وصیت نامه کوروش کبیر 1

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو ديگه چرا

مهم نيست كه ربط داشت يا نه

من ديگه چرا ؟؟؟ چون زيرا ...

خب عزيزم قوانين رو بايد رعايت كرد ، دادن هرگونه پست بي ربط اسپم محسوب ميشه ...

خب الان موضوع اينجا وصيت كوروش بزرگه ، چه ربطي داشت به نامه اعمال ؟؟؟

تالار اسلام قران ، تالار گفتگو آزاد ، تاپيك زياد هست درباره امام حسين (ع) و محرم

رعايت قوانين و حفظ حقوق ديگران مهمه ، مهم نيس ؟؟

.حسين

اخراجی موقت
من ديگه چرا ؟؟؟ چون زيرا ...

خب عزيزم قوانين رو بايد رعايت كرد ، دادن هرگونه پست بي ربط اسپم محسوب ميشه ...

خب الان موضوع اينجا وصيت كوروش بزرگه ، چه ربطي داشت به نامه اعمال ؟؟؟

تالار اسلام قران ، تالار گفتگو آزاد ، تاپيك زياد هست درباره امام حسين (ع) و محرم

رعايت قوانين و حفظ حقوق ديگران مهمه ، مهم نيس ؟؟

سلام
چون دوست عزيز كوروش نامه اعمال ما را امضا نخواهد كرد حتي كورش هم

در روز قيامت منتظر اعمالش توسط امام حسين ع خواهد بود

Loving Geologist

عضو جدید
واقعا دوست عزیز از اینکه به تاریخ کهن خودمون توجه فرمودی و نکات جالبی رو ارائه فرمودی خیلی ممنونم و بهتر هست ما ایرانی ها اصالت واقعی خودمونو حفظ کنیم ما ایرانی و پارسی هستیم نه....
حکایت ما مثل این مثله که کلاغه میاد ادای راه رفتن کبک رو در بیاره راه رفتن خودشم از یادش میره
واقعا لذت بردم از مطالبی که گذاشتی یه دنیا ممنونم ازت
خسته نباشی عزیزم:gol::gol::gol:

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا برای این همه مطلب یک سند هم ارائه نمیشه؟
این وصیت نامه کوروش دقیقا کجاست ؟
یا این جملات !؟

MK264

کاربر بیش فعال
شرمنده دوستان اما این وصیت نامه چند گاف تاریخی داره:
1. جانشین کوروش کمبوجیه پسر کوروش بود در حالی که نوشته شده خشایارشا که خشایارشا پسر داریوش بود یعنی بعد کوروش دو پادشاه دیگه اومدن بعد خشایار شا پادشاه شد.
2. سرزمین ایران در زمان کوروش اسم نداشت و اسم ایران بعدا فکر کنم برای اولین بار توسط ساسانیان بر روی این سرزمین گذاشته شد.
3. آتوسا دختر داریوش بود نه زنش.
4. مصر در زمان کمبوجیه فتح شد پس کوروش نمیتونسته از روی سیلوهای اونها برداشت کنه.
5. کانالی که گفته شده تو کشور مصر باید کنده میشد که اون زمان جزء ایران نبود و کانال بعدها توسط داریوش حفر شد.
6. داریوش ارتشی رو برای حمله به یونان آماده میکرد که مرگ امانش نداد و توصیه ای که اینجا شده برای حمله به یونان توسط داریوش به خشایارشا انجام شده.
7. کوروش توی یک جنگ کشته شد پس نمیتونسته وصیت کنه.

شرمنده تشکر ندارم! اما خوندم و ازت ممنونم،دعای خیر کوروش کبیر،فرشته و پیامبر راستین خدا بدرقه راهت

shiva71

عضو جدید
سپاس محمد.بسیار عالی.به اینکه هنوز امثال ما کوروش و انسانهای بزرگی مثل اونو از یاد نبردن افتخار میکنم.درود بر تو