واکنش رضا رشیدپور به ادعای آزاده نامداری در مورد «ضرب‌وشتم خود توسط فرزاد حسنی»/ ماجرا خیلی پیچیده است!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
متن کامل یادداشت فرزاد حسنی در جواب آزاده نامداری ... - پارسینه

بعد از انتشار عکس جنجالی آزاده نامداری مبنی بر مورد ضرب وشتم قرار گرفتن توسط همسر سابقش فرزاد حسنی، بعد از حدود دو سال سکوت، فرزاد حسنی مجری سرشناس تلویزیون طی یادداشتی پرده از بسیاری از رازهای مسکوت مانده زندگی مشترک با آزاده نامداری برداشت و از مردم ایران خواست با دقت بیشتری به مسائل نگاه کنند. به گزارش پارسینه این یادداشت به شرح زیر است :

مردم عزیز سرزمینم... دو سال در برابر اظهارات خلاف واقع و بی حرمتی هایی که بر من روا رفت و مظلوم نمایی ها و استفاده از احساسات پاک شما سکوت اختیار کردم.

اکنون نیز براساس خواسته ی مادر سیده 63 ساله ام و وثیقه ی سوگندی که یاد کرده ام پاسخ می دهم:

کوتاه! کوتاه از آن جهت که احساس من بر این عقیده استوار است که حریم خصوصی افراد متعلق به ذوالحرم است ولاغیر. بر فرض محال اگر این ادعاهای کذب صحت هم داشت، آیا این روش درستی برای بیان آنهاست؟ ریختن آبروی دیگران و حتی خانواده خود به چه قیمتی؟ به قیمت پخش تصویرمان از تلویزیون؟! انسان ها را از روشی که برای رسیدن به هدفشان انتخاب می کنند بشناسید...

1- کدام انسانی با اندک بهره هوشی می تواند بپذیرد که این خانم تا به حال هیچ گونه شکایتی از من نکرده باشد؟ قطعا با اندکی دقت و بررسی صفحات مجازی متعلق به مشارالیها که سرشار از تصاویر و مدارک غیر واقعیست پاسخ سوال روشن است!

2- ایشان با بیان ادعاهای گوناگون و تجمیع کلکسیونی از عناوین مجرمانه همچون ضرب و شتم، افترا، تهدید به قتل، شکستن گوشی همراه (باور کنید به همین جرم!) و ارسال پیامک از من شکایت کرده و در تمامی این موارد به واسطه ی صدور احکام قضایی دست خالی از دادسرا برگشته است! به عنوان مثال رجوع کنید به پرونده کلاسه ی 922192/63 در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه دو تهران. در کدامیک از این موارد محکوم واقع شده ام؟ هیچ کدام!

3 - اساسا مسائل خانوادگی ما به مدیران رسانه چه ارتباطی دارد؟ چرا ایشان با فرافکنی و عدم قبول واقعیت، موضوعات فی مابین در زندگی شخصی را به عدم پخش مستندشان ارتباط می دهند؟! اساسا ممنوعیت فعالیت ایشان از مراجع دیگر و به واسطه مواردیست که مرتبط با جدایی اش از من نیست.

4- پاسخ مفصل و قاطع من به این فرمایشات کذب و عکس های غیر واقعی و تهمت های پی در پی و مظلوم نمایی در مرجع قضایی به واسطه طرح شکایت از ایشان صورت خواهد پذیرفت و فصل الخطاب همه ی ما قانون است. تا سیه رو شود هر که در او غش باشد.

به گزارش پارسینه وی ادامه داد ، در پایان می خواهم این دو سوال من در صفحه ی اینستاگرام ایشان پرسیده شود که:

1- نظر ایشان درباره گروهک (...) چیست؟

2- نظر ایشان درباره ی عاطفه ی مادری و عشق به فرزندشان چیست؟

با سپاس - خاک پای ملت ایران - فرزاد حسنی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار به سیما کشید!

کار به سیما کشید!

آزاده نامداری با انتشار عکس زیر در پاسخ تمام حرف های همسر سابقش اعلام سکوت کرد و نوشت:

سلام. این عکس توماشین گرفته شده ببخشید کیفیت نداره،قسمت سوم #خانومی که شماباشی#اززندگی جانبازشهید حسین زاده،ازخونوادشون ممنونم.خیلی ازهمکاران بمن زنگ زدن وابرازلطف کردن مرسی.،ممنونم ازمدیران فهیم تلویزیون.

