم از اين راه به اهداف خود ميرسند كه همان طنز تلخ رو شامل ميشه...طنز پردازاني داريم كه در خطه سينما فعاليتي چشمگير دارند و جامعه براي آنان شان و منزلت خاصي را قايل ميشود.
و اين مطالب از اين باشگاه هم دور نيست زيرا كه اينجا هم جزئي از اجتماع كنوني ماست و عده كثيري از ما ساعات و روزها و سالهاي زيادي رو صرف حضور در اين مكان كرده ايم.

به هرحال اميدوارم دوستان حتي در زمينه شوخي و خنده و امور فكاهي هم از ذوق و سليقه علمي برخوردار باشند و از گزافه گويي و هجو و اصولا گذران وقت در بدترين شكل ممكن دوري كنند.
:gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون

خب بله واقعا باعث تأسفه. :(

البته آقا محمد پیرو بحث هایی که قبلاً هم داشتیم قسمت های تفریحی و غیر علمی هم وجودش خوبه اما نه در حدی که مطالب علمی تعدادشون محدود بشه و کلا جاشون رو این تیپ تایپک های زنگ تفریح بگیرند .
و هر شب هم میبینیم که یک تایپیک جدید از این دست اضافه شده.:confused:
بله قطعا

دانیال جان همه ما از دست بعضی افراد ناراحت میشیم
خیلی از بچه ها دلشون میخواد که برگردی
پس
لطفا برگردددددددددددددد
انشاالله که برمیگرده .......

Sharif_

مدیر بازنشسته
کل بحث من درمورد تائید تاپیک های تالارهای مهندسی هست
اقا ممد مثل همیشه با رنگ و فونتت زود قضاوت کردی
کاش اولش میپرسیدی بعد تاپیک میزدی
با اینکه چندین بار هم به شخصه توضیح دادم
ما تاپیک های علمی رو برای تائید بررسی نمیکنیم
ما تاپیک ها رو بررسی میکنیم تا احیانا یک تاپیک غیر علمی قاطی علمی ها نشه
ما تاپیک ها رو تائید میکنیم تا فقط تالار علمی باشه
ممد جان مثل شما ما هم روی سوال رو میدونیم
اگر شما بلدی یه سیستمی برا این باشگاه بنویس که خودش تشخیص بده که ایا تاپیک علمی هست یا نه اگر علمی بود نیاز به تائید نداشته باشه
اگر هم نمیتونی یه پیشنهاد بهتر بده
خب هست که هر نیم ساعت بک بار تاپیک ها رو تائید میکنیم
اگر سوالی درمورد تالار ما هست من هستم

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
تعداد مطالب علمی چندین برابر مطالب غیر علمیه. دیگه ما نمیتونیم کاربر رو کجبور کنیم که کجا بره و کجاها فعالیت کنه.

zohre7

عضو جدید
سلام
امیدوارم هم ایشون هم سایر اعضایی که به پیشرفت علمی باشگاه کمک می کردند برگردند.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

من كاملا با گفته هاي شما موافقم محمدجان
من يه بار ديگه هم اين جمله رو ميگم...كه هر سخن جايي و هر نكته مكاني دارد....
بله متاسفانه بار اين مطالب از حد خارج شده....و يا شايد كساني هستند كه فقط به اين منظور وارد باشگاه ميشوند....و اصلا تحصيلات عاليه هم نداشته باشند.

