معرفي منبع درسي

daneshpajooh

عضو جدید
سلام دوستان ؛ :gol:

براي اين دروس كه اگه خدا بخواد قراره اين ترم بخونم چه كتابي از همه بهتره ؟
پيشاپيش متشكرم

1. الكترونيك 1
2. مدار منطقي
3. ميدان و موج

molood

عضو جدید
من خودم كتاب الكترونيك مير عشقي (استاد صنعتي شريف) رو خوندم و پايان ترم نمره ام خوب شد (البته فقط حل تمرينشو خوندم)
براي مدار منطقي هم موريس مانو ترجمه ي سپيد نام واقعا عالي بود

daneshpajooh

عضو جدید
سلام
ميدان و موج هم اينطور كه از استادا سوال كردم كتاب جردن هستش كه يه كتاب قديمي هستش و تقريبا نايابه ، ولي عاليه .
كتاب معروف چنگ هم كه مرجع هستش .
يا علي

hayaba

عضو جدید
سلام
ميدان و موج هم اينطور كه از استادا سوال كردم كتاب جردن هستش كه يه كتاب قديمي هستش و تقريبا نايابه ، ولي عاليه .
كتاب معروف چنگ هم كه مرجع هستش .
يا علي

آره استاد ما هم چنگ رو پیشنهداد کرد با collins.
حالا فکر می کنید بشه ebook کتاب جردن رو پیدا کرد ؟
اگه میشه اسم کاملش رو بدبن سرچ کنم ببینم میشه پیداش کرد!!!!:cool:

daneshpajooh

عضو جدید
اگر اسم كامل كتاب و نويسنده رو پيدا كردم حتما مي نويسم اينجا .
ولي پي دي افش وجود داره و توي اين سي دي هايي كه پر از كتاب تخصصيه وجود دارد .
شايدم تو نت وجود داشته باشه .

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ؛ :gol:

براي اين دروس كه اگه خدا بخواد قراره اين ترم بخونم چه كتابي از همه بهتره ؟
پيشاپيش متشكرم

1. الكترونيك 1
2. مدار منطقي
3. ميدان و موج

سلام بر شما

برای الکترونیک بهتره کار رو با نشلسکی شروع کنی چون مر عشقی برای کسی که بار اوله این درسو داره یه مقدار سنگینه ولی برای حل تمرین حتماً به میر عشقی مراجعه کن چون نشلسکی با الکترونیک خیلی ساده برخورد کرده و تمرین های پیپیده نداره!
در ضمن حل تمرینکتاب رهیافت دیانی نیز کمک شایانی می کنه و اگر هم می خوای از منابع لاتین استفاده کنی کتاب میلمن رو پیشنهاد می کنم!!!

مدار منطقی هم که دوستان عزیز گفتن موریس مانو!!

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای الترونیک 1 کتاب میر عشقی و کتاب تقی شفیعی را پیشنهاد میکنم برای منطقی هم کتاب موریس مانو کتاب خوبیه! برای ماشین 1 هم کتاب بیم بهارا کتاب جامعیه!

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای الترونیک 1 کتاب میر عشقی و کتاب تقی شفیعی را پیشنهاد میکنم برای منطقی هم کتاب موریس مانو کتاب خوبیه! برای ماشین 1 هم کتاب بیم بهارا کتاب جامعیه!

کتاب تقی شفیعی تایید میشه الخصوص برای امتحان ارشد فوق العاده است، ممنون از ذکر این نکته!

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
همه نوع كتاب الكترونيكي گفتيد الا كتاب سدرا . من كه فكر ميكنم خيلي بهتر از كتاب ميرعشقي نوشته شده.

daneshpajooh

عضو جدید
همه نوع كتاب الكترونيكي گفتيد الا كتاب سدرا . من كه فكر ميكنم خيلي بهتر از كتاب ميرعشقي نوشته شده.

سلام :gol:
بله من خودم كتاب سدرا اسميت رو دارم و ميخواستم ببينم كه آيا همين براي خودن خوب هستش يا كتاباي ديگه اي رو دوستان پيشنهاد مي كنن .
البته هنوز قسمت زيادي از اين كتاب رو نخوندم ، ولي به نظر كتاب بدي نيست .
ممنون

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کتاب صدرا واسه شروع الکترونیک یه مقداری سنگین هستش، در ضمن کتاب تقی شفیعی در تمرینهاش از همه کتابهایی که نام بردیم نیز نمونه هایی تو کتابش داره!!!