میز کامپیوتر من

donya_eng

عضو جدید
کی؟ من؟:surprised: من گیر دادم؟!؟!؟!؟:eek: اخه اصلا به من میاد گیر بدم!!!!:razz: من اصولا هیچ وقت گیر نمیدم. فقط تا دلت بخاد گیر میکنم:(:cry:
راستی اون جکی رو که راجع به وسعت دید خانما هست شنیدی؟ بعد میگن اینجوری نیست. بعد این همه کتاب اولین چیزی که دیدی دستمال کاغذی من بود! :surprised:
راستی شما هیچ عکسی نذاشتیاا ما منتظریم.:w01:

نه من ..خب تا گفتم كلي دعوام كردي.خوبه منم دعوات كنم:w00:چرا بهت نياد:w05: چرا گير مي كني؟؟؟؟؟؟؟؟؟ كجا گير مي كني:w20:

خب خانما جزييات رو مي بينن اقايون كليات..... ولي نه:w20:..... پسرا نه جزيي بين هستن نه كلي چون اگه كلي بين يا جزيي بين بودن اتاق ه به اون گندگي كه نا مرتب هست رو مي ديدن:w15:

اين نيما هم كه مي بينين مرتب ه احتمالا خواهرشو سه وعده كتك مي زنه تا اتاق شو (اتاق نيما ) مرتب كنه ......بيچاره خواهرش:w04:

ديدي داري گير ميدي:w05: من عكس نمي ذارم (اذيت كردن خيلي حال مي ده:w11:)

RaminPSLP

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من ..خب تا گفتم كلي دعوام كردي.خوبه منم دعوات كنم:w00:
من دعوا نکردم. به زندگی اسفناک خودم با دلی آکنده از غم و اندوه و بی رمق از درد زمانه گفتم ذکی!!!
كجا گير مي كني:w20:
تو هچل

خب خانما جزييات رو مي بينن اقايون كليات..... ولي نه:w20:..... پسرا نه جزيي بين هستن نه كلي چون اگه كلي بين يا جزيي بين بودن اتاق ه به اون گندگي كه نا مرتب هست رو مي ديدن:w15:
کور که نیستیم. اتاق رو میبینیم ولی یه چیز دیگه هستیم (البته بعضیامون) که خوشایند نیست اینجا بگم ولی ربطی به ابعاد داره:biggrin:
اين نيما هم كه مي بينين مرتب ه احتمالا خواهرشو سه وعده كتك مي زنه تا اتاق شو (اتاق نيما ) مرتب كنه ......بيچاره خواهرش:w04:
من که خواهر ندارم چی :cry: منم خواهر میخوام:crying:

من عكس نمي ذارم (اذيت كردن خيلي حال مي ده:w11:)
خب اذیت که حال میده;) اگه نمیداد که من الان اینجا نبودم.:D ولی باید بهاشم بپردازی دیگه. عکستو بذار یه کم سوژه پیدا کنیم حال میده.

donya_eng

عضو جدید
من دعوا نکردم. به زندگی اسفناک خودم با دلی آکنده از غم و اندوه و بی رمق از درد زمانه گفتم ذکی!!!

تو هچل

کور که نیستیم. اتاق رو میبینیم ولی یه چیز دیگه هستیم (البته بعضیامون) که خوشایند نیست اینجا بگم ولی ربطی به ابعاد داره:biggrin:

من که خواهر ندارم چی :cry: منم خواهر میخوام:crying:

خب اذیت که حال میده;) اگه نمیداد که من الان اینجا نبودم.:D ولی باید بهاشم بپردازی دیگه. عکستو بذار یه کم سوژه پیدا کنیم حال میده.

حالا مگه جاي ديگه واسه گير كردن نيست كه تو هچل گير ميكني؟

چرا نمي گي مي ترسي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w15:

الهي :w05: به خدا بگو بهت خواهر بده.

اگه بذارم كه پر سوژه ست ...:w15:

RaminPSLP

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا مگه جاي ديگه واسه گير كردن نيست كه تو هچل گير ميكني؟
جا زیاده شانس نیست همش هچل میاد جلو پام:D

چرا نمي گي مي ترسي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w15:
ترس؟؟؟؟ از چی؟ منو ترس؟ خودم یه پا :w43:
الهي :w05: به خدا بگو بهت خواهر بده.
از خدا خواستم. بعدش این باشگاه رو پیدا کردم. :smile: اینجا خیلی باحاله. همه خوبن
اگه بذارم كه پر سوژه ست ...:w15:
ایییییییی ول پس چرا معطلی:w01:

shabnam_arch

عضو جدید
بچه‌ها از میز کامپیوترتون یه عکس بگیرین بذارین اینجا

با لواشکه خیلی حال کردم
ایول

donya_eng

عضو جدید

از خدا خواستم. بعدش این باشگاه رو پیدا کردم. :smile: اینجا خیلی باحاله. همه خوبن

خب از كنارش رد شو مجبور نيستي كه از روش رد بشي كه گير كني توش:w05:

از اينكه ابروتون جلو دخترا بره(همه پسرا رو ميگم):w12:

:surprised: خب حالا گريه نكن خودم خواهرت ميشم:w16: خوبي از خودتونه:w11:

ديگه ديگه:w01:

behnaz_arch

عضو جدید

واسه کلکسیون راک و متالت برنامه ها چیدم:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: حالا نمیشه من خواهرت باشم :smile:

RaminPSLP

عضو جدید
کاربر ممتاز

RaminPSLP

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه کلکسیون راک و متالت برنامه ها چیدم:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: حالا نمیشه من خواهرت باشم :smile:
باعث افتخاره منه :w16:
قابل شما رو نداره اصلا، باور کن.. ما بوشهریا یه چیزی میگیم دیگه رد خور نداره. همش رو واستون گذاشتم تو تاپیک آلبومهای خارجی:biggrin: اگه حوصله دانلود هم نداشتی بگو خودم دانلود میکنم گوش میدم بعد از خودم در حال گوش دادن یه عکس میذارم اینجا:D;)

behnaz_arch

عضو جدید
باعث افتخاره منه :w16:
قابل شما رو نداره اصلا، باور کن.. ما بوشهریا یه چیزی میگیم دیگه رد خور نداره. همش رو واستون گذاشتم تو تاپیک آلبومهای خارجی:biggrin: اگه حوصله دانلود هم نداشتی بگو خودم دانلود میکنم گوش میدم بعد از خودم در حال گوش دادن یه عکس میذارم اینجا:D

لطف داری شما ;)
آره دیدم مرسی اما فعلا باید شارژ اینترنت ذخیره کنم ایشالا بعدا دانلود میکنم
الهی پیر شی ننه :biggrin::biggrin:

donya_eng

عضو جدید
حالا ادرس بدم بیای واسه تمیز کردن میزم.:biggrin: شوخی کردم:D شما خیلی با محبتید.:w30:

دیگه دیگه نداریم دیگه عکستو دیگه باید بذاری دیگه ما منتظریم دیگه

عمرا اگه دست به اتاقت بزنم:w12:
ممنون لطف داري:w30:
ديگه منتظر باشين تا زير پاتون علف سبز بشه ديگه:w01:(حالا زوده كوتاه بيام از سفر كه برگشتم چشم)

آخرین ویرایش:

behnaz_arch

عضو جدید
اینکه سئوال نداشت یه سیستم دیگه هم داره
کیس هم اون پائینه اگه اشتباه ندیده باشم فکر کنم با هم شبکه کرده باشه لپ تاپ و اون پی سی رو :biggrin:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون نه کیس دیگه داره نه بازی دیگه

کسایی که از نت بووک :D استفاده میکنن اونم توی خونه، و هر مدل استفاده ای هم خواهند کرد، نیاز به یه کیبورد و موس دارند، وقتی با کیبورد و موس استفاده میکنه دیگه نیازی نیست از کیبورد و موس لبتاپش استفاده کنه، و این یعنی کاری راحت در محیط خونه و سریعتر

واضح بودااا

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره یه کیس دیگه پایینه، ولی دقت کنین به سیم کیبورده، میبینین که به سمته لب تاپ رفته نه اون کیس