کمک به مؤسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی (محک)

mohammadsunlight

عضو جدید
بسم الله
.
.
به خدا هر موقع میرم این سایت مؤسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی (محک) جیگرم کباب میشه...قلبم آتیش میگیره
.
.
اول از همه دلم کباب میشه برای اون طفل های معصوم و بیگناهی که انقدر درد میکشن...ای خدای مهربون...مگه قلب کوچولوی این بچه های بی گناه چقدر تحمل داره آخه؟...چقدر؟
.
.
خدا جون به حق و به آبرو ی محمد(ص) و آل محمد(ع) قسمت میدم هر چه زودتر همه ی مریض ها مخصوصاً اطفال مریض رو شفای عاجل و کامل عنایت کن...
.
.
بعد هم دلم برای اون پدر و مادری میسوزه که باید مریضی و رنج کشیدن و ذره ذره آب شدن میوه ی دلشون رو ببینن و شاید جز دعا هیچ کار دیگه ای هم از دستشون بر نمیاد...
.
.
اما آخرش...بیشتر از همه دلم از بی معرفتی خودم به درد میاد...از این که خدا نعمت بسیار بزرگ سلامتی رو به خودم و همه ی خانواده ام داده و من انقدر بی معرفتم...به خواسته هاش اونجور که باید و شاید عمل نمیکنم...خدا جون همه ی گناه ها و کم کاری های ما رو به مهربونی خودت ببخش و ندید بگیر و کمکون کن که بنده های خوبی باشیم برات
.
.
چقدر خوبه که حداقل بخشی از مبالغی رو که برای صدقه مخصوصاً صدقه برای سلامتی امام زمان(عج) کنار میزاریم به حساب همچین سازمان های خیریه ای واریزکنیم
.
.
آشنایی با محک
.
.
نحوه ی انجام کمک های نقدی و غیر نقدی

بالا