یه سوال از دختر خانم ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

misento

عضو جدید
اینو جدی گفتم اخه من دقیقا همین مشکل رو دارم

یه راه داره ، میرین اون دختری رو که پشت سرتون حرف درآورده رو جلو چشمای اون دختری که دوسش دارید ضایع میکنین بعدش وقتی معلوم شد که همه چی شایعه بوده نظر ایشون هم عوض میشه :cool:

avayestan

کاربر بیش فعال
اونایی که خواهر ندارن و مادرشون هم زیاد دختر نمیشناسه باید چکار کنن؟

خب به دختر خاله دختر عمه.. دختر عمو دختر دایی.. به مامان بزرگا ... آها به دوستاتون که میشناسین بگین.. :redface:همیشه کسایی هستن که دخترای خوب بشما معرفی کنن.. داداش من دم بخته.. :Dبا اینکه به کسی نگفته راجع به ازد... هرکی میاد یه دختر خوب معرفی میکنه تازه اینقدم با اطمینان میگن.. گشتند بود ...بگرد هست:w16:

behnam_nurse86

عضو جدید
یه راه داره ، میرین اون دختری رو که پشت سرتون حرف درآورده رو جلو چشمای اون دختری که دوسش دارید ضایع میکنین بعدش وقتی معلوم شد که همه چی شایعه بوده نظر ایشون هم عوض میشه :cool:
اینو مطمئنم که اون دختره که دوستش دارم جواب بله رو نمیده جوابش قاطع نه بود:cry:

behnam_nurse86

عضو جدید
خب به دختر خاله دختر عمه.. دختر عمو دختر دایی.. به مامان بزرگا ... آها به دوستاتون که میشناسین بگین.. :redface:همیشه کسایی هستن که دخترای خوب بشما معرفی کنن.. داداش من دم بخته.. :Dبا اینکه به کسی نگفته راجع به ازد... هرکی میاد یه دختر خوب معرفی میکنه تازه اینقدم با اطمینان میگن.. گشتند بود ...بگرد هست:w16:
این فکر خوبیه اما خب اون چیزی که بقیه معرفی میکنن تا اونی که ما خودمون مد نظر داریم زمین تا اسمون متفاوت هست این حرف رو فقط پسرا درک میکنن که چیه

avayestan

کاربر بیش فعال
این فکر خوبیه اما خب اون چیزی که بقیه معرفی میکنن تا اونی که ما خودمون مد نظر داریم زمین تا اسمون متفاوت هست این حرف رو فقط پسرا درک میکنن که چیه

دیگران فقط معرفی میکنن شما انتخاب میکنین... یعنی معرفی اونا دلیل بر انتخاب قطعیه شما نیس.. اگه خوشتون اومد راجع بهش فک میکنین و اقدامات بعدی... اتفاقا وقتی دیگران فردی رو معرفی میکنن چون با اون فرد برخورد داشتن و خونوادشو هم میشناسن قابل اطمیناتنره تا اینکه خودمون شخصی رو نشون کنیم.. چون اخلاق طرف و شخصیت طرف تایید شدس حالا ما اگه از ظاهر طرف هم خوشمون بیاد کار راحتتره میرسم به مرحله آشنایی... اما اگه بخوایم فقط خودمون دنبال کیس مناسب بگردیم اولین چیزی که مارو جذب میکنه ظاهر شخصه.. بدون اینکه اخلاق یا خونواده طرفو بشناسیم..

باغ آجونی

عضو جدید
بهتر هیچ کاری نکنین چون اینجوری موضوع میفته سرزبونا برای شما خوب نیست مگین کم محلی کن از صدتا چوب بدتره............

khanum gol

عضو جدید
تو همه چیت تا حدودی مثل منه منم 29 سالمه خونه دارم 206 دارم درامدم سر ساله از کار بابام درصد میگیرم امسال باید حدود 50 تومن بگیرم ، منم بد پسندم یکی رو خودم پیدا کردم مادرم هنوز ندیدش ولی معلوم نیست بشه یا نه باید مادرم ببینش من قیافه برام خیلی مهمه فعلن که هنوز معلوم نیست یکی دو هفته دیگه معلوم میشه

خوب شد این تاپیک زده شد تا پتتونو بریزین رو آب..........
ولی خداییش شما پسرین من دخترم اما واقعا بد پسندم. کسی به دلم نمیشینه....
نمیدونم توقعم زیاده یا نمیدونم واقعا مشکل از کجاست............
تا طرف شروع به حرف زدن میکنه دلمو میزنه..........

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا