کدوم ساز برای شروع خوبه؟

کدوم ساز برای شروع خوبه؟

• ویولون

رای: 6 22.2%
  • گیتار

رای: 7 25.9%
  • سنتور

رای: 5 18.5%
  • 3تار

رای: 4 14.8%
  • تار

رای: 2 7.4%
  • غیره

رای: 3 11.1%

• مجموع رای دهندگان
    27

tifoid

عضو جدید
سلام دوستان خوبم. من جدیدا به موسیقی خیلی علاقه مند شدم... می خوام یه سازی بزنم. اما نمیدونم چی انتخاب کنم که بتونم ادامه بدم. خودم به ویولون خیلی علاقه دارم اما چند نفر بهم گفتن خیلی سخته. گیتار رو هم دوس دارم اما چون همه میزنن دیگه زیاد خوشم نمیاد. پیانو هم که خیلی گرونه. کلا نمیدونم چی. میشه کمکم کنین؟ ممنون:gol::gol:

آخرین ویرایش:

tifoid

عضو جدید

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااااااام.چطوری؟
منم نمیدونم کدوم ساز مناسبه.اگه بچه ها راهنمایی کردن به منم بگو.

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبم. من جدیدا به موسیقی خیلی علاقه مند شدم... می خوام یه سازی بزنم. اما نمیدونم چی انتخاب کنم که بتونم ادامه بدم. خودم به ویولون خیلی علاقه دارم اما چند نفر بهم گفتن خیلی سخته. گیتار رو هم دوس دارم اما چون همه میزنن دیگه زیاد خوشم نمیاد. پیانو هم که خیلی گرونه. کلا نمیدونم چی. میشه کمکم کنین؟ ممنون:gol::gol:
تو که همه موارد را رد کردی فقط میمونه سنتور
من از سنتور خیلی خوشم میاد یاد گرفتنش هم سخت میست
پیشنهاد میکنم سنتور بزن

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی اما سنتورو نمیشه همه جا ببری. نه من عاشق ویولونم. بنظرت پشیمون نمیشم؟

نه عزیزم
تو برو دنبال هرچی که علاقه داری و مطمئن باش که موفق میشی
فقط اراده کن و در این راه مصمم باش

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دنیا بر ام تیره و تاریک شد
خداحافظ زندگی

آخرین ویرایش:

SAMA_22

عضو جدید
سلام . اتفاقا منم به ویولون علاقه دارم اما متاسفانه الان اصلا فرصتشو ندارم اما یه روزی حتما میرم سراغش . بستگی به علاقه و اراده ات داره . انسان هر کاری رو که اراده کنه میتونه انجام بده . همه مشکلات میتونن براش آسون شن . فقط تلاش میخواد

آخرین ویرایش:

tifoid

عضو جدید
سلام . اتفاقا منم به ویولون علاقه دارم اما متاسفانه الان اصلا فرصتشو ندارم اما یه روزی حتما میرم سراغش . بستگی به علاقه و اراده ات داره . انسان هر کاری رو که اراده کنه میتونه انجام بده . همه مشکلات میتونن براش آسون شن . فقط تلاش میخواد

سلام مرسی دوست من. ایشالا شما هم فرصت کنین حتما. بازم ممنون

hamed_hm89

عضو جدید
راستش من خودم سنتور و تار یه مدتی میرفتم قبلا. هر 2تاش دنیای خودشا داره اما به نظر من که میرفتما الان دیگه نمیرم و تجربه کردم بهت میگم هر سازی که واقعا بهش علاقه داری برو.شاید یه سازی اولش سختر از یه ساز دیگه باشه ولی اون علاقه انگیزهه باعث میشه ادامش بدی اما اگه علاقه نداشته باشی بعد از یه مدت اون حست میوفته کم کم حوصله اشا نداری و در نهایت میزاریش کنار . من به تار خیلی بیشتر علاقه دارما دوست دارم برم اما وقتشا امسال مخصوصا دیگه ندارم.