پ.ن.ازشمامردم فرهیخته سپاسگزارم وبه این تک مصراع بسنده میکنم از#فاضل #نظری#گاهی سکوت سزای سبکسریست…#.آزاده #نامداری#

سینما خبر: پخش مستند تلویزیونی «خانمی که شما باشی» از دوشنبه، ۳ فروردین ساعت ۲۳ در شبکه دو آغاز شد. «خانومی که شما باشی» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو است که در ۶ قسمت ۲۵ دقیقه‌ای تولید شده و از شب گذشته در جدول پخش این شبکه قرار گرفته است.

اوژنی دزیره

عضو جدید
آزاده نامداری با انتشار عکس زیر در پاسخ تمام حرف های همسر سابقش اعلام سکوت کرد و نوشت:

سلام. این عکس توماشین گرفته شده ببخشید کیفیت نداره،قسمت سوم #خانومی که شماباشی#اززندگی جانبازشهید حسین زاده،ازخونوادشون ممنونم.خیلی ازهمکاران بمن زنگ زدن وابرازلطف کردن مرسی.،ممنونم ازمدیران فهیم تلویزیون.

پ.ن.ازشمامردم فرهیخته سپاسگزارم وبه این تک مصراع بسنده میکنم از#فاضل #نظری#گاهی سکوت سزای سبکسریست…#.آزاده #نامداری#

سینما خبر: پخش مستند تلویزیونی «خانمی که شما باشی» از دوشنبه، ۳ فروردین ساعت ۲۳ در شبکه دو آغاز شد. «خانومی که شما باشی» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو است که در ۶ قسمت ۲۵ دقیقه‌ای تولید شده و از شب گذشته در جدول پخش این شبکه قرار گرفته است.
واقعا؟داره پخش میشه؟آخه خدایی کی می بینه؟ساعت23 از 6فروردین از شبکه3 قراره سریال مهران مدیری پخش بشه کی میاد اینو ببینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اوژنی دزیره

عضو جدید

چقدرم بی ادبه اون موقع که جواب بله می دادی باید فکر می کردی خواستگارت سبکسره یا نه.چه به برنامه مزخرفش ذوقم می کنه.اصلا پول از کجا آورده تهیه کنندگی می کنه؟ماشینشو مانیتور و از این چیز میزا داره..............:D

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
خجالت داره که شماهایی که ادعای آدم تحصیل کرده و با فرهنگ دارین ، تاپیک برای فضولی تو کار مردم میزنین
البته کشور ما همه فضولند کاریشم نمیشه کرد
نمونه فضولی تو کشور ما همین دخالت در امور خانوادگی دیگران هستش
آخه به شما چه ربطی داره !!!

مثله اینکه از دنیا خیلی عقبی..... همه اخیار کشورا دیگه فوزولی تو زندگی خاننده و فلان یازیگرو ورزشکاره......
این تو ایران ب نسبت کم تره......

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز

من شاید فقط دو بار چند دقیقه اجراشو دیدم.... و از کارش بدم نیومد ...اکثر مجریا خانوم خیلی لوس یا خشک کار میکردن.....
صدا سیما باید ازش حمایت کنه اینا ک دنبال حجابو این چیزان.... میتونه یه مدل باشه برا چادری شدن خیلی خانوما یا حجاب...عکساشم همش با چادر و حجابه اونم در کنار بازیگرا بزک دوزک کرده......ولی متاسفانه اینجوری نیس........
فرزاد حسنی خیلی وقته دورانش تموم شده با وجود علیخانی دیگه جایی برا لوس بازیاش نیس........

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شاید فقط دو بار چند دقیقه اجراشو دیدم.... و از کارش بدم نیومد ...اکثر مجریا خانوم خیلی لوس یا خشک کار میکردن.....
صدا سیما باید ازش حمایت کنه اینا ک دنبال حجابو این چیزان.... میتونه یه مدل باشه برا چادری شدن خیلی خانوما یا حجاب...عکساشم همش با چادر و حجابه اونم در کنار بازیگرا بزک دوزک کرده......ولی متاسفانه اینجوری نیس........
فرزاد حسنی خیلی وقته دورانش تموم شده با وجود علیخانی دیگه جایی برا لوس بازیاش نیس........
سلام.......الگویی که رفتارش در تلویزیون با غیر اون متفاوته؟......و سر اجرای یک برنامه تصویر خصوصی زندگیشو میزاره رو شبکه اجتماعی؟!
البته بنده همچین نظری در قبال سایر خانم های سیما ندارم.......منظورم نوع نظری که شما گفتین

Hodaa37

عضو جدید
کاربر ممتاز

من اصلا نمیتونم جنس نر خاله زنک رو تحمل کنم مثل حسنی و کاملا مشکل خودمه و از نامداری نه خوشم میومد نه بدم میومد ولی الان رسما دیدم که خانم حقی نداره خودشم اعلام کرده ولی فورا با استفاده از جنگ و .... چه کسانی دارن نون میخورن یکی دیگه رفته برای کشورش اونوقت این شخص و امثال این که زندگی شخصیشون روی نت هست توسط خودشون شایعه ساخته میشه دارن باج میگیرن
عوض اینکه تنبیه بشه بهش آنتن عید دادن؟ با این برنامه های شیک عیدشون
من بعنوان یکی از همین مردم فرهیخته /بقول نامداری واقعا حس میکنم بهم توهین شده مخصوصا فرهیختگی دردناکی دارم که باید در برابر سبکسری نامداری سکوت کنم

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت کاربران عزیز مدیران و...

.
.
.
با تمام احترامی که برای عزیزان شرکت کننده در بحث دارم

من ی خواهشی از مدیریت محترم دارم این هست این تاپیکو بفرستن هوا بره دیگه :d

واقعا موضوع دعواهای این دوتا مجری لوسه رسانه ی ملی واقعا رو مخم راه میره :|

+

دعوای کاربران عزیز بر سر این مساله بر این تاپیک دامن میزند :|

لذا تقاضا دارم مدیریت عزیز به هرکدام از کاربران 5 امتیاز منفی :d به عنوان عیدی رد کنن واس بچه ها :|

تا دیگه تکرار نشه خخخ

پ. ن : پیش از این من فریاد برائت ازین دو مجری ظاهرا محترم و این تاپیک سر داده و بر موضع بی طرفی خود پایبندم :|

با تشکر :gol:

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
من توی صفحه های اول همین خواهش رو کرده بودم و تعجب میکنم که اینقدر به درازا کشید!!
بیایید باشگاه مهندسان را محیطی فرهنگی، ادبی، تخصصی و جدی کنیم که حاصل اجتماع و گفتگوی عده ای تحصیل کننده، اهل مطالعه و اندیشه با منطقی بالاتر از بحث های خاله زنکی و از سر بیکاری یا کم حوصلگی یا قضاوت های کشکی برا سر مسائلی که اگر به عمق آن خیره شویم در میابیم که نیاز به مطالعه هایی وسیع و دقیق تری برای پی بردن به اصل و ریشه ی موضوع هایی که در جامعه ی عزیزمون ایران میفته داره. ممنونم از تمامی دوستان و هم سن و سالان عزیزم..

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرف اومده تو صفحه ی من پیام گذاشته قصد ازدواج نداری؟
آخه عزیزم سایت همسریابی رو اشتباه اومدی یا اینجا رو با اونجا اشتباه گرفتی؟
من فکر میکنم اینا دهه هشتادیان حمله کردن به سایت ما

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا كَثِيرًا مِّنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ وَلَا تَجَسَّسُوا وَلَا يَغْتَب بَّعْضُكُم بَعْضًا أَيُحِبُّ أَحَدُكُمْ أَن يَأْكُلَ لَحْمَ أَخِيهِ مَيْتًا فَكَرِهْتُمُوهُ وَاتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ تَوَّابٌ رَّحِيمٌ
ای کسانی که ايمان آورده ايد ، از گمان فراوان بپرهيزيد زيرا پاره ، ای از گمانها در حد گناه است و در کارهای پنهانی يکديگر جست و جو مکنيد و از يکديگر غيبت مکنيد آيا هيچ يک از شما دوست دارد که گوشت برادر مرده خود را بخورد ? پس آن را ناخوش خواهيد داشت و از خدا بترسيد، زيرا خدا توبه پذير و مهربان است

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

نه دهه 90 هستن :biggrin::biggrin:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای آنهایی که در باشگاه ادعای مسلمانی میکنید توجه کنید به این آیه باشد ک پند بگیرید ای آنهایی که در زندگی خصوصی مردم دخالت میکنید ای .....آقا ....ای خواهر ...ای برادر
امام صادق میگه قبل از اینکه دعوت کننده باشید عمل کننده باشید ......
مخاطبم خودش میدونه کیه
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا كَثِيرًا مِّنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ وَلَا تَجَسَّسُوا وَلَا يَغْتَب بَّعْضُكُم بَعْضًا أَيُحِبُّ أَحَدُكُمْ أَن يَأْكُلَ لَحْمَ أَخِيهِ مَيْتًا فَكَرِهْتُمُوهُ وَاتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ تَوَّابٌ رَّحِيمٌ
ای کسانی که ايمان آورده ايد ، از گمان فراوان بپرهيزيد زيرا پاره ، ای از گمانها در حد گناه است و در کارهای پنهانی يکديگر جست و جو مکنيد و از يکديگر غيبت مکنيد آيا هيچ يک از شما دوست دارد که گوشت برادر مرده خود را بخورد ? پس آن را ناخوش خواهيد داشت و از خدا بترسيد، زيرا خدا توبه پذير و مهربان است

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این شخصی که شما میگین از سر شوخی به همه اینطور پیامهایی میده

منظوری نداره .. هرچند ایشونم تا حدی مقصره

من نظرم اینه که نباید با همه کاربرا یکسان رفتار کرد

بهرحال بعضیا جدی میگیرن قضایا رو بعضیا هم میدونن شوخیه ...

در کل مطرح کردن این موضوع از سوی شما اونم اینجا فک نمیکنم درست باشه

+

قصد حمایت از کار ایشونو نداشتم فقط حس کردم ی توضیحی بدم بد نباشه

پاینده باشید :gol:

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز

این شخصی که شما میگین از سر شوخی به همه اینطور پیامهایی میده

منظوری نداره .. هرچند ایشونم تا حدی مقصره

من نظرم اینه که نباید با همه کاربرا یکسان رفتار کرد

بهرحال بعضیا جدی میگیرن قضایا رو بعضیا هم میدونن شوخیه ...

در کل مطرح کردن این موضوع از سوی شما اونم اینجا فک نمیکنم درست باشه

+

قصد حمایت از کار ایشونو نداشتم فقط حس کردم ی توضیحی بدم بد نباشه

پاینده باشید :gol:
نه منم به شوخی گفتم آخرش فهمیدم منو به خاطر خوشگلیم میخواسته بهش جواب رد دادم :w15:

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین آخه منظور من این نیست که باشگاه مهندسان جای شوخی و خنده نباشه و فقط بچبیم بحث جدی بکنیم.. ولی شوخی یک بچه دبستانی که میره سر کلاس یا زنگ تفریح با دوستاش میکنه با شوخی من و شما تو دانشگاه یا باشگاه مهندسانی که اینجا باشه باید فرق کنه دیگه.. به موضوعات جدی هم واقعن جدی و به چشم یک موضوع تحقیقی یا مطالعاتی نگاه کرد تا یک نتیجه گیری به درد بخور ازش دربیاد نه اینطوری که توی مثلن همین تاپیک شاهدش بودیم و هستیم

• Like
واکنش ها: ayja

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
اثراته بیکاریه و عدم تفریحاته سالم و ...
آره میدونی بعد عید هم هست آجیل و اینام دم دسته بچه ها میشینن یه کاسه میذارن جلوشونو کوکب و صغری و اصغر و جواد جمع میشن پیش دستیا رو میذارن و برو که رفتیم.. به خدا من تو دو سه صفحه اول همین خواهش رو کردم از همه ولی واقعن سردرد گرفتم و اومدم بیرون.. و بعد چند روز باز اومدم و همین خواهشم رو تکرار میکنم دیگه چی کار کنیم؟ نه اینکه فقط این تاپیک ها کلن از جو سایت دارم زده میشم باید یه کاری بکنیم به این مدیرم بگیم یه تکونی بخوره یه پیامی چیزی بذاره خودش خواهش کنه از همه که شان سایت رو حفظ کنیم.. این از اخراج و امتیاز کم کردن بیشتر جواب میده فکر کنم باز احترام مدیرو همه دارن.. به هر حال ما هم کمکی از دستمون بر بیاد انجام میدیم ولی مثلن اخراج خودش باعث میشه اکانت های غیرواقعی بیشتر بشن و مشکل رو دو چندان میکنه.. و اصلن کار درستی نیست..

neda kamali

عضو جدید
چی؟
چرا نمیزاری 4 تا پست بزاریم :D بزار بچه ها حال کنن :D
گفتم این بنده خداها رو نزن، چه با شلوار چه با دامن:Dاینا پست نیستن اسپم هستن اون دنیا باید بخاطر هرکدومش پاسخگو باشین از خدا بترسین:D در ضمن قضاوت در مورد زندگی دیگران کار درستی نیست:cool:

• Like
واکنش ها: ayja

it2015

عضو جدید
گفتم این بنده خداها رو نزن، چه با شلوار چه با دامن:Dاینا پست نیستن اسپم هستن اون دنیا باید بخاطر هرکدومش پاسخگو باشین از خدا بترسین:D در ضمن قضاوت در مورد زندگی دیگران کار درستی نیست:cool:
یکی بدون شلوار و بدون دامن بیاد چی میگی اونوقت؟:D
مدیر گفتگوی آزاد کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا