کشف حجاب میلا لاکانی

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
[h=2]کشف حجاب مینا لاکانی در صدای آمریکا[/h] شبکه صدای آمریکا بازهم در پخش زنده خود، یک بازیگر دیگر را بدون حجاب به نمایش گذاشت.

به گزارش مشرق به نقل از جام، شبکه صدای آمریکا وابسته به وزارت خارجه ایالات متحده آمریکا، که دست بلندی در کشف حجاب و حمله به اعتقادات جوانان ایرانی دارد، بازهم در برنامه خود تلاش کرد یک ایرانی بدون حجاب را به نمایش بگذارد.

براساس این گزارش، مینا لاکانی، بازیگرسینما و تئاتر در برنامه شباهنگ صدای آمریکا بدون، حجاب حاضر شده تا اهداف این شبکه ضد ایرانی را تامین کند.
وی در مصاحبه با این شبکه خود را مبرا از حزب بازی خواند ولی مدعی شد به خاطر همبستگی با مردم، از ایران خارج شده است.
لاکانی در این مصاحبه عدم حضورش در صدا وسیما را نه ضعف بازیگری و نامناسب بودن برای نقش، بلکه سیاسی خوانده و تصورات ذهنی مبنی برتماس های مشکوک را مطرح کرد.
یاد آور می شود، مینا لاکانی در سال 1348 درتهران متولد شد و با بازی در تئاتر هملت به کارگردانی دکتر قطب الدین صادقی وارد عرصه ی بازیگری شد. پس از آن با فیلم «پرواز را به خاطر بسپار» به کارگردانی حمید رخشانی اولین تجربه ی سینمائی خود را پشت سر گذاشت، با فیلم «روز فرشته» به کارگردانی بهروز افخمی حضور خود را در سینما تثبیت نمود. لاکانی با بازی در فیلم «دیدار» به کارگردانی محمدرضا هنرمند توانست سیمرغ بلورین و دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن را از سیزدهمین جشنواره ی فیلم فجر دریافت کند. بعدها او در فیلم های مختلف سینمائی به ایفای نقش پرداخت و حضور در تلویزیون را با سریال «همسفران» و فیلم تلویزیونی «پریماه» تجربه کرد. ایفای نقش در تله تئاترهای «کسب و کارهای آقای فابریزی» و «در پوست شیر» قسمتی دیگر از فعالیت های تلویزیونی لاکانی را شامل می شود.
گفتنی است، پیش از این هم شبکه صدای آمریکا در برنامه خود با نوعی روانشناسی، فریبا داودی مهاجر را مجبور کرد تا روسری را از سر خود بردارد.

منبع

felor

عضو جدید
اااااااااااااااااااه ندیدم چرا؟؟؟!!!! ای بابا!! کی بود برنامش؟؟!!!
مرسی بابایی..روم سیاه تشکر ندارم..فداتوو بخوورم بابایی

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
اااااااااااااااااااه ندیدم چرا؟؟؟!!!! ای بابا!! کی بود برنامش؟؟!!!
مرسی بابایی..روم سیاه تشکر ندارم..فداتوو بخوورم بابایی

چرا وقتی نوبت من میرسه .تشکرات تموم میشه؟؟؟؟
خو یه امتیاز بده

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما هم قصد داریم جهت نشان دادن همبستگی با مردم مهین و مبارزه با رژیم خیلی خیلی بد ایران(خیلی بد، پیف پیف) به جزایر لانگرهانس رفته و در آنجا به منظور همدردی با مردم گرسنه با ش و ر ت بیرون بیایم.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چی خوندم اینجا، هیچکدوم به هم ربطی نداشت، نه حرفهای استارتر(که از یه جایی کپی کردن) نه حرفهای این بازیگر!
کشف حجاب، توطئه، همدردی با مردم ایران، سینمای سیاستی و ...
هر کسی مسئولیت رفتارش خودش رو داره، نه علیه من توطئه کرده و نه به من ربطی داره فلان کجا چکار کرد!
این فرهنگ دخالت ما ایرانیاست که تو لونه موش هم سرک میکشیم!

alborz_3000

اخراجی موقت
این هنرپیشه رو من هیچ وقت ندیدم!!!!! جالبه، حداقل یکی رو بیارید من بشناسم.:D

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
هر چی خوندم اینجا، هیچکدوم به هم ربطی نداشت، نه حرفهای استارتر(که از یه جایی کپی کردن) نه حرفهای این بازیگر!
کشف حجاب، توطئه، همدردی با مردم ایران، سینمای سیاستی و ...
هر کسی مسئولیت رفتارش خودش رو داره، نه علیه من توطئه کرده و نه به من ربطی داره فلان کجا چکار کرد!
این فرهنگ دخالت ما ایرانیاست که تو لونه موش هم سرک میکشیم!
منم همینطور هیچی نفهمیدم
فقط فهمیدم کشف حجاب کرده که خیلی از بازیگرا این کارو میکنن.

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين خيلي جالبه كه ما هم كه اين خانوم رو بدون حجاب نديديم خبر ميكنن كه ببينيم
والا
به ما چه كشف حجاب كرده
يا يه چيزه ديگه كشف كرده

Nazanin07

عضو جدید
من دیشب داشتم کانال هارو رد میکردم یهو گفتم اااااا این کی رفت! گفت یکساله رفتم!
حدس زدم امروز تو سایت میذاریدش
چه سیاسی هم شده بود،

آخرین ویرایش:

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا بازیگرای ایرانی فقط با حجاب خوبن....البته این یکی با حجاب هم خوب نی....
ولی بازیگری مثل میترا حجار...با حجاب فوق العاده است(از نظر من)....و بی حجاب.....زیاد خوب نی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیشب داشتم کانال هارو رد میکردم یهو گفتم اااااا این کی رفت! گفت یکساله رفتم!
حدس زدم امروز تو سایت میذاریدش
چه سیاسی هم شده بود،

پ ماهواره دارید اره بزودی با عملیات هلی برن میام سر پشت بومتون جمش می کنم

ro0zhin

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه زود باوريد شماااااا!!!!!!!!!!!!!!!
اين تابلوي كه عكس خودش نيست.......

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه زود باوريد شماااااا!!!!!!!!!!!!!!!
اين تابلوي كه عكس خودش نيست.......

حالا عکس خودشم باشه همچین مهم نیست این کوچولو بچه تر از اون حرفاست که بخواد با این کاراش فرهنگ ما رو زیر سووال ببره اون کله گنده هاش رفتن چیزی نشد این یکی هم روی اونا

اخه مگه فرار از مملکت راه حل مشکلامونه

خاک بر سر ترسوی ادمهایی کنم که تا میرن اونور هویت کثیفشونو نشون می دن
.

اینقد از این شبکه ماهواره ای ها که می شینن پای گود و هی می گن لنگش کن بدم میاد یه عده ادم مزدور وطن فروش که پشیزی هم ارزش ندارن

بگو اخه مرد حسابی تو اگه جرات داشتی تو مملکتت می موندی راهی واسه پیشرفت و برون رفت از وضع موجود پیدا می کردی نه مثه ترسوهای فلک زده دمتو بندازی رو کولتو بری پیش دشمن امون

ro0zhin

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا عکس خودشم باشه همچین مهم نیست این کوچولو بچه تر از اون حرفاست که بخواد با این کاراش فرهنگ ما رو زیر سووال ببره اون کله گنده هاش رفتن چیزی نشد این یکی هم روی اونا

اخه مگه فرار از مملکت راه حل مشکلامونه

خاک بر سر ترسوی ادمهایی کنم که تا میرن اونور هویت کثیفشونو نشون می دن
.

اینقد از این شبکه ماهواره ای ها که می شینن پای گود و هی می گن لنگش کن بدم میاد یه عده ادم مزدور وطن فروش که پشیزی هم ارزش ندارن

بگو اخه مرد حسابی تو اگه جرات داشتی تو مملکتت می موندی راهی واسه پیشرفت و برون رفت از وضع موجود پیدا می کردی نه مثه ترسوهای فلک زده دمتو بندازی رو کولتو بری پیش دشمن امون
آره بابا...
برنامه ماهواره اي كم ميارن ميشينن واسه خودشون طبق معمول دروغ ميزارن...
كلا كم ميارن دست ميزارن رو غيرت مردااااااا....

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیروز برنامه را دیدم ، دمش گرم .
بنده خدارا تو صدا و سیما با 200 متر پارچه سیاه می پوشوندن .