هم متاهل ها جواب بدن هم مجرد ها...

هم متاهل ها جواب بدن هم مجرد ها...

• مجموع رای دهندگان
    42

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم رو ترجیح میدید؟؟
خیلی از آدما (مخصوصا خانما) یه ترس خاصی از مجرد بودن دارن که حاضر میشن حتی با کسی که خیلی باب میلشون نیست ازدواج کنند ولی مجرد نمونن (تو اطرافیانم زیاد دیدم)
نظر شما چیه؟؟
من خودم تجرد رو به زندگی بدون عشق ترجیح میدم...

آخرین ویرایش:

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اگه یه انتخاب درست داشته باشیم عشق بعد از ازدواج هم به وجود میاد...
چه عاشق هایی قبل از ازدواج بودن که بعدش از هم جدا شدن...
مهم اینه که انتخابت درست باشه...

چه خبره اینجا؟؟؟
همه جا صحبت از ازدواجه...
خبریه؟؟؟ :surprised:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اگه یه انتخاب درست داشته باشیم عشق بعد از ازدواج هم به وجود میاد...
چه عاشق هایی قبل از ازدواج بودن که بعدش از هم جدا شدن...
مهم اینه که انتخابت درست باشه...

چه خبره اینجا؟؟؟
همه جا صحبت از ازدواجه...
خبریه؟؟؟ :surprised:
منظورم از ازدواج بدون عشق ازدواجیه که باب میلت نیست و ممکنه هیچوقت به طرق علاقمند نشی...
خبری هم نیست همه چی آرومه...:D

Al Pacino

عضو جدید
کدوم رو ترجیح میدید؟؟
خیلی از آدما (مخصوصا خانما) یه ترس خاصی از مجرد بودن دارن که حاضر میشن حتی با کسی که خیلی باب میلشون نیست ازدواج کنند ولی مجرد نمونن (تو اطرافیانم زیاد دیدم)
نظر شما چیه؟؟
من خودم تجرد رو به زندگی بدون عشق ترجیح میدم...
بازم از اون تاپیکای جنجالی زدیا!!!

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم از ازدواج بدون عشق ازدواجیه که باب میلت نیست و ممکنه هیچوقت به طرق علاقمند نشی...
خبری هم نیست همه چی آرومه...:D
سوال شما گمراه کننده بود توضیح ندادین
باید میگفتین من و خیلی ها ندانسته انتخاب کردیم

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه نمی دونم من معنی واقعی عشقو نمی دونم یا اون چیزی که بهم یاد دادن عشق نبوده عشق با جدایی عجین شده واین با مقوله ازدواج جور در نمیاد
عشق فقط از باب دله اما ازدواجی که باعقل همراه نباشه آخرشو خوش نمی بینم

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه نمی دونم من معنی واقعی عشقو نمی دونم یا اون چیزی که بهم یاد دادن عشق نبوده عشق با جدایی عجین شده واین با مقوله ازدواج جور در نمیاد
عشق فقط از باب دله اما ازدواجی که باعقل همراه نباشه آخرشو خوش نمی بینم
منظور از عشق در ازدواج عشق آتیشی و هیجانی نیست
منظور علاقه 2 طرفست...

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز

امروزه معیارها با گذشته فرق کرده . پول پرستی در تمام نهادهای اجتماعی مملکت ما بخوبی جا باز کرده و حتی معیار بسیاری از ازدواجها هم پول طرف شده !

دخترا دنبال پسر پولدار میگردند چون حوصله سالها مستاجری و دربدری و سختی رو ندارند

پسرها دنبال دختر پولدار میگردند که بتونند اویزون خانواده طرف بشند و یا ارث درست و حسابی بهشون برسه .

پدر بزرگها و مادربزرگهامون دنبال این معیارها نبودند لذا زندگی مشترکشون چهل سال و پنجاه سال دوام و قوام داشت . نه مثل امروز :razz:

Parsi.Eng

عضو جدید
امروزه معیارها با گذشته فرق کرده . پول پرستی در تمام نهادهای اجتماعی مملکت ما بخوبی جا باز کرده و حتی معیار بسیاری از ازدواجها هم پول طرف شده !

دخترا دنبال پسر پولدار میگردند چون حوصله سالها مستاجری و دربدری و سختی رو ندارند

پسرها دنبال دختر پولدار میگردند که بتونند اویزون خانواده طرف بشند و یا ارث درست و حسابی بهشون برسه .

پدر بزرگها و مادربزرگهامون دنبال این معیارها نبودند لذا زندگی مشترکشون چهل سال و پنجاه سال دوام و قوام داشت . نه مثل امروز :razz:
:gol::gol::gol:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز

کاملا موافقم...
(این محل سکونتت رو که میخونم تنم میلرزه!:cry:)

ehsanstr

عضو جدید
هیچ کدوم رو قبول ندارم.
انسان با ازدواج به آرامش میرسه.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
قدرتی که من از عشق میشناسم باهاش خیلی کارا میشه کرد ... حتی میتونی قلمت رو برداری و ترسیمی از عشق در وجودت کنی

خدا خیلی مهربون و عاشقه ... چون کسانی رو به دنیا آورده و بهشون اجازه زندگی کردن داده ... ولی ما آدمها گاهی وقتا خیلی خودمون رو دست بالا میگیریم و نفس پاک هر آدمی که زره زره اش رو خدا با عشق در وجودش گذاشته رو با خیال باطن رد میکنیم

به قول دوستم :
به دنبال بهترین ها برای عاشق شدن نباش , بهترین باش تا بهترین ها عاشقت شوند

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عقابا که نمیخوام در بیفتم :cry:

قرار هم نیست که با عقابها دربیفتیم ! اتفاقا پرندگان نازنینی هستند ! :smile:

این اشیانه عقاب حکایتی داره که بعدا در فرصت مناسب تعریف میکنم . فعلا نباید این تاپیک منحرف بشه .

بالا