================> کسی در مورد شهاب دانش قم اطلاعاتی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sani_87

عضو جدید
[h=5]دوستان سلام.

کسی راجع به شهاب دانش قم اطلاعی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من راجع به موسسه از دوستام خیلی تعریف شنیده بودم و همچنین توی سایت زیر

http://www.karshenasi.com/cgi-bin/m...1&tag=موسسه+غیر+انتفاعی+شهاب+دانش+قم&limit=20

ولی توی این یکی سایت خوندم که اصلا جایه خوبی برا تحصیل نیست.

http://wikimapia.org/9154689/fa/موسسه-آموزش-عالی-غيرانتفاعی-و-غير-دولتی-شهاب-دانش

در کل سطح موسسه ی شهاب دانش در چه حدیه؟؟ ارزشش رو داره که راهم دورتر بشه و از دوستام جدا بشم و برم اونجا درس بخونم یا نه؟؟؟؟

من میخام برا تکمیل ظرفیت این موسسه رو انتخاب کنم. رشته ی برق قدرت.
دوستان پیشنهاد بهتری دارید؟؟

ممنون.[/h]

mahdi.khadem

عضو جدید
سلام
من در مقطع کارشناسی (کاردانی به کارشناسی) تو این موسسه درس خوندم . موسسه جالبی بود. از نظر علمی حرف نداشت، سطحش واقعا بالا بود. البته که تو هردانشگاهی یکی دوتا استاد ناجور پیدا میشن ولی خوبیش این بود که بعد از یک ترم دیدن نمیتونه درس بده، من دیگه تو دانشگاه ندیدمش.
از نظر امکاناتی روز به روز بهتر میشد. هم ازنظر امکانات فنی و هم از نظر امکاناتی مانند سرویس و سلف که بعد از سه بار تغییر در مکان سلف یه جای ثابت و بهتری رو براش فراهم کردن.
با اینکه زمان ورود ما فقط مقطع کارشناسی داشت ولی وقتی میخواستیم فارغ التحصیل بشیم کارشناسی ارشد هم دانشجو میگرفت و تازه هم شنیدم میخواد دکتری بگیره که همه اینها هم تو رشته برقش بود.
برای تردد هم از ترمینال جنوب (تهران) سوار میشدیم و 1:45 تا 2 ساعت بعد هم شاه جمال قم پیاده میشدیم که از اونجا سواری داشت تا سر کوچه دانشگاه(یه جورایی اصلا وارد شهر قم نمیشدیم).
کلاسها طوری برگزار میشد که برای هر گروهی سه روز تو هفته بود. مثلا برای ما 2و 3و5 شنبه ها بود که در ترم های سه و چهار اگر زرنگ بودی میشد 2روز تو هفته هم گرفت. معمولا بچه ها 2شنبه شب میرفتن اطراف حرم چند نفری یه جایی رو کرایه میکردن میموندن.
استاد ها هم با بچه ها راه میومدن البته نه زیاد از نظر نمره بیشتر از نظر غیبت و تاخیر و زود رفتن و ...
از همه مهمتر هم اینکه حضرت معصومه(س) نزدیک بود هرموقع دلت میگیره یا مشکلی بوجود میاد به راحتی میتونی بری و حلش کنی
www.imti.ir