کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

• -----

رای: 71 53.8%
  • ------

رای: 61 46.2%

• مجموع رای دهندگان
    132
  • این نظر سنجی بسته خواهد شده : .

Ali Render

کاربر بیش فعال
هیچکدام.................نه پارسه ...........نه مدرسان...............نه آکادمی...................نه ماهان
بشینید خونه خودتون بخونید........:smile:یه نصیحت بود..............امتحانش ضرر نداره

سلام"ببین منم خودم کلاس کنکور فقط ریاضی و آزمونا رفتم البته همه نمیتونن خودشون بخونن باید یه اجبار باشه ولی باید به هدفت فکر کنی ولی من خودم به دوستم میگفتم که کلاس کنکورچیه آدم باید خودش بخونه دیدم اشتباه ماکردم خیلی خوبه چون یسری از نکاتو میگن که واقعا بدردمون میخوره من که میگم فقط ریاضیوشو رفتم نه چیز دیگشو باز بد نبود خیلی خیلی هم کم زدم ولش"ولی آزمونای آزمایشو حتما حتما شرکت کنید خیلی موثره بازم آدم اول باید منابع معتبو بخونه برای رتبه خوب وبعد کتاب های موسسه ها رو ولی من فقط رفتم کتاب های موسسه رو خوندم راضی ام نیستم بدم نیست.یه تجربه دیگه اینه که حتما برید کتابخونه به چند دلیل:1-اینکه بیشتر میخونید2-خیلی آرومه3-دوستانو میبینید بازم رقابت میکنید4-از همه مهمتر کتاب های خوبی رو میتونید پیدا کنید من یه کتابهایی رو برای مبانی دیدم خیلی خوب بود هم اطلاعات زیاد میشد هم کنکور برای کنکور امسال که مفهومی بود خوب بود ولی من یه دور خوندم اونم چیزهایی مفهومیشو گفتم نمیآد که ولی اومد تک درس های یه ناشر بود که نکته های درس متره رو گفته بود خیلی خوب بود بازم زیاد نگاه نکرده بودم آخه نکاتش با بقیه کتابهای موسسات فرق میکرد.فقط همین موفق باشید عزیزان

razeshab2005

عضو جدید
آکادمی

آکادمی

سلام من مجتبی هستم رتبم پارسال 21 شدشهید رجایی درس میخونم. سال 1387 پارسه کلاس رفتم شدم 6435 و سال1388 کلاسای آکادمی رو رفتم شدم 21 . به نظر من فقط از کسانی این سوال رو بپرس که تو هر 2تا محیط بوده باشند. فضای آکادمی خیلی متفاوته به نظر من اصلا قابل مقایسه نیستند موسسه آکادمی فقط رشته معماری دارند وکاملا تخصصی کار می کنند تعداد ساعت کلاساشون هم بیشتره استادهای بهتری دارند و مهندس سعیدی پور هم فقط تو اکادمی درس میدند. دوست خوبم دقیقا میدونم چقدر سردرگمی با خیال راحت آکادمی رو انتخاب کن و هر چیزی مهندس سعیدی پور گفتند دقیقا اجرا کن قول میدم پشیمون نمیشی. امسال بیشتر از 10 تا از همکلاسیهامو راهنمایی کردم برن اکادمی همشون راضی اند . به امید موفقیت

سلام
منم آکادمی رو پیشنهاد میکنم
من با اساتید عمومی و ریاضیشون کلاس داشتم و خیلی عالی بود واقعا راضیم
اگر زودتر آکادمی رو شناخته بودم رتبه منم عالی میشد ولی بازم به همین هم راضیم
رتبم 4282 شد:redface: دعا کنید برام جای خوبی قبول بشم
خودم که نمیدونم کدوم دانشگاه بهتره
آکادمی هم آخره وقت 3شنبه بهم وقت مشاوره و انتخاب رشته داده :(
خدایا به دادم برس:cry:

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منم آکادمی رو پیشنهاد میکنم
من با اساتید عمومی و ریاضیشون کلاس داشتم و خیلی عالی بود واقعا راضیم
اگر زودتر آکادمی رو شناخته بودم رتبه منم عالی میشد ولی بازم به همین هم راضیم
رتبم 4282 شد:redface: دعا کنید برام جای خوبی قبول بشم
خودم که نمیدونم کدوم دانشگاه بهتره
آکادمی هم آخره وقت 3شنبه بهم وقت مشاوره و انتخاب رشته داده :(
خدایا به دادم برس:cry:

امسال آکادمی بودی؟؟؟؟؟؟؟؟
کدوم گروه؟ اسمت چیه؟ با عباسی کلاس داشتی؟

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگه سعید کلاس نرید

فوق فوقش فقط ریاضی
من پارسه می رفتم......رتبم بد نشد.............ولی اون چیزی که من انتظار داشتم نشد..پس نرید اونجا
کاردانیم 4 ترمه تموم کرده بودم اونم با معدل الف
دوستان مدرسان رفتند..........گند زدند............

دوستان دیگر رفتن ماهان.........اونا که دیگه نپرسید...........

بشینید خونتون درستونا بخونید....................

مثل من که از الان رفتم تو نخ ارشد.................
اگر کلاس میرید...........2 تا زبان و ریاضی فقط
فرقیم نمیکنه..چه دانشگاه تهران بخونی چه سوره.....چه غیر انتفاعی تبریز باشی چه سراسری..........
چه محقق اردبیلی بخونی چه غیر انتفاعی........
مدرک دوتا یکیه.........هر دوتا سراسرین............
استادای هر دوتاشونم یکیه...........
فقط شاید تو امکانات کمی غیر انتفاعی پایین باشه والا مدرک هر دوتاشونا وزارت علوم تائید میکنه.......البته آزادم خوبه.......شاید یه عده میگن آزاد از غیر انتفاعی بهتره.......ولی یکم به عقلتون رجوع کنید ......اگه اینجوری بود که آزادم باید با کنکور سراسری بر میداشت............استادای آزادم همون استادای سراسرین.........شاید یکی دوتا استاد پروازی اضافه داشته باشه.....
همین..............والا به مدرک غیر انتفاعی به چشم سراسری نگاه میشه.............پس ارزشش در حد دانشگاههای سراسریه.........
راندو
بزن تا وچوکی.......................

آخرین ویرایش:

Ali Render

کاربر بیش فعال
اشتباه نکن....

اشتباه نکن....

من پارسه می رفتم......رتبم بد نشد.............ولی اون چیزی که من انتظار داشتم نشد..پس نرید اونجا
کاردانیم 4 ترمه تموم کرده بودم اونم با معدل الف
دوستان مدرسان رفتند..........گند زدند............

دوستان دیگر رفتن ماهان.........اونا که دیگه نپرسید...........

بشینید خونتون درستونا بخونید....................

مثل من که از الان رفتم تو نخ ارشد.................
اگر کلاس میرید...........2 تا زبان و ریاضی فقط
فرقیم نمیکنه..چه دانشگاه تهران بخونی چه سوره.....چه غیر انتفاعی تبریز باشی چه سراسری..........
چه محقق اردبیلی بخونی چه غیر انتفاعی........
مدرک دوتا یکیه.........هر دوتا سراسرین............
استادای هر دوتاشونم یکیه...........
فقط شاید تو امکانات کمی غیر انتفاعی پایین باشه والا مدرک هر دوتاشونا وزارت علوم تائید میکنه.......البته آزادم خوبه.......شاید یه عده میگن آزاد از غیر انتفاعی بهتره.......ولی یکم به عقلتون رجوع کنید ......اگه اینجوری بود که آزادم باید با کنکور سراسری بر میداشت............استادای آزادم همون استادای سراسرین.........شاید یکی دوتا استاد پروازی اضافه داشته باشه.....
همین..............والا به مدرک غیر انتفاعی به چشم سراسری نگاه میشه.............پس ارزشش در حد دانشگاههای سراسریه.........
راندو
بزن تا وچوکی.......................

سلام"شما دانشگاه آزاد اول باراجین بعد تهران جنوبو با سوره تهران مقایسه کن باز ببین کدومش خوبه"کسی که از uni آزاد البته نه آزاد واحد عجب شیر" باراجین که فارغ تحصیل میشه با اونی که از دانشگاه بهترین غیر انتفاعیو بگیم سوره مدرک میگره 360 درجه فرق یکنه مطمون باش بازم بستیگی به خوده آدم داره"من غیر انتفاعیو بخاطر هزینه کمش دوست دارم برای رشته های ناپیوسته ما آزاد بهتر از سراسریه خیلی قبول دارن ولی باز شما میگید.... نمی دون هر کی یه عقیده ای داره...همین

reyhoon

عضو جدید
سلام بچه ها یه سوال داشتم این حرف ها در مورد کاردانی به کارشناسیه؟یا ارشد میخواستم از تجربه اتون در مورد این موسسات تو آزمون ارشد بدونم:cry:

والااا من که این تاپیکو زدم منظورم کارشناسی بود......

اما شاید بچه ها توو ارشد هم تخصص داشته باشن!;)

ahmad heidary

عضو جدید
مشاوره در مورد کلاسهای آموزشی

مشاوره در مورد کلاسهای آموزشی

با سلام خدمت همه دوستان و مهندستان
ابتدا یک انتقاد از مدیریت باشگاه کنم (البته با عرض معذرت)
چرا به دوستانی که تایپک محفل دوستانه کارشناسی ناپیوسته رو عوض کردن و به محل جوک و طرح معما پرداختن اختاری نمیدید:mad:

حال بریم بدنبال سوال خودم
از دوستانی که در کلاسهای آموزشی شرکت کردند(پارسه-مدرسان شریف-سنجش برتر -و ............) کدام رو به من پیشنهاد میکنید که برم؟

Ali Render

کاربر بیش فعال
چرا به دوستانی که تایپک محفل دوستانه کارشناسی ناپیوسته رو عوض کردن و به محل جوک و طرح معما پرداختن اختاری نمیدید:mad:

از دوستانی که در کلاسهای آموزشی شرکت کردند(پارسه-مدرسان شریف-سنجش برتر -و ............) کدام رو به من پیشنهاد میکنید که برم؟

سلام"آره حق باتوه منم باهات موافقم ولی خودمم یه کم شیطونی کردم":smile:
کلاس فقط فقط اگه میخوای خوب از پسش کنکور بربیای برو آکادمی معماری"مدرسان نرو راضی نبودم-پارسه هم جزوش خوبه و سنگین"ولی آکادمی معماری تخصصش فقط معماریه و رتبه های 1 رقمی هر سال اونجا بودن شهریشم نسبت به سایذ موسسات کمه"موفق باشی :redface:

rahaashiyan

عضو جدید
منم مطمءنم كه مدرسان شريف خوب نيست من ازش راضي نبودم يكي از دوستام پارسال رتبه اش 8 شد اونم مدسان ميرفت خودم 1750 بغل دستيم 16000 شد اون 16000 تمام كلاسارو ثبت نام كرد ولي دوستم كه رتبه 8 آورد فقط رياضي شريف رو رفت پيش عشقي بقيه رو خودش خوند هم دانشگگاهيم بوديم خيلي هم مخ نبود تو دانشگاه ولي تو كنكور گل كاشت البته رياضيشم 8 درصد فقط زده بود نتيجه مدرسان شريفففففففففففف نه

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو با محفل دوستانه چيكار داري اگه دوست نداري نرو اون تا پيك/از اسم اونج معلومه محفل دوستانه.نه علمي.البته هر سوالي ميپرسي اگه بچه ها اطلاعاتشون كافي باشه 100% جواب ميدن دوست عزيز.من كه جواب همه ي سوال هامو از بچه ها گرفتم:gol:

raha

مدیر بازنشسته

سلام. آخه من نمیدونم به ساز کی باید ...!! خیلی وقت پیش یه سری از دوستان مثل الان معترض شده بودن به مسائلی که اونجا مطرح میشه بعد که یه سری از پستها پاک شد یه سری دیگه از بچه ها اعتراض کردن که اونجا یه جو صمیمی هست و ما برای دادن رو حیه و کم کردن استرس و از این حرفا این بحث ها رو مطرح میکنیم و .... و گفتن که کاری به کارشون نداشته باشیم!!
چند روز پیش هم پستی دادم و خواهش کردم کاربران خاطی و صفحه ای که باید از اونجا پاکسازی رو شروع کنم خصوصی به من بگن که هیچ کس در این باره اقدامی نکرد!!
اگر بخوایم بر اساس قوانین عمل کنیم بیش از 70 درصد پستهای اون تاپیک باید پاک بشه . اگر همه بر سر این موضوع اتفاق نظر دارین. طبق قوانین عمل میکنم! فقط بهم اعلام کنید لطفا. موفق باشید.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. آخه من نمیدونم به ساز کی باید ...!! خیلی وقت پیش یه سری از دوستان مثل الان معترض شده بودن به مسائلی که اونجا مطرح میشه بعد که یه سری از پستها پاک شد یه سری دیگه از بچه ها اعتراض کردن که اونجا یه جو صمیمی هست و ما برای دادن رو حیه و کم کردن استرس و از این حرفا این بحث ها رو مطرح میکنیم و .... و گفتن که کاری به کارشون نداشته باشیم!!
چند روز پیش هم پستی دادم و خواهش کردم کاربران خاطی و صفحه ای که باید از اونجا پاکسازی رو شروع کنم خصوصی به من بگن که هیچ کس در این باره اقدامی نکرد!!
اگر بخوایم بر اساس قوانین عمل کنیم بیش از 70 درصد پستهای اون تاپیک باید پاک بشه . اگر همه بر سر این موضوع اتفاق نظر دارین. طبق قوانین عمل میکنم! فقط بهم اعلام کنید لطفا. موفق باشید.
آخه افراد خاطي پستاشونو پك كرده بودن بخاطر همون پستي نبود كه به شما گزارش كنيم.راستي بابت پيگيريتون ممنون

sami 65

عضو جدید
من میخوام شهر سازی بخونم اما آکادمی امسال نمیخواد شهرسازی کار کنه
خواهش میکنم بهم بگید جزوه های کجارو بخونم.

معمارباشی

عضو جدید
کیا ازمون اکسین شرکت می کنن ؟ کدوم گرایش ؟

کیا ازمون اکسین شرکت می کنن ؟ کدوم گرایش ؟

سلام ...
راستش من برای اکسین ثبت نام کردم ولی ... نمی دونم واقعا !!! چند نفر شرکت کننده داره ... این دفعه نوشته بود 96 نفر !!!!
اگه شما هم شرکت می کنین این جا اعلام کنین ... با تشکر

----

من خودم مدیریت پروژه .... گرایش انرژی شرکت کردم ...

• Like
واکنش ها: MEG

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام..
برای مدیریتو کدوم گرایشاشو داره؟فقط ازمونه یا بسته اموزشیم داره؟

معمارباشی

عضو جدید
برای مدیریت مثل کنکور سراسری ه ... هر سه تا گرایشش رو داره و می تونی به همشون جواب بدی ... تعیین گرایش فقط برای تعیین مشاور و پشتیبانه ... یعنی نفر اول کنکور ارشد 89 (مثلا برای من رتبه 1 ه انرژی بهم مشاوره می ده و زنگ می زنه بهم و روند کارم رو پی گیری می کنه .و..) و ...

گروه مدیریت فقط ازمونه و بسته اموزشی نداره ولی گروه معماری بسته اموزشی هم داره ....

amir ho3in

عضو جدید
سلام.. من این ترم فارغ التحصیل کارشناسی شدم.. یه چیز بهت میگم فقط همینو گوش بده!!
برو آکادمی تخصصی معماری و فقط با مهندس سعیدی پور هماهنگ باش.. البته چند وقتیِ که مهندس سرش شلوغ شده و پیدا کردنش سخته ولی من میتونم شمارشو بهت بدم.. البته اینجا نمیتونم تو سایت شماره ی شخصی شو بزارم.. اگه خواستی به این شماره زنگ بزن، بهتون میگم: 09124760318

mahvizan84

عضو جدید
سلام.من پارسه شرکت کردم ،بیشتر به خاطر بالا بودن جامعه آماریش.ولی خیلی دوست داشتم بدونم بقیهء موسسات آمارشون چند نفره؟96 تایی که گفتین برای مدیریت دیگه ؟بله؟ آیا میدونین معماری اکسین چند نفر شرکت کننده داره؟

آخرین ویرایش:

moir92

عضو جدید
سلام ...
راستش من برای اکسین ثبت نام کردم ولی ... نمی دونم واقعا !!! چند نفر شرکت کننده داره ... این دفعه نوشته بود 96 نفر !!!!
اگه شما هم شرکت می کنین این جا اعلام کنین ... با تشکر

----

من خودم مدیریت پروژه .... گرایش انرژی شرکت کردم ...

سلام. ميخواستم بپرسم اين 96 نفري كه گفتيد برا فقط انرژيه؟؟؟؟! يا برا كل مديريت پروژه؟؟

tanker

عضو جدید
سلام.مثل اینکه کسی نمی خواد جواب بده منم دنبال همینم فقط بگم مدرس شریف از اخر تیر شروع میشه راستی لیسانس چی داری کدوم دانشگاه

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.مثل اینکه کسی نمی خواد جواب بده منم دنبال همینم فقط بگم مدرس شریف از اخر تیر شروع میشه راستی لیسانس چی داری کدوم دانشگاه

سلام
دانشگاه علاء الدوله سمنانی تو گرمسار معماری میخونم هنوز درسم تموم نشده اما میخوام شروع کنم

milolo

عضو جدید
بچه های ارشد 90 بیاید به ما هم کمک کنید البته میدونم در گیر انتخاب رشته اید
اما ماهم میخوایم واسه ارشد 91 شروع کنیم و تجربه شما لازمه ی راحمونه
سلام پارسه و ماهان و .........................هیچکدوم فایده نداره.آکادمی و مرکز معماری واسه ماها که رشتمون معماریه بهتره ولی در کل منبع خوندن خیلی بهتره

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پارسه و ماهان و .........................هیچکدوم فایده نداره.آکادمی و مرکز معماری واسه ماها که رشتمون معماریه بهتره ولی در کل منبع خوندن خیلی بهتره
سلام آخه انقدر منابع زیاده که آدم دچار توهم میشه
من شنیدم مرکز معماری خیلی خوبه
به هر حال فکر میکنم 80% خود آدمه

golii

عضو جدید
نباید به جزوه ی این مراکز اکتفا کنین.چون اصلا جواب نمیده.فقط خوندن مراجع.و جزوات برای تکمیل شدن.
پارسه و ماهان اصلا خوب نیس. مرکز معماری از همه بهتره.

shiva87

عضو جدید
?

?

سلام من هرچی تلاش میکنم تحقیقاتم جواب نمیده و بر سر دوراهی عجیبی قرار گرفتم منم میخوام واسه ارشد 91 شروع کنم اما کسی نیست راهنماییم کنه

rahnamaee khase budi
albate in nazare shakhsie man va albate chanta az dostame ke tajrobe kardim
benazaram behtare manabe peyda koni va khodet dars bekhoni
vaghtet ro bikhodi baraye raftan be in kelasa hadar nade
hamin markazi ke hame fek mikonan alie joz inke pole kalan az bachehae bichare begire chize dgeee nabud
gole tablighat va zargho bargh va khalibandiaye in marakezo nakhor
hamechiz faghat basegi be hemate khodet dare

setare.tanha

عضو جدید
مرسی دوست عزیز از راهنماییت.منم حرفتو قبول دارم .ولی اگه از منابع استفاده کنیم من نگرانم که وقت کم بیارم.چون در گیره پایان نامه هم هستم؟! چطوری برنامه ریزی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tanker

عضو جدید
به نظر من این کلاسا لازمه درسته که در درجه اول خودت.ولی اگه ادم تلاش کنه+کلاس بره=بهتر نتیجه می گیره در ضمن اگه ماهان یا م شریف فایده نداره چطور کسی که رتبه1معماری داره عضو م.شریف بوده؟؟؟؟حالا ما 1 نخواستیم.

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من این کلاسا لازمه درسته که در درجه اول خودت.ولی اگه ادم تلاش کنه+کلاس بره=بهتر نتیجه می گیره در ضمن اگه ماهان یا م شریف فایده نداره چطور کسی که رتبه1معماری داره عضو م.شریف بوده؟؟؟؟حالا ما 1 نخواستیم.

مرسی دوست عزیز از راهنماییت.منم حرفتو قبول دارم .ولی اگه از منابع استفاده کنیم من نگرانم که وقت کم بیارم.چون در گیره پایان نامه هم هستم؟! چطوری برنامه ریزی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rahnamaee khase budi
albate in nazare shakhsie man va albate chanta az dostame ke tajrobe kardim
benazaram behtare manabe peyda koni va khodet dars bekhoni
vaghtet ro bikhodi baraye raftan be in kelasa hadar nade
hamin markazi ke hame fek mikonan alie joz inke pole kalan az bachehae bichare begire chize dgeee nabud
gole tablighat va zargho bargh va khalibandiaye in marakezo nakhor
hamechiz faghat basegi be hemate khodet dare

نباید به جزوه ی این مراکز اکتفا کنین.چون اصلا جواب نمیده.فقط خوندن مراجع.و جزوات برای تکمیل شدن.
پارسه و ماهان اصلا خوب نیس. مرکز معماری از همه بهتره.

به نظر من این موسسات بد نیستن و تو کتاباشون سعی شده مطالب مهم از منابع اصلی اومده باشه
آخه تو معماری منابع زیاد هست منابع اصلی حدود 30 تا کتاب و برای رتبه آوردن باید 2 سال خوند اما با کتاب این مراکز میشه زودتر به نتیجه رسید میتونیم در کنارش جزوات دانشگاه تهران یا شهید بهشتی و... خوند