کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

shim.shim

عضو جدید
سلام ممنون از اطلاعاتتون
میشه لطفا واسه زبان تخصصی این رشته راهنمایی کنید از رو چه کتابی باید مطالعه کرد؟:smile:

negarbahrami

عضو جدید
يه سوال!

يه سوال!

منابع کنکورارشد سازه چيه؟
از کي شروع بايد کردواسه خوندنش؟:)

aaj6551

عضو جدید
www.sanjesh.org
برو به این سایت و دفترچه کارشناسی ارشد را دانلود کن
منابع تمام رشته های عالم توشه
رفتی؟

mina 69

عضو جدید
سلام
من می خوام ارشد منابع آب بخونم. میشه بگید منابع آب و آمار احتمالات چه کتابها و جزواتی بهتره؟

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من می خوام ارشد منابع آب بخونم. میشه بگید منابع آب و آمار احتمالات چه کتابها و جزواتی بهتره؟
خانم مهندس من مسعود نیکوکار دارم به نظرم کامله حالا باشه نظر بقیه دوستان چی باشه

ikjh

عضو جدید
سلام

سلام

می خواستم رتبه بندی دانشگاهها یی که ارشد آبیاری و زهکشی دارند رو بدونم.تشکر

mina 69

عضو جدید
سلام آقای دکتر من میخوام ارشد منابع آب شرکت کنم لطفا اگه جزوه خوبی برای درس منابع سراغ دارید منو راهنمایی کنید
ممنون از لطفتون
سلام. من هم می خوام ارشد منابع آب شرکت کنم. میشه راهنماییم کنید لطفا

سروش شیرالی

متخصص مکانیک خاک و ژئوتکنیک
سلام ببین من درذ دانشگاه آزاد اهواز ورودی 90 هستم و بالاترین درصدی که زدم 17.5 % بود و 3 تا از درسها را نزدم پائین درصدم 5.5% بود خیالت راحت اگر خواستی قبول بشی فقط منفی نزن و تستی را که بلد نیستی اصلا دست نزن آخرین فرد قبول شده 52 نفر هم برای علوم تحقیقات و هم برای آزاد اهوازه اگر اطلاعات دیگری داشتی من در خدمتم

fariddorfeshan

عضو جدید
سلام من امسال نفر سوم سازه هاي آبي علوم تحقيقات شدم ، مكانيك خاك 82% ، هيدرولوزي53% ، هيدروليك 47% ، سازه هاي انتقال آب 14%، زبان 5% ، رياضي 0 ، البته من كارشناسيم عمرانه و آخرين رتبه علوم تحقيقات 23 يا 24 بود اگه سوال ديگه اي هم داشتي در خدمتم.

siyasiya

عضو جدید
دوستان عزیز

با زدن 90% دروس هواشناسی، آمار و هیدرولوژی + 80% دروس کشاورزی؛ میشه کارشناسی ارشد هواشناسی کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد قبول شد؟
ممنون

nazanin_mz

عضو جدید
سلام....این تاپیک 30 صفحه اس و نمی شه همشو خوند تا ب جواب سوال رسید پس به سوال ک میدونم تکراریه رو می پرسم.
رتبه های برتر کنکور برای ارشد سازه های آبی چه ذرصذ هایی داشتن؟:smile:

siyasiya

عضو جدید
دوستان عزیز

با زدن 90% دروس هواشناسی، آمار و هیدرولوژی + 80% دروس کشاورزی؛ میشه کارشناسی ارشد هواشناسی کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد قبول شد؟
ممنون

دوستان عزیز
چرا هیچکی جواب نمیده؟؟؟

ab 84

عضو جدید
سلام. من هم می خوام ارشد منابع آب شرکت کنم. میشه راهنماییم کنید لطفا
سلام مهندس گرامی
من چون راجع به مصرف و صرفه جویی آب دغدغه دارم و بنا به علاقم این گرایش رو انتخاب کردم و همچنین چون جنبه مدیریتی داره .
برای آمار هم از کتاب تست دیباگران و کتاب درسیه مجید رضایی استفاده میکنم،برای منابع هم حتما قانون جامع توزیع عادلانه آب رو بخونید .
موفق باشید .
در پناه حق

Icefire

عضو جدید
سلام دوستان
لطفا جزوه سازه های انتقال آب دانشگاه اهواز رو تو سایت بذارید تا بتونیم دانلود کنیم. برای درس سازه زیاد جزوه بدرد بخور تو بازار نیست! اگه کسی براش مقدوره لطفا زحمتش رو بکشه.
ممنون دوستان.