اگر هر كاري وهر چيزي در توازن باشه هيچ مشكلي پيش نخواهد آمد....كه متاسفانه اين حدود و اين مراعات كمتر اعتنا ميشود....و ديدها و نگرشها بستگي خاصي به نوع ديد افراد از جوامع اطرافشون و يا موقعيتهاي خاص خانوادگيشون داره....افرادي هستند كه ( ببخشيد اين كلمه را استفاده ميكنم ) اما عموما لوده هستند....و در هرجا و مكاني اين خصوصيت خود را با كمال وقاحت حفظ ميكنن و ميخواهند كه ديگران هم پذيراي آن باشند كه متاسفانه اين از اون علم و درايتي كه من در پست قبلي ازش صحبت ميكردم به دور است....طنز هم جا و رتبه اجتماعي خاص خود را دارد و از ديدگاه بالايي هم در جامعه برخوردار هست حتي عده زيادي از سياسيون هم از اين راه به اهداف خود ميرسند كه همان طنز تلخ رو شامل ميشه...طنز پردازاني داريم كه در خطه سينما فعاليتي چشمگير دارند و جامعه براي آنان شان و منزلت خاصي را قايل ميشود.
و اين مطالب از اين باشگاه هم دور نيست زيرا كه اينجا هم جزئي از اجتماع كنوني ماست و عده كثيري از ما ساعات و روزها و سالهاي زيادي رو صرف حضور در اين مكان كرده ايم.

به هرحال اميدوارم دوستان حتي در زمينه شوخي و خنده و امور فكاهي هم از ذوق و سليقه علمي برخوردار باشند و از گزافه گويي و هجو و اصولا گذران وقت در بدترين شكل ممكن دوري كنند.
:gol:

تشکر ، تشکر

zohre7

عضو جدید
اگر شما بلدی یه سیستمی برا این باشگاه بنویس که خودش تشخیص بده که ایا تاپیک علمی هست یا نه اگر علمی بود نیاز به تائید نداشته باشه

تالار ما خیلی خوبه
هم مطالبش
هم مدیراش
با تشکر

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم امیدوارم فعالیت های علمی بیشتر از بقیه بخش ها بشه
به جایی برسیم که به جای کپی کردن
مطالبی که حاصل تلاش خودمون هست در اختیار بقیه بذاریم
انشاالله

دانیال کجاییییییییییییییییییییییییی ؟؟؟؟
متظرت هستیممممممممممممم
ممنون

من از تمام مهندس ها عذر میخوام
تا حالا تاپیک علمی نداشتم
چون مهندس نیستم
واقعا به خاطر تاپیک های بی محتوام شرمندم
....
آقا دانیال برگردددددد
ای کاش همه مثل شما دیدشون بود ............ البته این باشگاه متعلق به همه است ولی خب هر چیزی اندازه ای داره ....... با توجه به اسم باشگاه که اسمی علمیست ........ شایسته است تاپیکهای علمی فضا بازتری داشته باشن تا تاپیکهای صرفا ........

*شیما*

عضو جدید
آقا دانیال تو کدوم تالار فعال بودن؟
من نمیشناسمشون.
اسم کاربریشون همین بود؟
اسمش danijan بود
مکانیک بود
بیشتر مقاله هایی که میخواستیم رو برامون میفرستاد و خیلی راهنماییمون میکرد
دانیال برگرد
من به عنوان یکی از کاربرای مکانیک ازت میخوام برگردی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسنت بله اقدام شما از این باب درسته ولی طولانی شدن این مدت زمان یه دل زدگی ایجاد میکنه بحث من اینه ................
تشکر بله درست میگین من کلا زود قضاوت میکنم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه خوووووب . بالاخره یکنفر فهمید آقای دانیال برای چی رفته. با این حساب ایشان بخاطر نبود تاپیکهای زبانشناسی رفته که اگه شما این تاپیک رو بزنی لابد برمیگرده . نه؟
حیف آنهمه سخنان خوب و متین و بجای استاتر محترم تاپیک که اینجوری ازش برداشت میشه. حیف & حیف

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعداد مطالب علمی چندین برابر مطالب غیر علمیه. دیگه ما نمیتونیم کاربر رو کجبور کنیم که کجا بره و کجاها فعالیت کنه.
بله مطالب علمی هست ............. ولی فقط هست .......... البته اینکه میگین چند برابر خواهشا یه نگاهی حتما بندازید
و آخر اینکه اون مطالب علمی اغلبشون مربوط به چه زمانی هست ..............

من بحثم بیشتر سر امسال هست

بالا