نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان برا ثبت نام ریز نمراتی که میبریم حتما باید از دانشگاه بگیریم؟یعنی لازمه که مهر دانشگاه داشته باشه روش ؟
یا میشه همین کارنامه هایی که توی پروفایل کارشناسیمون هست رو پرینت گرفت و تحویل داد؟
ممنون میشم پاسخ بدید

bahar-spring

کاربر بیش فعال
دوستان برا ثبت نام ریز نمراتی که میبریم حتما باید از دانشگاه بگیریم؟یعنی لازمه که مهر دانشگاه داشته باشه روش ؟
یا میشه همین کارنامه هایی که توی پروفایل کارشناسیمون هست رو پرینت گرفت و تحویل داد؟
ممنون میشم پاسخ بدید
ریزنمراتو نداشته باشی هم خودشون استعلام میکنند. اجباری نیست. البته برای ما که اینجوری بود حداقل!

bahar-spring

کاربر بیش فعال
ممنونم که پاسخ دادید
ممکنه کلا بگید چه مدارکی لازم بود برای ثبت نام؟
خواهش میکنم. توی این فایل کامل نوشته چی لازم هست.فقط اینکه از تمام مدارک 2سری کپی+3سری کپی از مدرک لیسانستون.

پیوست ها

• 201409111900261977.pdf
    73 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

monire3000

عضو جدید
بچه ها کسی می دونه ادرسه دانشکده معماری شهر ری کجاست من فردا کجا باید برم تو سایت و گشتم دو تا ادرس زده یکی حرم امام یکیم شهر ری من کجا باید برم

اگه کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه :cry:

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

دوستان یه سوال؟
کسی که الان قبول شده اگر ثبت نام کنه از تکمبل طرفیت مهر و بهمن محروم میشه؟
سوال منم هست کسی میدونه?

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستان یه سوال؟
سوال منم هست کسی میدونه?
دوستان یه سوال؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب کلا اگه الان کسی ثبت نام کنه پول بده بعد تو تکمیل ظرفیت مهر و بهمن جای دیگه قبول شه بخواد بره پولی که داده چی میشه

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی که جواب میدین
بعد یه سوال دیگه اگه کسی مثلا عمران خونده باشه بعد معماری خونده باشه یعنی تکنولوژی معماری باشه باید برای ارشد شهریه بیشتر بده?
اصلا هر ترم شهریه ارشد ازاد چه قدر هستش چه ثابت چه متغیر?

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ببخشید اما اینقدر شادم گفتم در شادیم شریکتون کنم....
خداروشکر آزمون طراحی نظام رو که امسال برخورد کرده بود با اسکیس سراسری و دوست داشتم همین اولین و آخرین بارم باشه که امتحان میدم قبول شدم ....خیلی خوشحالم....
حالا برین ببینیم مهندسین عزیزی که این مدت در کنارشون بودم میتونن برام کار جور کنند یا خیر.....:D

darkwater

عضو جدید
خداروشکر آزمون طراحی نظام رو که امسال برخورد کرده بود با اسکیس سراسری و دوست داشتم همین اولین و آخرین بارم باشه که امتحان میدم قبول شدم ....خیلی خوشحالم....
حالا برین ببینیم مهندسین عزیزی که این مدت در کنارشون بودم میتونن برام کار جور کنند یا خیر.....:D
مبارکه رفیق.اینشالا قبولی من وبقییه بچه های اینجا :D

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

مرسی که جواب میدین
بعد یه سوال دیگه اگه کسی مثلا عمران خونده باشه بعد معماری خونده باشه یعنی تکنولوژی معماری باشه باید برای ارشد شهریه بیشتر بده?
اصلا هر ترم شهریه ارشد ازاد چه قدر هستش چه ثابت چه متغیر?
جواب منو میده یکی لطفا

curly_architect

کاربر فعال
باید حتما ریز نمراتت تایید شده باشه یعنی نامه ی تاییدیه ی دانشگاه روش باشه من که اینجوری گرفته بودم اما بعد فهمیدم نیازی به ریزنمرات نبوده اون برای کساییه که مدرک کارشناسیشونو ندارن
ممنون میشم پاسخ بدید

darkwater

عضو جدید
[FONT=&quot]یه شایعه ای شنیدم که تا آخر هفته انگار تکمیل ظرفیت هست کسی خبر نداره جریان چیه؟؟[/FONT]
در ضمن [FONT=&quot]یه خواهشی هم داشتم بچه ها (البته جسارت به کسی نشه تصمیم هرکسی واسه خودش محترمه ) خواهشا تکمیل ظرفیت همین جوری یا واسه خنده یا اگه قصد رفتن ندارید شهری رو انتخاب نکنید اجازه بدید اونایی که فعلا قبول نشدن هم شانشونو امتحان کنن[/FONT].
[FONT=&quot]خود من شبستر قبول شدم و تکمیل ظرفیتی باشه فقط شانسمو واسه تبریز امتحان میکن چون غیر این دوتا دانشگاه هیچ کدوم از دانشگاه های استان علاقه ای ندارم که برم واسه همین دلیلی نمیبینم 20 تا انتخابو بقیشو با انتخاب های الکی شهرهای دور وبرم پر کنم[/FONT] .
[FONT=&quot]می گم باز هم تصمیم گیری و حق فکر و انتخاب هر کسی واسه خودش محترمه وشکی نیست ولی فقط یک لحظه خودمون رو بزاریم جای رفقایی که جایی قبول نشدن و منتظر تکمیل ظرفیت هستند[/FONT].
[FONT=&quot]مخلص همگیی فداااا [/FONT] [FONT=&quot][/FONT]

monire3000

عضو جدید
جواب منو میده یکی لطفا

خواهش می کنم :gol:
نه اخه چرا شهریه بیشتر بده پول واحدایی که برداشترو میده فقط اصلشم همینه
شهریه ثابت و متغییرو دقیقا نمی دونم ولی فکر کنم به ترمی 2.5 حالا یا کمتر که( بعیده )یا بیشتر برسه

faeze dey

عضو جدید
یه شایعه ای شنیدم که تا آخر هفته انگار تکمیل ظرفیت هست کسی خبر نداره جریان چیه؟؟
در ضمن یه خواهشی هم داشتم بچه ها (البته جسارت به کسی نشه تصمیم هرکسی واسه خودش محترمه ) خواهشا تکمیل ظرفیت همین جوری یا واسه خنده یا اگه قصد رفتن ندارید شهری رو انتخاب نکنید اجازه بدید اونایی که فعلا قبول نشدن هم شانشونو امتحان کنن.
خود من شبستر قبول شدم و تکمیل ظرفیتی باشه فقط شانسمو واسه تبریز امتحان میکن چون غیر این دوتا دانشگاه هیچ کدوم از دانشگاه های استان علاقه ای ندارم که برم واسه همین دلیلی نمیبینم 20 تا انتخابو بقیشو با انتخاب های الکی شهرهای دور وبرم پر کنم .
می گم باز هم تصمیم گیری و حق فکر و انتخاب هر کسی واسه خودش محترمه وشکی نیست ولی فقط یک لحظه خودمون رو بزاریم جای رفقایی که جایی قبول نشدن و منتظر تکمیل ظرفیت هستند.
مخلص همگیی فداااا

یعنی واس مهرماه هم تکمیل ظرفیت داریم؟؟؟ خبرتون از منبع مطمعن بود؟؟؟

monire3000

عضو جدید

بهتون تبریک میگم :thumbsup2::w23::w33::w32::w14:

curly_architect

کاربر فعال
تبریک می گم. ایشالله مدارج بالاتر دوستم. :w40:

مهديه مقدم

عضو جدید
چه خوب حتما از کمکاتون استفاده میکنم........راستی اساتید دیگشم ایناس زندیه . رحمانی . یزدانی . زنده دل....اینا چطورن؟
حتما،خوشحال میشم کاری از دستم بر بیاد،نه متاسفانه اینا رو نمیشناسم...دکتر پناهی هم دوران کارشناسی تو تبریز استادم بود...

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

تبریک میگم عارفه خانم :gol:

Svevs

عضو جدید
من اونجا بودم گفتن تا 5مهر وقت هست. به جای کد ملی ده تا صفر بزنید شاید عمل کنه

سلام من رفتم تهران جنوب ثبت نامم نکردن چون هنوز نمره پایان نامم نیومده بود. کسی نمیدونه چیکار میشه کرد کسی مشکل من رو نداشته ؟

ممنون داداش همون کد ملی و شناسنامه رو قبول کرد وارد شد.
منم طرحم رو 2 ماه پیش تحویل دادم اما هنوز نمرش رو نزدن! واسه همین نتونستم ریز نمرات تاییدیه بگیرم اما یه گواهی پایان دوره کارشناسی بهم دادن بدون قید معدل که توش گفته دانشجو در تابستان 93 فارغ التحصیل شده است و مراتب فراغت از تحصیل نامبرده در دست بررسی میباشد.
گفتن با این ثبت نامتون میکنن کاش ثبت نام یکی دو هفته دیگه بود به حال فرصت نمرات همه میومد !

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

imamin

عضو
سلام دوستان.
من تهران شمال قبول شدم.
به نظرتون میشه با کسی که تهران مرکز قبول شده جابجا شم؟
یعنی اون بره تهران شمال منم برم تهران مرکز...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا