من خيلي افسردم

farshid_engman

عضو جدید
من دوساله خيلي وضعيت روحيم نا به سامانه.هيچ دوستي توي دانشگاه ندارم.با هيچ كس حرف نمي زنم.آدم ها واسم مسخره اند.زندگيم دوست دخترم بود كه بهم خيانت كرد.با اينكه بخشيدمش اما ديگه اون جوري دوستش ندارم.قرص اعصاب مصرف مي كنم اما تاثيري نداشته.بي حوصله ام.اخلاقم خيلي بده.عصبي كه ميشم فحش ميدم.داد مي زنم.به مامانم بدجور توهين مي كنم.به خانواده ي دوست دخترم هم همين طور.چيكار كنم؟به جنس موافق خودم هم ميل شديد دارم.از وقتي فهميدم دوست دخترم كه داشتيم باهم ازدواج مي كرديم با يه مرد زن دار دوست بوده اين ميل جنسي شديدتر شده.اون قدر كه خواب هم مي بينم.با دوست هاي سابقم هم اصلا بيرون نمي رم ديگه.حتي به زور مي رم حموم.به زور خريد مي كنم.لطفا راهنمايي كنيد يا يه دكتر خوب با قيمت مناسب معرفي كنيد.بعضي وقت ها افكار خودكشي به سراغم مياد...يك دفعه هم كه خواستم اين كارو كنم لو رفتم و داييم جلومو گرفت.اصلا شادابي جووني رو ندارم.حتي پوستم هم چروك شده تو اين سن.چون قيافه خوبي دارم همه جذبم ميشند اما من حالم از آدم ها بهم مي خوره.روزي ده بار با دوست دخترم كات مي كنم اما بعد دلم مي سوزه.هم ازش بدم مياد هم دوستش دارم.حوصله غذا خوردن هم ندارم.كارم رو هم بي خيال شدم.هردكتري كه ميرم بي فايده هست.كمكم كنيد

GHORBANII

عضو جدید
به نظر من تو خیلی تا الان خوب مقاومت کردی و از نظر روحی مقاومت کردی به نظر من الان وقتش به خودت فکر کنی به سلامتیت به آیندت زندگی ارزش این ناراحتی هارو نداره حتما به یه پزشگ مراجعه کن

a_r_shoja

عضو جدید
دوست من
همه ما کمابیش مشکلات تو رو داریم:((((((
شاید دونستن این موضوع بهت کمک کنه.
بزرگ ترین کسی که بعد از خدا و ائمه(ع) می تونه بهت کمک کنه؛
نه دکتره، نه کسی دیگه.
بزرگ ترین دوست آدم خود آدمه.
سعی کن به خودت بیای.
از خدا هم کمک بخوای مطمئن باش میشه
دیر یا زود داره؛ ولی سوخت و سوز نداره:)

chehresaz

عضو جدید
ghodrati k khoda dar vojude shoma gharar dade balatar az in harfaaaast khodseto daste kam nagir.har kasi moshkelate khodesho dare.age khasti mitunam bishtar komaket konam.

mani fazli

عضو جدید
به نظرم از زندگیت حذفش کن...بذارش کنار!ارزشش رو داره؟بشین با خودت فکر کن که آیا می تونی با چنین آدمی زندگی کنی؟آدمی که در حین قول ازدواج با تو با مرد دیگه دوست شده...در ضمن اینطوری واسه اونهم بهتره.دلسوزی واسه دیگران و ترحم به اونها بدترین ظلم در حقشونه.تو هم انتظار نداشته باش که یهو از جا بلند بشی.برای اینکه سروپا بشی یه قدم بردار.من آدم سنگدلی نیستم اما تجربه کردم اینو که آدمی که یه بار جفا کرد ممکنه باز هم اینکارو کنه.و این آدم واقعا ارزشش رو نداره که بخوای به خاطرش ناراحت باشی چه برسه به اینکه بخوای زندگیتو واسه خاطر اون تمام کنی.به زندگیت برس.به خدا توکل کن.یه کم هم تو بیرحم باش...
در ضمن آب هم زیاد بخور که نشاط آوره و کسالت رو ازت دور می کنه و همه یه سیب سرخ بو کن که روحیه آدم رو شاد می کنه...در ضمن من ادرس یه جایی رو بلدم که برای یه تجدید قوای چند روزه خیلی خوبه و البته تجدید روحیه...
آدرس یه نفار(کلبه چوبی)تو یه منطقه جنگلی هست که میزبانش مهمونهاشو مجبور می کنه تا مدت اقامتشون بشن یه جنگلی و با جنگل زندگی کنند فکر کنم برای تو خوبه...خواستی بهت میگم کجاست.به امید اینکه حالت بهتر از همیشه و قبل بشه

farshid_engman

عضو جدید
بچه ها ممنون.من دكترهاي زيادي رفتم اما اثر نداشته.ضمن اينكه انقدر ميلم به جنس موافق زياد شده كه نگرانم....

farshid_engman

عضو جدید
به نظرم از زندگیت حذفش کن...بذارش کنار!ارزشش رو داره؟بشین با خودت فکر کن که آیا می تونی با چنین آدمی زندگی کنی؟آدمی که در حین قول ازدواج با تو با مرد دیگه دوست شده...در ضمن اینطوری واسه اونهم بهتره.دلسوزی واسه دیگران و ترحم به اونها بدترین ظلم در حقشونه.تو هم انتظار نداشته باش که یهو از جا بلند بشی.برای اینکه سروپا بشی یه قدم بردار.من آدم سنگدلی نیستم اما تجربه کردم اینو که آدمی که یه بار جفا کرد ممکنه باز هم اینکارو کنه.و این آدم واقعا ارزشش رو نداره که بخوای به خاطرش ناراحت باشی چه برسه به اینکه بخوای زندگیتو واسه خاطر اون تمام کنی.به زندگیت برس.به خدا توکل کن.یه کم هم تو بیرحم باش...
در ضمن آب هم زیاد بخور که نشاط آوره و کسالت رو ازت دور می کنه و همه یه سیب سرخ بو کن که روحیه آدم رو شاد می کنه...در ضمن من ادرس یه جایی رو بلدم که برای یه تجدید قوای چند روزه خیلی خوبه و البته تجدید روحیه...
آدرس یه نفار(کلبه چوبی)تو یه منطقه جنگلی هست که میزبانش مهمونهاشو مجبور می کنه تا مدت اقامتشون بشن یه جنگلی و با جنگل زندگی کنند فکر کنم برای تو خوبه...خواستی بهت میگم کجاست.به امید اینکه حالت بهتر از همیشه و قبل بشه
نمي تونم بگذارمش كنار.وابسته شم.خيلي دعوا مي كنم باهاش.خيلي.هرچي از دهنم درمياد بهش مي گم اما نمي تونم بدون اون ادامه بدم.پري رويايي منه.هردفعه واسه هميشه خداحافظي كردم يا اون برگشته يا من.دختر خوبيه.اشتباه كرده.مي ترسم باز تكرار كنه.توي روز هزارتا فكر مي كنم و مي زن زير گريه اما نمي تونم ولش كنم.
من كلا آشفتم.هيچ دكتر و قرصي نتونست كمكم كنه.

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاشق اين جملم ولي دردي ازم دوا نكرد.
ببین وقتی میگن خدا نرو تو فکر نماز و روزه و گوشه نشینی و زیارت عاشورا
نمیگم اینا بده
ولی به درد هرکسی نمیخوره
وقتی میگم خدا برو تو فاز عشق و عاشقی!
عشق واقعی
ازت یه خواهش دارم
یه کتاب بهت معرفی میکنم حتما بخون
مطمئنم کمکت میکنه
بگم؟

farshid_engman

عضو جدید
ببین وقتی میگن خدا نرو تو فکر نماز و روزه و گوشه نشینی و زیارت عاشورا
نمیگم اینا بده
ولی به درد هرکسی نمیخوره
وقتی میگم خدا برو تو فاز عشق و عاشقی!
عشق واقعی
ازت یه خواهش دارم
یه کتاب بهت معرفی میکنم حتما بخون
مطمئنم کمکت میکنه
بگم؟
آره حتما.مرسي

accounting

عضو جدید
هیچکس بهتر از خودت نمی توانه کمکت کنه اگربخواهی ازدواج کنی با این روحیه نمی توانی پس سعی کن توی مدت کمی خودت بسازی از نو تا بتوانی زندگی جدیدی بپذیری یک جور دیگه به خدا نگاه کن بزار وارد زندگیت بشه اونجور که با خدا عشق کنی
خودتو خیلی سرگرم کن با قرص هم هیچ کاری درست نمیشه از افکار پوچ دست بردار به زندگیت فکر کن که باید زود سرپا بشی با کسی ازدواج کنی که واقعا شمارابخواد پس سعی کن از تو حرکت از خدا برکت

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببين اين دوستي تو بذار كنار ادم كه نميتونه با شك و ترديد يك عمر زندگي كنه. كجا زندگي ميكني؟ من ي مشاور خيلي خوب سراغ دارم اما مشهد. ببين دنيا اونقدر كوتاهست كه ارزش نداره با عصاب خوردي بگذرونيش به خودت فكر كن فقط خودت.... اصلا خودتو دوست داري؟

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره حتما.مرسي
گفتگو با خدا
نویسنده نیل دونالد والش
ترجمه توراندخت تمدن(مالکی)
انتشارات دایره
3جلده از جلدیک شروع کن اون بدردت میخوره
حتما بخون

نری از این گفتگوبا خدا های ایرانی یا جیبی بگیری 2زار نمی ارزه
این کتاب هرجلدش 200-300 صفحه است

farshid_engman

عضو جدید
ببين اين دوستي تو بذار كنار ادم كه نميتونه با شك و ترديد يك عمر زندگي كنه. كجا زندگي ميكني؟ من ي مشاور خيلي خوب سراغ دارم اما مشهد. ببين دنيا اونقدر كوتاهست كه ارزش نداره با عصاب خوردي بگذرونيش به خودت فكر كن فقط خودت.... اصلا خودتو دوست داري؟
نه!نمي دونم.تهران

ro0zhin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سعی کن بیخیال باشی.من خودمم شکست خوردم ولی به شدیدی تو نبود.ولی سعی کن خودت رو به خدا نزدیک کنی چون فقط خدا می تونه کمکت بکنه از خدابخواه من که هرچی خواستم بهم داد.بهش ایمان داشه باش

ro0zhin

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم ازخدا فاصله گرفتی که اینقدر ناامیدی منم شکست خوردم اما به شدیدی تو نبود فقط خدامیتونه مشکلت رو حل کنه ازش بخواه بهش ایمان داشته باش.

minerva

عضو جدید
ببينيد به نظر من اول بايد محيط اطرافتون عوض بشه.خيلي مهمه.سعي كنيد خونه نباشيد...من خودم فقط وقت هايي كه ميرم دانشگاه از خونه مي زنم بيرون.به خاطر همين خيلي داغون شدم.اگه ديديد قدمي برداشتيد واسه بهتر شدنتون بعدش بريد دكتر.به نظرم پيش روان شناس بريد بهتره.دكتر ميثاق حرف نداره.مطبش آرياشهره.اگه الان ويزيت كنه البته!مي خواست بره خارج!اسمش ابراهيمه!حواستون باشه به برادرش پاستون ندند

aftab

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه فکر کنی توی دنیای به این بزرگی فقط یک نفر وجود داره که عاشقش بشی خیلی مسخرس....

دختر معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکرت رو اصلاح کن اینکه بگی افسرده ای نتیجه ای جز افسردگی نداره ...
نگاهت رو به زندگی عوض کن یه جور دیگه ببینش به خدا نزدیکتر از همیشه شو و فقط از خودش کمک بخواه برای رهایی از ناراحتی هات .
کتابهایی که انرژی مثبت رو در تو تقویت میکنه بخون ... یه هدف متعالی تو زندگیت برای خودت تصویر کن و برای رسیدن بهش بکوش . .

farshid_engman

عضو جدید
منظور من این نبود....منظورم این بود که گاهی نمی شه با سرنوشت جنگید.....همه کارای خدا حکمت داره
بازم می تونه عاشق بشه فقط باید به خودش زمان بده
مشكل من عاشق شدن يا نشدن نيست.من طرفم رو دوست دارم.بعد از اين همه مدت نمي تونم ازش جدا بشم.در قبالش مسئولم.نسبت بهش تعهد دارم.اون اشتباه كرد و....اما دليل حال من اون نيست.خودم دپرسم.اين همه قرص خوردم هيچي نشد.الان يه هفته هست هيچي نمي خورم اما به شدت عصبيم.خواهرم رو اون روز جوري داشتم مي زدم كه واقعا قصد كشتنش رو داشتم.

ever green 1

کاربر فعال
مشكل من عاشق شدن يا نشدن نيست.من طرفم رو دوست دارم.بعد از اين همه مدت نمي تونم ازش جدا بشم.در قبالش مسئولم.نسبت بهش تعهد دارم.اون اشتباه كرد و....اما دليل حال من اون نيست.خودم دپرسم.اين همه قرص خوردم هيچي نشد.الان يه هفته هست هيچي نمي خورم اما به شدت عصبيم.خواهرم رو اون روز جوري داشتم مي زدم كه واقعا قصد كشتنش رو داشتم.

سلام من روانشناسی نخوندم
فقط وقتی مطالبتون رو خوندم خیلی ناراحت شدم.خواستم با توجه به دانسته های خودم کمکی کرده باشم.

اول اینکه کسی که در مقابل شما احساس مسئولیت وتعهد نداره یا کسی که اینقدر راحت با مردهای دیگه اون هم یه مرد زندار رابطه بر قرار می کنه که مسلما هدفش ازدواج نمی تونسته باشه و فقط هوس بوده
چرا شما باید در مقابلش احساس تعهد داشته باشید.چنین کسی به شما وفا نخواهد کرد. زندگی مشترک یک ارتباط دو سویه است. بعدشم شما اگر عاشق او نبودید باز هم ویژگی های شخصیتی و رفتاری طرفتون رو می پسندید یا با چشم بسته دارید تصمیم می گیرید؟
اگه 6-7 ماه بتونین ازش کاملا دور بشین می تونین کم کم فراموشش کنین. تجربه ثابت کرده.اولش یه مقدار سخته می دونم.
ولی قبل از هر چیز فکر کنم شما باید افسردگیتونو با کمک روانشناس یا پزشک خوبی درمان کنین تا به مرحله بعد برسین.

همه دوستان به یاد خدا اشاره کردن .منم رو این نکته تاکید می کنم.بارها شده تصور می کردم خدا منو فراموش کرده یا تو سختی ها تنهام گذاشته .هر زمان که تنها میشدم باهاش حرف میزدم. میگفتم که من جز تو که من رو آفریدی و خواستی که من در این دنیا باشم پناهی ندارم . پس تنهام نذار و نگذار گمراه بشم.باور کن اگه حقیقتا به حضور خدا و قدرت اون اعتقاد داشته باشی خدا تنهات نمیذاره. می تونم به جرات بگم خودش حضورش رو تو زندگی بهت نشون میده.

این نیاز رو خدا در وجود همه ما انسانها گذاشته پس از خودش بخواه راه استفاده درست و کناراومدن با این نیاز رو بهت نشون بده
امیدوارم به زودی به امید خدا از این وضعیت خارج بشین و به زندگی عادی برگردین :smile:

mehraab67

عضو جدید
سلام فرشید جون

سلام فرشید جون

امید وارم بتونم کمکت کنم
من محمدم از مشهد منم مثل تو قبلاّ از این جو مشکلات داشتم واقعاّ میگم و یه مدتی خیلی افسرده آخه دختری رو که می خواستم ازدواج کرد ولی بعد 3 سال خودمو جمو جور کردم .
چجوری من از کتابای روانشناسی شروع کردم کتابای آقای آنتونی رابینز
نمی خوام زیاد وارد بحث بشم ولی کتابا خیلی بهت کمک می کنن خوندنش حوصله می خواد ولی اگه شروع کنی برای راحتتر می شه روزی 1ساعت خیلی عالیه.
یه بخش کتاب نوشته اعمالی که به سرمون میاد نتیجه افکارمونه ، می خوام الآن به یه خاطره خوش فکر کنی ، نه نشد واقعاّ فکر کن باچشمای بسته
.
.
.
اوضاع روحیت فرق نکرد .
پس ببین افکارمون خیلیی میتونه به شادیمون کمک کنه

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
اول از همه اینکه اصلا خودتو به قرص خوردن عادت نده؛چون خود این قرصا بدتر اعصابتو بهم میریزه
بعدشم چون دوستت اینجوری بهت خیانت کرد نباید فکر کنی همه ی دخترا همینجورین و از جنسیت مونث بدت بیاد و به مردا متمایل بشی
اینکه میگی هنوزم عاشقشی فکر کنم یه جورایی بهش عادت کردی اما دیگه عاشقش نیستی چون اگه عاشقش بودی میبخشیدیش
انقدر اعصابتو بهم نریز مطمئن باش هیچ چی تو زندگی ارزششو نداره؛هیچی
دیگه به دیدنش نرو و منتظر باش تا زندگی یه نفر دیگه رو سر رات بزاره که ارزششو داشته باشه

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
در آخر میتونم بگم تنها چیزی که میتونه روح و روانت رو تو این دنیای عجیب و غریب نجات بده موسیقیه