مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام.
والا برا عناصر و جزییات و مصالح ساختمانی ک مرکز معماری داده:
فناوری نانو در معماری و مهندسی ساختمان -محمود گلابچی
فناور ی نوین ساختمان -محمود گلابچی
جزییات ارتقا دهنده معماری -محمود گلابچی
ساختمان های فولادی برا دانشجویان معماری و عمران -محمود گلابچی
طراحی ساختمان های بتنی برا دانشجویان معماری و عمران -محمود گلابچی
درسنامه عناصر ،جزییات و مصالح -سینا شریفی -انتشارات مرکز معماری

البته در آکادمی برا تنها خود مصالح :
خلاصه کتاب نانو تکنولوژی و خلاصه جزوه بتن و سیمان سعیدی پور

من خودم هنو اینارو شرو نکردم...اینهارو گذاشتم بعد از ایستایی و سیستم های ساختمانی و تاریخ کلن...

واقعا میخوایی همه این کتابها رو بخونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جزوه سعیدی پور رو که نداریم
من فقط یه کتاب میخونم واسه مصالح
4fafa میگم جزوه مانا قابوسب از کتاب بانی مسعود گرد اوری شده(یعنی جملات بانی مسعوده؟)

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها جونم:gol:.چقد دلم واستون تنگ شده بود:w36:
بچه ها کسی می تونه بگه سوالای کنکورای سالای قبل و به همراه پاسخنامشون(ترجیحا تشریحی)از کجا میشه دانلود کرد؟...البته جواباش درست باشه
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ات-کنکور-سراسری-کارشناسی-ارشد-(تمامی-رشته-ها)
برو پایین صفحه ، نوشته با پاسخ تشریحی

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام صبح بخیر .....
منم امروز تمام تلاشمو میکنم یه متن از فرهادی بخونم .....
آزیتا نمیتونم نیام اینترنت ولی کمش میکنم ...

آخرین ویرایش:

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام صبح بخیر .....
منم امروز تمام تلاشمو میکنم تا برم خونه یه متن از فرهادی بخونم .....
آزیتا نمیتونم نیام اینترنت ولی کمش میکنم ...
خیلی ناراحتم واست، اینهمه کار و بعدش درس خوندن
کاری که داری مرتبط با معماریه؟

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها اگه خدا بخواد من امروز معماری روم رو تموم میکنم....
زبان فعلا برنامه خاصی ندارم فقققط فیلم انگلیسی میبینم...اونم فیلمای آموزشی انگلیش تودی:razz:
سرانگشتی حساب کردم حوالی 25 شهریور جهان زارعی تموم میشه...:)البته قسما ایران و آمریکای میانه رو فاکتور گرفتم
راستی من میخوام آزمونای اینترنتی ایوان خانه ثبت نام کنم...نظرتون چیه؟؟؟

sedi_rouzbahan

عضو جدید
سلام خسته نباشید بچه ها ایا کتابی هست ک سوالای کنکورای سالهای قبل به همراه پاسخ تشریحی رو داشته باشه؟ میشه معرفی کنید:)

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگه خدا بخواد من امروز معماری روم رو تموم میکنم....
زبان فعلا برنامه خاصی ندارم فقققط فیلم انگلیسی میبینم...اونم فیلمای آموزشی انگلیش تودی:razz:
سرانگشتی حساب کردم حوالی 25 شهریور جهان زارعی تموم میشه...:)البته قسما ایران و آمریکای میانه رو فاکتور گرفتم
راستی من میخوام آزمونای اینترنتی ایوان خانه ثبت نام کنم...نظرتون چیه؟؟؟

سلام دوست خوبم.خسته نباشی..من دو سال پیش ازمون های اینترنتی رو شرکت کردم ولی اصلا خوب نبود..البته این نظر منه،چون اصلا حس کنکور به آدم نمیده.به نظرم برای امتحان ازمایشی باید بری سر جلسه کنکور با همون شرایط تا شبیه سازی شه برات .. من خودمم موندم کدوم موسسه برای ازمون ازمایشی شرکت کنم.البته این نظر من بود،صلاح کار رو خودت میدونی.موفق باشی.

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم.خسته نباشی..من دو سال پیش ازمون های اینترنتی رو شرکت کردم ولی اصلا خوب نبود..البته این نظر منه،چون اصلا حس کنکور به آدم نمیده.به نظرم برای امتحان ازمایشی باید بری سر جلسه کنکور با همون شرایط تا شبیه سازی شه برات .. من خودمم موندم کدوم موسسه برای ازمون ازمایشی شرکت کنم.البته این نظر من بود،صلاح کار رو خودت میدونی.موفق باشی.
سلام عزیزم...ممنون بابت راهنماییت...راستش شنیدم موسسه ایوان خانه نمایندگی آورده واسه تبریز....ولی متاسفانه اهل تبریز نیستم ...با تبریز 2 ساعت فاصله دارم....با اتوووبوس 2.45
نمیتونم آزموناشو حضوری شرکت کنم...به سیلابیس آزمونا خیلی نیاز دارم...البته نه فقط سیلابیس...همراه با آزمون
من بهت آزمونای ایوان خانه رو پیشنهاد میکنم...خودم نرفتم و ندیدم ولی اونایی که رفتن خیلی راضین...
موفق باشی عزیزم;)

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
ببخشید شما میدونین این بودجه بندی دروس واسه هر چند وقته؟؟
مثلا آزمونای مرکز هر چند هفته برگزار میشه ؟؟من چیزی راجع به آزموناشون نمیدونم...

دو تا تصویر زیر برای آزمونای مرکز پارسال و امسال هست تاریخ هر آزمون رو نوشته بعضی هاش دوهفته ایه بعضی هاش هر هفته :)
خودم آزمون رایگان اول مرکز معماری و آزمون رایگان اول ایوان خانه رو شرکت کردم بین این دو تا به نظرم ایوان خانه سوالاتش بهتر بود
بازم هر چی نظر خودتونه :smile:

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    72.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Azmoonha-arshad-Brn-93.jpg
    Azmoonha-arshad-Brn-93.jpg
    73.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها امروز یونانو مرور کردم 2uge4p4.gif
پانتون تو جزوه مانا گفته داخلی یونیکه درحالیکه تو کتاب نوشته داخلی اتاق باکره یونیک و مقصوره دوریک
معبد اپولو کتاب نوشته دوریک کهن اما داخلیاش ایونیکه تو عکس
جزوه مانا نوشته دروازه پروپالایا جنوب مجموعست ولی تو عکس کتاب قسمت شرق یا غرب مجموعست
اپولون دوره هلنی نوشته به شیوه ایونیکه اما ستون اتاق باکره کرنتیه و دور تادورش ایونیکه
اصن یه وضیه 722919_335d1dk.gif

dreaamlaand

عضو جدید
بچه ها امروز یونانو مرور کردم مشاهده پیوست 220004
پانتون تو جزوه مانا گفته داخلی یونیکه درحالیکه تو کتاب نوشته داخلی اتاق باکره یونیک و مقصوره دوریک
معبد اپولو کتاب نوشته دوریک کهن اما داخلیاش ایونیکه تو عکس
جزوه مانا نوشته دروازه پروپالایا جنوب مجموعست ولی تو عکس کتاب قسمت شرق یا غرب مجموعست
اپولون دوره هلنی نوشته به شیوه ایونیکه اما ستون اتاق باکره کرنتیه و دور تادورش ایونیکه
اصن یه وضیه مشاهده پیوست 220003
عزیزم من هم مثل تو به این نکات دقت کردم اینجا هم مطرح کردم ولی بچه ها گفتن که نباید اینقدر ریز مطالعه کنم بلکه مطلب کلی رو درک کنم حالا نمیدونم تکلیف چی هست:confused:

dreaamlaand

عضو جدید
من تا حالا معماری جهان و سبک شناسی رو 2 بار مرور کردم ومعماری غرب یه بار روزنامه وار و معماری معاصر خوشنویس تقریبا نصف و خلاصه وار معماری اسلامی و ورق تاشده ایین نامه زلزله مبانی سازه معماری و سازه قوس و سازه معاصر جزوه سروشنیا و چند تا باز جزوه خوندم میدونم عقب موندم و کتاب زیاد نخوندم و زیاد توی جزوه ها تمرکز کردم ولی باز سعی میکنم و شما هم انرزی بدین! پلیز!:cry:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم من هم مثل تو به این نکات دقت کردم اینجا هم مطرح کردم ولی بچه ها گفتن که نباید اینقدر ریز مطالعه کنم بلکه مطلب کلی رو درک کنم حالا نمیدونم تکلیف چی هست:confused:
عزیزم این ریز شدن نیستا!!!
باید بدونیم هر بنایی به چه شیوه ای بوده و همه اینا تو جزوه مانا اومده یعنی مهم دونستنش :)

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا ما ک میخوایم شروع کنیم به خوندن چطوری این 400 صفحا این تاپیک رو بخونیم :(

بذار تو یه پست واست خلاصه کنم.....
هر چقدرم دیر شرو کرده باشی بازم دیر نیست....البته زودم نیست که بگی بیخیال هنوز نمیخونم....یعنی دیگه وقتشه خلاصه
منابع اصلی:
زبان 504....تخصصی رستگار پور....لغات سالای گذشته....
تاریخ جهان زارعی....سبک شناسی پیرنیا...معماری ایرانی معماریان...معاصر غرب قبادیان....معماری غرب،ریشه ها و مفاهیم
سازه در معماری....درک رفتار سازه....مبانی سازه برای معماران...ایستایی به زبان ساده کنکاش
فیزیک 2 قیابکلو....فیزیک 1 . 4 هم میگن مهمه
عناصرجزییات کزازی
1600 تست درک علی عسگری...درک عمومی کنکاش...درک منظر کنکاش
واسه منظر باغ های غلامرضا نعیما....و پارادایم های پردیس خوبه
تو باشگاه جزوات مکمل زیاده میتونی دانلود کنی...
و اما جزوات:
جزوه معماری اسلامی نسیم عسگری...جزوه های متدین 1 و 2
جزوه معماری جهان مانا قابوسی
واسه معماری معاصر جزوه ای سراغ ندارم
جزوه سروش نیا برای سازه
جزوه های نور و صوت و....زهرا قیابکلو

اگه دنبال کتاب کمکی میگری انتشارات عصر کنکاش خوبه...آزمون هم همینطور....
یه برنامه ریزی کن با برنامه پیش برو....بعضی از بچه ها دور اول روزنامه وار میخونن دور دوم جزیی تر....بعضیام مثل من دور اول مفففصل میخونن دور دوم حالت مرور داره...باید خودت خودتو امتحان کنی ببینی کدوم نتیجه میده
لغات زبان رو سعی کن تو متن حفظ کنی نه اینکه جدای از متن
تا آبان سعی کن فققط کتاب بخونی از آبان به بعد مرور و تست رو در کنار هم داشته باش

فعلا اینا به ذهنم میاد...دوستان اگه نکته ایی از قلم افتاده شما تکمیلش کنین...

شمام موفق باشین به جمع ما خوش اومدین;)

m3631

عضو جدید
بذار تو یه پست واست خلاصه کنم..... هر چقدرم دیر شرو کرده باشی بازم دیر نیست....البته زودم نیست که بگی بیخیال هنوز نمیخونم....یعنی دیگه وقتشه خلاصه منابع اصلی: زبان 504....تخصصی رستگار پور....لغات سالای گذشته.... تاریخ جهان زارعی....سبک شناسی پیرنیا...معماری ایرانی معماریان...معاصر غرب قبادیان....معماری غرب،ریشه ها و مفاهیم سازه در معماری....درک رفتار سازه....مبانی سازه برای معماران...ایستایی به زبان ساده کنکاش فیزیک 2 قیابکلو....فیزیک 1 . 4 هم میگن مهمه عناصرجزییات کزازی 1600 تست درک علی عسگری...درک عمومی کنکاش...درک منظر کنکاش واسه منظر باغ های غلامرضا نعیما....و پارادایم های پردیس خوبه تو باشگاه جزوات مکمل زیاده میتونی دانلود کنی... و اما جزوات: جزوه معماری اسلامی نسیم عسگری...جزوه های متدین 1 و 2 جزوه معماری جهان مانا قابوسی واسه معماری معاصر جزوه ای سراغ ندارم جزوه سروش نیا برای سازه جزوه های نور و صوت و....زهرا قیابکلو اگه دنبال کتاب کمکی میگری انتشارات عصر کنکاش خوبه...آزمون هم همینطور.... یه برنامه ریزی کن با برنامه پیش برو....بعضی از بچه ها دور اول روزنامه وار میخونن دور دوم جزیی تر....بعضیام مثل من دور اول مفففصل میخونن دور دوم حالت مرور داره...باید خودت خودتو امتحان کنی ببینی کدوم نتیجه میده لغات زبان رو سعی کن تو متن حفظ کنی نه اینکه جدای از متن تا آبان سعی کن فققط کتاب بخونی از آبان به بعد مرور و تست رو در کنار هم داشته باش فعلا اینا به ذهنم میاد...دوستان اگه نکته ایی از قلم افتاده شما تکمیلش کنین...

دوست عزیز برای زبان غیر از 504 باید کتاب تافل هم خونده بشه :]

dreaamlaand

عضو جدید
من تا حالا معماری جهان و سبک شناسی رو 2 بار مرور کردم ومعماری غرب یه بار روزنامه وار و معماری معاصر خوشنویس تقریبا نصف و خلاصه وار معماری اسلامی و ورق تاشده ایین نامه زلزله مبانی سازه معماری و سازه قوس و سازه معاصر جزوه سروشنیا و چند تا باز جزوه خوندم میدونم عقب موندم و کتاب زیاد نخوندم و زیاد توی جزوه ها تمرکز کردم ولی باز سعی میکنم و شما هم انرزی بدین! پلیز!:cry:
فردا اگه خدا بخواد معماری ایران رو شروع میکنم وچند تا دیگه :surprised:
میشه نظر بدبن استرس دارم:redface: :w10::w47:

mehrnaz.architec

عضو جدید
بذار تو یه پست واست خلاصه کنم.....
هر چقدرم دیر شرو کرده باشی بازم دیر نیست....البته زودم نیست که بگی بیخیال هنوز نمیخونم....یعنی دیگه وقتشه خلاصه
منابع اصلی:
زبان 504....تخصصی رستگار پور....لغات سالای گذشته....
تاریخ جهان زارعی....سبک شناسی پیرنیا...معماری ایرانی معماریان...معاصر غرب قبادیان....معماری غرب،ریشه ها و مفاهیم
سازه در معماری....درک رفتار سازه....مبانی سازه برای معماران...ایستایی به زبان ساده کنکاش
فیزیک 2 قیابکلو....فیزیک 1 . 4 هم میگن مهمه
عناصرجزییات کزازی
1600 تست درک علی عسگری...درک عمومی کنکاش...درک منظر کنکاش
واسه منظر باغ های غلامرضا نعیما....و پارادایم های پردیس خوبه
تو باشگاه جزوات مکمل زیاده میتونی دانلود کنی...
و اما جزوات:
جزوه معماری اسلامی نسیم عسگری...جزوه های متدین 1 و 2
جزوه معماری جهان مانا قابوسی
واسه معماری معاصر جزوه ای سراغ ندارم
جزوه سروش نیا برای سازه
جزوه های نور و صوت و....زهرا قیابکلو

اگه دنبال کتاب کمکی میگری انتشارات عصر کنکاش خوبه...آزمون هم همینطور....
یه برنامه ریزی کن با برنامه پیش برو....بعضی از بچه ها دور اول روزنامه وار میخونن دور دوم جزیی تر....بعضیام مثل من دور اول مفففصل میخونن دور دوم حالت مرور داره...باید خودت خودتو امتحان کنی ببینی کدوم نتیجه میده
لغات زبان رو سعی کن تو متن حفظ کنی نه اینکه جدای از متن
تا آبان سعی کن فققط کتاب بخونی از آبان به بعد مرور و تست رو در کنار هم داشته باش

فعلا اینا به ذهنم میاد...دوستان اگه نکته ایی از قلم افتاده شما تکمیلش کنین...

سلام شیرین جوون ،مرسی که به فکر هستی و همه رو راهنمایی میکنی ولی آقا مهیار خودش پارسال خونده و فکر کنم امسالم قبول شده! بیشتر منظور اینه که اینجا خیلی زود تعداد صفحات بالا رفته،البته اینم بخاطر اینه که بچه ها زودتر شزوع به درس خوندن کردن:book:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام شیرین جوون ،مرسی که به فکر هستی و همه رو راهنمایی میکنی ولی آقا مهیار خودش پارسال خونده و فکر کنم امسالم قبول شده! بیشتر منظور اینه که اینجا خیلی زود تعداد صفحات بالا رفته،البته اینم بخاطر اینه که بچه ها زودتر شزوع به درس خوندن کردن:book:

آهان اوکی من متوجه نشدم....
مبارکشون باشه....
آره صفحات خیلی زود بالا رفته....ولی همون طور که گفتین نشونه اینه که خوشبختانه بچه ها زود شرو کردن

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فردا اگه خدا بخواد معماری ایران رو شروع میکنم وچند تا دیگه :surprised:
میشه نظر بدبن استرس دارم:redface: :w10::w47:

عزیزم استرس برا چی؟؟؟تو خیییلی از من جلو تری....!من معماری جهان زارعی رو تا آخر تابستون بتونم تموم کنم کلامو میندازم هوا.....پس استرس نداشته باش....ببین اگه اینطوری با استرس پیش بری همه منابع رو نصفه و نیمه میخونی هیچی هم یادت نمیمونه....پیشنهاد من اینه تو دور اول خیییلی خوب و ریز بخون ولی به هیییچ عنوان برنگرد عقب که ببینی چیزی تو ذهنت مونده یا نه....اصصصصلا
ولی دور دوم که میخونی میبینی مطالب پشت سر هم میان تو ذهنت...و کارت خیییلی راحت تر میشه....تو دور دوم و سوم شرو کن به مقایسه کردن بناها با هم تفکیکشون...
این نظر حقیر منه...
من فقط میگم اگه زودتر قبول شم و برم تو بازار کار واسه من ریخته؟؟؟درسته که نباید بیخیال بود ولی حداقلش یه دلگرمیه واسمون....بیخود ذهنتو درگیر نکن:smile:

dreaamlaand

عضو جدید
عزیزم استرس برا چی؟؟؟تو خیییلی از من جلو تری....!من معماری جهان زارعی رو تا آخر تابستون بتونم تموم کنم کلامو میندازم هوا.....پس استرس نداشته باش....ببین اگه اینطوری با استرس پیش بری همه منابع رو نصفه و نیمه میخونی هیچی هم یادت نمیمونه....پیشنهاد من اینه تو دور اول خیییلی خوب و ریز بخون ولی به هیییچ عنوان برنگرد عقب که ببینی چیزی تو ذهنت مونده یا نه....اصصصصلا
ولی دور دوم که میخونی میبینی مطالب پشت سر هم میان تو ذهنت...و کارت خیییلی راحت تر میشه....تو دور دوم و سوم شرو کن به مقایسه کردن بناها با هم تفکیکشون...
این نظر حقیر منه...
من فقط میگم اگه زودتر قبول شم و برم تو بازار کار واسه من ریخته؟؟؟درسته که نباید بیخیال بود ولی حداقلش یه دلگرمیه واسمون....بیخود ذهنتو درگیر نکن:smile:
مرسی کمی حالم خوب شد.عزیزم من هم دور اول ریز میخونم ولی حفظ نمیکنم ولی دور دوم هم مفهومی هم حفظ دیگه بستگی به خدا دارد

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آزمون خودسنجی دوم رایگان ایوان خانه معمار....................1393/6/21

آزمون خودسنجی دوم رایگان مرکز معماری ایران..................1393/7/3

آزمون خودسنجی دوم رایگان آکادمی تخصصی معماری.........1393/7/4

بچه ها نمیدونم دیدین یا نه ولی آکادمی تخصصی تبلیغ معماری یک فیلمی تهیه کرده که توش اومده کنکور معماری سراسری 4 سال اخیر رو تتحلیل کرده.قیلم تقریبن 13 دقیقه هستش.
خیلی راحت میتونین تو سایتش عضو شین و دانلود کنین .
http://memarico.com/CMS_UI/documents/DownloadManager/ارشد/TahlilArshad-Iranshahi.mp4
http://www.memarico.com/CMS_UI/user.aspx?mode=add

آخرین ویرایش:

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
برای کنکور معماری مگه از مصالح سوال میاد؟

بله حتما از مصالح شناسی سوال خواهید داشت. ولی موضوعات خیلی عمقی رو مورد پرسش قرار نمی دن.
حتما سیمان،بتن ، آهک ، گچ ومصالح نوین و نانو رو مطالعه کنید که خیلی مهم هستن...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا