نظرتون چیه دخترا رو ببرن سربازی !؟

spow

اخراجی موقت
سلام:gol:
به نظرتون ایا عادلانه است دخترا سربازی نرن (یه لحظه یه دختر کچلو تو لباس سربازی تصور کنین:w15:) هر کی موافقه نظرشو بنویسه
مخالفا هم که حتما سر مارو میشکونن:w18::w13::w08::w07:
سلام خانم سرهنگ :w27:

mina_1367

عضو جدید
من به عنوان یک دختر اونقدرها هم مخالف نیستم !
باحال میشه یعنی خودمو به شخصه می گم چون همه جا خوش می گذرونم چه آش خوری چه کباب خوری!
خب ما رو ببرن سربازی به پسرا فرمان بدیم که چی کار کنن بد نیست که !
یا تو دوره ی آموزشی نصف شب آژیرو به صدا در بیاریم که یعنی آماده باش واسه زلزله با بیل و کلنگ بیایید برای نجات زیر اوار مونده ها .

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام

به طرز فجیعی با این که دخترا برن سربازی موافقم. خوبه که دخترا برای یه بار هم که شده تو زندگیشون یه سختی ببینن. من موافقم. شدیدا هم موافقم. به کل موافقم. از پایه و اساس موافقم. عمیقا موافقم. اصلا موافقم ... همینجوری موافقم تا ابد :lol:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر موقع حجاب برای پسرا اجباری شد ارثیشون نصف دخترا شد یا بتونن بچه بدنیا بیارن اون موقع هم دخترا میرن سربازی:razz:

spow

اخراجی موقت
هر موقع حجاب برای پسرا اجباری شد ارثیشون نصف دخترا شد یا بتونن بچه بدنیا بیارن اون موقع هم دخترا میرن سربازی:razz:
بابا هزارتا کار هم هست که پسرا میتوننو دخترا نمیتونن اینکه نشد دلیل
به قول دوستمون کاش دخترا هم میرفتن سربازی تا معنی مشکل اونم از نوع اساسییشو میگرفتن
منم موافقم شدید
یادته تو اخرین دیالوگ ninth gate دختره چی گفت ؟;):gol::biggrin:

mina_1367

عضو جدید
با سلام

به طرز فجیعی با این که دخترا برن سربازی موافقم. خوبه که دخترا برای یه بار هم که شده تو زندگیشون یه سختی ببینن. من موافقم. شدیدا هم موافقم. به کل موافقم. از پایه و اساس موافقم. عمیقا موافقم. اصلا موافقم ... همینجوری موافقم تا ابد :lol:
حالا مگه چه سختی داره؟؟؟؟؟؟:D
عمیق عمیق موافقی یا عمیقا عمیق موافقی؟

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
كاملا باهات موافقم! هر وقت اينايي كه گفتي رو برا پسرا بصورت قانون در اومد ما هم ميريم سربازي!;)
ولي پسرا ميرن سربازي كه مرد بشن! براي يه بارم كه شده سوسول بازي رو بذارن كنار! يه جورايي پخته بشن!:w11:
خودم دوست دارم برم سربازي چون سختي كشيدن و نظم و ترتيب و يه جورايي نظامي بودن رو دوست دارم!:w08:
در عين حال اصلا با كچل شدن موافق نيستم!:crying2:

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ

پاسخ

حالا مگه چه سختی داره؟؟؟؟؟؟:D
عمیق عمیق موافقی یا عمیقا عمیق موافقی؟

با سلام

خفته خبر ندارد سر بر کنار جانان
کین شب دراز باشد بر چشم پاسبانان

بر چشم من بخندی گر در غمش بگریم
کین کارهای مشکل افتد به کاردانان

دوست عزیز اولین و بدترین چیزی که تو سربازی اتفاق میفته اینه که شخصیتت رو خرد میکنن. باهات زشت برخورد میکنن. حرفای رکیک میزنن. بهت کارای مسخره محول میکنن و الافت میکنن. حالا این که نزدیک دو سال از عمرت حروم میشه هیچ. واقعا که خدمت نامقدس سربازی یکی از مزخرف ترین چیزهاییه که تو ایران تصویب شده :w06:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا هزارتا کار هم هست که پسرا میتوننو دخترا نمیتونن اینکه نشد دلیل
به قول دوستمون کاش دخترا هم میرفتن سربازی تا معنی مشکل اونم از نوع اساسییشو میگرفتن
منم موافقم شدید
یادته تو اخرین دیالوگ ninth gate دختره چی گفت ؟;):gol::biggrin:
آخرین دیالوگی که دختره گفت این بود که بنزینت داره تموم میشه:D

mina_1367

عضو جدید
با سلام

خفته خبر ندارد سر بر کنار جانان
کین شب دراز باشد بر چشم پاسبانان

بر چشم من بخندی گر در غمش بگریم
کین کارهای مشکل افتد به کاردانان

دوست عزیز اولین و بدترین چیزی که تو سربازی اتفاق میفته اینه که شخصیتت رو خرد میکنن. باهات زشت برخورد میکنن. حرفای رکیک میزنن. بهت کارای مسخره محول میکنن و الافت میکنن. حالا این که نزدیک دو سال از عمرت حروم میشه هیچ. واقعا که خدمت نامقدس سربازی یکی از مزخرف ترین چیزهاییه که تو ایران تصویب شده :w06:
با سلام خدمت شما
بله خب خفته خبر ندارد اونی که بی خوابی به سرش ده چی می کشه :D
قبول دارم که این دو سال حروم شدن وقته و این خدمت واقعا نامقدسه!!!!
اما تو جامعه ای که ما داریم زندگی می کنیم متاسفانه باید طاقت هر چیزی رو داشته باشیم یعنی اگه می خوایم زنده بمونیم باید ............... .

ارشیتکت86

عضو جدید
خوب حالا موقشه منصفانه بدون تعصب حرف بزنیم 2سال از بهترین سالای عمرمون
میپره شخصیتمون چی بوده چی میشه اما من افرادی که ازسربازی معاف شدنو میبینم
هنوز عزیزدردونن هنوز مرد نشدن پس سربازی واسمون لازمه اما دخترا دخترای این دوره زمونه مثل دخترای قدیمن؟؟اونقدر لی لی به لالاشون گذاشتن که همش دنبال مردی
میگردن که خونه ماشین پول کار و.... باشه درسته؟؟حالا سربازیم نرن آموزشی کافیه
ولی 2سال خیلیههههههههههههههههههه

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
آخه من نميدونم كه اين سربازي چيه كه پسرا اينقده ازش مينالن!!!!!!!!!!!!!
آره منم موافقم كه دخترا برن سربازي البت اگه پسرام مشكلات دخترا رو قبول كنن كه باهاش روبرو بشن.............

spow

اخراجی موقت
آره منم موافقم كه دخترا برن سربازي البت اگه پسرام مشكلات دخترا رو قبول كنن كه باهاش روبرو بشن.............
;) هیچی یه خورده صفا سیتی دوسالم عشق وحال :biggrin:
خدا بی نصیبتون نکنه :gol:

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام
سربازی نرفتین واسه خودتون فکر میکنین خیلی شجاعین؟! :biggrin: اگه حتی 10 دقیقه از سربازی رو تونستین تحمل کنین من حاضرم جای شما سه بار برم سربازی. شما که سربازی نرفتین الکی نگین راحته :whistle:.

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام

بازم اومدم بگم دخترا باید برن سربازی تا حساب کار دستشون بیاد :book:.

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بزارین شما آقایون رو روشن کنم
دخترها موجوداتی ظریف، دلرحم و ... هستن. عین برگ گل میمونن :D
حالا ما فکرمون کار می کنه و مهندس میشیم دلیل نداره بیایم سربازی هم بکنیم.
کارهایی مثل سربازی و کارگری و ... بقیه کارهایی که یدی هستند اصلا مخصوص شما جنس قویتره :biggrin:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

بازم اومدم بگم دخترا باید برن سربازی تا حساب کار دستشون بیاد :book:.

خدايي كه خيلي سربازي سخته...سربازهايي كه من اطرافم ميبينم همشون ميخوان ابراز وجود كنن..واقعن شخصيت افراد خوردميشه ...

spow

اخراجی موقت
خدايي كه خيلي سربازي سخته...سربازهايي كه من اطرافم ميبينم همشون ميخوان ابراز وجود كنن..واقعن شخصيت افراد خوردميشه ...
دخترا باید برن سربازی تا معنی مساوات وعدالت رو بدونن اگه بچه واسشون اینقدر سختی داره خب بچه دار نشن ولی باید برن سربازی:biggrin::biggrin:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرا بايد برن سربازي تا يه كم جربزه پيدا كنن...از اين سوسول بازياشون يه كم دربيان...:biggrin:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ميگم همه ي پسرا مثله هم هستين،يه جور هستين.تروخشك نداره كه ديگه..:biggrin::biggrin:;)

spow

اخراجی موقت
نه ميگم همه ي پسرا مثله هم هستين،يه جور هستين.تروخشك نداره كه ديگه..:biggrin::biggrin:;)

خب دستت درد نکنه مگه پسرا چه هیزم تری به شماها فروختن فقط خواستیم بگیم در رحمت داره باز میشه ظرفتونو بیارین بی نصیب نمونین
موفق باشین;)