lurk

عضو جدید
آمادگی جهت ازمون دکتری

آمادگی جهت ازمون دکتری

سلام من سال 1386 مدرک فوقم رو گرقتم و الان 2سال هست که در فکر دکترا هستم اما متاسفانه هر سال برنامه سازمان سنجش برای برگزاری این ازمون تغییر می کنه یک سال امتحان تخصصی نیست سال دیگه از درسهای تخصصی میان امتحان بگیرند خسته شدم از این بی برنامه گی‌ها حالا که منابع اعلام شده وقت خواندن نیست(اینقدر که دیر اعلام میشه) برای همین برای برای سال دیگر تصمیم گرفتم شرکت کنم می خواستم ببینم کسی تجربه شرکت در ازمون دکتری را دارد من دوتا مقاله کنفرانسی دارم اما می خوام مقاله ژورنال هم اگر بشه بدم اگر کسی شرکت کرده تو ازمون دکتری اگر تجربیاتش را بگوید ممنون می شوم و اینکه دوباره مواد ازمون بنظر تون تغییر می کنه اگر همین درسها باشه که امسال اعلام کردند برای رشته سازه های ابی می دونید چه کتابها یا جزواتی را برای این درسهاباید خواند:

-مدلهای فیزیکی و هیدرولیکی
-طراحی ساز های کنترل اب
-ریاضیات تکمیلی و مهندسی
-هیدرولیک رسوب

**سمیرا**

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین رتبه های قبولی در کنکور ارشد 90

گراایش آبیاری و زهکشی
آخرین رتبه قبولی612172528348595100
دانشگاهتهران(کرج)تربیت مدرستهران (پاکدشت)تهران(کرج) شبانهصنعتی اصفهانتهران(پاکدشت)
شبانه
شیرازچمرانزنجان

گرایش سازه های آبی
آخرین رتبه
قبولی
51417293645516163
دانشگاهتهران(کرج)صنعتی اصفهانتربیت مدرسچمرانتبریزتهران(کرج)
شبانه
اورمیهساریگرگان

گرایش مدیریت منابع آب
آخرین رتبه
قبولی
51112182934374047
دانشگاهتهران(کرج)تربیت مدرستهران(کرج)
شبانه
تهران (ابوریحان)چمرانفردوسیاورمیهباهنر کرمانبیرجند

هواشناسی
آخرین رتبه
قبولی
131921222528
دانشگاهتهران(کرج)فردوسی
مشهد
ساریشبانه مشهدفردوسی
شبانه
ساری شبانه

البته این اطلاعات از سایت سازمان سنجش و کارنامه ی دوستان استخراج شده است،این در حالیست که رتبه های قبولی در این دانشگاه ها بیشتر از مقادیر ذکر شده می باشد

عزیزم من رتبه 17 سازه های آبی بودم اما دانشگاه شیراز رو زدم ، چطوری دانشگاه تربیت مدرس رتبه 17 آخرین رتبه قبولیش بوده ؟؟؟؟

saeed12648

عضو جدید
نکات روزهای پایانی کارشناسی ارشد

نکات روزهای پایانی کارشناسی ارشد

1. زدن تست 4 سال اخر کنکور(شبیه سازی کنکور)
2.خواندن خلاصه درس ها
3.درس هیدرولوژی و ریاضی زدن تست 3 سال اخر کفایت کرده ونیازی نیست چیز دیگه ای خواند
4.انهار کتاب دیباگران فرلموش نشه

behnaz68

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جزئیات توزیع کارت و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 91 اعلام شد

توکلی خاطرنشان کرد: آزمون عصر روز جمعه 28 بهمن‌ماه نیز مختص رشته‌های 1302 (مهندسی کشاورزی آبیاری)، 1303 (مهندسی‌کشاورزی- زراعت و اصلاح نباتات)، 1304 (مهندسی کشاورزی – اقتصاد کشاورزی)، 1305 (مهندسی کشاورزی – علوم باغبانی)، 1306 (مهندسی کشاورزی – ترویج و آموزش کشاورزی)، 1307 (مهندسی منابع طبیعی – جنگلداری)، 1308 (مهندسی کشاورزی – علوم خاک)، 1309 (مهندسی کشاورزی- دام و طیور)، 1311 (مهندسی منابع طبیعی – شیلات)، 1312 (مجموعه مهندسی منابع طبیعی – چوب شناسی و صنایع چوب )، 1313 (مهندسی‌کشاورزی‌-‌علوم‌وصنایع‌ غذایی‌)، 1315 (مهندسی‌ کشاورزی‌- بیماری‌شناسی‌ گیاهی‌)، 1317 (مهندسی‌ منابع‌ طبیعی‌ - محیط زیست‌)، 1319 (مهندسی‌کشاورزی‌- مکانیک‌ ماشینهای کشاورزی‌)، 1321 (مهندسی منابع طبیعی – مدیریت‌ مناطق‌ بیابانی‌ ) است.

جزییات توزیع و رفع نقص کارت آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد

جزییات توزیع کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 1391 و چگونگی رفع نقص مغایرت های احتمالی کارت داوطلبان این آزمون را تشریح کرد.کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 1391 به همراه راهنمای شرکت در آزمون داوطلبان از روز یکشنبه، 23 بهمن ماه بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه نتایج اولیه آزمون دوم خرداد ماه اعلام می‌شود، اظهار کرد: انتخاب رشته داوطلبانی که در آزمون مجاز می‌شوند، نیز در همین پروسه زمانی انجام می‌شود , و نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد در محدوده 11 تا 13 شهریور ماه اعلام می شود.

تذکرات مهم

1ـ درب حوزه‌هاي امتحاني صبح ها راس ساعت 30/7 (هفت و سي دقيقه صبح) و بعد از ظهرها راس ساعت 00/14 (2 بعدازظهر) بسته خواهد شد. شروع فرآيند برگزاري آزمون صبح راس ساعت 00/8 (هشت) و بعدازظهر راس ساعت 30/14 (دو و نيم بعدازظهر) آغاز مي‌گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن در سالنهاي امتحاني به حوزه امتحاني ، ممانعت بعمل خواهد آمد.
2ـ براي‌ پاسخگويي‌ به‌ سوالات‌ تستي‌ و درج‌ آن‌ در پاسخنامه‌ ، منحصراً ازمداد سياه‌ نرم‌پررنگ‌ استفاده‌ شود .
3ـ از آوردن‌ وسايل‌ اضافي‌ مانند ساك‌ دستي‌، كيف‌ دستي‌، پيجر، تلفن‌ همراه،‌ جزوه،‌ كتاب، ماشين حساب و نظايرآن و هم‌چنين وسايل‌ شخصي‌ به‌ جلسه‌ آزمون‌ اكيداً خودداري‌ شود. بديهي‌ است‌ كه‌ به‌ همراه‌داشتن‌ هركدام‌ از وسايل‌ مندرج‌ در اين‌ بند به‌ عنوان‌ تقلب‌ وتخلف‌ تلقي‌ و با داوطلبان‌ ذيربط برابر آيين‌ نامه‌ تقلب‌ وتخلف‌ رفتار خواهدشد .
4ـ نظر به اينكه سؤالات رشته‌هاي امتحاني دوره كارشناسي ارشد به گونه‌اي طراحي شده است كه براي پاسخگويي به سؤالات دروس ذيربط نياز به ماشين حساب نمي‌باشد، لذا به كليه داوطلبان تأكيد مي‌گردد با توجه به مطلب فوق، براي پاسخگوئي به سؤالات هر يك از رشته‌هاي امتحاني نياز به ماشين حساب نبوده و از ورود داوطلباني كه ماشين حساب براي شركت در جلسه آزمون (از هر نوع آن) به همراه داشته باشند ممانعت به عمل خواهد آمد و با آنان برابر مقررات قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري كه در اين اطلاعيه نيز آمده است، رفتار خواهد شد.

آخرین ویرایش:

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربون بهناز عزیز ایییییییییییییییییییشالله بهترینااااا قسمتت بشه ایشاللله از اون رشته ای که دوست داری قبول شی ایشالله قسمتتتتت بهترین باشه همچنین تموم هم دانشکده ای هام ایشالللللللللهههه بهترینا قسمتشون بشهههههههه منم قراره ازمایشی بدم:redface:

m_kia

عضو جدید
شما اگه میخوای تو ازمون دکتری موفق باشی اونطور که من با طراحای اصلی سوالای دکترا صحبت کردم. کتابهای انگلیسی رو باید مطالعه کرد و در واقع منبع اصلی اونها هستند برای درس هیدرولیک رسوب کتاب رسوب ون راین برای درس سازه تنظیم علاوه بر کتابای فارسی که هست کتاببی که نوشته رزوان هست برای ریاضیات تکمیلی کتاب ریاضیات پیشرفته اروین کریزیک که این کتابا همگی انگلیسی هستند و منابع فارسی به درد بخور نیست برای دکترا

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اگه میخوای تو ازمون دکتری موفق باشی اونطور که من با طراحای اصلی سوالای دکترا صحبت کردم. کتابهای انگلیسی رو باید مطالعه کرد و در واقع منبع اصلی اونها هستند برای درس هیدرولیک رسوب کتاب رسوب ون راین برای درس سازه تنظیم علاوه بر کتابای فارسی که هست کتاببی که نوشته رزوان هست برای ریاضیات تکمیلی کتاب ریاضیات پیشرفته اروین کریزیک که این کتابا همگی انگلیسی هستند و منابع فارسی به درد بخور نیست برای دکترا
میشه لطف کنین اسماشونم بگین برامون؟؟؟

saeed12648

عضو جدید
ارزیابی سوالات ارشد 1391

ارزیابی سوالات ارشد 1391

ارزیابی سوالات ارشد1391

سلام.من سازه شرکت کردم بنظر من سوالات سیالت ومکانیک خاک کمی دشوار بود:gol::gol::gol:
نظر شما چیست؟