پايگاه داده در برنامه نويسي موبايل

samira222

عضو جدید
سلام
من يك راهنمايي كامل و خوب در مورد انتخاب پايگاه داده مناسب براي برنامه نويسي موبايل با netbeans لازم دارم . يا اينكه سايتهاي فارسي به من معرفي كنين كه در مورد انواع پايگاه دادهايي كه ميشه استفاده كرد همراه با معايب و مزيت هاي هر كدوم توضيح داده باشه چون مي خوام از بين اونا براي كاري كه قراره انجام بدم يك پايگاه داده خوب و مناسب پيدا كنم.
اگه كمكم كنين يك دنيا ممنون .

emirultra

عضو جدید
سلام
من يك راهنمايي كامل و خوب در مورد انتخاب پايگاه داده مناسب براي برنامه نويسي موبايل با netbeans لازم دارم . يا اينكه سايتهاي فارسي به من معرفي كنين كه در مورد انواع پايگاه دادهايي كه ميشه استفاده كرد همراه با معايب و مزيت هاي هر كدوم توضيح داده باشه چون مي خوام از بين اونا براي كاري كه قراره انجام بدم يك پايگاه داده خوب و مناسب پيدا كنم.
اگه كمكم كنين يك دنيا ممنون .

http://barnamenevis.org

samira222

عضو جدید
كس ديگه نيست كه بتونه كمكم كنه !!!؟؟؟
من اينجا قبلا رفتم ولي چيز بيشتري مي خوام

samira222

عضو جدید
عجب بابا يعني توي سايت به اين بزرگي هيچ پرفسوري پيدا نمي شه !!؟؟؟؟؟؟؟

samira222

عضو جدید
خيلي عذر مي خوام ولي ايني كه گفتين يعني چي !!!!؟؟؟؟؟؟
ببخشيد من تازه كار هستم . مي شه توضيح بدين !!؟؟

Mehdi.A

عضو جدید
فرمودید برنامه نویسی موبایل با NetBeans، پس دارید از جاوا و Java ME استفاده می کنید. با این حساب باید بفرمایید که می خواهید از پایگاه داده در کجا استفاده کنید. Java ME از JDBC پشتیبانی نمی کنه و به همین دلیل شما نمی توانید هیچکدام از RDBMSهای موجود را به خدمت بگیرید. اگر منظورتان استفاده از یک RDBMS در برنامه سمت سرور است، که در آنصورت هیچ فرقی نمی کند که از کدامشان استفاده کنید.
البته برخی افراد با استفاده از امکانات Java ME، اقدام به نوشتن برنامه هایی نموده اند که وظیفه RDBMS را در برنامه های موبایل انجام می دهند. جهت دسترسی به این برنامه ها (که معمولا هم رایگان هستند) می توانید عبارت DataBase For MIDlet را جستجو نمایید.

a_pour

عضو جدید
سلام بهترين راه براي ايجاد پايگاه داده توي نرم افزارهاي جاوا كه رو موبايل نصب بشه استفاده از فايلهاي XML هستش اگه بگردين حتما نمونه كد هم پيدا مي كنيد

بالا