مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
۞۩۞۩۞سوالات سری ششم ۞۩۞۩۞

28 تا سوال خیلی مهم هست شاید تا حالا بهش برخورد نداشتید !! خودم نصفش را بلد نبودم :(
جواب بدید یادتون نره
:gol:
منتظر جواباتون هستم
خیلی سخت بود ولی دمت گرم فرزاد جان :gol::gol:
مشاهده پیوست 190130

من نتونستم ج بدم...2-3 تا سئوال اولو ک دیدم با گذری در وسطها...به نتیجه ای نرسیدم...برای خوندن اینجور چیزها شما چه منبعی داشتید؟؟؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید...
ثواب داره به خدا:cry:

architect2020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نتونستم ج بدم...2-3 تا سئوال اولو ک دیدم با گذری در وسطها...به نتیجه ای نرسیدم...برای خوندن اینجور چیزها شما چه منبعی داشتید؟؟؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید...
ثواب داره به خدا:cry:

بیشتر سوالات مربوط به درک بود خودتم میدونی درک منبع خاصی نداره از همه جا سوال میارن خیلی سخت بود منم جایی ندیده بودم تا حالا:confused:

farzad_fkm

عضو جدید
کاربر ممتاز

28 تا سوال خیلی مهم هست شاید تا حالا بهش برخورد نداشتید !! خودم نصفش را بلد نبودم :(
جواب بدید یادتون نره
منتظر جواباتون هستم

چه اعضای فعالی ممنون از همتون ، بیش از 50 بار نمایش داده شده ولی فقط 1 نفر جواب داده

ممنون architect2020 که جواب دادید

دوستان کجایید شما (imah ، ne.arch ، farzaneh*memary ، ebram2014 ، arefeh ، سجی ، ex5*ser و ... ) اگه یکی دونه هم از سوال ها را بلدید جواب بدید ممنون میشم

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چه اعضای فعالی ممنون از همتون ، بیش از 50 بار نمایش داده شده ولی فقط 1 نفر جواب داده

دوستان کجایید شما (imah ، ne.arch ، farzaneh*memary ، ebram2014 ، arefeh ، سجی ، ex5*ser و ... ) اگه یکی دونه هم از سوال ها را بلدید جواب بدید ممنون میشم

1)2؟
2)1
4)1-4 این دو تا اسم رو خیلی دوست میدارم:D
6)1
8)3؟
12)1
13)1
15)4
16)2
18)3؟؟1؟؟

19)2
23)1
25)1
27)4
فقط واسه اینکه گفتی ج بدبد گفتم...تعجب نکنی اگه همش غلط بود...چون من اصلا بلد نبود...:razz:
اما مرسی از سئوالات...ممنون میشم منبع این طئوالات رو بگی؟؟؟چ کتابی باید بخونیم؟؟؟

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

جواب بدید یادتون نره
منتظر جواباتون هستم

1. 2
2. 3
3. 2
5. 3
6. 2
7. 1
8. 3
9. 2
11. 4
12. 2
13. 1
15. 4
16. 2
17. 3
18. 2
20. 4
21. 2
23. 1
24. 1
25. 4
27. 1
28. 4
ممنون بابت سوالات خوبتون با اینکه حس میکنم همشو غلط جواب دادم...:redface::gol:

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

جواب بدید یادتون نره
منتظر جواباتون هستم

1........4
2.........2
6........4
7........2
8........2
9.........1
11.........3
15........2
16.......2
20..........3
21..........2
25...........3
27...........1
بیشترشو با شک زدم

این سوالا بیشتر مربوط به طراحی شهری نیست آیا؟

ممنون بابت سولا:gol:

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز

من تازه اومدم...بوووخوودا اصن نمییبینمشوووون :(((((
چجوووری جواب بدم؟؟؟
شما چطور میبینید اینارو ؟

758

عضو جدید

3.1
1.2
1.3
4.؟
2.5
2.6
4.7
2.8
2.9
10.؟
4.12
1.13
14.؟
3.15
16.؟
17.؟
3.18
3.19
2.20
21.؟
22.؟
1.23
24.؟
4.25
26.؟
4.27
28.؟
وای چقدر سخت بود،:w22::cry:ممنون

aytakin69

عضو جدید

جواب بدید یادتون نره
منتظر جواباتون هستم

1)4

2)3

3)4

7)1

8)2

11)1

12)1

13)1

15)4

16)2

17)1

21)1

23)1

25)3

27)1

سخت بود...:confused:

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز

جواب بدید یادتون نره
منتظر جواباتون هستم

1_2

2_3

3_4

5_1

6_3

7_4

8_2

9_3

10_2

11_3

12_2

13_4

14_......

15_4

16_2

17_1

18_4

19_2

20_3

21_1

22_....

23_1

24_....

25_....

26_4

27_3

28_4

فزراد جان بابت این همه الطاف شما سپاسگذارم;)

آخرین ویرایش:

ترنج

عضو جدید

جواب بدید یادتون نره
منتظر جواباتون هستم

1)2
3)4
6)1
7)1
8)2
9)3
11)1
12)4
13)1
15)4
16)1
17)2
18)4
20)3
21)2
23)1
26)1
27)2
28)4

فک کنم منفی شه درصدم!!!!
فرزاد جان مررسی به خاطر سوالای سخت و نفس گیرت!
اگه میشه سوال که میذاری ی سر بیا این تاپیک بغلیم بگو!من از سوالای خرپا جا موندم!

shokoo.m

کاربر بیش فعال

جواب بدید یادتون نره
منتظر جواباتون هستم
:eek:من یه دونشم نمیدونم:cry:
دوست عزیز میشه جواباشو بذاری

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

جواب بدید یادتون نره
منتظر جواباتون هستم
اونی که این سوالارو طرح کرده عمه نداشته عایاااااااا
اینم جوابای من1-2 ......2-3.......3-3.......5-2......6-1..7-3.......8-3.....9-1.........11-1...12-2......13-1........15-1......16-3.....17-2......19-3........20-4.........21-1....22-2......23-1.....25-3......26-4.....27-1

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونی که این سوالارو طرح کرده عمه نداشته عایاااااااا
اینم جوابای من1-2 ......2-3.......3-3.......5-2......6-1..7-3.......8-3.....9-1.........11-1...12-2......13-1........15-1......16-3.....17-2......19-3........20-4.........21-1....22-2......23-1.....25-3......26-4.....27-1
منم دیدم هم زیاده و بیخود ، ولش کردم!
فرزاد جان دفعه بعد کمش کن و اینقدر سخت نده!

mrabie

عضو جدید
جواب این سوال بنظرتون درسته؟
زده 3 ولی بنظرم میشه 2 چون تو استرالیا افتاب از شمال میتابه تو تابستون
مشاهده پیوست 190356
منم زدم 2
درک نکردم چرا میگه 3 ! :surprised:
توی ازمون قبلی (7) سوال 50 اشتباه بود. هیچ کدوم از گزینه ها درست نبود اما اصلاح نشد !

sasname

عضو جدید
سلام بچه ها.خسته نباشید.کسی میدونه سنجش واسه اصلاح اطلاعات مثل تغییر حوزه امتحانی وقتی باز میزاره اطلاعاتو یا نه؟

architect2020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.خسته نباشید.کسی میدونه سنجش واسه اصلاح اطلاعات مثل تغییر حوزه امتحانی وقتی باز میزاره اطلاعاتو یا نه؟

سلام

نه ویرایش نداره فقط با شروع کارت ورود به جلسه معدل رو میتونین تغییر بدینو

نااا

عضو جدید
سلام دوستان من تحویلم نزدیکه ولی تو طراحی landscape مشکل دارم. سایتم خیلی خیلی شیب داره و موضوع پارک علوم زیستی و گیاهان دارویی . کسی انواع lanscape پارک داره واسه سایت شیبدار؟؟؟؟
به خدا دعااااااااااتون میکنمهمتووون بیاین ارشد تو بهتریین دانشگاه...

Pedram-viva

کاربر بیش فعال
بچه ها کسی جزوه ی کتاب "ساختمان های بلند" و "تعامل تنولوژی و معماری" رو نداره؟
واسه این دو کتاب من چیکار کنم؟؟؟

--زهرا

عضو جدید
سلام دوستان من زهرام (شایدبا امضا بتونین بشناسینم این کاربری جدیدمه )
مدتي كه كاربريم مشكل داره حتي كاربري جديدم (--زهرا ) نميتونم پیام بازدید کننده بذارم فقط پیام خصوصی --وتمام اين مدت زحمتش به دوش همراهی بوده ميخوام چند لحظه وقتتون و بگيرم وتشكر كنم بابت تمام محبتاتون چون اگه اينجوري پيش بره شايد نتونم ديگه باشگاه بيام:
همراهي مهربانم همراه هميشه صميمي كه از روزهاي اول عضويتم توي جمع قشنگ شماها آنقدر زحمتش دادم كه نميشه گفت يك كم اغراق كنم مثل دونه هاي بارون مدام شرمنده محبتش مي شدم – گاهي درد دلام رو مينوشتم اصلا يادم مي رفت اين آدم رو حتي نديدم فقط از روي صداقت رفتارش توي تاپيكا شناختمش و خيلي برام باارزشه آنقدر كه هميشه دلتنگشم
puyan khan عزيز ومهربون كه معتقده کنکور معماری حفظیات خوب +شانس +شانس +شانس +تلاش خودتون ....
بهم گفت آبجي نخون اين كتاب فضا زمان معماري رو از خيلي از بچه ها پرسيدم فقط پويا گفت و من وشرمنده محبتش كرد- وچقدر با راهنمايي اش زمان خريدم –مرسي عزيزم
وندا ----simin_sm

همشهريهای خيلي دوست داشتني ام ك كلي درد دل درسي داشتيم هر زگاهي به داد نا اميدي هم ميرسيدم – بخصوص سيمين نگران تر از خودم درمورد باني مسعود
سجی همشهري شاد وبزله گو-------- كه كلي نكته كنكوري ونحوه خوندن بهم يادداد و ازش واقعا ممنونم هرچند گاهي حس ميكردم جاي تشكرش توي نوشته هاي من هميشه خاليه
atrali مهربونم ؛ مهربون آدميه واسه خودش – اگه كمكش برا خوندن زبان نبود من حالا حالا ها توي همون 25% مونده بودم آرتين جونم ممنون من تا 45% ميزنم
كوروش صبور ك كلي سوال درمورد انتخاب گزينه اي كنكور داشتم و با صبوري جوابم وداد- مدام مي پرسيدم ومدام مي نوشت-
shiva2009

پرتلاش كه از بس كتاباي ايستايي رو خونده كلي استاد شده وبايد بهش تبريك بگي شده اسوه ام كه اگه چيزي رو بلد نيستم كلي گير بدم تا ياد بگيرم مي گم ( وقتي شيوا تونست يا دبگيره بدون كلاس—پس منم مي تونم )
payman.shsh اولين کسی بود ک سوال ايستايي ام رو جواب داد و خيلي منطقي و روون متوجه شدم -مرسي عسلم
دوستایی که کلی شرمندم کردن وسوالات ایستایی ام رو حل جواب دادند mitra2470-؛ kavehsafari66

arefeh

گل دوست داشتني كه شادي از نوشته هاش مي باره يه دختر ماه و بي تكبر كه بهم ياد داد چطور آپ كنم ضميمه بذارم ومنم با يه ( عاشقتم ) ازش تشكر كردم البته عارفه جونم اين و ك يادگرفتم توي خيلي از سايتاي ديگه استفاده كردم. مرسي تو ذكات علمت و به من دادي
معمارباشی
شيرين زبون ك ي روزي به تيپ هم زديم والبته من توي پيام خصوصي از ش عذر خواهي كرد م واونم توشت درسته تازه وارديد اما براي ما عزيزين- ممنون معمارباشي فايل صوتي ات خيلي به درد خورد
3ara6erafat
كه با گذاشتن سوالات درك علي عسگري واقعا كمك بزرگي كرد خيلي استفاده كردم اميدوارم خدابراش بخواد كه اميدش توي زندگي هميشه پايدار بمونه

* Nafise *
كه هروقت ياد ش مي افتم دوستش دارم ، نميشناختمش ها --- اما بهم پيام داد كه اگه مي خواي برات فايل صوتي بذارم واین اولین پیام خصوصی بین من و او بود اما من واقعا شرمنده اين همه مهربوني اش شدم – دوستت دارم عزيزم
oham lucky

که هروقت علی عسگری می خونم یادش می افتم اولین کسی بود که ایمیل داد و اسم کتاب برای خوندن درک معرفی کرد چقدر بهم محبت کرد
باران طلایی

كه اسمش حتما شبيهه قلب مهربونشه چقدر اسمش و دوست دارم وكمكايي كه درمورد درسي بهم كرده رو
Nic1
يه دوست واقعي، كه خيلي اطلاعات خوبي رو توي سايت بهم داد من هميشه از دوستي خوشحالم به نظرم آدم خوب و متشخصيه
پويا صفري ك آزموناي ايستايي رو هرجا بود دان مي كردو معتقد بود نميخواد يكي اش م از دست بده اميدوارم 100% بزنه ( نمیدونم اسمش درست نوشتم یا نه البته ببخش)
مرتضي قهرماني ي آدم خوب مهربون وخيلي حساس چقدر جاش بين ماها خاليه ديگه باشگاه نمياد گاهي درحد سرك كشيدن

ببخشيد اگه كسي از دوستام جامونده البته توي نوشته ها م ؛ و توي ذهنم همتون مثل خاطره يه روز قشنگ خدا موندگارين
فقط يادتون نره واسه هم دعا كنيم دعاي دوست برا دوست هميشه ميگيره

آخرین ویرایش:

منامنا

عضو جدید
دوستای عزیز شما یه سایتی چیزی سراغ ندارین که وقتی داریم سوالای سال پیشو می زنیم درصدامونو بدیم بهش یه رتبه نسبی بهمون بگه؟؟
آکادمی معماری فقط مال سال پیشو داره..

معمارباشی

عضو جدید
دوستای عزیز شما یه سایتی چیزی سراغ ندارین که وقتی داریم سوالای سال پیشو می زنیم درصدامونو بدیم بهش یه رتبه نسبی بهمون بگه؟؟
آکادمی معماری فقط مال سال پیشو داره..

سلام
به این تاپیک سر بزن کمکت می کنه ... اگه هم نتونستی درصداتو بهم بگو خودم برات تخمین می زنم !
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/451277-نتایج-ارشد-92-(-لطفا-جدول-را-تکمیل-کنید)

--زهرا

عضو جدید
یکی از دوستام خیلی استرس کنکوررو داشت با مشاورش که ر تبه دو رقمی آورده بود صحبت کرده بود مشاورش گفته بود : من اگه ر تبه خوبی آوردم خیلی از کتابای شمارو هم ک می گین نخوندم اما شانس آوردم چون هر چ که خونده بودم آومد- پس دعا کنین مطالبی که خوندیم جز سوالا باشه - همین

asal 1

عضو جدید
سلام بکس
تو ازمون معماری معماری سوالای مروط به تاریخ شهر رو باید جواب داد؟
لطفا جواب بدید خاهشا

وضعیت
موضوع بسته شده است.