**(گفتگوی خودمونی مدیرای فردا....)**

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
راه موفقيت ،هميشه در حال ساخت است،موفقيت پيش رفتن است ،نه به نقطه پايان رسيدن. (آنتوني رابينز):gol:

ممنون تو که بازم اینجایی مگه قرار نبود درس بخونی اون دوستت کجاست الانه که هممون دعوا کنه........دی

mohsen-ab

عضو جدید
این مدیرایی که من میبینم شب امتحان و غیره براشون فرقی نمیکنه منابعشون زیاده و نیازی به خوندن شب امتحان ندارند
مثل کنکور از یک هفته قبل استراحت میکنند
اما هنوز دانشمندا جوابی برای استرس شب امتحان و کلک های اساتید پیدا نکردند:que:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
مخلص خانم مدیر...
چرا امتحان دارم:( امروز به امید نمره بالا رفته بودم استاد خلف وعده کرد و از حذفیات سوال داد...
حالمون گرفته شده...

من امروز اولین امتحانم بود.اول قرار بود امتحان هم کتاب، هم جزوه کلاسی، هم ارائه هایی که سر کلاس دادیم باشه(یعنی از ارائه ها هم سوال باشه)، اما جلسه آخر انقد بچه ها چونه زدن(من چونه نزدما اصلا:biggrin:) ارائه ها رو حذف کرد. فقط کتاب و جزوه.(یعنی من تک تک حرفای جلسه آخر رو یادمه بخدا) حالا بماند که خیلی از مطالب کتاب رو هم اصلا درس نداده بود!!! حالا به چه سختی ای ما خوندیمش، اما امروز یه سوال از ارائه هم داده بود(4نمره)، همون ارائه ای هم که من غایب بودم. یعنی شانس رو می بینی تو رو خدا.
حالا بهش میگیم قرار نبود اینطوری باشه، میگه: وا، من کی گفتم حذف؟ شماها یادتون رفته.
حالا تازه یه درس دیگه هم با همین استاد دارم، چهارشنبه امتحانشه:w22:

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امروز اولین امتحانم بود.اول قرار بود امتحان هم کتاب، هم جزوه کلاسی، هم ارائه هایی که سر کلاس دادیم باشه(یعنی از ارائه ها هم سوال باشه)، اما جلسه آخر انقد بچه ها چونه زدن(من چونه نزدما اصلا:biggrin:) ارائه ها رو حذف کرد. فقط کتاب و جزوه.(یعنی من تک تک حرفای جلسه آخر رو یادمه بخدا) حالا بماند که خیلی از مطالب کتاب رو هم اصلا درس نداده بود!!! حالا به چه سختی ای ما خوندیمش، اما امروز یه سوال از ارائه هم داده بود(4نمره)، همون ارائه ای هم که من غایب بودم. یعنی شانس رو می بینی تو رو خدا.
حالا بهش میگیم قرار نبود اینطوری باشه، میگه: وا، من کی گفتم حذف؟ شماها یادتون رفته.
حالا تازه یه درس دیگه هم با همین استاد دارم، چهارشنبه امتحانشه:w22:
نمی دونم این اساتید وجدان ندارن...؟
من رفتم مصاحبه شغلی ازم پرسید نمره فلان درست چند شد!.! حالا بیا توضیح بده بابا استاد اینجور کرد اونجور کرد...
با اینده ما بازی می کنن...:razz:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
نمی دونم این اساتید وجدان ندارن...؟
من رفتم مصاحبه شغلی ازم پرسید نمره فلان درست چند شد!.! حالا بیا توضیح بده بابا استاد اینجور کرد اونجور کرد...
با اینده ما بازی می کنن...:razz:

آره، بالاخره همه که یه جور نمیشن، یکی خوبه یکی اینطوری. :wallbash:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
از جمع مدیران فردا کسی در باب بهره وری کار کرده :)

باعرض سلام خدمت شما دوست عزیز
مقالات و خلاصه کتاب های در باب بهره وری را در جستجوی پیشرفته باشگاه
با کلید واژه بهره وری جستجو کنید
تمامی اطلاعات(مقالات و خلاصه کتاب های موجود) در رابطه با بهره وری در اختیارتون قرار خواهد گرفت
موفق باشید در پناه حق:w30:

nargessss

عضو جدید
سلام بچه ها حالتون خوبه ؟؟؟؟
اگه هستید میشه کمکم کنید ؟ یه مقاله درباره تاثیرات کارسنجی بر بهره وری فردی و اثر بخشی تولید در صنعت میخوام

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
اگه هستید میشه کمکم کنید ؟ یه مقاله درباره تاثیرات کارسنجی بر بهره وری فردی و اثر بخشی تولید در صنعت میخوام
سلام​
مرسی​
شما خوبین؟​
الان که همه مشغول کنکور یا امتحانات ترم هستن!​
سخت میشه گیر آورد.​

nargessss

عضو جدید
سلام​
مرسی​
شما خوبین؟​
الان که همه مشغول کنکور یا امتحانات ترم هستن!​
سخت میشه گیر آورد.​

ممنون که جواب دادید باید تا صبح آمادش کنم , اما اصلا از موضوعش سر در نمیارم , مثلا نمیفهمم منظورش یا تاثیرات کارسنجی بر بهره وری فردی یا اثر بخشی تولید در صنعت هست یا اینکه هر دو آن ها با هم ازطرفی هر کدوم رو سرچ میکنم مطلب کامل و به درد بخوری پیدا نمیکنم , نمیدونم چی کار کنم , اگه میتونید راهنماییم کنید یا چند تا سایت بهم معرفی کنید .....
ممنون

anoeil

کاربر ممتاز
ممنون که جواب دادید باید تا صبح آمادش کنم , اما اصلا از موضوعش سر در نمیارم , مثلا نمیفهمم منظورش یا تاثیرات کارسنجی بر بهره وری فردی یا اثر بخشی تولید در صنعت هست یا اینکه هر دو آن ها با هم ازطرفی هر کدوم رو سرچ میکنم مطلب کامل و به درد بخوری پیدا نمیکنم , نمیدونم چی کار کنم , اگه میتونید راهنماییم کنید یا چند تا سایت بهم معرفی کنید .....
ممنون
ببین کار سنجی یعنی انتخاب زمان انجام کار معین به وسیله یک فرد در سطح قابل قبول
خب با بهره وری توی صنعت ارتباط مستقیم داره
بگردی میتونی پیدا کنی! ولی تا صبح؟!؟!
ای کاش زودتر میگفتی.
بازم چشم اگه ساdیتی پیدا کردم بهتون معرفی میکنم

آخرین ویرایش:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
باید به صورت جدا جدا کلمه ها رو به صورت کلید واژه باید سرچ کنید
از طریق جستجوی پیشرفته کلید واژه های بهره وری - کار سنجی و ...
هر کلمه دیگه ای مد نظرتون هستو جستجو بفرمائید مقالات مرتبط برای شما نمایش داده میشوند
مثلا برای بهره وری تعداد مقالات زیادی هست
برای کارسنجی هم تعدادی مقاله تو باشگاه قرار دادم
نگاه کنید مطالعه کنید
در صورتی که با سوالی مواجه شدید مطرح بفرمائید
درصورت داشتن اطلاعات توسط بنده و دوستان پاسخ داده خواهد شد:w30:

nargessss

عضو جدید
یعنی باید تو تحقیقم هم از تاثیر کارسنجی بر بهره وری فردی حرف بزنم هم از اثر بخشی تولید در صنعت ؟
و اینکه وقتی میگه اثربخشی تولید در صنعت با دید کلی نگاه کنم ؟ یا میتونم به صنعت خاصی اشاره کنم ؟

anoeil

کاربر ممتاز
یعنی باید تو تحقیقم هم از تاثیر کارسنجی بر بهره وری فردی حرف بزنم هم از اثر بخشی تولید در صنعت ؟
و اینکه وقتی میگه اثربخشی تولید در صنعت با دید کلی نگاه کنم ؟ یا میتونم به صنعت خاصی اشاره کنم ؟
الان دیگه وقتی برای این سوالات نیست.
این سوالا رو از استادتون باید میپرسیدید.
الان فقط باید دنبال تحقیق آماده بگردین.
میتونی با دید کلی نگاه کنی.

nargessss

عضو جدید
الان دیگه وقتی برای این سوالات نیست.
این سوالا رو از استادتون باید میپرسیدید.
الان فقط باید دنبال تحقیق آماده بگردین.
میتونی با دید کلی نگاه کنی.

آخه میدونید چیه من این ترم مشکل داشتم و اصلا سر کلاس مدیریت تولید نرفتم خودم خوندم و امتحانشم خوب دادم اما بعد امتحان فهمیدم 1 نمره عملی داره و وقتی 2 روز پیش به استاد میل زدم که قضیه چیه گفت راجع به این تحقیق کن
تو این 2 روز هم کلی گشتم اما .........
حالا با کمک شما دوستای خوبم دارم به یه چیزایی میرسم ,
واقعا ازتون ممنونم parmehr و anoeil عزیز

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آخه میدونید چیه من این ترم مشکل داشتم و اصلا سر کلاس مدیریت تولید نرفتم خودم خوندم و امتحانشم خوب دادم اما بعد امتحان فهمیدم 1 نمره عملی داره و وقتی 2 روز پیش به استاد میل زدم که قضیه چیه گفت راجع به این تحقیق کن
تو این 2 روز هم کلی گشتم اما .........
حالا با کمک شما دوستای خوبم دارم به یه چیزایی میرسم ,
واقعا ازتون ممنونم parmehr و anoeil عزیز

امیدوارم موفق باشید با استادتون تماس بگیرید اطلاعاتتونو در رابطه با موضوع کامل کنید اگه حوزه مطالعاتی داشته باشید به نتیجه مورد نظر دست پیدا میکنید:w30:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام به همه مدیرای گل امیدوارم همتون خوب خوب باشید
من باید برم خواستم تایپک بیاد بالا.دی
شبتون خوش
فعلا خدانگهدار

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام. خوبین؟

چه خبرا؟ امتحانا خوب بود؟؟ :gol:

سلام به روی ماهت
میرسی خوبم
خداروشکر تموم شد
فقط مونده کنکور فکر کنم 15 کارت بدن
برای دانشگاه ازاد انگار از دوشنبه ثبت نام میکنند
شما چطورین؟امتحانات تموم شده دیگه

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی آقا امتحانام تموم شد رو سیاهیش موند واسه استادا که نمره نمیدن......:دی

بالا