مهندسی مدیریت پروزه

forget

عضو جدید
من ترم اول این رشته ام تو پیام نور. شما رو به خدا کمکم کنید. کلافه شدم. غیر انتفاعی هم این رشته رو داره تازه فهمیدم. این ترم ریاضی افتادم .بهم ریختم میترسم عقب بیفتم .تو این سیستم پیام هم پاس کردن کار ح فیله .دوباره شرکت کنم برم غیر انتفاعی؟نظرتون؟

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخییییییییی
فقط به خاطر این که ریاضی رو افتادی!!!!!

یه توصیه اخلاقی برای پاس کردن درسا تو پیام نور
قبل از هر امتحان سه چهار نمونه سوال ترمای قبلو نگا کن میفهمی چطورباید بخونی و بعدشم که خوندی بشین نمونه سوالای قبلیو حل کن
چون سوالای امتحان معمولا به صورت رندوم از همون بانک سوال قبلی انتخاب میشه
این نمونه سوالو که گفتم جدی بگیر خیلی موثره

برزگران

عضو جدید
دوست عزیز مهندس آینده کشور چرا اینقد سریع از درس و مشق خسته شدید
البته توضیح بدم که افتادن شما در درس ریاضی دو دلیل داره :
11-درکل پیام نور سخته
22-شما تو درس خوندن کم کاری کردی
مثل خودم که ترم اول ریاضی رو افتادم اما ترم بعدش با نمره عالی مثل17.25 قبول شدم اونم خود خوان
اما در کل میشه گفت پیام نور سخته ;)

برزگران

عضو جدید
اخییییییییی
فقط به خاطر این که ریاضی رو افتادی!!!!!

یه توصیه اخلاقی برای پاس کردن درسا تو پیام نور
قبل از هر امتحان سه چهار نمونه سوال ترمای قبلو نگا کن میفهمی چطورباید بخونی و بعدشم که خوندی بشین نمونه سوالای قبلیو حل کن
چون سوالای امتحان معمولا به صورت رندوم از همون بانک سوال قبلی انتخاب میشه
این نمونه سوالو که گفتم جدی بگیر خیلی موثره
منم این حرف رو قبول دارم حتمن نمونه سوال بخون

aida.ramez

عضو جدید
salam eshgham manam reshtam hamine too parand mikhoonam terme 2 hastam.in reshte alie arzeshe paiame nooram bishtarazgheire entefaiiie natars

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
salam eshgham manam reshtam hamine too parand mikhoonam terme 2 hastam.in reshte alie arzeshe paiame nooram bishtarazgheire entefaiiie natars

سلام دوست عزيز خوش امديد به باشگاه مهندسان فكر كنم شما تازه ثبت نام كرده ايد
لاكن اگر فارسي تايپ كنيد بهتر هستش تا همه دوستان هم از تجربيات شما استفاده كنند
البته جز قوانين اين باشگاه هستش

موفق باشيد:d

دارکوب ۸۹

عضو جدید
من لیسانس مهندسی مدیریت پروژه دارم از پیام نور اصفهان . ولی چون تو پیام نور بودم زیاد درسامو خوب یاد نگرفتم . الان رفتم تو دفتر فنی و مهندسی کار میکنم . به درسام نیاز پیدا کردم ولی همه رو فراموش کردم . به نظرتون شروع کنم به خوندن کتابام؟

champion sajjad

عضو جدید
سلام میخواستم بدانم می شود از کارشناسی مدیریت پروژه برای ادمه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی عمران را در هر دانشگاهی خواند ؟

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میخواستم بدانم می شود از کارشناسی مدیریت پروژه برای ادمه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی عمران را در هر دانشگاهی خواند ؟

گمان میکنم بشه. فقط بعد از قبولی یه سری درس پیش نیاز هست که باید پاس کنید

م.زهتاب

عضو جدید
سلام. ببین چون دفتر فنی و مهندسی کار میکنی حتما باید کتاب ها رو مرور کنی. چون تو دفتر تئوری یاد داشتن کمکت میکنه نه اجرا. ولی توصیه میکنم که اجرا رو با درس پیش ببر

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. ببین چون دفتر فنی و مهندسی کار میکنی حتما باید کتاب ها رو مرور کنی. چون تو دفتر تئوری یاد داشتن کمکت میکنه نه اجرا. ولی توصیه میکنم که اجرا رو با درس پیش ببر

بهتره این کارو نکنی. اگه خواستی بگو تا دلیل محکم برات بیارم

پاسختون رو به صورت نقل قول از سوال درج کنید تا مشخص باشه پاسخ کدوم سوال بوده.

daria.irani

عضو جدید
سلام به همگی
من می خوام در آزمون فراگیر ارشد پیام نور رشته عمران گرایش مدیریت ساخت شرکت کنم. تمامی منابع آزمون رو خریدم اما میگن اگه ازشون جزوه هم پیدا کنم خیلی عالی میشه، کسی جزوه ای یا نمونه سوالی از این دروس داره که برام بذاره، ازتون ممنونم

1-درس مدیریت مالی و حسابداری که منبعش کتاب حسابداری و مدیریت مالی برای مدیران از پرویز بختیاری هستش
2- درس تحقیق در عملیات که منبعش کتاب مهندسی سیستم محمد کارآموز هستش
3- اصول و مقررات پیمان که منبعش بخشنامه های سازمان مدیریت هستش

از کمک و توجهتون بینهایت سپاسگذارم

A-M91

عضو جدید
دوست عزیز. منم هم رشته ی شما هستم . و ترم آخر . غیرانتفاعی نری بهتره. به گفته ی دوستمون قبل از هر امتحان نمونه سوال همون درسو بگیر تا نحوه امتحان گرفتن دستت بیاد. بعدم تونستی تمام مثالای کتابو حل کن . من یه واحد افتاده هم نداشتم . از همین روشم استفاده کردم . درضمن همیشه ترم اول یه خورده سخته (چون وارد یه محیط جدید شدید)
موفق باشی ;)

بالا