یکی بود یکی نبود.....ماجرای تولد باغبان در شیراز...

hobab2007

اخراجی موقت
آخه کسی که با دیدن یه دست بخواد تحریک شه که دیگه . . . !:surprised:[/QUOTE
ببخشيد منظورم تحريك نبود اصلاح مي كنم بزرگ جلو دادن يه كار كوچك يا خودنمايي بود;)
يا جلب توجه;)
منظورم تحريك پسرا براي توجه بيشتر كردن به اون سه شخص:cry:

hobab2007

اخراجی موقت
دوست عزیز اینا همش یه شوخی هست که در قالب تاپیک زده شده و یکی دو روز بیشتر نیست و بعد میره جز تاپیک های بایگانی شده
مطمئن باشین اگه شک داشتیم نسبت به دوستان هیچ وقت این تاپیک زده نمیشد.
همون جور یکه این همه صفحه از این تاپیک گذشته و خیلی شوخی شده اینجا ولی هیچ کدومش از حد نگذشته و همه عزیزان میدونن که چی باید بگن.

دوستان اینجا خیلی باجنبه تر از این حرفا هستن

اگه مشکلی پیش بیاد خودم درخواست حذف تاپیکو میدم

ببخشيد من اصلاح مي كنم منظورم از تحريك يعني يه كار كوچك را بزرگ جلو دادن;)
يه نوع خودنمايي;)
يه نوع جلب توجه بيشتر;)
منظور تحريك پسرابراي توجه بيشتربه اين سه شخص:cry:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
ببخشيد من اصلاح مي كنم منظورم از تحريك يعني يه كار كوچك را بزرگ جلو دادن;)
يه نوع خودنمايي;)
يه نوع جلب توجه بيشتر;)
منظور تحريك پسرابراي توجه بيشتربه اين سه شخص:cry:

شما پاي هر چي بذاريد قبول;)

عجيبه حباب جان چه پليه اي ميكني بابا اينا نياز به جلب توجه نداشتن يه عكس گذاشتن كه يه خاطره رو تعريف كنن و بخاطر محدوديتهاي خانوما در نشون دادن عكس براي نشون دادن لحظات خوششون يه عكس از شيطونيهاشونو گذاشتن اين ديگه به كجاي عالم برخورد كه شما همچين موضعي گرفتين كمي از جمود فكرمون كم كنيم يخ فكرمون رو اب كنيم و به همه چيز جدي نگاه نكنيم

hobab2007

اخراجی موقت
عجيبه حباب جان چه پليه اي ميكني بابا اينا نياز به جلب توجه نداشتن يه عكس گذاشتن كه يه خاطره رو تعريف كنن و بخاطر محدوديتهاي خانوما در نشون دادن عكس براي نشون دادن لحظات خوششون يه عكس از شيطونيهاشونو گذاشتن اين ديگه به كجاي عالم برخورد كه شما همچين موضعي گرفتين كمي از جمود فكرمون كم كنيم يخ فكرمون رو اب كنيم و به همه چيز جدي نگاه نكنيم

دوست عزيز هر شخصي يه نظري داره ونظر من اون بوده اصلا هم نه حسادتي در كار بود ونه چيزي:cool:
اگر هم از نظردادن من ناراحت شدند به بزرگواري خودشون ببخشند و ديگه من نظر نمي دم:cool:

• Like
واکنش ها: fgni

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
دوست عزيز هر شخصي يه نظري داره ونظر من اون بوده اصلا هم نه حسادتي در كار بود ونه چيزي:cool:
اگر هم از نظردادن من ناراحت شدند به بزرگواري خودشون ببخشند و ديگه من نظر نمي دم:cool:

كسي نگفت چرا نظر دادي حباب جان نظرتو هم محترم اما من از اينكه شما پيله كردين به يه چيز بيخود واينكه بايد درك ميكردين وقتي خودتون جرات نميكنين عكس واقعيتونو در حال بازيگوشي و شيطنت بگذاريد انتظاري از اين دوستان هم نداشته باشيد كه اين كار رو انجام بدن

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
ممنونم حباب جان
ولی مطمئن باشین منظور ما سه تا از زدن این تاپیک این نبوده
خیالتون راحت باشه

hobab2007

اخراجی موقت
كسي نگفت چرا نظر دادي حباب جان نظرتو هم محترم اما من از اينكه شما پيله كردين به يه چيز بيخود واينكه بايد درك ميكردين وقتي خودتون جرات نميكنين عكس واقعيتونو در حال بازيگوشي و شيطنت بگذاريد انتظاري از اين دوستان هم نداشته باشيد كه اين كار رو انجام بدن

دوست عزيز شما اصلا توي باغ نيستيد وقضيه را نگرفتي!!!
:w25:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوهوم...
اره یادش بخیر....ولی مام میتونیم الانم خوش باشیم مثِ گذشته ها...(فیلسوف شدما :دی)
منم همینطور....پایه ای؟؟؟
واسه فردا شب؟؟؟:دی

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوهوم...
اره یادش بخیر....ولی مام میتونیم الانم خوش باشیم مثِ گذشته ها...(فیلسوف شدما :دی)
منم همینطور....پایه ای؟؟؟
واسه فردا شب؟؟؟:دی
فیلسوف بودی:دی
یسک...
نهههههههه...پنج شنبه امتحان دارم...بندازش واسه پنشنبه شب...شلوغش کن...سی چهل نفر پیدا کن...کمتر باشه من نمیام...حوصله ندارم منتظر بمونم:دی

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیلسوف بودی:دی
یسک...
نهههههههه...پنج شنبه امتحان دارم...بندازش واسه پنشنبه شب...شلوغش کن...سی چهل نفر پیدا کن...کمتر باشه من نمیام...حوصله ندارم منتظر بمونم:دی
کلی حس افتخار کردیم :D

باشه..باشه....شکلک بالا پایین پریدن
سعی میکنم بچه های قدیمو پیدا کنمو بیارم...فقط باشیا
خودتتم بچه هارو بیار :D

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلی حس افتخار کردیم :D

باشه..باشه....شکلک بالا پایین پریدن
سعی میکنم بچه های قدیمو پیدا کنمو بیارم...فقط باشیا
خودتتم بچه هارو بیار :D

اگه بودم چشم....
همرو بیار همینجا...یا یه تاپیک پر خاطره...تاپیک گفتگو کشاورزی هم خوبه...اونجا هم خیلی وقته سوت و کوره....

بالا