گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دوستان من اومدم

ایشالله از امروز تالار یه تغییرات محسوسی رو ببینه

سعی می کنم فردا درس بعدی VMware رو بذارم.

همچنین یک موضوع جدید توی تاپیک تامین محتوا مطرح شده اونایی که دوست دارن تا فرصت هست اعلام آمادگی کنن

همچنین نفر بعدی پیشنهادی من برای صندلی داغ ، حاجیة خانم samira.it هست ، دوستان نظرای موافقشون و اعلام کنن! :دی

الان جدی جدی دیگه بطور کامل برگشتین؟:D
حیف شد ازنبودنتون چرااستفاده نکردیم یه خرده آتیش بسوزونیم:biggrin:
شوخی کردم آآ
اصلا به قیافه من (آواتارمن)میاد آتیش بسوزونه بچه به این آرومی:D

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
الان جدی جدی دیگه بطور کامل برگشتین؟:D
حیف شد ازنبودنتون چرااستفاده نکردیم یه خرده آتیش بسوزونیم:biggrin:
شوخی کردم آآ
اصلا به قیافه من (آواتارمن)میاد آتیش بسوزونه بچه به این آرومی:D

بله این مدت به شدت درگیر بودم
راستی تو نمی خوای توی ترجمه یه 40-50 صفحه ای کمک مدیر کنی؟

آتیش باروندن تو خون دخترا هست :دی

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز

بله این مدت به شدت درگیر بودم
راستی تو نمی خوای توی ترجمه یه 40-50 صفحه ای کمک مدیر کنی؟

آتیش باروندن تو خون دخترا هست :دی

این ترجمه شماهنوز تموم نشده
منو که میدونید این روزا چشام زیاد نور ندارن، دیگه حالا بعداببینم چی میشه:biggrin:
:w44:آقامدیرداشـــــــتـــــــــیــــــــــــــم
دخترا میدونم که میدونید که منظورآقامدیر این بود که تلطیف فضا کردن توخون دختراهست:w25:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این ترجمه شماهنوز تموم نشده
منو که میدونید این روزا چشام زیاد نور ندارن، دیگه حالا بعداببینم چی میشه:biggrin:
:w44:آقامدیرداشـــــــتـــــــــیــــــــــــــم
دخترا میدونم که میدونید که منظورآقامدیر این بود که تلطیف فضا کردن توخون دختراهست:w25:

نه والا تموم نشده

لابد داشتیم که گفتم دیگه ... :دی

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

همچنین نفر بعدی پیشنهادی من برای صندلی داغ ، حاجیة خانم samira.it هست ، دوستان نظرای موافقشون و اعلام کنن! :دی

خوش برگشتی مهندس.

در مورد این پستت عرض کنم که قرار بود کسی که رو صندلی داغ نشسته. مهمان بعدی رو انتخاب کنه.

نه اینکه شما معرفی کنید و بقیه نظر موافقشون رو اعلام کنن.

-----------------------

فرا رسیدن ماه رمضان رو هم به همه عزیزان تبریک میگم.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوش برگشتی مهندس.

در مورد این پستت عرض کنم که قرار بود کسی که رو صندلی داغ نشسته. مهمان بعدی رو انتخاب کنه.

نه اینکه شما معرفی کنید و بقیه نظر موافقشون رو اعلام کنن.

-----------------------

فرا رسیدن ماه رمضان رو هم به همه عزیزان تبریک میگم.

مرسی مهندس

خوب در اون مورد که همون اول گفتیم اینجوری نمی شه

قرار شد بچه ها یکی و پیشنهاد بدن و بعد اگه خود شخص قبول کرد بشینه رو صندلی

منم پیشنهاد دادم نظر های مخالف هم می تونن اعلام بشن :)

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام دوست عزيز خسته نباشيييييييييييييييد
بابا اين چه سربازيه آخه تند تند كه مياين بعد ميگين سخته:biggrin:

من جام خوبه .. دو هفته پیش اومدم .. بعضی ها ماها نمیان ..
غربت نکشیدین .. دقیقه اش هم سخته .. حتی بهترین جا باشی

بابا خوش به حالت که 1 ماهش تموم شد من که هنوز نرفتم
ایشالا تا تموم شد باید به بچه ها شرینی بدیدا
:gol:
سلام آقا هومن
ممنون داداش .. انشاالله شما هم میرین و بسلامتی بر میگردین :smile:
ورودت به باشگاه هم خوش آمد میگم .. ببخشید با تاخیر شد :gol:

خوب دوستان من اومدم

سعی می کنم فردا درس بعدی VMware رو بذارم.

همچنین یک موضوع جدید توی تاپیک تامین محتوا مطرح شده اونایی که دوست دارن تا فرصت هست اعلام آمادگی کنن

به به امیرخان

عاشق این رفت و آمدت هستم

ببخشید که من یکم کمرنگ شدم .. توی جو خدمتیم :redface:

این صندلی داغ هم جالبه .. من هم رایت رو تایید میکنم .. (بگو مگه جرات هم دارم تایید نکنم :D)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به به امیرخان

عاشق این رفت و آمدت هستم

ببخشید که من یکم کمرنگ شدم .. توی جو خدمتیم :redface:

این صندلی داغ هم جالبه .. من هم رایت رو تایید میکنم .. (بگو مگه جرات هم دارم تایید نکنم :D)

قربونت حاج امیر

دیگه می گن بسیار سفر باید ، تا پخته شود خامی ... :دی

خواهش ، ایشالله به سلامتی بر گردی اون وقت خدمتت می رسیم :)

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
مرسی مهندس

منم با آقا دانیال موافقم اگه نفر بعدی رو اونی که در صندلی می شینه انتخاب کنه بهتره البته اون میگه مثلا فلانی اگه اون طرف قبول کنه بشینه این جوری جالب تره

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی مهندس

چرا نشه ؟

به هر حال شخصی که رو صندلی نشسته یکی رو انتخاب میکنه. اگه اون شخص قبول نکرد. نفر بعدی رو انتخاب میکنه.

ضمن اینکه خودتون دارین میگین بچه ها . و این بچه ها فقط به معنی psychic نیست. و گذاشتن شکلک خنده برای اینکه میشه نظر مخالف هم داد , کار جالبی نیست. ;)

به هر حال من از همین جا با همه ی انتخاب های شما مخالفت میکنم و تو تاپیک های مربوطه هم مثل صندلی داغ شماره 2 حضور پیدا نخواهم کرد. :D

ارادتمندم. :gol:

dzzv_13

مدیر تالار

قربونت حاج امیر

دیگه می گن بسیار سفر باید ، تا پخته شود خامی ... :دی

خواهش ، ایشالله به سلامتی بر گردی اون وقت خدمتت می رسیم :)

پی بی خود بی جهت بریم سفر .. :D
این رو مطمئنم که سربازی منو نکشه .. این باشگاه منو میکشه .. :redface:

منم با آقا دانیال موافقم اگه نفر بعدی رو اونی که در صندلی می شینه انتخاب کنه بهتره البته اون میگه مثلا فلانی اگه اون طرف قبول کنه بشینه این جوری جالب تره

دعوا نکنین .. یه پیشنهاد دارم که نه سیخ بسوزه نه کباب :)
میتونیم کسی که نشسته رایش رو با ضریب تاثیر بدیم (مثلا کسی که نشسته رایش دوتا یا سه تا حساب کنیم)
خوبه ؟!!

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
پی بی خود بی جهت بریم سفر .. :D
این رو مطمئنم که سربازی منو نکشه .. این باشگاه منو میکشه .. :redface: )

دعوا نکنین .. یه پیشنهاد دارم که نه سیخ بسوزه نه کباب :)
میتونیم کسی که نشسته رایش رو با ضریب تاثیر بدیم (مثلا کسی که نشسته رایش دوتا یا سه تا حساب کنیم)
خوبه ؟!!
میشه بیشتر توضیح بدین.من با روش آقا امیر به این دلیل موافق نیستم هیجان نداره چون مثل این می مونه که یک لیست آماده اس پشت سر هم میشنن در نتیجه دیگه جالب نمیشه چون همین که هیچ کس نمی دونه اون طرف کیه جالب اش می کنه 2. این که مثلا آقا امیر یکی رو پیشنهاد می ده هیچ کس نمیاد بگه که من مخالفم (سو تفاهم نشه منظورم این نیست که با شخص خاصی مخالفم منظورم این روش هست

dzzv_13

مدیر تالار
میشه بیشتر توضیح بدین.من با روش آقا امیر به این دلیل موافق نیستم هیجان نداره چون مثل این می مونه که یک لیست آماده اس پشت سر هم میشنن در نتیجه دیگه جالب نمیشه چون همین که هیچ کس نمی دونه اون طرف کیه جالب اش می کنه 2. این که مثلا آقا امیر یکی رو پیشنهاد می ده هیچ کس نمیاد بگه که من مخالفم (سو تفاهم نشه منظورم این نیست که با شخص خاصی مخالفم منظورم این روش هست

منظورم این بود که همه توی نظر سنجی شرکت کنن ولی نفری که آخر نشسته مثلا رایش رو سه تا حساب کنیم (فکر کنم رای گیری توی آمریکا هم اینطوریه که افراد باسواد رایشون با ضریب هست)

خب درست هست که میگی امیر هر چی بگه کسی نفیش نمیکنه .. ولی شما بقولی اختیار دارین و میتونین فرد مورد نظر خودتون رو بگین .. مثلا همین دانیال خودمون نظرش رو همیشه صادقانه میگه ..
حالا باز میتونین برای اینکار یکی رو مسولش کنیم و رای ها رو خصوصی بهش بدیم که تا قبل مشخص شدن فرد مورد نظر , معلوم نشه کی به کی رای داده

آخرین ویرایش:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
منظورم این بود که همه توی نظر سنجی شرکت کنن ولی نفری که آخر نشسته مثلا رایش رو سه تا حساب کنیم (فکر کنم رای گیری توی آمریکا هم اینطوریه که افراد باسواد رایشون با ضریب هست)

خب درست هست که میگی امیر هر چی بگه کسی نفیش نمیکنه .. ولی شما بقولی اختیار دارین و میتونین فرد مورد نظر خودتون رو بگین .. مثلا همین دانیال خودمون نظرش رو همیشه صادقانه میگه ..
حالا باز میتونین برای اینکار یکی رو مسولش کنیم و رای ها رو خصوصی بهش بدیم که تا قبل مشخص شد فرد مورد نظر معلوم نشه کی به کی رای داده
آقا امیر حسین یه چیزی بگم ؟؟؟خیلی جدی گرفتین انتخابات رییس جمهور نیست که رای گیری کنیم :smile:جمعا 15 نفر نیستیم که بخوایم این قدر طول بدیم .شما نظرتون در مورد پیشنهاد من چیه؟

dzzv_13

مدیر تالار
آقا امیر حسین یه چیزی بگم ؟؟؟خیلی جدی گرفتین انتخابات رییس جمهور نیست که رای گیری کنیم :smile:جمعا 15 نفر نیستیم که بخوایم این قدر طول بدیم .شما نظرتون در مورد پیشنهاد من چیه؟

تقصیر سربازی هست .. نیست بعضا نگهبانیم .. و یادمون دادن هر پست را مهمترین پست و هر لحظه را خطرناکترین لحظه بدونیم .. طبق اون گفتم .. :D
اگر اینجور باشه که هیچ کس نباید ناراحت بشه .. چون هر 15 نفر (بقول شما) تا آخر تابستون مجبورن بشینن .. :)

چون تعداد کمه .. من هم موافقم که هر کسی که نشسته نفر بعدی رو انتخاب کنه .. :smile:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چرا نشه ؟

به هر حال شخصی که رو صندلی نشسته یکی رو انتخاب میکنه. اگه اون شخص قبول نکرد. نفر بعدی رو انتخاب میکنه.