اتفاقا خیلیم خوبه که بری یه ساز یاد بگیری .برا توشه آخرتم خوبه.:دی .

بعدم در مورد آموزشگاه استادش اینکه من شنیدم که هنرستان نمیدونم اسمش دقیقا چیه (خورشید)که توی خیابون کاوه هست خوبه. میدونی مهم اینه که استادش تو را بیاره بعدش دیگه کم کم خودت راه میوفتی دیگه زیاد اونچنان احتیاج به استاده نداری. در ضمن این استادا کلا برای اینکه اول راه را نشون بدنا آموزش بدن خوبن. زیاد فرق خاصی نمیکنه که کجا بری . این تجربه من بود دوستای که داشتم.

elsiz

عضو جدید
سلام دنیای موسیقی عالیه و انتخاب ساز اولین و مهمترین مرحله ورود به این دنیاست و این عالیه که اینقدر در موردش حساسید. من سه تار رو واستون پیشنهاد میکنم چون هم صداش عالیه هم وقتی باهاش کار میکنید باهاتون یکی میشه. این رو تجربه خواهید کرد.

میثم1919

عضو جدید
فقط سنتور
علاقه شدیدی به سنتور دارم
وقتی صداشو میشنوم احساس راحتی میکنم

amir_23222

عضو جدید
به نظر من ساز مخالف بسیار خوب سازی است
همه جا هم همراه آدمه
به کلاس و غیره هم احتیاجی نیست
بهترین ساز،ساز مخالفه.
شک نکن

engineer.sh

عضو جدید
من عاشق سنتورم
ولی یکی گفت بهتره یه سنتور خوب بخری که اونم 300ت اب میخوره
هنوز پولم باونقد نرسیده
یعنی خرج میکنم هی
هزینه کلاساشم زیاده
هر دورش 40تومنه

tifoid

عضو جدید
:gol:
راستش من خودم سنتور و تار یه مدتی میرفتم قبلا. هر 2تاش دنیای خودشا داره اما به نظر من که میرفتما الان دیگه نمیرم و تجربه کردم بهت میگم هر سازی که واقعا بهش علاقه داری برو.شاید یه سازی اولش سختر از یه ساز دیگه باشه ولی اون علاقه انگیزهه باعث میشه ادامش بدی اما اگه علاقه نداشته باشی بعد از یه مدت اون حست میوفته کم کم حوصله اشا نداری و در نهایت میزاریش کنار . من به تار خیلی بیشتر علاقه دارما دوست دارم برم اما وقتشا امسال مخصوصا دیگه ندارم.

اتفاقا خیلیم خوبه که بری یه ساز یاد بگیری .برا توشه آخرتم خوبه.:دی .

بعدم در مورد آموزشگاه استادش اینکه من شنیدم که هنرستان نمیدونم اسمش دقیقا چیه (خورشید)که توی خیابون کاوه هست خوبه. میدونی مهم اینه که استادش تو را بیاره بعدش دیگه کم کم خودت راه میوفتی دیگه زیاد اونچنان احتیاج به استاده نداری. در ضمن این استادا کلا برای اینکه اول راه را نشون بدنا آموزش بدن خوبن. زیاد فرق خاصی نمیکنه که کجا بری . این تجربه من بود دوستای که داشتم.
وای مرسی خیلی بدردم خورد. واقعا ممنون:gol:آموزشگاهه هم نمیدونم دقیقا کجاست اما خوانمون کاوه هست اگه پیداش کنم عالیه. ممنون:gol:

سلام دنیای موسیقی عالیه و انتخاب ساز اولین و مهمترین مرحله ورود به این دنیاست و این عالیه که اینقدر در موردش حساسید. من سه تار رو واستون پیشنهاد میکنم چون هم صداش عالیه هم وقتی باهاش کار میکنید باهاتون یکی میشه. این رو تجربه خواهید کرد.
ممنونم دوست خوبم.اتفاقا یکی از دوستانمم که 3تار میزنن حرف شمارو میزد .بازم ممنون:gol:

فقط سنتور
علاقه شدیدی به سنتور دارم
وقتی صداشو میشنوم احساس راحتی میکنم
منم دوسش دارم اما فقط تو خونه میشه زد. ممنون:gol:

شما نی یا فلوت بزن که بتونی هر جایی که رفتی با خودت ببریش
نه دیگه خیلی قابل حمله.....
بابا یچیز یکم با کلاس تر بگو ....:redface:
مممنون:gol:

به نظر من ساز مخالف بسیار خوب سازی است
همه جا هم همراه آدمه
به کلاس و غیره هم احتیاجی نیست
بهترین ساز،ساز مخالفه.
شک نکن
من به این +ی دلت میاد منحرفم کنی؟:redface:
من عاشق سنتورم
ولی یکی گفت بهتره یه سنتور خوب بخری که اونم 300ت اب میخوره
هنوز پولم باونقد نرسیده
یعنی خرج میکنم هی
هزینه کلاساشم زیاده
هر دورش 40تومنه
هزینش واسم مهم نیست.من اون ویولونی که دیدم 700 بود حدودا اما می ترسم بعدا پشیمون بشم. اونوقت انگار پولمو انداختم دور.....
ممنون:gol:

:biggrin::biggrin::biggrin:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سراغ سازی برو که واقعا دوسش داری....حالا هر چقدرم که یادگیریش سخت باشه

مهم علاقست;)

tifoid

عضو جدید
سراغ سازی برو که واقعا دوسش داری....حالا هر چقدرم که یادگیریش سخت باشه

مهم علاقست;)

ممنون اما می ترسم سختیش خستم کنه. از طرفیم چون زیاد سازارو نمیشناسم یکم انتخاب واسم سخته. ممنون

amir_23222

عضو جدید
من به این +ی دلت میاد منحرفم کنی؟:redface:
مگه ساز مخالف زدن،منحرفیه؟
واییییییییییییییییییی،از اول عمرم تا حالا منحرف بودم خودم خبر نداشتم
چراااااااااااااااااا،چراااااااا منو تو این موقعیت قرار میدید؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
ممنون اما می ترسم سختیش خستم کنه. از طرفیم چون زیاد سازارو نمیشناسم یکم انتخاب واسم سخته. ممنون

خواهش میکنم

اونطوری که من شنیدم میگن برای اینکه ویولون رو به طور حرفه ای یاد بگیری 12 سال باید زحمت بکشی
البته بازم به استعداد خودت بستگی داره
شما اگه شروع کنی یه سازی رو یاد بگیری مطمئن باش خیلی میتونه از نظر موسیقی شما رو غنی کنه حالا اگه حتی خسته هم بشی چیزی رو از دست ندادی بلکه کلی چیز یاد گرفتی و میتونی بعدا با یه ساز آسونتر ادامه بدی

tifoid

عضو جدید
مگه ساز مخالف زدن،منحرفیه؟
واییییییییییییییییییی،از اول عمرم تا حالا منحرف بودم خودم خبر نداشتم
چراااااااااااااااااا،چراااااااا منو تو این موقعیت قرار میدید؟
نه واسه شما پسرا بانمکیه!!!!!!!!!!!!! اما واسه ما دخملاااااااااااا..... آخه میدونی نیست من خیلی مظلوم و مثبتم ...بلد نیستم ساز مخالف بزنم.... فقط بلدم بگم چشم!!!!!!!!!!:D
خواهش میکنم

اونطوری که من شنیدم میگن برای اینکه ویولون رو به طور حرفه ای یاد بگیری 12 سال باید زحمت بکشی
البته بازم به استعداد خودت بستگی داره
شما اگه شروع کنی یه سازی رو یاد بگیری مطمئن باش خیلی میتونه از نظر موسیقی شما رو غنی کنه حالا اگه حتی خسته هم بشی چیزی رو از دست ندادی بلکه کلی چیز یاد گرفتی و میتونی بعدا با یه ساز آسونتر ادامه بدی
ممنون گلم. به این جنبش تا حالا فکر نکرده بودم. واقعا ممننون. املا درست میگی:gol::gol: