نتیجه ی کنکور اومد!!!

shabnam.h.m

عضو جدید
بیشتر از 1ساعته که اومده .... خیلی دلم میخواست هکش میکردم تا ببینم دوستم قبول شده یا نه .... خجسته خوابه!!!!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها شما بین این دو تا کدوم را ترجیح میدین؟؟؟؟؟

1- تغذیه/ دانشگاه آزاد/واحد علوم و تحقیقات تهران

2- مهندسی کشاورزی/بیوتکنولوژی/جهرم/روزانه

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم گزینه 2.

من خودم مهندسی کشاورزی میخونم... دانشگاه تهران.. خیری ازش ندیدم...درسته که دواتیه..اما شهرش و دانشگاش معتبر نیست...

تغذیه خیلی به نظرم بهتره.... من بودم با کله میرفتم.... تغذیه.... هزینش بالاست اما علوم تحقیقات دانشگاه معتبریه....

این دوتا رو خواهرم قبول شده.....من نظرم رو تغذیه است ولی بابام میگه بیوتکنولوژی..

• Like
واکنش ها: t#h

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم مهندسی کشاورزی میخونم... دانشگاه تهران.. خیری ازش ندیدم...درسته که دواتیه..اما شهرش و دانشگاش معتبر نیست...

تغذیه خیلی به نظرم بهتره.... من بودم با کله میرفتم.... تغذیه.... هزینش بالاست اما علوم تحقیقات دانشگاه معتبریه....

این دوتا رو خواهرم قبول شده.....من نظرم رو تغذیه است ولی بابام میگه بیوتکنولوژی..
رشته تغذیه که عالی هست,به خاطر معتبر بودن مدرکش من گفتم.
چون توی کشورهای دیگه (البته همش رو نمی دونم) مدرک دانشگاه آزاد رو نمی دونن.ولی بازم میگم تغذیه بهتره.باز نظر خودتون.

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
بچه ها شما بین این دو تا کدوم را ترجیح میدین؟؟؟؟؟

1- تغذیه/ دانشگاه آزاد/واحد علوم و تحقیقات تهران

2- مهندسی کشاورزی/بیوتکنولوژی/جهرم/روزانه

بنظرم تغذیه علوم وتحقیقات تهران//سمت پونک دیگه؟عالیه
هم رشته هم دانشکده وهم استاداش//

من خودم خردادماه جهرم بودم//استاداش همه جوونن//و کمبود استادم دارن//
بعدش با شیراز حدود 3 تا 4 ساعت فاصله داره//
شهر بن بستیه//ولی آدمای خوبی داره//
جهرم اگه بره باید خودشم تلاش کنه تا بار علمیش بالاتر بره//

من اگه بودم اولیو میرفتم///

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون توی کشورهای دیگه (البته همش رو نمی دونم) مدرک دانشگاه آزاد رو نمی دونن.ولی بازم میگم تغذیه بهتره.باز نظر خودتون.

تو که الان گفتی گزینه 2!!! الان میگی تغدیه؟:D

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنظرم تغذیه علوم وتحقیقات تهران//سمت پونک دیگه؟عالیه
هم رشته هم دانشکده وهم استاداش//

من خودم خردادماه جهرم بودم//استاداش همه جوونن//و کمبود استادم دارن//
بعدش با شیراز حدود 3 تا 4 ساعت فاصله داره//
شهر بن بستیه//ولی آدمای خوبی داره//
جهرم اگه بره باید خودشم تلاش کنه تا بار علمیش بالاتر بره//

من اگه بودم اولیو میرفتم///

آره کاملا باهات موافقم.....

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
مدرک دانشگاه آزاد متعبر هست به خاطر اینکه من الان خیلی ها را دیدم با مدرک لیسانس و دکتری دانشگاه ازاد بورس شدن رفتن خارج !!! منم میگم تغذیه تغدیه ...

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدرک دانشگاه آزاد متعبر هست به خاطر اینکه من الان خیلی ها را دیدم با مدرک لیسانس و دکتری دانشگاه ازاد بورس شدن رفتن خارج !!! منم میگم تغذیه تغدیه ...
ولی توی کشورهایی مثل ایتالیا اگه با مدرک آزاد بریم شبیه اینه که با مدرک دیپلم رفتیم.(البته جسارت نباشه)

eliot -esf

کاربر ممتاز
ولی توی کشورهایی مثل ایتالیا اگه با مدرک آزاد بریم شبیه اینه که با مدرک دیپلم رفتیم.(البته جسارت نباشه)
شما اینو از کجا میگین ؟؟؟ من خودم دارم آزاد درس میخونم و خیلی از سال بالایی هامون دیدم که بورس شدن و رفتن !! یک دختر فامیل خودمون پزشکی ازاد خواند الان برای تخصص بورس شده به آلمان و داره میره اونجا !!!

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما اینو از کجا میگین ؟؟؟ من خودم دارم آزاد درس میخونم و خیلی از سال بالایی هامون دیدم که بورس شدن و رفتن !! یک دختر فامیل خودمون پزشکی ازاد خواند الان برای تخصص بورس شده به آلمان و داره میره اونجا !!!
من گفتم ایتالیا.از اونجایی که عموم یکی از استادای اونجاست.:smile:

eliot -esf

کاربر ممتاز
من گفتم ایتالیا.از اونجایی که عموم یکی از استادای اونجاست.:smile:
به سلامتی !!! اما الان در حال حاضر خیلی از دانشگاه ازاد سطح علمیشون از دولتی ها بالاتر و استاد های بهتری دارن و باید بگم با وجود اینکه امکانات کمتری هم در اختیارشون هست فعالیت علمی بچه های ازاد بیشتر !!!

eliot -esf

کاربر ممتاز
آقا امیر مسعود اینجا نظر خواهی کردن برای انتخاب رشته دانشگاهی !! منم میخوام نظر شما را بگیرم برای دوستم :)
یه نظر شما زیست جانوری دانشگاه اصفهان دولتی روزانه بهتره
یا
صنایغ غذایی دانشگاه خوراسگان اصفهان آزاد ؟؟؟؟