نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 7

نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 7

• مجموع رای دهندگان
    35
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام عقرب بانو خوبی؟ سلام مهنا جون . خوبم تو خوبی؟؟؟؟ :دی
خب میریم سراغ سوال ایشالا صندلیه خوبی داشته باشی:gol::gol: مرسی

1.چپ دستی یا راست دست؟ راست دستم
2. معمولا خریداتو باکی انجام میدی؟ خرید؟خب عرضم به حضورتون که از دوران طفولیت تا سال 88 با برادر وسطیم میرفتم خرید بعد از ازدواجش دیگه با عمه ام یا بابام یا مامانم میرم خرید :دی
3. اگه ب ی نفرپیشنهاد دوستی بدی و رد کنه چ حسی بهت دست میده؟کجا ؟ تو باشگاه؟ اهمیت نمیدم .حس میکنم خیلی خودشو میگیره !
4. سبک موسیقی مورد علاقه ت چیه؟ مورد علاقه م؟ خب پاپ گوش میدم رپ هم گوش میدم
5. سه تا چرا تو زندگیت ک هنوز دلیلی براشون پیدا نکردی؟ من تو زندگیم اصن فکر نمیکنم که بخوام چرا داشته باشم!!! فقط یه مورد اونم اینکه چرا بین دختر و پسر اینقدر فرق میذارن . همین فقط.
6.شده ی کاریو انجام بدی ک هیچوقت دلت نمیخواسته ولی ب خاطردیگران انجام دادیش؟(اگه اون دیگران پدر و مادرت باشن) آره خیلی وقتا شده . مثلا" بارزترینش چای ریختنه خخخخخخخ که من خودمم چای نمیخورم که نرم بریزم ولی واسه مامان و بابام باید بریزم خخخخخخخ
نه ولی جدی آره یه چیزایی رو دوست نداشتم اما انجام دادم.

7. ی عکس ک خیلی بهش علاقه مندیو اینجا بذار

8. نویسنده ی مورد علاقه؟ نویسنده ی مورد علاقه م کجا بود آخه؟؟؟؟ چون رمان میخوندم زیاد یه خانومه هستا نویسنده ی اون رمانه! طیبه امیرجهادی و تهمینه کریمی.
9. شبا ساعت چند میخوابی؟:D شبا . شب که نه دیگه نصف شب مبخوابم! از 11 میرم تو رختخواب ولی 1و نیم - 2 میخوابم.
10. چقد وقتی ی کاریو انجام میدی ب آخرش فکر میکنی؟ نمیدونم!! یعنی وقتی یه کاری رو میکنم یه جورایی آخرش مشخصه برام دیگه!

مرسی مهنا. آسون بودش :دی

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام الیکـــم :) علیک سلام
تو خوشگلی؟؟؟ :دی

خو حالا سوالا
خب!
1-اسمتو کی برات انتخاب کرده؟! دوسش داری؟!
اسممو ؟ بابام انتخاب کرده. آره خوبه :دی
2-زندگی چه رنگیه ب نظرت؟!دلیلشم بوگو!
زندگی آبیه. خوبه دیگه. هر چیز خوبی آبیه.
3-گفتی هر کی چادر سر می کنه باید لیاقتشو داشته باشه ! از کجا باید فهمید ک لیاقتشو داریم داریم یا نه؟! ینی آدمایی ک چادر سر می کنن باید بری از خطا و اشتباه باشن؟! حالا اگه یکی مثِ من ک پر از خطا و اشتباهه چادر سر کنه چی میشه ؟! حرمتِ چادر میاد پایین ؟!
نه ببین نمیگم باید معصوم بود چون انسان جایزالخطاس.
ولی کسی که چادر سر میکنه باید یه سری چیزا رو رعایت کنه. مثلا" دستاشو تا آرنج نیاره بیرون (البته دست لختشو میگما) . یا آرایش زیاد در حد عروسی نداشته باشه. یا موهاشو بیرون نذاره اصلا". که تازگیا مد شده انگار هرجور میخوان لباس میپوشن و آرایش میکنن ناخناشونو لاک قرمز جیغ میزنن مانتوی خیلی کوتاه میپوشن با شلوار تنگ بعد چادر هم سر میکنن. خب سر نکنن بهتره ک
ه. اینجور آدما به نظر من لیاقت چادر رو ندارن. چادر احترام داره .

4-چی بیشتر از همه عصبانیت می کنه؟!
اینکه صد بار یه حرفی رو بهم بزنن
5-بزرگترین اشتباه زندگیت ؟!
اعتماد کردن به یه بشر
6-یه فانتزی واسه کلوپو بچه های آبیدلان بوگو!
نمیدونم! اینکه غریبه یه بار مرامی به من 3 امتیاز بده که عقده ای از این دنیا نرم!!!!
7-منو خودتو تو 5 خط تعریف کن!
فرزانه! یه دختر آروم گاهی اوقات هم شلوغی ولی. خیلی مودب. مهربون. کلا" با شخصیتی خوشمان می آید. پسر داشتم عروس خودم بودی خخخخخخخخخخخخ
خودم! یه دختر خشن و مهربون و احساساتی و بداخلاق!! خخخخخخخخخخ

8-ی خاطره ک هیچ وقت فراموشش نمی کنی!
خب من خیلی خاطره دارم که فراموشش نمیکنم! کل سال دوم دبیرستان و آب بازیایی که میکردیم با بچه ها یا هر روز هردوتا زنگ تفریح کل بچه های کلاس والیبال بازی میکردیم 30 نفری خخخخخخخخخخخخخخخخخ
9-تا حالا حیوون خونگی داشتی؟
نه
10- همه رو از صندلی داغ قبلیا کپی کردم ب جز یکیشون!نظرت؟
میدونم چون خونده بودم قبلیا رو خخخخخخخخخ مورد نداره
خو دیگه همینارو بجواب تا بعد
َََ

مرسی فرزانه جوووون خاله ی نی نی :دی

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااام بر عقرب خاتووووووووووووووون... :Dسلام علیکم
اووومدم بسوزووونمت.... :surprised::D خخخخخخخخخخخخ

1- برو تو پيج آبيدلان بگرد ببين زندگينامه هاي زير متعلق به چه كسانيهههههههه.....

1:به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
تا نفس در سنیه روز و شب بود .........دم حسین و بازدم زینب بود
مدیون حسینم عاشق ابوالفضل........عمریه که سینه می زنم در راه حیدر داداش مجید پهلوان

2:تولد هر كودك، نشان آن است كه
خدا هنوز از انسان نااميد نشده است . مسعود که آرشیتکته!

3:دلگیرم
از دنیآ و روزگآرش
از بی کسی هآ و سکوت هآ!
این منم که اینگونه خسته ام
منی که همیشه خوب بودم و خندآن
منی که خنده هآیم مثآلی بود به مثآل ضرب المثل!
نمی توآنی بفهمی و البته عجیب هم نیست برآیم!
چون “تـو”، “من” نیستی!
پس لطفا قضآوتم نکن… مهنا
4:خو ديه ما رفتيم.......................:دييييييييييي موسن
5:سهم من از دوری تو چیزی جز دلتنگی به اندازه دریاها ،نگاهی تاریک همچون شب های بدون مهتاب و لحظه هایی که ثانیه به ثانیه میگذرند نیست .پس ای دوست بشنو صدای دلتنگی مرا جولی

6:چون میگذرد غمی نیست رضا معظمی

7-اين عكساي پروفايل متعلق بهههه چه كسانيههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/....:D:D:D
الف) غریبه

http://www.www.www.iran-eng.ir/customprofilepics/profilepic366511_1.gif
ب)
جناب موسوی

http://www.www.www.iran-eng.ir/customprofilepics/profilepic650224_2.gif
ج)
معصومه http://www.www.www.iran-eng.ir/customprofilepics/profilepic56893_10.gif

د)
http://www.www.www.iran-eng.ir/customprofilepics/profilepic623264_4.gif

آبیس

ه)
http://www.www.www.iran-eng.ir/customprofilepics/profilepic438021_26.gif یافت نشد!!!

:D...................موفق بااااااااااااااااااااااشي........... :D

مرسی:confused:
عکسا رو میدونستم به جز آخریش که پیدا هم نکردم آخرش هر چی گشتم!زندگینامه ها رو هم واسه مجید و موسن رو میدونستم بقیه رو رفتم گشتم دیدم!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سید :D
1 - چرا امروز وسط بازی استقلال اینجا بودی داشتی جواب صندلی داغ رو میدادی ؟؟
2 - نظرت در مورد توافق امروز با 5+1 چیه ؟؟
3 - اون 5 تا کدومن ، اون یکی چی ؟؟
4 - ترکیب 11 نفره رویایی استقلال رو بگو ( از اول که استقلالی شدی تا الان )
5 - اصلیتت واسه کجاس ؟؟ خوب اگه گفتی دوباره بگو

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به یه هفته غیبت داشتم ببین چه اتفاق شگرفی افتاده ..
عقرب رو دارن میسوزونن عجیب ..
خوب سمیرا جون امیدوارم اصل حالت خوب باشه ..این سوختگی ها دوا زیاد داره نگران نباش ..
زیاد نمیپرسم ازت ..
فقط سعی در گرد کردن جواب ها داشته باشی خودت میدونی با من ..
1- به نظرت مهم ترین تصمیمی ک تو زندگیت میگیری چیه .؟
2- خودتو توی یه جمله تعریف کن ؟
3- سمیرا یعنی دختر سبزه رو چه قد اسمت به خودت شبیه ؟
4- به رویاهات اهمیت میدی ؟
5-خدا رو چه طوری تصور میکنی وقتی باهاش حرف میزنی ؟
6-اگه اون اول خدا همه پدر مادر ها خانواده وشرایط زندگی توی دنیا رو بهت نشون میداد میگفت این مال توهه اما هر کدومو بخوای من بهت میدم همینو انتخاب میکردی یا نه ؟
7- چه قد به آینده فک میکنی عزیزم ؟اصن بیشتر تو حالی یا گدشته یا آینده ؟
8-چن تا هنر از پنجه هات میریزه خاتون ؟
9-اگه این رشته رو نمیخوندی چی دوس داشتی بخونی ؟تا حالا اصن پشیمون شدی از رشته ات ؟
10-بزرگترین هدفی ک توی زندگیت داری چیه ؟
یه خاطره خوبم بگو بچه ها حال کنن بخندن کلی حال کنن..
خوب منم کم کم رفع زحمت میکنم ..شاید نرسم بیام ببینم جواباتو ام دلیل نمیشه شونه خالی کنی ها ..بعدها میام حتما .

مرسی ک جوا ب میدی ..
امیدوارم موفق وشاد و سلامت باشی دوس خوبم .

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سید :D سلام علیکم برادر غریبه بزرگ
1 - چرا امروز وسط بازی استقلال اینجا بودی داشتی جواب صندلی داغ رو میدادی ؟؟ خخخخخخخخخخخ آری نتیجه ی بازی رو هم از سایت پیگیر بودم لحظه به لحظه بعد دیگه نیمه دوم رو رفتم دیدم.
2 - نظرت در مورد توافق امروز با 5+1 چیه ؟؟ خوبه خوبه میگن صادرات نفت بیشتر میشه بعد همه چی خوب میشه :دی
3 - اون 5 تا کدومن ، اون یکی چی ؟؟ اون 5 تا من و تسنیم و شادونه و فرزانه و نرگسیم اون یه دونه هم تویی که غریب افتادی بین 5 تا دختر :دی آمریکا، روسیه، چین، بریتانیا و فرانسه + آلمان
4 - ترکیب 11 نفره رویایی استقلال رو بگو ( از اول که استقلالی شدی تا الان ) نمیدونم من ولی از اون موقع یادمه که فرزاد مجیدی ، هادی طباطبایی ، فراز فاطمی ، علی سامره ، پاشازاده ، علی موسوی و یدالله اکبری اینا بودن . همیشه هم اشتباهی میگفتم یدالله گل محمدی برادرام مسخره م میکردن خخخخخخخخخخخخ
5 - اصلیتت واسه کجاس ؟؟ خوب اگه گفتی دوباره بگو تهران ، یعنی بابام و باباش و بابای باباش و اینا همه تهرانی بودن. تازه واسه خودشون کسی بودن اونموقع. بله همچین خانواده ای هستیم ما :دی

مرسی غریبه بزرگ خوشحالم کردی
فقط آی کیوی منم در نظر بگیر خو سوال میپرسی :دی

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به یه هفته غیبت داشتم ببین چه اتفاق شگرفی افتاده .. دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:
عقرب رو دارن میسوزونن عجیب ..
خخخخخخخخخخخخخخخ
خوب سمیرا جون امیدوارم اصل حالت خوب باشه ..این سوختگی ها دوا زیاد داره نگران نباش ..
ممنان ممنان
زیاد نمیپرسم ازت ..
فقط سعی در گرد کردن جواب ها داشته باشی خودت میدونی با من .. :biggrin:
1- به نظرت مهم ترین تصمیمی ک تو زندگیت میگیری چیه .؟
خب بعدا" فکر کنم میگیرم دیگه نمیدونم فکر کنم بزرگترین تصمیم هر کسی واسه ازدواجشه که ادامه زندگیشو در بر میگیره
2- خودتو توی یه جمله تعریف کن ؟ خودمو؟؟
بداخلاق ، احساساتی ، خشن و مهربون :دی
3- سمیرا یعنی دختر سبزه رو چه قد اسمت به خودت شبیه ؟
سمیرا یعنی دختر گندمگون . خودمم دیگه . گندمگونم :دی 100% .بچه بودم همیشه میگفتم چرا من پیش سبزه ها روشن ترم پیش سفیدا تیره ترم! بعد بهم گفتن خنگول جان رنگ پوستت گندمیه. نه سبزه ای نه سفید.
4- به رویاهات اهمیت میدی ؟
به رویاهام؟؟ آره تلاش میکنم که برسم بهشون.
5-خدا رو چه طوری تصور میکنی وقتی باهاش حرف میزنی ؟
خدا؟؟ خدا خب جسم نیست که من مثل یک جسم تصورش کنم یعنی در حد تصوراتم نیست ولی خیلی راحت حرف میزنم با خدا مثل الآن که دارم حرف میزنم
6-اگه اون اول خدا همه پدر مادر ها خانواده وشرایط زندگی توی دنیا رو بهت نشون میداد میگفت این مال توهه اما هر کدومو بخوای من بهت میدم همینو انتخاب میکردی یا نه ؟
پدر و مادرمو؟؟ آره خب. خیلی راضیم از خانواده م و شرایط زندگیمون.
7- چه قد به آینده فک میکنی عزیزم ؟اصن بیشتر تو حالی یا گدشته یا آینده ؟
من بیشتر به آینده فکر میکنم بیشتر که نه کلا" به آینده فکر میکنم.
8-چن تا هنر از پنجه هات میریزه خاتون ؟
هنر؟؟؟؟؟؟ چه هنری آخه؟؟؟ 2 تا خخخخخخخخ. یکیش از 5 تا انگشت این دست یکی دیگه ش از 5تا انگشت اون دست :دی
9-اگه این رشته رو نمیخوندی چی دوس داشتی بخونی ؟تا حالا اصن پشیمون شدی از رشته ات ؟
الآن واسه ارشد از گرایشی که انتخاب کردم خیلی راضیم و خیلی دوسش دارم اما واسه لیسانسم از اول ناراضی بودم تا همین آخر که تموم شد! من دوست داشتم IT بخونم یا سخت افزار کامپیوتر .
10-بزرگترین هدفی ک توی زندگیت داری چیه ؟
بزرگترین هدف؟؟ خب میخوام درسمو تموم کنم و تو کارم موفق بشم و باعث افتخار خانواده م بشم.
یه خاطره خوبم بگو بچه ها حال کنن بخندن کلی حال کنن..
خاطره؟؟؟ خب خاطره از همین باشگاه میگم. یکی از بچه ها هست شهرام59 خیلیا میشناسنش اون که بود همیشه میگفت مامان بهم منم میگفتم بهش پسرم. بعد دنبال کار بود آزمون استخدامی داده بود و قبول شده بود منتظر بود که زنگ بزنن بهش واسه مصاحبه.تو یه تاپیکی بود که اینا پیگیری میکردن که کی زنگ میزنن و چه سوالایی تو مصاحبه میپرسن و این صحبتا. خب منم گاهی اوقات میرفتم و پیگیر کار پسرم میشدم خخخخخ
بعد یه روز یکی پیام داد که خوشبختم با شما صحبت میکنم و چی میخونید و غیره منم جواب دادم بعد طرف خیلی خیلی مودب و با احترام صحبت میکرد اصن یه وضی. بعد من گفتم دانشجوام گفت دانشجوی دکترایید دیگه نه؟؟ استاد کدوم دانشگاهید! منو میگی :eek: بودم! گفتم نه بابا گفت مگه مادر شهرام نیستید شما پسر به این بزرگی دارید و پیگیرش هستید و غیره خخخخخخخخخخ اینقدر خندیدیم با شهرام که خدا میدونه!!! این خاطره باحال بود برام.

خوب منم کم کم رفع زحمت میکنم ..شاید نرسم بیام ببینم جواباتو ام دلیل نمیشه شونه خالی کنی ها ..بعدها میام حتما .

مرسی ک جوا ب میدی ..
امیدوارم موفق وشاد و سلامت باشی دوس خوبم .
قربونت آهو جان مرسی که اومدی.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااام
منم!!
خودم میدونم که بدون من صفا نداش....:d

1) هدفت از موندن توی باشگاه چیه ؟
2) واسه امتیاز کاری میکنی ؟ چقدر امتیاز واست مهمه ؟اگه الان همه امتیازاتو پاک کنن چیکار میکنی ؟
3) فکر میکنی فرق تعصب با جهل چیه؟
4) چرا انسان اشرف مخلوقات نامیده میشه در حالی که موجود احمق و ستمکاری هست؟
5)خرافاتی هستی؟ به چی مثلا اعتقاد داری؟

6) چقد ظاهر بینی؟؟!یا ظاهر برات مهمه؟؟!
7) از ظاهر ادما چقد میشه به شخصیت و افکارشون پی برد؟؟! به مذهبی بودن یا نبودنشون چی؟؟!
8) بنظرت چقد ظاهر سازی تو جامعمون رواج داره؟؟! و علتش چیه؟؟!

9)نظرتو درباره من بگو...( نمیخوام ازم تعریف کنی... میخوام ببینم بقیه منو چجوری شناختن... حتما انتقاد هم بکن..
10) این سوال اخر چون سخت بود 2 تا حساب میشه!!:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=2][/h]
سلام!!!!!!
اونجوری نگاه نکن!سواله دیگه!!!!!پیش میاد!
1)ی خاطره خنده دار از دوران بچگیت بگو(0-7 سال)
2)ی خاطره خنده دار از دوران مدرسه بگو(ابتدایی یا راهنمایی)
3)ی خاطره خنده دار از دوران دبیرستان بگو
4)ی خاطره خنده دار از دورانی که برا کنکور میخوندی بگو!!!!

5)ی خاطره خنده دار از دوران دانشگاه بگو

6)ی خاطره خنده دار از همین یک سال اخیر بگو

7)نظرت راجع به امضای جدیدم بگو!
8)
چقد از من بدت میاد با این سوالایی که میپرسم؟؟!!!!
9)مثل اینکه باید 10 تا بشه حتما!!سوال ندارم چیکار کنم؟؟!!!:confused:
10) خوبی؟؟؟!:d

.

.
خواهم امد..........

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1)اگه با شوهرت دعوات شه چیکار میکنی؟!اگه میزنی ،چجوری میزنیش؟ با کمربند سیاهش میکنی ؟؟:biggrin:
2) نظرت در مورد مهریه چیه ؟
3) به کیا تا حالا گفتی "دوست دارم خیلی زیاد" ؟
4)دختر ناز نازویی هستی ؟
5)مامانی هستی یا بابایی ؟

6)نظرت راجع به عشق چیه؟
7)همسر رویاهات تو5 خط تعریف کن!
8)تا حالا دل كسي رو شكوندي؟
9)تا حالا كسي دلت و شكونده؟
10)حست چیه الان؟؟!

خوش بگذره !!!!!!!!! :d

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:redface:
با اجازه!!!
1)تا حالا شده تو سوراخ نری جارو به دمت ببندی؟؟!
2)از اون ادمایی هستی که میرن لب دریا هم باید اب با خودشون ببرن؟؟
3)چرا قدیما دیگ به دیگ میگفت روت سیاه الان میگه ته دیگ؟؟!!
4)دوست داری بامت بیشتر و برفتم بیشتر باشه؟؟!!
5)تا حالا شده بخوای ابروشو برداری بزنی چشمشم کور کنی؟؟!!

6)تا حالا شده تو ی موقعیت جدی یهو خندت بگیره؟!!اصن ی وضی که نتونی خودتو کنترل کنی؟؟!!!!تعریف کن ما هم بخندیم!!!
7)تو کلوپ با کی از همه راحت تری؟!
8)کدوم یکی از بچه های باشگاه رو تو دنیای واقعی دیدی؟؟!!!
9)تا حالا چند بار موقع دیدن بازیهای استقلال خواستی برهانی رو به قتل برسونی؟؟!
10)
اگه استقلال قهرمان اسیا میشد چیکار میکردی؟؟؟!!

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عقرب:D
بازم سوال دارم:redface:
1. قد؟وزن؟
2. تاحالا رژیم گرفتی؟
3. تاحالا کلاس رقص رفتی؟
4. اگه قرارباشه بری ی کشور دگ برازندگی ترجیح میدی کجا باشه؟
5. تاحالا سکریجات مصرف کردی؟چرا؟
6. نظرت درباره ی ایران؟
7. نظرت درباره ی روسای ایرانی؟
8. نظرت درباره ی من؟
9. میدونستی آبانیا با خردادیا اصلن نمیسازن؟اینجا نته ها فرق داره همه چی آرومه:D
10.تاحالا ازقلیون استفاده کردی؟

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااام علیک سلام
منم!!خودم میدونم که بدون من صفا نداش....:d خودت داری میگی دیگه من چی بگم؟؟ :دی

1) هدفت از موندن توی باشگاه چیه ؟ باشگاه هم به درد درسم میخوره خیلی وقتا استفاده کردم از مطالبش. هم واسه سرگرمی و اوقات بیکاری خوبه. همه جوره خوبه دیگه.
2) واسه امتیاز کاری میکنی ؟ چقدر امتیاز واست مهمه ؟اگه الان همه امتیازاتو پاک کنن چیکار میکنی ؟ نه چیکار کنم؟؟؟ مهم نیست اونقدر. یعنی مهم نیست برام. اصن کل امتیازا رو بدن به من چی میشه آخرش؟؟ خخخخخخخخخ
3) فکر میکنی فرق تعصب با جهل چیه؟ خب جهل که نادانیه طرف نمیدونه حالیش نیست اما تعصب یه چیزیه که ارثیه یعنی بر اثر رفتار خانواده و اینا هستش خیلی هم مزخرفه اه اه اه
4) چرا انسان اشرف مخلوقات نامیده میشه در حالی که موجود احمق و ستمکاری هست؟ چون قدرت فکر و تصمیم گیری داره. حالا دیگه حماقت و ستمکاریش برمیگرده به اینکه خودش میخواد اون مدلی باشه یا عابد و زاهد باشه. مثلا" من اینقدر خوبم چون خودم میخوام خخخخخخخخخخخ
5)خرافاتی هستی؟ به چی مثلا اعتقاد داری؟ آره بااااااو ...بیا و ببین! یه چیز تو مایه ی مامان بزرگا هستم خخخخخخخ خودمم میخندما ولی خب دیگه. مثلا" میگم دماغم بخاره مهمون میاد :دی یا گوشم سوت میکشه یکی داره پشت سرم حرف میزنه خخخخخخ و ... همینه که هست. اعتقاد دارم دیگه!
6) چقد ظاهر بینی؟؟!یا ظاهر برات مهمه؟؟! اینکه از روی ظاهر کسی قضاوت کنم قبلا" اینجوری بودم یعنی تا تابستون امسال. بعد فهمیدم که اشتباه کردم و از روی ظاهر افراد نباید قضاوت کرد در موردشون. اونم از طریق پلیمر خان که به خودشم گفتم. دیگه ادامه شو نمیگم!
7) از ظاهر ادما چقد میشه به شخصیت و افکارشون پی برد؟؟! به مذهبی بودن یا نبودنشون چی؟؟! این یکیو که هیچی. یعنی یک درصد هم نمیشه گفت طرف چادر داره پس مذهبیه یا اون یکی بی حجابه بی دین و ایمونه. توضیح بیشتر نمیدم!
8) بنظرت چقد ظاهر سازی تو جامعمون رواج داره؟؟! و علتش چیه؟؟!خیلی خیلی زیاد. به خاطر موقعیت اجتماعیشون ملت خودشون نیستن. یعنی واسه کارشون مثلا" یه جور تیپشونه و تظاهر میکنن اما خود واقعیشون اونی نیستن که نشون میدن.
9)نظرتو درباره من بگو...( نمیخوام ازم تعریف کنی... میخوام ببینم بقیه منو چجوری شناختن... حتما انتقاد هم بکن..
تعریف نکنم؟؟فحش بدم؟؟؟ چرا پرانتز رو نبستی؟؟؟؟ خب تو خیلی سرزنده ای.وقتی میای با شلوغ بازیات انرژی میدی به من. به نظر من بچه تر از سنت نشون میدی. به خاطر شیطنتت میگما. مثلا" اون روزی که فهمیدم تسنیم از تو 3-4 روز کوچیکتره شاخ درآوردم چون فکر میکردم تسنیم یکی دوسالی بزرگتر از تو باشه.وقتایی هم که حرصتو درمیارم جیغ میزنی مثلا" میگی خالهههههههههههههههههههههههههههه اصن رو ابرا سیر میکنم از خوشحالی خخخخخخ
10) این سوال اخر چون سخت بود 2 تا حساب میشه!!:D
خو دیگه جواب دادم :دی

خدا این کپی پیست رو ازتون نگیره بلند بگو آمیـــــــــــن
:D

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام!!!!!! در روز چند بار سلام میکنن؟؟؟ سلام!
اونجوری نگاه نکن!سواله دیگه!!!!!پیش میاد! بفرما. تعریف خاطره ها سواله؟؟

1)ی خاطره خنده دار از دوران بچگیت بگو(0-7 سال) من زیاد بچگیمو یادم نمیاد فقط اتفاقایی که افتاده رو یادمه.مثلا" اینکه با مداد نو که نوکش تیزه زدم کف کله ی داداشم! یا خونه ی مامان بزرگم شربت سرماخوردگی (اون که صورتیه خوشمزه س) رو با داداشم سر کشیدیم خوردیم بعد آب کردیم توش گذاشتیم سر جاش!!!!

2)ی خاطره خنده دار از دوران مدرسه بگو(ابتدایی یا راهنمایی) تو سیرک نبودم که همش خنده دار باشه! خاطه س دیگه حالا خنده نداره!
سوم دبستان که بودم دستم شکست یعنی یه ملت رو اسیر خودم کرده بودم! یادمه موقع امتحانای شفاهیمون بود ثلث سوم. ثلثی بود اون موقع. صبح به صبح با سرویس میرفتم مدرسه. معلممون اول از همه امتحان منو میگرفت بعد میگفت اینا رو قراره درس بدم و ... بعد مامانم میومد دنبالم مبصر کلاسمون کیفمو میاورد پایین میداد به مامانم میرفتیم خونه.
بعد ظهر برادرام از مدرسه میومدن دیگه با برادر وسطیم میرفتیم دم در خونه ی دوستم دفتر ریاضیشو یا تکلیفای مدرسه رو میگرفتم میومدیم خونه، داداش کوچیکم همه رو برام مینوشت (دست چپم شکسته بود ولی مشقامو نمینوشتم من که راست دستم خخخخ) بعد که تموم میشد دوباره میرفتیم دفتر دوستمو میدادیم بهش. حالا شب میشد موقع خواب! نمیرفتم تو اتاق رو تختم که وسط پذیرایی رختخواب مینداختن برام برادر بزرگمم کنارم میخوابید که مواظبم باشه ولی طفلک انگار نمیخوابید اصلا" چون هر بار نصفه شب چشمامو که باز میکردم میدیدم بیداره و مثلا" میگفت چی شده درد داری؟ آب میخوای؟ منم میگفتم آره تشنم شدهو اینا خلاصه خیلی خوب بود :دی

3)ی خاطره خنده دار از دوران دبیرستان بگو دبیرستان خیلی خوب بود. دوم دبیرستان اصن یه چیزی بود واسه خودش. دبیر فیزیکمون آخر ترم که درس تموم شده بود هر هفته یه مدل مسئله حل میکرد یه بار یکی از بچه ها گفت اینو خوب بلدیم بیخیالش شو گفت من اینو کار میکنم اونایی که بلدن برن تو حیاط یهو کل بچه ها بلند شدیم باهم رفتیم تو حیاط معلمه هم مجبور شد کلاسو تعطیل کرد خخخخخ

4)ی خاطره خنده دار از دورانی که برا کنکور میخوندی بگو!!!! واسه کنکور؟؟؟اونموقع هم خوب بود خیلی با بچه ها میخندیدیم ولی چیز خاصی یادم نمیاد که جالب باشه فقط بعد کنکور رفتم خونه ی عموم یعنی کل تابستون دیگه. بعد وقتی جواب کنکور اومد برادرم تلفنی گفت که شماره داوطلبی ت رو بده که ببینم جوابارو وقتی گفت قبول شدی کوچکترین عکس العملی نشون ندارم درست مثل سیب زمینی!! بعد که عموم تلفنی با برادرم حرف زد شنید قبول شدم گفت
بوزینه (البته ببخشیدا خب گفت دیگه) چرا هیچی نمیگی تو اصلا". بعد کلی برام رقصید بعدش هم رفت 6-7 تا بستنی گرفت آورد دوتایی نشستیم خوردیم خخخخخخخخ

5)ی خاطره خنده دار از دوران دانشگاه بگو دانشگاه؟ سر آزمایشگاه بودیم با دوستامون استاده هر ده دقیقه یک ربع یک بار میومد چک میکرد ببینه چیکار داریم میکنیم. بعد اومد پیش ما گفت خانوم وقتی حجم حمام کم میشه باید چیکار کنی؟ گفتم باید به حجم برسونیم گفت پس چرا حجم حمامتون کمه؟؟ گفتم حالا زیادش میکنم گفت خب آب بریز سرش گفتم خب حالا زیاد میکنم دوباره گفت پس چرا منو نگاه میکنی؟ گفتم گیر دادیا استاد زیاد میکنم دیگه! دیگه همه خندیدن استاده بیخیال شد رفت!

6)ی خاطره خنده دار از همین یک سال اخیر بگو یادمان نمی آید!
7)نظرت راجع به امضای جدیدم بگو! شدیدا" موافقم نمونه ش خودم!
8)چقد از من بدت میاد با این سوالایی که میپرسم؟؟!!!! هیچی شادونه.
9)مثل اینکه باید 10 تا بشه حتما!!سوال ندارم چیکار کنم؟؟!!!:confused: یه دهن بخون برام به جاش! :دی
10) خوبی؟؟؟!:d قربونت تو خوبی؟؟

.
.
خواهم امد..........

بیا بیا خخخخخخخخخ

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1)اگه با شوهرت دعوات شه چیکار میکنی؟!اگه میزنی ،چجوری میزنیش؟ با کمربند سیاهش میکنی ؟؟:biggrin: خب قطعا" شوهرمو دوست خواهم داشت دیگه به خاطر همین نمیزنمش. من ظرف میزنم میشکونم!!! یا ممکنه قهر کنم حرف نزنم باهاش تا بیاد آشتی خودش خخخخخخ

2) نظرت در مورد مهریه چیه ؟ مهریه؟ نظر من اینه که مهریه یه هدیه س از طرف داماد واسه عروس و باید بین خودشون دوتا باشه نه اینکه خانواده ها تعیین کنن. نظر خود من هم 2 تا سکه س یعنی خیلی دوست دارم این باشه ولی خب مسلما" خانواده قبول نمیکنه!

3) به کیا تا حالا گفتی "دوست دارم خیلی زیاد" ؟ به بچه ی برادرم
4)دختر ناز نازویی هستی ؟ نه اصلا" . حتی یک درصد هم ناز نازو نیستم.

5)مامانی هستی یا بابایی ؟
بابایی

6)نظرت راجع به عشق چیه؟ عشق... علاقه شدید قلبی! با اینم موافقم که میگن عشق تپه ایست که هر خری از آن بالا میرود! چون کسی که عاشق میشه کور و کر میشه بدی های طرفشو نمیبینه همون خره دیگه!

7)همسر رویاهات تو5 خط تعریف کن! باید مرد باشه با جذبه. جلف و سبک نباشه. اهل دود و دم نباشه. رفیق باز نباشه. کاری و خانواده دوست باشه. بد دل و بددهن نباشه . خانواده دار باشه و تحصیلاتش هم مهمه برام. اگه چهره ش بداخلاق به نظر برسه ولی مهربون باشه هم خوبه خخخخخخخخخ
8)تا حالا دل كسي رو شكوندي؟ بله!
9)تا حالا كسي دلت و شكونده؟ بله!
10)حست چیه الان؟؟!
هوچی! میخوام بزنمت خخخخخخخخ
خوش بگذره !!!!!!!!! :d

:Dدر کنار شما خوش میگذره!

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اومدم بترکونم سوالاتشو واس خودش کپی کنم:biggrin:
خب به نام خدا
من اومدم
سلام
شروع کنم؟؟؟
1- نام و نام خانوادگی با پسوندها و پیشوندهای تابعه؟؟؟
2- نام پدر و مادر؟؟؟
3- محل سکونت+کروکی؟؟؟
4- تعداد خواهر و برادران + اسمشون؟؟؟
5- بچه چندمی و چه حسی داری؟؟؟
6- کدوم خواهر یا برادرتو زیاد دوس داری؟؟؟
7- تاریخ دقیق تولد + ساعت تولد و بگو چند شنبه بوده؟؟؟
8- نشستی رو صندلی چه حسی داری؟؟
9- دوست داری کیا بیان اینجا؟؟؟؟
10-رنگ چشم؟؟؟
11-قد؟؟؟
12-وزن؟؟؟
13-دور کمر؟؟؟
14-رنگ مو؟؟؟

:w15::w15::w15::w15:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلن آتیش بازیه اینجا:biggrin:
) سوسک رو بیشتر دوست داری یا ملخ ؟؟ ( هیچکدام نداریمااااااااا)
1) عقرب یا خرچنگ ؟؟؟؟؟؟
2) نظرت در مورد خاتونش چیه؟؟؟
3) تا حالا سوسک کُشتی؟؟؟؟؟؟ اگه آره بگو چجوری!
4) تا حالا مورچه کُشتی؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه آره بگو چجوری!
5) تا حالا جیغ زدی؟؟؟؟؟؟ واسه چی؟؟؟؟
6) از کدوم حیوون میترسی؟؟؟
7) ازکدوم حیوون خوشت میاد؟؟؟
8) باغ وحش دوست داری!!؟؟؟
9)مار آبی یا ماهی ؟؟؟؟؟؟
10)بدترین سوتی که دادی رو تعریف کن.

11)دوست داشتی چه موجودی بودی ؟غیره انسان؟؟؟؟؟
12)اگه تو شرایطه گرسنگی شدید قرار بگیری مثلا تو بیابون حاضری یه حیوون رو بخوری؟؟؟؟؟؟؟؟
13)جزایر لانگرهاوس کجاست؟؟؟؟؟؟
14)اگه یه عقرب داشتی بهش غذا چی میدادی بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
15)نظرت راجع به من؟؟؟؟؟؟

:w31::w31::w31::w31:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
عقرب تو میتونی:biggrin:
)تا حالا مشروط شدي؟
2)دوست داشتي الان چند ساله بودي؟
3)از اسمت خوشت مياد؟
4)الان چه احساسي داري؟
5)از چه غذاهایی بدت میاد؟
6)بدترین درد جسمانی ای که تحمل کردی کی بوده ؟ برای چی؟
7)یه دروغ بزرگ بگو
8)غیر از زبان مادری به چه زبانی مسلطی؟
9)اگه مهندسی نساجی نمیخوندی چی میخوندی؟
10)پیش اومده بود تو مدرسه ازت بخوان مامان یا باباتو بیاری مدرسه؟!

:thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
1.از چه کاری تو این دنیا بیشتر خوشت میاد؟
2.از چی خیلی میترسی؟
3.چی خیلی ناراحتت میکنه؟
4.چی خیلی خوشحالت میکنه؟
5.وقتی عصبی میشه چطوری خودتو اروم میکنی؟
6. وقتی خوشحال میشی چیکار میکنی؟
7.وقتی ناراحت میشی چیکار میکنی؟
8.وقتی خنثایی (نه ناراحتی و نه خوشحال) چیکار میکنی؟
9.جلوی کسی گریه میکنی؟
10.آخرین بار کی گریه کردی و چرا؟

:Ph34r::Ph34r::Ph34r::Ph34r:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا کمکت کنه:)
1- توام غروبای جمعه دلت می گیره؟
2-از تو آجیلا کدومو بیشتر دوست د اری؟
3-شده کارنامه تو قایم کرده باشی؟
4-تو چه کاری دست و پا چلفتی هستی؟
5-تا حالا به خودت لعنت فرستادی؟ کی؟ سر چی؟
6- اسم بدترین استادتو بگو
7-چیِ دنیا رو بیشتر از همه دوست داری؟
8-قانون یعنی چی؟
9- مهمترین "ای کاش" زندگیت؟
10-اکشن ترین فرارت از مدرسه رو تعریف کن! (دخترا مگه فرار میکنن آخه؟؟)
11- بدترین بلایی که سر یه بچه مدرسه ای می تونه بیاد؟

:smoke::smoke::smoke::smoke:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
عقرب لبخند بزن:D

1-عجیب ترین غذایی که خوردی؟؟؟؟
2-عجیب ترین پستی که تو سایت دیدی؟؟؟؟
3-عجیب ترین اتفاق زندگیت؟؟؟؟؟
4-عجیب ترین امتحانی که دادی؟؟؟؟؟
5-عجیب ترین لباسی که پوشیدی؟؟؟؟؟
6-عجیب ترین نمره ای که آوردی ؟؟؟کی ؟؟؟؟ کدام درس؟؟؟؟؟چرا عجیب ترین شده؟؟؟؟؟
7- چندبار تاحالا تقلبی کردی؟؟؟
8- دوست داشتنی ترین صفت یه خانم؟؟؟؟ و بدترین صفتش؟؟
9-بدترین صفت یه آقا؟؟؟ و دوست داشتنی ترین صفتش؟؟

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشاالله به این همه اراده:biggrin:

واسه کلمات زیر یکی از بچه های باشگاه رو بذار
بداخلاق
تپل
زشت
کچل
کرمکی
بختک
سوسک
موذی
بنفش
آبی
متعصب
مغرور
مهربون
شیطون
بزغاله
زنگوله
پرافاده
خالی بند
خرخون
شکمو
بی کله
نترس
مدیر
معلم
استاد
جغد
شپش
عقرب
اژدها

:w01::w01::w01::w01:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D
1.تا حالا رو ضعیف تر از خودت دست بلند کردی؟یا داد کشیدی؟
2.تا حالا تو خیابون آشغال ریختی؟چی ریختی و چندبار؟
3.تا حالا شده بخوای خرخره ی یکی از بچه های باشگاهو بجویی؟کیو؟
4.فجیع ترین جنایتی ک تو بچگی رو حیوونا پیاده کردی چی بوده؟
5.چه رقصایی بلدی؟؟ زیاد میرقصی؟؟
6.تا حالا آنتن بودی؟؟

:huh::huh::huh::huh:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزن ب افتخارش:)
1.اکثر مردم میرن شمال برای تفریح ... شمالیها کجا میرن تفریح ؟
2.چرا سر عقد ، عروس دفعه سوم میگه بله؟:دی
3.چپ دستی هستی یا راستی؟
4.چرا به لواشک نمیگن پفک؟:|
5.بهترین رفیق فابریک تو باشگاه؟
6.بهترین کانال ایرانی؟
7.تا حالا دلت خواسته جای کسی باشی؟
8.چرا آدمای بیخیال کاراشون خیلی خوب پیش میره؟
9.مرغ یا خروس؟
10.ماندگارترین نصیحت در ذهنت چی بوده و از کی بوده؟
11.کارتونی که خیلی دوست داشتی ؟
12.یه انتقاد از من بکن ؟:|

13. کی میخوای عروس بشی؟؟؟

:w11::w11::w11::w11::w11:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اتاقه فرمان میگن دست نگه دار ولی...........:biggrin:
1.ویژگی مرد رویاهات چیه؟؟؟
2. دوست پسر داشتی؟؟ داری؟؟ خواهی داشت؟؟
3.نامزد چی داری؟؟
4.فکر کن من پسرم اومدم خواستگاریت خخخخخخ جوابت چیه؟؟؟
5.دوست داری عروس شی؟؟
6.اصن دوست داری چند سالگی ازدواج کنی؟؟؟
7.اهل آرایش هستی؟؟ زیاد آرایش میکنی؟؟
8.تا حالا موهاتو رنگ کردی؟؟
9.اممممممممممم در چه مورد دوست داری ازت سوال نپرسن؟؟

:w35::w35::w35::w35:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
عقرب میدونم ک میتونی:D
1. زندگی رو چقدر دوست داری ؟؟؟
2. تا حالا از زندگی کردن خسته شدی ؟؟ ؟چرا ؟
3. چقد زندگی مجازی رو دوست داری ؟؟؟
4. چقد از وقت زندگیت رو به دیگران اختصاص دادی ؟؟؟
5. اگه بخوای خودت رو توصیف کنی چه جوری بیان می کنی ؟؟؟ ( چه از نظر شخصیتی چه از نظر ظاهری )
6. اسمی که بچه ها روت گذاشتن چیه ؟؟؟
7. مامانت و بابات چقدر رو شخصیتت تاثیر گذاشتن ؟؟؟
8. تیکه کلام مامانت ؟؟؟
9.تیکه کلام بابات ؟؟؟
10. تیکه کلام خودت ؟؟؟

:w18::w18::w18:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث شیرین ازدواج:biggrin:

1) بنظرت سن ازدواج واسه دختر پسر كي خوبه ؟
2) توي فاميلتون پسري هست كه سنش بهت بخوره ؟
3) رابطتت باهاش چجوريه ؟ اصلا با كي تو فاميل راحت تري ؟
4) فاميلاي مامانت بهترن يا بابات ؟
5) ازدواج فاميلي بهتره يا غريب ؟
6)كلا فاميلتون چند تا دختر پسر مجرد دارين ؟ كمترين و بيشترين سنشونم بگو :d
7)چرا گفتی من مغرورم؟
8)چرا گفتی من جدی ام؟
9)چرا اینقدر سوال در مورد ازدواج میپرسم ازت؟

:redface::redface::redface::redface::redface:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ماهی ک اینقد خوب ب سوالا جواب میدی:D
1.اگه از يه پسر خوشت بياد حاضري به هر قيمتي به دستش بياري؟ توضيح بده!
2.پايتخت ايران؟
3.بهترين رنگ؟
4.اهل فوتبال هستي يا نه؟خخخخخخخخخخخخخ طرفداره چه تيمي؟خخخخخخخخخخخخ (سواله دیگه. مگه چیه؟؟)
5.يه ليست از نقايص اخلاقيت بده!
6.يه ليست از خصوصيات خوبت؟
7.تو باشگاه ميخواي سر به تنه كي نباشه؟
8.الان تو چه دمایی به سر می بری ؟
9.یعنی میگی بازم بیام؟
10. بازم میگی مثل مرد اومدم جواب بدم؟

:w12::w12::w12::w12:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
تمام میشه تمام میشه:D

1) اگه از یه نفر خیلی ناراحت بشی چیکار میکنی؟
2) بهترین تاپیک باشگاه؟
3) بهترین کتابی که خوندی؟
4) جدیدترین اس ام اسی که برات فرستادن؟
5) فجیع ترین اشتباهی که تو عمرت کردی؟
6) قبض موبایلت معمولا چقدر میاد؟
7) اهل پس انداز کردن هستی؟
8) آخرین باری که دروغ گفتی؟ توضیح بده
9) بهترین خبری که شنیدی تا حالا چی بوده؟
10) عجیب ترین چیزی که تا حالا دیدی چی بوده؟
11) آخرین باری که سر یه موضوع خیلی کوتاه اومدی ؟ موضوع چی بود؟
12) مهربون ترین آدمی که تو عمرت دیدی کی بوده؟

:w07::w07::w07::w07:

وضعیت
موضوع بسته شده است.