واقعا راز موفقیت چیست ؟ و داشتن زندگی طولانی و مفید

yasser_proe

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا راز موفقیت چیست ؟

به نظر من :

دل شاد و پر امید که با عشق به خانواده و دوستان و میهن بدست میاد

ورزش و تغذیه خوب و مناسب و به موقع

خنده و هیجان

لذت بردن از زیبایی و پی بردن رازهای آفرینش

خواب و استراحت به موقع و حد لازم

لذت بردن از طبیعت

داشتن هدف و تلاش برای رسیدن

و ... ؟

شما به چی فکر میکنید ؟ :que:

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیز و پر انرژی
به نظر من
آرامش آرامش آرامش
عشق به آفریدگار هستی
عشق به آفریده ها
عشق به خودمون
امید به این عشق
ایمان به این عشق
ایمان به اینکه زندگی زیباست و ما برای زیبایی خلق شدیم
ایمان به اینکه ما خلق شدیم تا اینجا باشیم زندگی کنیم لذت ببریم به خاطر خواست قدرتمندترین و عاشقترین خالق
و
لذت بردن از تمامی راهها و مسیرها و حتی بن بستها و موانع در زندگی
و این تنها زمانی میسر میشه که ایمان داشته باشیم که هر آنچه که از جانب معشوقه حقیقی به سمت ما میاد پر از عشقه پس با آغوش باز به استقبال اونها میریم
زمانی که خوابمون خوراکمون فکرمون روزمون شبمون با اکسیر حیات بخش عشق و امید حقیقی شستشو و تطهیر بشه
شاهد عمری طولانی و مفید و لذت بخش خواهیم بود

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
ببين موفقيت براي هركس معني متفاوت داره.
البته اين واسه همه حكم ميكنه و من فكر ميكنم ايم تعريف اصلي موفقيت باشه:

موفقيت يعني رسيدن به آنجه در زندگي ميخواهي.
اگه تو زندگيت به چيزايي كه ميخواي برسي ميتوني به خودت بگي موفق.
حالا هركس از زندگيش يه چيزي ميخواد ديگه نه؟

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببين موفقيت براي هركس معني متفاوت داره.
البته اين واسه همه حكم ميكنه و من فكر ميكنم ايم تعريف اصلي موفقيت باشه:

موفقيت يعني رسيدن به آنجه در زندگي ميخواهي.
اگه تو زندگيت به چيزايي كه ميخواي برسي ميتوني به خودت بگي موفق.
حالا هركس از زندگيش يه چيزي ميخواد ديگه نه؟
من امروز یک سخنرانی از دکتر فرهنگ گوش می کردم این چیزی بود که ایشون گفت هنوز دقیق بهش فکر نکردم. دیدم خوبه شما هم نظراتتون رو بگید.
اتفاقا ایشون دقیقا خلاف نظر شما (حسین آقا) رو داشتن.
میگفت من مثلا n میلیون پول میخوام بهش میرسم بعد میزارم تو بانک و میرم سراغ نزول و ربا و اینا. آیا میشه گفت من موفق شدم؟
یا من می خوام یک ماشین فلان داشته باشم بعدکه گرفتم میرم سراغ بوق زدن و چراغ دادن (با فرض اینکه این کار بدیه!!!!! شاید کسی باشه نظر دیگه ای داشته باشه خوب).آیا میشه گفت من موفق شدم؟
دوستان لطفا نظر بدید. ممنون

seeemesooo

عضو جدید
من امروز یک سخنرانی از دکتر فرهنگ گوش می کردم این چیزی بود که ایشون گفت هنوز دقیق بهش فکر نکردم. دیدم خوبه شما هم نظراتتون رو بگید.
میگفت من مثلا n میلیون پول میخوام بهش میرسم بعد میزارم تو بانک و میرم سراغ نزول و ربا و اینا. آیا میشه گفت من موفق شدم؟
یا من می خوام یک ماشین فلان داشته باشم بعدکه گرفتم میرم سراغ بوق زدن و چراغ دادن (با فرض اینکه این کار بدیه!!!!! شاید کسی باشه نظر دیگه ای داشته باشه خوب).آیا میشه گفت من موفق شدم؟
اگه واکنش منفی نشون بده حتما به n میلیون پول رسیدن رو آرزو میکرده نه استفاده کردن از اون رو پس کاری میکنه که از دست بدتش
تا بتونه
n میلیون پول دیگه فقط بدست بیاره ولذت ببره فقط از بدست آوردنش

Ho$$ein

کاربر ممتاز
ببين . . . پول نميتونه هدف باشه.اگه يه خورده دقت داشته باشيم مي فهميم كه پول تنها يك ابزار ه.هدفهايي كه ما براي موفق بودن خودمون در نظر ميگيريم يه چيز ديگه اس.
براي مثال شما ميخواي خوشبخت باشي ميخواي در جامعه موقعيت تثبيت شده اي داشته باشي مي خواي همسر و خانواده ات رو بخوبي تامين كني .خب اينها نيازمند داشتن ابزاري به نام پوله !
رسيدن به اين اهداف مي تونه هورمون رضايت رو در بدن ما به ترشح بياره و ما رو بر اساس خواسته هايي كه داريم از زندگيمون راضي كنه.

شما مي فرماييد كه اگه شخصي از پولش به راه نابجا استفاده كرد.خب ابدا چنين فردي موفق نيست و نخواهد بود چون هيچگاه احساس رضايتي نخواهد كرد.فعاليت هاي اون ناشي از زياده خواهي هاش بوده وچيزي به احساس اون نسبت به خودش اضافه نميكنه تازه شايدم از خودش بدش بياد.

Ho$$ein

کاربر ممتاز
واقعا راز موفقیت چیست ؟

به نظر من :

دل شاد و پر امید که با عشق به خانواده و دوستان و میهن بدست میاد

ورزش و تغذیه خوب و مناسب و به موقع

خنده و هیجان

لذت بردن از زیبایی و پی بردن رازهای آفرینش

خواب و استراحت به موقع و حد لازم

لذت بردن از طبیعت

داشتن هدف و تلاش برای رسیدن

و ... ؟

شما به چی فکر میکنید ؟ :que:

خب تمام مسايلي رو كه شما مطرح كرديد به رضايت از خود ختم ميشه اينطور نيست؟

حرف من اينه كه:
انسان زماني احساس موفقيت خواهد كرد كه احساس خوبي نسبت به خود پيدا كند.

;)

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه واکنش منفی نشون بده حتما به n میلیون پول رسیدن رو آرزو میکرده نه استفاده کردن از اون رو پس کاری میکنه که از دست بدتش
تا بتونه
n میلیون پول دیگه فقط بدست بیاره ولذت ببره فقط از بدست آوردنش

ببين . . . پول نميتونه هدف باشه.اگه يه خورده دقت داشته باشيم مي فهميم كه پول تنها يك ابزار ه.هدفهايي كه ما براي موفق بودن خودمون در نظر ميگيريم يه چيز ديگه اس. ......
اول: من بخشی از صحبت های آقای یعقوبی رو در نقل قول بالا پاک کردم فقط به دلیل طولانی بودن. امیدوارم برداشت اشتباهی نشه.
خوب من با شما موافقم. منم گفتم روی این صحبت فکر جدی نکردم و فقط نظر ایشون رو گفتم یعنی دیروز شنیدم و چون خیلی درگیر کار بودم فرصی برای تفکر روی این مطلب نداشتم.
فکر می کنم صحبت هر دو بزرگوار یکی باشه. عملا اونی که استفاده نابجا میکنه دلیلش اینه که پول رو می خواد و هدف اصلیش اونه نه مصارف مفیدی که می تونه داشته باشه.
رضایت شخصی رو من هم قبول دارم و به همین دلیل به نظرم میرسه تنها رسیدن به خواسته نمی تونه موفقیت باشه بلکه بخشی یا به تعبیری نتیجه موفقیت ماست. یعنی من حتی در طول مسیر تلاش برای رسیدن به خواستم چون در مسیر والایی قدم بر میدارم باز هم احساس رضایت دارم و این احساس نوعی موفقیت به حساب میاد. بنابراین حتی اگر نتیجه تلاش من اون چیزی نباشه که من انتظار دارم باز هم احساس عدم موفقیت نمی کنم.

شما مي فرماييد كه اگه شخصي از پولش به راه نابجا استفاده كرد.خب ابدا چنين فردي موفق نيست و نخواهد بود چون هيچگاه احساس رضايتي نخواهد كرد.فعاليت هاي اون ناشي از زياده خواهي هاش بوده وچيزي به احساس اون نسبت به خودش اضافه نميكنه تازه شايدم از خودش بدش بياد.
اگر درست فهمیده باشم یعنی دزدی که دزدی میکنه و به هدفش میرسه یعنی سرقت رو انجام میده، با اینکه به هدفش رسیده باز هم احساس نارضایتی از کار نادرستش رو داره؟ منظور شما همینه؟
اگر اینطوره میشه تعیین یک معیار خارجی و بیرون از شخص برای سنجیدن موفقیتش. یعنی به دلیل اینکه فطرت انسان خوبی خواه هست ما میگیم این اتفاق باید بیافته. اما اگر فردی از این هدف بد احساس نارضایتی میکنه و چه بسا از خودشم بدش میاد پس چرا این کار رو میکنه. حالا دزده ممکنه لازم داشته باشه و مجبور باشه و کلی بحث دیگه. اما وقتی به n میلیون رسیدی حالا چی؟

seeemesooo

عضو جدید
اگر درست فهمیده باشم یعنی دزدی که دزدی میکنه و به هدفش میرسه یعنی سرقت رو انجام میده، با اینکه به هدفش رسیده باز هم احساس نارضایتی از کار نادرستش رو داره؟ منظور شما همینه؟
اگر اینطوره میشه تعیین یک معیار خارجی و بیرون از شخص برای سنجیدن موفقیتش. یعنی به دلیل اینکه فطرت انسان خوبی خواه هست ما میگیم این اتفاق باید بیافته. اما اگر فردی از این هدف بد احساس نارضایتی میکنه و چه بسا از خودشم بدش میاد پس چرا این کار رو میکنه. حالا دزده ممکنه لازم داشته باشه و مجبور باشه و کلی بحث دیگه. اما وقتی به n میلیون رسیدی حالا چی؟[/QUOTE]
کارش حاصله ترسه
میخاد حاشیه امنی برای خودش درست کنه
غافل از اینکه اونی که امنیتش رو بخطر میندازه ترسشه
موفق کسیه که فارغ از اوهام بیهوده در آسایش زندگی کنه

yasser_proe

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتن هدف و عقیده

داشتن هدف و عقیده

آدم اگه :

هدف داشته باشه
اعتماد بنفس داشته باشه
تنبل نباشه
اعتقاد به هدف خودش و به خودش اعتقاد داشته باشه
امید رو از خودش دور نکنه و نترسیدن از شکست رو الگو قرار بده
مطمئنا میتونه دستاوردهای خوبی رو تو زندگی تجربه کنه

زندگی میتونه شیرین تر از اینها هم باشه

باید تلاش کنیم تا برسیم ...

yasser_proe

عضو جدید
کاربر ممتاز
جملات انرژی بخش از بزرگان تاریخ

جملات انرژی بخش از بزرگان تاریخ

;)جملات انرژی بخش

معیار واقعی بودن تصمیم ان است که دست به عمل بزنیم> >>>>>> انتونی رابینز

اجازه نده ترس تو را فلج سازد>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> مارک فیشر

افرادی که از ریسک کردن میترسند به جایی نمیرسند>>>>>>>>>> مارک فیشر

منشا همه بیماریها در فکر است>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ژوزف مورفی

رحمت خداوند ممکن است تاخیر داشته باشد اما حتمی است>>>>>>> انتونی رابینز

چنانچه نیک اندیش باشید خیر و خوشی به دنبالش خواهد امد>>>>>>> ژوزف مورفی

افراد موفق هیچ وقت اجازه نمیدهند که شرایط ازارشان دهد>>>>>>> مارک فیشر

افرادی که زمان را در انتظار شرایط عالی از دست میدهند هرگز موفق نمیشوند>>>>>>>>>>>>>> مارک فیشر

اعمال ثابت ما سرنوشت ما را تعیین میکند.>>>>>>>>>>>>>>>> انتونی رابیتز

هنگامی که تخیلات و منطق در ضدیت با هم قرار بگیرند تخیلات پیروز میشوند.>>>>>> مارک فیشر

وقتی که هدف روشنی داشته باشیم احساس روشنی به ما دست میدهد. >>>>> انتونی رابینز

ترس را از خود بران و با خود بگو من با نیروی شعور خود قدرت انجام هر کاری را دارم.>>>>>>> ژوزف مورفی

هر کس از قدرت انتخاب برخوردار است پس سلامتی و شادی را انتخاب کنید.>>>>>>>>>> ژوزف مورفی

قانون زندگی , قانون باور است.>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ژوزف مورفی

اعتقادات ما اعمال افکار و احساسات ما را شکل میدهد>>>>>>>>>>> انتونی رابینز

با هر تصمیمی تغییری تازه در زندگی اغاز میکنید.>>>>>>>>>>>>>> انتونی رابینز

برای شروع باید باور داشته باشی که میتوانی سپس با اشتیاق شروع کنی.> مارک فیشر

اگر نمیدانی به کجا میروی به هیچ کجا نخواهی رسید.>>>>>>>>>>>> مارک فیشر

نبوغ در سادگی نهفته است>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> مونزارت

این روشنی هدف است که به شما نیرو میبخشد>>>>>>>>>>>>> انتونی رابینز

در زندگی شکست وجود ندارد بلکه فقط نتیجه موجود است>>>>>>>>> انتونی رابینز

تمام کسانی که ثروتمند شده اند باور داشته اند که میتوانند ثروتمند شوند.> مارک فیشر

باور به طور خود بخود به اجرا در میاید>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ژوزف مورفی

نه موفقیت و نه شکست یک شبه ایجاد نمیشود.>>>>>>>>>>>>>>> انتونی رابینز

به ضمیر باطن خود به صورت یک هوش زنده و یک یار موافق بنگرید>>>> ژوزف مورفی

ترس باعث میشود تا بسیاری از مردم به رویاهایشان نرسند.>>>>>>>>> مارک فیشر

زندگی دقیقا به ما ان چیزی را میدهد که به دنبالش هستیم>>>>>>>>>> مارک فیشر

نباید مطالب غلطی که از گذشته در ذهن ما برنامه ریزی شده اند حال و اینده ما را تباه کنند >>> انتونی رابینز

آرزوهی هر فرد موجب شکل گرفتن و بقای افکار او میشود>>>>>>>>> هراکلیتوس

اندیشه هایتان را عوض کنید تا سرنوشتتان عوض شود.>>>>>>>>>>> ژوزف مورفی

موفق باشید ... طراحی مدرن;)

گل شقایق

عضو جدید
سلام ایول بابا خوشم اومد زدی تو خال نظر منم همینه فقط فقط امید اونم امید به خدا.دمتون گرم;)