هرکس وارد اینجا می شود باید رویاهایش را رها کند(+18)

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی برای اولین بار وارد این مکان می‌شویم شاید همان احساسی بهمان دست دهد که زمان تماشای فیلم «یک شب با مردگان زنده» یا تریلر مایکل جکسون حس کردیم. هیچ فیلم ترسناک یا حتی خانه جن زده ای نمی‌تواند با چنین مکانی رقابت کند؛ دراینجا مرده ها با لباس‌های معمولی خود و با میخ طویله به دیوار آویزان شده اند.

مرده ها که بدن‌هایشان در حال فساد و تباهی است از بالا شما را می‌نگرند، گویی که قصد ربودنتان را دارند و می‌خواهند که شما هم به آنها بپیوندید.

یك اتفاق بسیار ساده باعث شد تا چندی پیش بزرگ‌ترین مجموعه مومیایی‌هایی عصر جدید كشف شوند. این اتفاق در حالی افتاد كه دخمه صومعه سیسیل ایتالیا گشوده شد و بازدیدكنندگان از این دخمه، نزدیك به 8 هزار جسد مومیایی شده در حالی كه با میخ‌های درشت به دیوار آویخته شده بودند را كشف كردند.

باستان‌شناسان در بدو ورود با اتاقی روبه‌رو شدند كه پر بود از اسكلت‌های بی‌شمار انسان‌هایی كه كنار هم ایستاده بودند و نكته قابل توجه آن بود كه تمامی مومیایی‌ها بر اساس شغلی كه داشتند كنار هم قرار گرفته بودند. آنها در بدو ورود با اتاقی مربوط به دكترها، اتاقی مربوط به زنان، اتاقی مربوط به دخترهای ازدواج نكرده و البته اتاقی نیز مخصوص كودكان روبه‌رو شدند.

باستان‌شناسان پی‌بردند این اجساد كه به طور طبیعی مومیایی شده‌اند مربوط به مراسمی مذهبی هستند كه در نوع خود بی‌نظیر است

براساس اطلاعات به دست آمده، قدیمی‌ترین نعش موجود در این مقبره مربوط به راهبه سیلوسترو گابیو مربوط می‌شود كه سال 1599مرده است. باستان‌شناسان او را سرسلسله جمع شدن این همه مومیایی كنار هم می‌دانند. او معتقد بود هوای خشك می‌تواند باعث ایجاد مومیایی طبیعی در انسان‌ها و البته زندگی دائمی آنها شود. به همین علت جنازه‌ها را از دیوار آویزان می‌كرد تا مایعات درون بدن آنها بتدریج خارج شود و سال‌ها بعد جنازه‌هایی كه مانند میوه‌های خشك شده تغییر حالت داده بودند را با سركه می‌شست و بعد از آن بود كه لباس‌های مردگان را برای ایستادن همیشگی‌شان در حالت مومیایی تنشان می‌كرد.

وقتی بر اولین پله این دخمه قدم می گذاریم به یاد این جمله از دانته بر روی کتیبه‌های دروازه‌های جهنم می‌افتیم: «هرکس وارد اینجا می‌شود باید رویاهایش را رها کند».

سرزمین مردگان در حالی در ایتالیا کشف شده است که معروفترین و عجیب‌ترین جسدی که در این صومعه قرار دارد، جسد دختر بچه ی 2 ساله ای به نام «روسالیاو لومباردو» است، که در سال 1920 به این صومعه تحویل داده شده است.

جسد این دختر بچه در تابوتی قرار دارد که درب آن از شیشه است. چهره او بعد از گذشت سال‌ها همچنان طبیعی باقی مانده است.

زیرزمین این صومعه به پنج راهرو تقسیم شده است: بخش مردان، بخش زنان، بخش کشیشان صومعه، بخش راهبان و بخشی برای افراد بلند مرتبه جامعه همچون ارتشدارن، دانشمندان و وکلا.

در بخش زنان قسمتی را نیز به دختران باکره اختصاص داده‌اند، که در آن، چهار دختر باکره در کنار یک صلیب آویزان شده اند.

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا هم خو هیچ کاری دیگه ندارن...........ناسلامتی اعضای خانوده اشون بوده.........با میخ اویزون کردن ب دیوار...........خدا ب راه راست هدایتشون کنه

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا هم خو هیچ کاری دیگه ندارن...........ناسلامتی اعضای خانوده اشون بوده.........با میخ اویزون کردن ب دیوار...........خدا ب راه راست هدایتشون کنه

8 هزارتاست ها!!!!!
فکر نکنم اعضای خونواده باشن.................
میگه یه جور مراسم مذهبی بوده.................

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
8 هزارتاست ها!!!!!
فکر نکنم اعضای خونواده باشن.................
میگه یه جور مراسم مذهبی بوده.................

میدونم......منظورم این بود ......ک خانواده دارن...........میشه نداشته باشن؟؟؟

خو چطور خانواده هاشون برای این کار راضی شدن!!!!!!!

ببخشید هاا ...........مذهبشون........مثل خودشون و فرهنگشونه......:confused:

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم......منظورم این بود ......ک خانواده دارن...........میشه نداشته باشن؟؟؟

خو چطور خانواده هاشون برای این کار راضی شدن!!!!!!!

ببخشید هاا ...........مذهبشون........مثل خودشون و فرهنگشونه......:confused:

داداشم من هیچ اطلاعی در مورد فرهنگ و مذهبشون ندارم به همین خاطر هیچ نظری نمیدم.........
اینم یه جایی دیدم خوشم اومد گذاشتم...........
به هر حال اینجا الان یه موزه اس فکر نکنم الانم همچین برنامه هایی داشته باشن.............

elono

کاربر فعال

واقعا این چیزی هست که ما هم خواهیم شد !!

اگر چنین هست چرا بازم مغروریم و دست از بدیهامون برنمیداریم ؟؟
چرا این دو روزه عمر رو با خوبی و خوشی و مهربونی کنار هم نمیمونیم ؟؟
چرا فقط بفکر خودمون هستیم ؟؟
چرا صادق نیستیم و بدون بهانه بهم عشق نمیورزیم ؟؟

(مخاطب نوشته هام خودمم :()

==============
ممنون استارتر :gol:

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو خواب ازم خواستگاری هم کرد منم بهش جواب بله دادم.. :D
قیافش جذابه فقط یکمی ترسناکه!!
:cry:

اصن هرچه قدر فکر میکنم میبینم هیچ راهی به جز اینکه از طریق ایشون تشریف ببری ایتالیانو وجود نداره!!!!
به پای هم پیر شین!!!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصن هرچه قدر فکر میکنم میبینم هیچ راهی به جز اینکه از طریق ایشون تشریف ببری ایتالیانو وجود نداره!!!!
به پای هم پیر شین!!!
من که ازش خوشم میاد..بیاد من 2تا پا دارم 2 تا پای اونم میگیرم فرار میکنم میرم !:D
اسمش مالدینیه!

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که ازش خوشم میاد..بیاد من 2تا پا دارم 2 تا پای اونم میگیرم فرار میکنم میرم !:D
اسمش مالدینیه!

من مو میبینمو تو پیچش مو!!!!
اتی و چزاره مالدینی!!!!
پیوند آسمانیتان را با تقدیم هزاران گل و . . . جشن میگیریم!!!
بچه مچه هم راه نمیدیم!!!!
این جنایتکاره خائنه جانیه قاتله چیه (smooth criminal) ایشون هم بیاد پذیرایی کنه !!!! کفش هم جفت کنه بد نیست!!!!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مو میبینمو تو پیچش مو!!!!
اتی و چزاره مالدینی!!!!
پیوند آسمانیتان را با تقدیم هزاران گل و . . . جشن میگیریم!!!
بچه مچه هم راه نمیدیم!!!!
این جنایتکاره خائنه جانیه قاتله چیه (smooth criminal) ایشون هم بیاد پذیرایی کنه !!!! کفش هم جفت کنه بد نیست!!!!
کفش جفت کنه....
داداششم واسه تو جور میکنم..دوسش داری؟؟
ملودی امروز دیگه بهم اخطار میده!!تهدیدم کرده!
:D

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
کفش جفت کنه....
داداششم واسه تو جور میکنم..دوسش داری؟؟
ملودی امروز دیگه بهم اخطار میده!!تهدیدم کرده!

نه فدات شم من فعلا قصد ازدواج ندارم!!!
واسه ملودی جور کن دست از سرت ورداره!!!!خخخخخخ

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه فدات شم من فعلا قصد ازدواج ندارم!!!
واسه ملودی جور کن دست از سرت ورداره!!!!خخخخخخ
حالا بیا باهاش ازدواج کن دیگه...با هم فامیل میشیم ولی مالدینی از داداشش خوشگلتره ها! :D
خو دیگه پاشید جمع کنید بساطتون رو:smoke:
اینقدر اسپم نکنید
آره راس میگی..همه جا آدم اسپم کنه تو تالار عکس اسپم نکنه... :)
ملودی یکمی راه بیا با ما...

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا بیا باهاش ازدواج کن دیگه...با هم فامیل میشیم ولی مالدینی از داداشش خوشگلتره ها! :D
آره راس میگی..همه جا آدم اسپم کنه تو تالار عکس اسپم نکنه... :)
ملودی یکمی راه بیا با ما...

نه دیگه اصرار نکن عاقامون اجازه نمیده!!!!!
میفرمویه نموخوام بعد مرگ آویزون شی!!!!

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه تو آقا داری؟!
باشه پس من خودمم با مالدینی میرم..تنها
:smile:

ازون عاقاها که نه!!!!
از اون یکی هاش!!! عه تو چیکار داری تو بروووووو خوشون بگذرون!!!! جوواب میلودی رو هم خودم میدم!!!!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازون عاقاها که نه!!!!
از اون یکی هاش!!! عه تو چیکار داری تو بروووووو خوشون بگذرون!!!! جوواب میلودی رو هم خودم میدم!!!!
مگه چن نوع عاقا داریم؟ :confused:
تو از کدوماشو داری؟
میرم خوش میگذرونم پس چی فک کردی؟
یکی از سرگرمی هامم اینه که با دندوناش بازی کنم!!همشون یههو بریزن کف زمین!!
خب خیالم راحت شد..ملودی به من ربطی نداره ها..خودش گفت تو با من!

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه چن نوع عاقا داریم؟ :confused:
تو از کدوماشو داری؟
میرم خوش میگذرونم پس چی فک کردی؟
یکی از سرگرمی هامم اینه که با دندوناش بازی کنم!!همشون یههو بریزن کف زمین!!
خب خیالم راحت شد..ملودی به من ربطی نداره ها..خودش گفت تو با من!

ببین هیفده نوع عاقا داریم!!! درسته همشون اول آخرش سر و ته یه کرباسن و این حرفا . . .
مثلا د پ داریم....... ش داریم........ ن داریم....... د الف داریم........و برو تا ته!!!