یه سوال دیگه!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehrshad53

اخراجی موقت
توی یکی از تواپیک! نوشتم که اگه این خودکار روی میز من الان بپره توی هوا،من به خدا ایمان میارم و هیچ بهانه ای هم نمیارم.
هنوز هم روی حرفم هستم ولی نپرید بالا!!!!!!!!!!!
به نظر من خداوند میتونه خیلی راحت و کم خرج خودش را به همه ثابت کنه و یه مشت اخوند و دلال را واسطه خودش نکنه تا به من ثابتش کنن.
در ضمن رباعیات خیام بیشتر از قران برای من اعجاز داره!

waffen

اخراجی موقت
توی یکی از تواپیک! نوشتم که اگه این خودکار روی میز من الان بپره توی هوا،من به خدا ایمان میارم و هیچ بهانه ای هم نمیارم.
به نظر من خداوند میتونه خیلی راحت و کم خرج خودش را به همه ثابت کنه و یه مشت اخوند و دلال را واسطه خودش نکنه تا به من ثابتش کنن.
منم همین رو میگم. خدا ما رو خلق کرده. بعد ما بهش اعتقاد نداریم. همه میگند باید اعتقاد داشته باشی. ما میگیم بابا جان من آقا من خدا رو نمی فهمم. با منطق من جور در نمیاد. خوب حالا اگر خدا هست و من نمی فهممش خوب این مشکل از طراحی خداست:surprised: چون مغز من رو طوری طراحی کرده که چیزی رو که نمی فهمم قبول نکنم. حالا اگر اون بالا نشسته و داره حرف های من رو میشنوه چرا یه کار کوچیکی انجام نمیده که من و شما بهش اعتقاد بیاریم ؟
اینهمه کار برای خدا هست که انجام بده. اینهمه کشتار تو دنیا داره به اسمش انجام میشه و نمیاد بگه بابا جان من چرا اینکارها رو میکنید آخه ؟؟!؟! اگر خدا هست به هر حال موجود خیلی خودخواه و ناتوانی هست.

mahan 2

عضو جدید
hey boy , i see you are showing your ideas in other word ican say your exact atitudes
like mr waffen the other anti-eslam member. your not in the levevl that god just wants to show you that he exsit .
by the way the diffrence betwin us and animals is that we have brain .pluse you are not the only person to think like that .loke at youself in thr miror ....this the gods reflection. that s it.

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
این آخوند دلال خودشون وسط پریدن کی به حرف اینا گوش می ده .............
خدا چجوری به بندهاش بگه من خدام؟ اگه خودشو ببینی باور می کنی که خداست؟

mehrshad53

اخراجی موقت
hey boy , i see you are showing your ideas in other word ican say your exact atitudes
like mr waffen the other anti-eslam member. your not in the levevl that god just wants to show you that he exsit .
by the way the diffrence betwin us and animals is that we have brain .pluse you are not the only person to think like that .loke at youself in thr miror ....this the gods reflection. that s it.

من اگه در حدی نیستم که خدا خودشو به من نشون بده پس دیگه حرفی باقی نمیمونه!!!!
خوبه پیامبر خودتون میگه همه برابرند در پیشگاه خدا و :
انا بشر مثلکم یوحی الی.......

niloo_sh.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجاست که شهرضاییه میگه : چوم والا

واقعا نمیدونم چرا خدا که اینقد راحت میتونه خودشو به ما نشون بده اینکارو نمیکنه
البته شاید معجزه های زیادی باشه که ما نمیبینیم

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم همین رو میگم. خدا ما رو خلق کرده. بعد ما بهش اعتقاد نداریم. همه میگند باید اعتقاد داشته باشی. ما میگیم بابا جان من آقا من خدا رو نمی فهمم. با منطق من جور در نمیاد. خوب حالا اگر خدا هست و من نمی فهممش خوب این مشکل از طراحی خداست:surprised: چون مغز من رو طوری طراحی کرده که چیزی رو که نمی فهمم قبول نکنم. حالا اگر اون بالا نشسته و داره حرف های من رو میشنوه چرا یه کار کوچیکی انجام نمیده که من و شما بهش اعتقاد بیاریم ؟
اینهمه کار برای خدا هست که انجام بده. اینهمه کشتار تو دنیا داره به اسمش انجام میشه و نمیاد بگه بابا جان من چرا اینکارها رو میکنید آخه ؟؟!؟! اگر خدا هست به هر حال موجود خیلی خودخواه و ناتوانی هست.
تا اینجا که بقول شما نمی فهمیدش , دست ازش بر نمیدارید.:biggrin:
حالا اگه خوشو بهتون نشون بده , اونوقت چه کار ها که نمیکنید.:)
شما خطرناک هستید .همون بهتر که نشون نده.:gol:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی مهرشاد جان من .....تو داری بهانه بنی اسرائلی میگیری ........چرا باید خدا بیاد واسه اینکه تو ایمان بیاری خودکارو بپرونه هوا؟
اونوقت یکی دیگه میاد میگه اگه خورشید چار شقه بشه من ایمان میارم .....خب نمیشه که عزیز من
من به این آخوندا هیچ کاری ندارم .....آدم اگه خودش با چشم بصیرت نگاه کنه میتونه همه جا رو اعجاز ببینه ......همین بدنت چه ساختار منسجمی داره......همین منظومه شمسی چه محاسبات دقیق ریاضی بر اون حاکمه ......تو خودت که علت و معلول سرت میشه و........این ادعا دیگه چیه؟

ELAHE.R

عضو جدید
مهرشاد جان حرف تو مثل اینه که به استاد بگی تو نمره بیست و به من بده من ترم بعد وقتی که تو بهم ثابت کردی نمره رو میدی درستو میخونم
خدا هیچ احتیاجی به ایمان من و تو نداره اون ایمانی ارزش داره که بدون چون و چرا و شرط قبول کنی

YuMi

اخراجی موقت
میدونی مهرشاد جان من .....تو داری بهانه بنی اسرائلی میگیری ........چرا باید خدا بیاد واسه اینکه تو ایمان بیاری خودکارو بپرونه هوا؟
اونوقت یکی دیگه میاد میگه اگه خورشید چار شقه بشه من ایمان میارم .....خب نمیشه که عزیز من
من به این آخوندا هیچ کاری ندارم .....آدم اگه خودش با چشم بصیرت نگاه کنه میتونه همه جا رو اعجاز ببینه ......همین بدنت چه ساختار منسجمی داره......همین منظومه شمسی چه محاسبات دقیق ریاضی بر اون حاکمه ......تو خودت که علت و معلول سرت میشه و........این ادعا دیگه چیه؟

یه تاپیک درباره آفرینش مهرشاد زده بود
به اونجا رجوع کنید

waffen

اخراجی موقت
مهرشاد جان حرف تو مثل اینه که به استاد بگی تو نمره بیست و به من بده من ترم بعد وقتی که تو بهم ثابت کردی نمره رو میدی درستو میخونم
خدا هیچ احتیاجی به ایمان من و تو نداره اون ایمانی ارزش داره که بدون چون و چرا و شرط قبول کنی
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: این حرف واقعا خنده داره.
پس خدا میخواد ما بدون چون و چرا و بدون درک درست ازش بهش ایمان بیاریم ؟ به چیزی که نمیشه توضیحش داد و قابل فهم نیست.

nader azimi

عضو جدید
اگه خدا برا هر نفر یه خودکار بپرونه.... میدنی چی میشه؟:D:D

waffen

اخراجی موقت
اولا اینجا باید به فارسی بنویسید. دوما حالا اگر میخواید انگلیسی بنویسید (به یک دلیل نامعلومی) بهتره درست بنویسید. اول یاد بگیرید بعد بیاید حرف بزنید. اینقدر مشکلات املائی و دستوری توی نوشته ی شما هست که به سختی میشه فهمید چی میگید.
نه من و نه مهرشاد هیچ کدوم ضد اسلام نیستیم. ما فقط میگیم که ما بهش نیاز نداریم. بقیه آزادند به هر چیزی که دوست دارند معتقد باشند.

در مورد حرفهاتون باید بگم شما دارید چهره ای وحشتناک از خدا نشون میدید. چه دلیلی داره خدای مهربان و دوست داشتنی شما که فقط خوبی مخلوقاتش رو میخواد ما رو که ساخته ی دست خودش هستیم در حدی ندونه که خودش رو بهمون نشون بده ؟؟؟ چرا در این زمان که کشتار و فقر و فحشا داره به اوج خودش میرسه و همه و همه ی اینها کرده ی اون مخلوق برتر هست چرا خدا کاری نمیکنه ؟؟؟ چقدر این مخلوقات باید آزار ببینند تا زمانی که خدا بیاد و اون فرستاده ی نامرئی خودش رو مرئی کنه تا عدل و داد در زمین برپا بشه ؟؟؟ آیا این عدالت خداست ؟؟؟ که عده ای در تمام طول زندگی زجر بکشند و در دوران بعد از مرگ هم همینظور ؟؟؟

ELAHE.R

عضو جدید
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: این حرف واقعا خنده داره.
پس خدا میخواد ما بدون چون و چرا و بدون درک درست ازش بهش ایمان بیاریم ؟ به چیزی که نمیشه توضیحش داد و قابل فهم نیست.
نه باید خدارو درک کرد. ولی از راهش نه از هر راهی که خودمون دوست داریم

waffen

اخراجی موقت
تا اینجا که بقول شما نمی فهمیدش , دست ازش بر نمیدارید.:biggrin:
حالا اگه خوشو بهتون نشون بده , اونوقت چه کار ها که نمیکنید.:)
شما خطرناک هستید .همون بهتر که نشون نده.:gol:
واقعا به این حرف هایی که میزنی فکر هم میکنی ؟؟ دست از سر کی بر نمیداریم ؟؟؟ شما هستید که چیز خیالی رو برای خودتون ساختید و دست از سرش بر نمیدارید. ما خیلی وقته دست از سرش برداشتیم.
نمی خواد خودش رو به ما نشون بده. اگر اینقدر قدرتمند هست کمی عدالت بیاره. کمی از این مشکلات جهان حل بکنه. اونوقت نه تنها ما بلکه خیلی ها بهش ایمان میارند.
مسئله این هست که شما و خیلی ها اصلا درک درستی از بی خدایی ندارید. ما هیچ دشمنی یا مشکلی با خدا نداریم. تنها مسئله این هست که ما به دنبال پاسخ برای سوالاتمون رفتیم و پاسخی نبود و ما گفتیم چیزی رو که نمیشه توضیح داد نمیشه قبول کرد.

waffen

اخراجی موقت
اگه خدا برا هر نفر یه خودکار بپرونه.... میدنی چی میشه؟:D:D
چی میشه ؟؟؟؟
خیلی گرفتاری بزرگی هست برای خدا ؟؟؟ زحمت داره ؟؟؟
مگر خدا قدرتی بینهایت نیست ؟؟؟ مگر بی نهایت بی پایان نیست ؟ خوب این قدرت بی نهایت میتونه تمام خودکارهای دنیا رو تا ابد تکون بده بدون اینکه کوچکترین مسئله ای برای پیش بیاد. پی چرا نمیکنه ؟؟؟
چرا جلوی فقر و فحشا و کشتار بیگناهان و بد رفتاری ها و مشکلاتی که به اسمش برای مردم بی گناه به وجود اومده رو نمیگیره ؟؟؟؟ نه برای همیشه و نه برای همه بلکه فقط برای مثال برای اون پسر بچه ای که توسط اون کشیش مورد تجاوز قرار میگیره. به اسم خدا. گناه اون بچه چی بوده؟؟؟
اگر خدا حتی در همچین مواقعی هم نمیتونه کمک کنه و به بنده هاش یاری بده پس چی هست ؟؟؟؟

waffen

اخراجی موقت
نه باید خدارو درک کرد. ولی از راهش نه از هر راهی که خودمون دوست داریم
و اون راه رو کی مشخص کرده ؟؟؟ شما ؟؟؟ قرآن ؟؟؟؟
مگر ما اختیار نداریم ؟؟؟ مگر با همون منطقی که خدا بهمون داده زندگی نمی کنیم ؟؟؟ مگر اون منطق سرچشمه گرفته از مغزی نیست که خدا بهمون داده ؟؟؟ پس اگر همه ی اینها داده های خدا هست چطور میشه که از بعضی از توانایی های اون میشه استفاده کرد و از بعضی های دیگه نمیشه ؟؟؟؟
چرا خدا خودش چیزی میده و بعد استفاده ازش رو ممنوع میکنه ؟؟؟ آیا ما اسباب بازی های خدا هستیم ؟؟؟

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر خدای شما اونی هست که قهاره!

بندگان رو به خاطر گناهان کوچک عذاب میده!

پارتی باز هست که شفاعت قبول میکنه!

با عذاب دادن به بدن روح رو جلا میده!

معیارش از سلامت روح و روان شما و درستکاری شما فقط نمازهای شبانه روزی و روزه گرفتن است!

اگر افرای مثل شما رو به خودتون برتری میده و اگر برای گناهان کوچک شما عذابهای کشنده ترتیب میده!

اگر در روز حشر شما رو بی نهایت میترسونه و به عنوان نشانه بندگی از شما فقط ترس و اطاعت رو انتظار داره!

خوب ما از این خداها توی تاریخ زاد داشتیم و داریم! به یکی جدیدش چه نیازی هست؟

بگذارید نکته ای رو براتون بگم!

سالها پیش کتابی میخوندم با نام انها که زنده اند!

شرح مبارزات یکی از اعضای حزب کمونیست فرانسه و عضو گروه مقاومت فرانسه در جنگ جهانی دوم بود!

در این خود زندگی نامه شرح زندگی اش رو در زندان موتهاوزن (یکی از زندان های نازی ها) نوشته بود!

یه قسمتش در مورد حرفهاش با یک کشیش بود!

مرد کمونیست گفت که من به کمال مشترک بشری اعتقاد دارم و نه به خدا!

کشیش بهش جواب میده شاید این همون خدایی هست که ما قبول داریم!

حالا اگر این خدا همون کمال خرد بشری است من هم قبولش دارم!

ولی این خدای اراسته و رنگین رو نه!

حالا این نقش ناجور از خدا تقصیر هر کسی هست بماند!

waffen

اخراجی موقت
اگر خدای شما اونی هست که قهاره!

بندگان رو به خاطر گناهان کوچک عذاب میده!

پارتی باز هست که شفاعت قبول میکنه!

با عذاب دادن به بدن روح رو جلا میده!

معیارش از سلامت روح و روان شما و درستکاری شما فقط نمازهای شبانه روزی و روزه گرفتن است!

اگر افرای مثل شما رو به خودتون برتری میده و اگر برای گناهان کوچک شما عذابهای کشنده ترتیب میده!

اگر در روز حشر شما رو بی نهایت میترسونه و به عنوان نشانه بندگی از شما فقط ترس و اطاعت رو انتظار داره!

خوب ما از این خداها توی تاریخ زاد داشتیم و داریم! به یکی جدیدش چه نیازی هست؟

بگذارید نکته ای رو براتون بگم!

سالها پیش کتابی میخوندم با نام انها که زنده اند!

شرح مبارزات یکی از اعضای حزب کمونیست فرانسه و عضو گروه مقاومت فرانسه در جنگ جهانی دوم بود!

در این خود زندگی نامه شرح زندگی اش رو در زندان موتهاوزن (یکی از زندان های نازی ها) نوشته بود!

یه قسمتش در مورد حرفهاش با یک کشیش بود!

مرد کمونیست گفت که من به کمال مشترک بشری اعتقاد دارم و نه به خدا!

کشیش بهش جواب میده شاید این همون خدایی هست که ما قبول داریم!

حالا اگر این خدا همون کمال خرد بشری است من هم قبولش دارم!

ولی این خدای اراسته و رنگین رو نه!

حالا این نقش ناجور از خدا تقصیر هر کسی هست بماند!
قبول دارم. مرسی.
:gol::gol::gol:

اینهایی که شما گفتید دقیقا همون خدایی هست که مسلمانان و مسیحیان و یهوودیان و تمام این بچه هایی که میان اینجا (و رگ غیرتشون بالا اومده و فکر میکنند به تمام بنیان های اعتقادیشون توهین شده و فکر میکنند همونطور که یک نفر تو یکی از تاپیک ها گفت با خوندن حرف های ما دچار عذاب خواهند شد ) بهش اعتقاد دارند .
همون خدایی که شما دارید توصیف می کنید. و من خیلی سعی کردم ولی قبول چنین موجود خودخواه و بی منطقی برای من غیر قابل قبوله.

waffen

اخراجی موقت
و حتی مسئله ی جالب تر این هست که هیچ کدوم از افرادی که "دین دار" هستند و خیلی خدا رو خوب میشناسند و قبول دارند نیومدند دلیل اینهمه بی عدالتی رو در جهان خدا بدند. و یکی نیست جواب سولاتی رو که بالا پرسیدم بده و ما نادان ها رو روشن کنه.

• Like
واکنش ها: YuMi

yahell

عضو جدید

ببین یه چیزی بت بگم این عین واقعییت...تو خیلی مغزت کوچیکه.. جالب اینه که فکر میکنی عقل کلی
جریان تو مثل داستان آرایشگرو...خداست
مردی برای اصلاح سر و صورتش به آرایشگاه رفت.
در حال کار گفتگوی جالبی بین آنها در گرفت.
آنها درباره موضوعات و مطالب مختلف صحبت کردند.
وقتی به موضوع « خدا » رسیدند.

آرایشگر گفت: من باور نمی کنم خدا وجود داشته باشد.
مشتری پرسید: چرا باور نمی کنی؟
آرایشگر جواب داد: کافی است به خیابان بروی تا ببینی چرا خدا وجود ندارد. به من بگو، اگر خدا وجود داشت آیا این همه مریض می شدند؟ بچه های بی سرپرست پیدا می شد؟ اگر خدا وجود می داشت، نباید درد و رنجی وجود داشته باشد. نمی توانم خدای مهربانی را تصور کنم که اجازه می دهد این چیزها وجود داشته باشد.

مشتری لحظه ای فکر کرد، اما جوابی نداد، چون نمی خواست جر و بحث کند.
آرایشگر کارش را تمام کرد و مشتری از مغازه بیرون رفت.

به محض این که از آرایشگاه بیرون آمد، در خیابان مردی دید با موهای بلند و کثیف و به هم تابیده و ریش اصلاح نکرده. ظاهرش کثیف و ژولیده بود.
مشتری برگشت و دوباره وارد آرایشگاه شد و به آرایشگر گفت: می دانی چیست، به نظر من آرایشگرها هم وجود ندارند.

آرایشگر با تعجب گفت: چرا چنین حرفی می زنی؟ من این جا هستم، من آرایشگرم. من همین الان موهای تو را کوتاه کردم.
مشتری با اعتراض گفت: نه! آرایشگرها وجود ندارند، چون اگر وجود داشتند، هیچ کس مثل مردی که آن بیرون است، با موهای بلند و کثیف و ریش اصلاح نکرده پیدا نمی شد.

آرایشگر جواب داد: نه بابا، آرایشگرها وجود دارند! موضوع این است که مردم به ما مراجعه نمی کنند.
مشتری تائید کرد: دقیقاً ! نکته همین است. خدا هم وجود دارد! فقط مردم به او مراجعه نمی کنند و دنبالش نمی گردند. برای همین است که این همه درد و رنج در دنیا وجود دارد.

YuMi

اخراجی موقت
:surprised::eek::surprised:
اتفاقا خداوند گفته تدبر و تفکر و تعقل کنید

دوستتون چیزه دیگه ای گفت

اون ایمانی ارزش داره که بدون چون و چرا و شرط قبول کنی

بعد هم کامل بگو خدا چی گفته

خدا گفته تفکر و تعقل کنید ولی بعدش حتما باید اسلام رو قبول کنید:D
اگه قبول نکنید ...

waffen

اخراجی موقت
ببین یه چیزی بت بگم این عین واقعییت...تو خیلی مغزت کوچیکه.. جالب اینه که فکر میکنی عقل کلی
جریان تو مثل داستان آرایشگرو...خداست
مردی برای اصلاح سر و صورتش به آرایشگاه رفت.
در حال کار گفتگوی جالبی بین آنها در گرفت.
آنها درباره موضوعات و مطالب مختلف صحبت کردند.
وقتی به موضوع « خدا » رسیدند.

آرایشگر گفت: من باور نمی کنم خدا وجود داشته باشد.
مشتری پرسید: چرا باور نمی کنی؟
آرایشگر جواب داد: کافی است به خیابان بروی تا ببینی چرا خدا وجود ندارد. به من بگو، اگر خدا وجود داشت آیا این همه مریض می شدند؟ بچه های بی سرپرست پیدا می شد؟ اگر خدا وجود می داشت، نباید درد و رنجی وجود داشته باشد. نمی توانم خدای مهربانی را تصور کنم که اجازه می دهد این چیزها وجود داشته باشد.

مشتری لحظه ای فکر کرد، اما جوابی نداد، چون نمی خواست جر و بحث کند.
آرایشگر کارش را تمام کرد و مشتری از مغازه بیرون رفت.

به محض این که از آرایشگاه بیرون آمد، در خیابان مردی دید با موهای بلند و کثیف و به هم تابیده و ریش اصلاح نکرده. ظاهرش کثیف و ژولیده بود.
مشتری برگشت و دوباره وارد آرایشگاه شد و به آرایشگر گفت: می دانی چیست، به نظر من آرایشگرها هم وجود ندارند.

آرایشگر با تعجب گفت: چرا چنین حرفی می زنی؟ من این جا هستم، من آرایشگرم. من همین الان موهای تو را کوتاه کردم.
مشتری با اعتراض گفت: نه! آرایشگرها وجود ندارند، چون اگر وجود داشتند، هیچ کس مثل مردی که آن بیرون است، با موهای بلند و کثیف و ریش اصلاح نکرده پیدا نمی شد.

آرایشگر جواب داد: نه بابا، آرایشگرها وجود دارند! موضوع این است که مردم به ما مراجعه نمی کنند.
مشتری تائید کرد: دقیقاً ! نکته همین است. خدا هم وجود دارد! فقط مردم به او مراجعه نمی کنند و دنبالش نمی گردند. برای همین است که این همه درد و رنج در دنیا وجود دارد.
این رو قبلا خونده بودم.
مرسی که اینقدر از ته دل به بنده توهین میکنید. چون من کلا از انسان های راست گو بیشتر خوشم میاد. در ضمن بنده هیچ وقت ادعای عقل کلی نکردم . من که همش دارم میگم نمی دونم و دنبال جواب میگردم ولی کسی نیست که جواب بده.
و حالا هم شما اومدید و این مثال رو آوردید که هیچی رو ثابت نمی کنه.
خوب پس شما می فرمایید که مشکل ما این هست که به خدا رجوع نمی کنیم. باشه. پس اون پسر بچه ای که پیش اون کشیش رفته بود برای اینکه از گناهانش در برابر خدا بخشش بطلبه هم برای این مورد تجاوز قرار گرفت که زیاد دنبال خدا نرفته بود. یا اون بچه ای که از بی غذایی میمیره اگر دعا کنه لابد شکمش پر میشه . بچه ای هم که با سرطان خون به دنیا میاد لابد برای همین دچار این بیماری شده که زیاد به خدا رجوع نکرده.

میدونی که چی میگند : great ideas always encounter great opposition from mediocre minds

و حالا این داستان شما دانای بزرگ با مثال های زیباتون هست که من رو احمق و بی مغز خطاب میکنید چرا که نظرم با نظر شما فرق داره. شما نمادی از یک دیندار هستی. و حقیقتش این هست که اگر بحث بر سر این حرف های خاله زنکی مثل حرف های شما باشد و از شاخه ی منطق به توهین حرکت کنیم. من نسبت به شما برتر هستم چرا که گرچه من مغز بسیار کوچکی دارم از آن استفاده میکنم و برای آنچه نمی فهمم دنبال پاسخ میگردم ولی شما کلا از مغز خود استفاده نمی کنید. امیدوارم ناراحت نشید همونطور که من از توهین شما ناراحت نشدم.

waffen

اخراجی موقت
بازم توهین:smile:

نگفتید آخر چرا ناراحت میشید؟
میترسید؟
بله میترسند.
تنها دلیلش همین هست و من در پست قبلی گفتم. این حرف های ما پایه های اعتقادات ایشون رو به لرزه میندازه و نمی تونند تفکر های متفاوت رو تحمل کنند.
ب هر حال همونطور که Richard dawkins میگه بزرگترین دشمن فلسفه ی خدا خود خداست. من نمیدونم چرا اینها اینقدر ناراحت میشند.

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستتون چیزه دیگه ای گفت

بعد هم کامل بگو خدا چی گفته

خدا گفته تفکر و تعقل کنید ولی بعدش حتما باید اسلام رو قبول کنید:D
اگه قبول نکنید ...
دوست من متاسفانه..........
-----------------------------------------
فک کنم دینو برای شما خیلی بد توضیح دادن
خداوند گفته دین اسلام کاملترین دینه و اینم گفت خودتون تفکر و تعقل کنید چون به همین دلیل اشرف مخلوقاتیم و انسانی که واقعا دنبال حقیقت باشه بالاخره به هدفش میرسه و میبینه که چی خوبه چی بد!!!

مهسیما

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کجا معلوم وقتی خودکارتو پروند هوا یه بهانه ی دیگه در نیاری؟
این دنیا تمام کارهاش رو علت و معلول میچرخه
ما هوا رم نمیبنیم دلیل بر نبودنشه
عشق دیدنیه
اکسیِژن دیدینیه
اتم قابل دیدنه الکترون پروتون؟
امواج الکترومغناطیسی که تو فضا هست
جاذبه اینا کدومش قابل دیدنه
قبل اینکه نیوتن سیب تو سرش بخوره و تازه بفهمه که آهان این جاذبه است کسی میدونست
که جاذبه وجود داره آیا ندانستن دلیل بر نبود جاذبه است؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا