مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

baran72

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعیتش ظاهرا تازه گروهش راه افتاده متن اس..ام.اس دقیقا اینجوریه:

اگر به نرم افزار وایبر دسترسی دارید، می توانید در گروه های تخصصی آن عضو شوید بدین منظور

اگر تمایل به عضویت در گروه "کنکور کارشناسی ارشد معماری" دارید عدد 1

اگر تمایل به عضویت در گروه "کنکور کارشناسی ارشد مرمت" دارید عدد 2

را به شماره 09212545134 ارسال کنید

در این گروه شما با دوستان خود به تبادل اطلاعات و صحبت خواهید پرداخت و همچنین سوالات خود را در این بخش مطرح کنید تا اساتید راهنمایی های لازم را به شما بدهند

من درخواست فرستادم فعلا وارد گروه نشدم چند مرحله داره، فعلا پذیرش قوانین رو برای من فرستادند که من قبول کردم، الان هم پیغام اومده تا ساعاتی دیگر به گروه عضو می شوید
من فرستادم ولی جوابی نيومد چرا؟! :(

sedi_rouzbahan

عضو جدید
سلام دوستان من تاریخ و زبان تقریبا منابع اصلی رو تموم کردم دارم تست میزنم اما برای فن و ساختمان واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم. :cry:کتابایی ک دارم : ایستایی ب زبان ساده عصر کنکاش و درک رفتار سازه ها / سازه در معماری /مبانی سازه برای معماران دکتر محمود گلابچی نمیدونم از کدوم شروع کنم و لطفا برای تنظیم شرایط و تاسیسات منابعی ک مفیدترن رو با توجه ب زمان معرفی کنین. سپاس

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه هاجووونم سلام.....
این فیزیک ساختمان 1 توش حلیات و فرمول زیاد داره به نظرتون لازمه حفظ کنیییم؟؟؟وهمچین فیزیک 4 محسبهابعاد سایه بان ضروریه؟؟؟

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها من دارم رفتار سازه اقا گلابچی میخونم بنظرتون برای اینکه بهتر موضوع درک کنم از چی استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟

faezeh fazi

عضو جدید
بچه هاجووونم سلام.....
این فیزیک ساختمان 1 توش حلیات و فرمول زیاد داره به نظرتون لازمه حفظ کنیییم؟؟؟وهمچین فیزیک 4 محسبهابعاد سایه بان ضروریه؟؟؟

سلام شیرین جان کتاب فیزیک ۴کتاب خوبیه یعنی نکات خوبی داره تهیه اش کنم؟

zahra22

عضو جدید
بچه ها خلاصه کتاب تنظیم شرایط محیطی قیابکلو رو میخوام ...کسی داره؟؟؟؟

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من تاریخ و زبان تقریبا منابع اصلی رو تموم کردم دارم تست میزنم اما برای فن و ساختمان واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم. :cry:کتابایی ک دارم : ایستایی ب زبان ساده عصر کنکاش و درک رفتار سازه ها / سازه در معماری /مبانی سازه برای معماران دکتر محمود گلابچی نمیدونم از کدوم شروع کنم و لطفا برای تنظیم شرایط و تاسیسات منابعی ک مفیدترن رو با توجه ب زمان معرفی کنین. سپاس
عزیزم بهتر اینه که فصلای مشترکشو با هم بخونی .... اگه تو سیلابسا مرکز معماری نگاه کنی در اخر فصلا مشترک کتابای گلابو مشخص کرده.... موفق باشی..

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
آن بودم وجوابی هم نیومد
ی بار دیگر امتحان می کنم

باید از گوشی آنلاین باشید مسیج که میدید بعد توی وایبر بهتون جواب میدن :smile:

ببخشید یادم رفت بگم، مثل اینکه این گروه شب ها قعال هست، ساعت 7 به بعد امتحان کنید ;)

بچه ها خلاصه کتاب تنظیم شرایط محیطی قیابکلو رو میخوام ...کسی داره؟؟؟؟

تنظیم شرایط قیابکلو (آکادمی تخصصی معماری) :

پیوست ها

• gyabaklom.pdf
    2 مگایابت · بازدیدها: 0

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه پیام دادم چرا تو تاپیک نیس؟!نکنه اخراج شدم؟!!!!!!

faezeh fazi

عضو جدید
بچه ها سلام ببخشید نمیدونم این فایل ضمیمه میزارین برامن خاکستریه شکل گیره ،چطوری باید بازش کنم ؟بلد نیستم

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هاااای تهران
کسی همایش امروز ایوان خانه رو نرفت؟!
بیاد بگه برامون خلاصه اش رو!:)

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
ای با با چرا اینجا کسی جواب ادم نمیده مثلا سوال پرسیدماااااااااااااااا...:question:
یکی هم ما رو ببینه بد نیست:w09:

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
سلام
بچه ها من دارم رفتار سازه اقا گلابچی میخونم بنظرتون برای اینکه بهتر موضوع درک کنم از چی استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟​

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها من دارم رفتار سازه اقا گلابچی میخونم بنظرتون برای اینکه بهتر موضوع درک کنم از چی استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟
درک رفتار و سازه معماری و با هم بخون... یعنی فصلای مشترکشو ...
اینجوری یه موضوع با مثالا و تعریفای مختلف توضیح داده میشه و خوب درکش میکنی...
مثلا تنگستریتی و از سه تا کتاب سازه در معماری درک رفتار و معمار + مهندس باید خوند.. تو هر کتاب چند صفحه توضیح داده شده...
فقط ی چیزی تنسگریتی تو صفحه 78 معمار + مهندس هم توضیحش هست که مرکز اسم این صفحرو نیاورده تو این صفحه هم خوب توضیح داده.....
فصلا مشترک کتابا گلاب تو مرکز معماری هست عزیزم.....
میتونی از کتاب فاطمی مرکز یا کنکاش یا .... برای خوندن فن استفاده کنی... برای دسته بندی مبحثا میگم.....
فقط این کتابا خلاصه شدست و اگه میخای بخونیش نباید خطی و حذف کنی....

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
درک رفتار و سازه معماری و با هم بخون... یعنی فصلای مشترکشو ...
اینجوری یه موضوع با مثالا و تعریفای مختلف توضیح داده میشه و خوب درکش میکنی...
مثلا تنگستریتی و از سه تا کتاب سازه در معماری درک رفتار و معمار + مهندس باید خوند.. تو هر کتاب چند صفحه توضیح داده شده...
فقط ی چیزی تنسگریتی تو صفحه 78 معمار + مهندس هم توضیحش هست که مرکز اسم این صفحرو نیاورده تو این صفحه هم خوب توضیح داده.....
فصلا مشترک کتابا گلاب تو مرکز معماری هست عزیزم.....
میتونی از کتاب فاطمی مرکز یا کنکاش یا .... برای خوندن فن استفاده کنی... برای دسته بندی مبحثا میگم.....
فقط این کتابا خلاصه شدست و اگه میخای بخونیش نباید خطی و حذف کنی....
خیلی سخت شد:(
از جزوه هایی که تو باشگاه هست چی اونا خوبن؟؟کدومشون مفید هستن؟؟؟

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی سخت شد:(
از جزوه هایی که تو باشگاه هست چی اونا خوبن؟؟کدومشون مفید هستن؟؟؟
میشه بگی چرا سخت شده....
فقط گفتم کتابو از اول باز نکن یهویی تا تهش.....
مثلا بگو الان کابلو میخونم ازین صفه تا اون صفه.... سیلابس مرکزم بچه ها اینجا گذاشتن بخونی اخرش شماره صفحه های هر مبحثو گفته...
حالا اگه فقط یه کتاب داری از همون یه کتاب اینجوری بخون... کتاب بعدی و هم ک اضافه کردی باز شیوت همین باشه .....
من جزوه دانلود نکردم زیاد بزار بچه ها دیگه جواب بدن ... ولی معمار + مهندس مرکز معماری تو باشگاه هست اونو بخون خلاصه کل کتابه.....
خلاصه کتاب معمار + مهندس=ساختار درسنامه مرکز

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
میشه بگی چرا سخت شده....
فقط گفتم کتابو از اول باز نکن یهویی تا تهش.....
مثلا بگو الان کابلو میخونم ازین صفه تا اون صفه.... سیلابس مرکزم بچه ها اینجا گذاشتن بخونی اخرش شماره صفحه های هر مبحثو گفته...
حالا اگه فقط یه کتاب داری از همون یه کتاب اینجوری بخون... کتاب بعدی و هم ک اضافه کردی باز شیوت همین باشه .....
من جزوه دانلود نکردم زیاد بزار بچه ها دیگه جواب بدن ... ولی معمار + مهندس مرکز معماری تو باشگاه هست اونو بخون خلاصه کل کتابه.....
خلاصه کتاب معمار + مهندس=ساختار درسنامه مرکز

خیییییلی ممنون جواب دادی....
پس برم بخونم:w10:

mnsh6969

عضو جدید
وای من تازه میخوام شروع کنم صبحا هم سر کارم تا 2 اینجوری که شما میگین من نا امید شدم.. اخه من که نمیتونم روزی 10 ساعت بخووونم

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام شیرین جان کتاب فیزیک ۴کتاب خوبیه یعنی نکات خوبی داره تهیه اش کنم؟

والا نکته مکته که زیاد داره....در مورد سایه و سرمایش غیر فعاله .....مرکز که تو سیلابساش گذاشته نمیدونم چقد مهمه:confused: من 9 یا 10 هزارتومن خریدمش

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای من تازه میخوام شروع کنم صبحا هم سر کارم تا 2 اینجوری که شما میگین من نا امید شدم.. اخه من که نمیتونم روزی 10 ساعت بخووونم

آخ گفتی....من خودم که از صب تا شب خونم روزی 10 ساعت نمیتونم بخونم:(یعنی بدددون استتسثنا از صب تا بعد از ظهر فقط 3 یا 4 ساعت میتونم بدرسم و بعد از ظهر تااا شب نهایت 5 ساعت....نمیدونم چه کنم:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا