نحوه اندازه گیری فشار در پمپ؟

BaBak.Turk

اخراجی موقت
با سلام
از دوستان کسی در مورده نحوه اندازه گیری فشار در پمپ ها مطالبی یا فیلمی دارین دریغ نکنید یا راهنمایی بکنید ممنونم:gol:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon5.gif نحوه اندازه گیری فشار در پمپ؟

با سلام
از دوستان کسی در مورده نحوه اندازه گیری فشار در پمپ ها مطالبی یا فیلمی دارین دریغ نکنید یا راهنمایی بکنید ممنونم:gol:
در مورد کاری که می خوای انجام بدی یه مقدار توضیح بده.

anishtain4

عضو جدید
نه کار عملی کاربردی باشه

خوب منظورت از فشار "در پمپ" چیه؟ پمپ هرجاش رو در نظر بگیری یه فشاری داره!! معمولا هم فقط فشار ورودی و خروجی یا به عبارتی اختلاف این دوتا مهمه. برای چه کاری می خوای؟

BaBak.Turk

اخراجی موقت
خوب منظورت از فشار "در پمپ" چیه؟ پمپ هرجاش رو در نظر بگیری یه فشاری داره!! معمولا هم فقط فشار ورودی و خروجی یا به عبارتی اختلاف این دوتا مهمه. برای چه کاری می خوای؟
من می خام با یه گروهی برای تعمیرات یه پتروشیمی بریم قراره فشار پمپ ها اندازه گیری بشه و سنسورها و ... عوض بشه ..البته کاره من اونجا یه چیزه دیگه هست ولی خوب می خام بدونم چجوریاست؟

anishtain4

عضو جدید
من می خام با یه گروهی برای تعمیرات یه پتروشیمی بریم قراره فشار پمپ ها اندازه گیری بشه و سنسورها و ... عوض بشه ..البته کاره من اونجا یه چیزه دیگه هست ولی خوب می خام بدونم چجوریاست؟

خوب یه گیج تو ورودی پمپ هست یه گیج تو خروجی که فشار این دوتا بررسی بشه. اختلاف فشار این دوتا هد پمپ هست که نباید از مقداری که روش نوشته شده افت کرده باشه و فشار ورودی پمپ هم از یه مقداری که باز بسته به نوع پمپ مشخص میشه نباید کمتر باشه وگرنه پمپ رو از بین می بره.