ضمن اینکه خودتون دارین میگین بچه ها . و این بچه ها فقط به معنی psychic نیست. و گذاشتن شکلک خنده برای اینکه میشه نظر مخالف هم داد , کار جالبی نیست. ;)

به هر حال من از همین جا با همه ی انتخاب های شما مخالفت میکنم و تو تاپیک های مربوطه هم مثل صندلی داغ شماره 2 حضور پیدا نخواهم کرد. :D

ارادتمندم. :gol:

به یه دلیل اینکه نمی خوایم انتخاب تک محوری و شخصی باشه و همه توی انتخاب شخص بعدی مشارکت داشته باشن

من هم در حد پیشنهاد مطرح می کنم ، بیشترم سعی می کنم بچه هایی که جدید ترن یا کمتر ازشون شناخت داریم و انتخاب کنم

مثلا من و شما و حاج امیرا و ... زیاد می شناسیم همدیگر ، می مونیم برای آخر کار ، البته اگرم پیشنهاد بدن که حاج دانیال بشینه رو صندلی و موافقت کنن و کنید باز هم موردی نداره

اگه واقعا مخالفی خوب مخالفت کن چه اشکالی داره؟ ولی خوب رای با اکثریت هست :دی

صندلی شماره 2 هم تموم شد و داریم میریم برای صندلی 3 :دی

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من می بینم کسی پیشنهادی نمی ده خودم می گم ...

هرکی پیشنهادش و بده ، کسی که رو صندلی نشسته ایضا ... سکوت می کنید چرا؟ خجالت می کشید نکنه؟

hooman_hooman

عضو جدید
تقصیر سربازی هست .. نیست بعضا نگهبانیم .. و یادمون دادن هر پست را مهمترین پست و هر لحظه را خطرناکترین لحظه بدونیم .. طبق اون گفتم .. :D
اگر اینجور باشه که هیچ کس نباید ناراحت بشه .. چون هر 15 نفر (بقول شما) تا آخر تابستون مجبورن بشینن .. :)

چون تعداد کمه .. من هم موافقم که هر کسی که نشسته نفر بعدی رو انتخاب کنه .. :smile:
این فکر خوبیه که نفر بعدی را اون که نشسته انتخاب کنه میشه یه قرار داد گزاشت این 15 نفر به ترتیب حروف الف با بیان بشینن که(a,b,c,....) که همه بشینن

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسان عزیززز

خوبین ؟!!
سلام.
چطوری تو؟ هر موقع مرخصی میای من درگیرم سعادت ندارم.

همچنین یک موضوع جدید توی تاپیک تامین محتوا مطرح شده ....
... پیشنهادی من برای صندلی داغ ...
تغییر خوبه.اما جهت تغییر هم مهمه.
تاپیک تامین محتوا اصلا خوب پیش نمیره.تاپیک صندلی داغ به شدت داغه و سریع پیش میره.من احساس خطر میکنم.
==============
۱.پروژه دوره کارشناسی تموم شد.۵شنبه صبح ایمیل کردم،تا شب هم ایرادها رو رفع کردم،امروز (شنبه) صبح هم دادم واسه صحافی.

۲.توی چند روز گذشته یه مشکلی خیلی عجیب داشتم.البته قبلا توی اوبونتو بهش برخورد کرده بودم اما این دفعه مثل اینکه عمومی تر بود.اینترنت وصل میشد،به هرجا که دلم میخواست Ping داشتم،اما بروزر هیچ سایتی رو باز نمیکرد،به جز تعداد انگشت شماری رو.مثلا گوگل (و محصولاتش) باز بودسایت سازمان سنجش باز بود...اما باشگاه،ویکیپدیا و بقیه جاها نه.مسنجرم توی فدورا از چندین پروتکل پشتیبانی میکنه،اما فقط اکانت های گوگلم لاگین میشد،بقیه خطا میداد.
سری قبل این مشکل فقط توی اوبونتو بود،بقیه کامپیوترهای خونه و حتی کامپیوتر خودم با ویندوز هیچ مشکلی نداشتن،منم گذاشتم به حساب بی تجربگی و بعد از چند روز خودش درست شد.این دفعه همه کامپیوترهای خونه (۳ تا) این مشکلو داشتن.جالب اینجاس بعد از وصل شدن و.ی پی ان مشکل حل میشد و همه سایتا باز میشدن! (به جز سایتهایی مثل همین باشگاه که فقط با آی پی ایرانی باز میشن)
یه نکته ای که باید اشاره کنم اینه که ربطی به دامنه ir یا ایرانی بودن سایتها هم نداشت،بعضی سایت‌های ایرانی با دامنه ir هم باز نمیشد،بعضی سایتهای خارجی هم باز میشد.پس موضوع این نبود.
با آی اس پی تماس گرفتم مشکل رو میشناختن (احتمالا مشتری های دیگه ای هم این مشکلو داشتن) اما راهی برای حلش نداشتن،گفتن بعدا تماس بگیر ببینیم چیکار میکنیم!

توی ویندوز با فایرفاکس یه چیزی توجهمو جلب کرد : اگه دقت کنید اون پایین که وضعیت رو توضیح میده روند باز شدن یه سایت به این صورته ؛ اول نام دامنه Resolve میشه،بعد درخواست ارسال میشه(sending request)،بعد منتظر جواب میشه (Waiting for reply )، بعد اتصال کامل میشه (Connected) بعد هم انتقال داده صورت میگیره (Transferring data) و آخرش هم تموم میشه (Done).و عموما قسمت کامل شدن اتصال خیلی سریع و زیر ثانیه ای اتفاق میفته و سریعا به انتقال داده میرسیم،اما در این شرایط روی کامل شدن اتصال میموند و انتقال داده صورت نمیگرفت،بعد از چند دقیقه هم مینوشت که Connection Interrupted...چرا؟ کسی میتونه دلیلی بیاره؟

۳.میخواستم فردا سر فرصت بشینم اینو بنویسم گفتم نکنه که مشکل موقت حل شده باشه فردا دوباره باز نشه!

۴.اگه دوباره نتونستم بیام و کاری با من داشتید میتونید با ایمیل گوگلم تماس بگیرید،sanamsayna آدرسشو داره.

آخرین ویرایش:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ببخشید وسط حرفاتون میپرم
میشه بپرسم چه جوری میشه اعتیادم به اینجا رو از بین ببرم؟!:surprised::eek:
اگه خونه باشم بیشتر وقتم رو اینجام!
اینجوری پیش برم.....
هیچ کس این جوری نشده تا حالا؟
فک کنم فقط من بی جنبه ام:cry:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجوری پیش برم.....

چه ربطی به جنبه داره:surprised:
منم دقیقا همینطوریم بیکارباشم وقتمو تونت میگذرونم
اما کارایی که دوست دارم پیش بیاد نت نمیام موقع امتحانات یه هفته کلا اینجا نیومدم به خودم امیدوار شدم:D

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه ربطی به جنبه داره:surprised:
منم دقیقا همینطوریم بیکارباشم وقتمو تونت میگذرونم
اما کارایی که دوست دارم پیش بیاد نت نمیام موقع امتحانات یه هفته نیومدم کلا اینجابه خودم امیدوار شدم

منم یک هفته مونده به امتحانات نیمدم تا آخرش!
آخه بیش از حد وقتم رو برای اینجا گذاشتم دیگه!
به جای اینکه برم network+ رو تموم کنم!
یا درس بخوانم!
معتاد شدم رفت!
مامان و بابام دیگه شدیدا" از دستم شاکی اند!
تا وقتی پروژه ام بود که هیچی!
الانم که تموم شده همش پای سیستمم!
یکی شیوه های دیگه ی گذروندن اوقات فراغت رو بگه! که جذابیت داشته باشه!!!!!!

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
من می بینم کسی پیشنهادی نمی ده خودم می گم ...

هرکی پیشنهادش و بده ، کسی که رو صندلی نشسته ایضا ... سکوت می کنید چرا؟ خجالت می کشید نکنه؟

منوکه میدونید به رُ ک بودن معروفم:D
برام فرقی نداره کی رو صندلی داغ میشینه وگرنه صریحا اعلام میکردم;)
درموردشماهم کوتاه اومدم چون حرفتون بنظرم منطقی اومد:cool:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اینجوری پیش برم.....

تا باشه ازین اعتیادا مهندس

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یک هفته مونده به امتحانات نیمدم تا آخرش!
آخه بیش از حد وقتم رو برای اینجا گذاشتم دیگه!
به جای اینکه برم network+ رو تموم کنم!
یا درس بخوانم!
معتاد شدم رفت!
مامان و بابام دیگه شدیدا" از دستم شاکی اند!
تا وقتی پروژه ام بود که هیچی!
الانم که تموم شده همش پای سیستمم!
یکی شیوه های دیگه ی گذروندن اوقات فراغت رو بگه! که جذابیت داشته باشه!!!!!!

من سریال کره ای رو خیلی دوست دارم مشغولش بشم عمرا نت بیام
معرق کاری رو هم که الان ماه رمضون نمیتونم اما اگه بلد باشی سرگرم کنندست
خیاطی بلدی گلم؟اون مناسب یه ذره بلدم باید یه چیزای رو بدوزم
میتونی کلاس بری
یه مقدارهم تی وی ببینی
سیستم روروشن نکنی حل:D

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من سریال کره ای رو خیلی دوست دارم مشغولش بشم عمرا نت بیام
معرق کاری رو هم که الان ماه رمضون نمیتونم اما اگه بلد باشی سرگرم کنندست
خیاطی بلدی گلم؟اون مناسب یه ذره بلدم باید یه چیزای رو بدوزم
میتونی کلاس بری
یه مقدارهم تی وی ببینی
سیستم روروشن نکنی حل:D

از کل چیزایی که گفتی فقط تی وی رو دوست داشتم بقیه هم بلد نیستم!
مودم رو جمع کنم فک کنم درست بشه!
کلاس تو ماه رمضون خ سخته!

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کل چیزایی که گفتی فقط تی وی رو دوست داشتم بقیه هم بلد نیستم!
مودم رو جمع کنم فک کنم درست بشه!
کلاس تو ماه رمضون خ سخته!

اصلا به کارهای هنری علاقه داری .اگه نداری من بقیو نام نبرم:D
بشین رمان بخون .رمانایی که تعداد صفحاتش 500به بالا باشه
رمان کژال ورمان گندم قشنگ
مودم جمع کردن هم خوب اما برای من جواب نمیده چون تو نت کلی کار دارم هم باید وبلاگو بچرخونم هم ناظم یه سایتی شدم
شبکه رو هم هی امروز فردا میکنم شروع نکردم
اگه تو نت کارنداشتم کلی برنامه جور میکردم سیستمم رو اصلا روشن نمیکردم

hedayat94

عضو جدید
سلام ببخشید وسط حرفاتون میپرممیشه بپرسم چه جوری میشه اعتیادم به اینجا رو از بین ببرم؟!:surprised::eek:اگه خونه باشم بیشتر وقتم رو اینجام!اینجوری پیش برم.....هیچ کس این جوری نشده تا حالا؟فک کنم فقط من بی جنبه ام:cry:
سلام به همه ی مهندسای گلمون
راستش منم اولش که عضو باشگا شدم ، به باشگا معتاد شده بودم البته تا چند روز پیش. الان دارم یه کتاب برنامه نویسی ترجمه میکنم
راستی آقای مدیر اگه چند صفحه برات ترجمه کنم چقد امتیاز میدی؟ ( البته باید پروژه مو موقتا متوقف کنم) :دی

بالا