[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که مناطق نفت خیز جنوب هستن کسی شماره تلفن منابع انسانی رو نداره؟یادمه یه بار یکی از دوستان گذاشت ولی نمیدونم کدوم صفحست...این شماره تو برگه مصاحبه درج شده اگه کسی داره لطف میکنه اگه بگه..ممنون

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی این که اومدن طب صتعتی رو دسته بندی کردن عالی شده.تا جایی که دیدم 3 شهر بود اهواز و شیراز و تهران.

خیالمون راحت شد که دیگه نمی خواد 20 ساعت تو ماشین بشینیم بعدش بریم طب صنعتی.آدم سالمم رد می شه اینجوری:دی

داداش من خوندم اصفهان هم بود توشون!! کاش ما همين شهر خودمون باشيم که ميگن سخت گيريش کمتره! شنيدم تهران سخت گيرن اما باز توکل به خدا ؛)

davood253

عضو جدید
اميدوارم هرچه زودتر
همه بريم سركار و همكار بشيم
ولي قول بديم هميشه به اين تاپيك سر بزنيم و ياد اين روزها بيوفتيم كه چه دوران پر استرسي داشتيم و هيچوقت اين روزها را فراموش نكنيم .
بتونيم كساني كه هم شركتي هستيم همديگه را تو محل كار ملاقات كنيم
خدا را شكر اينجا همه باهم دوست و برادر هستيم و همه جنبه شوخي را دارن و تو اين 232 صفحه من نديدم كسي به كسي بي احترامي كنه و كسي از كسي ناراحت بشه
اميدوارم هميشه خوشحال و خندان باشيد
دوستتون دارم
;)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. بچه ها بابت قبولی در مصاحبه تبریک میگم .
من یه سئوال بابت کارت معافی دارم. کارت های معافی سال 88 باید تعویض و هوشمند بشن. بخاطر همین من اصل کارت معافی فرستادم و الان فقط کپی کارتم دارم. البته موقع مصاحبه اصلش همرام بود و نشون دادم. نگرانم از اینکه روز طب صنعتی ایراد بگیرن. کسی از بچه همچین مشکلی نداره؟ نمی دونم باید چکار کنم. ممنون میشم راهنماییم کنین.
مرسی

راستی منم کارت معافيم قديميه (86) ماهم بايد عوض کنيم ؟ يا فقط 88 ای ها بايد عوض کنن؟؟؟؟؟؟؟؟

kuwait

کاربر فعال
دوستانی که مناطق نفت خیز جنوب هستن کسی شماره تلفن منابع انسانی رو نداره؟یادمه یه بار یکی از دوستان گذاشت ولی نمیدونم کدوم صفحست...این شماره تو برگه مصاحبه درج شده اگه کسی داره لطف میکنه اگه بگه..ممنون
اگه بری سایت نفتخیز قسمت ارتباط با ما یه شماره داره (مخابرات)از اونجا به مسئولش وصل می کنن

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حال شما پالايشي ها اگه نتايجتون را دير زدن در عوضش تكليف مرحله بعدي شما معلوم شده
ما چي بگيم صبر كنيم كي به ما زنگ ميزنند
من امروز زنگ زدم فلات قاره گفت بهتون زنگ ميزنيم و سعي كنيد جايي باشيد كه گوشيتون تو دسترس باشه
حالا با اين اوضاع انتخابات و خراب كردن خط ها ما بايد سعي كنيم در دسترس باشيم اين خيلي بده

داود خان شما برو باغ ملی اونجا خوب آنتن ميده يه وخ نری چار راه بازار ها! اونجا جواب نميده :دی

natas_ss

عضو جدید
دیگه مصاحبه عقیدتی نداریم یعنی (من نداشتم-پالایش بندرعباس)؟!؟! چون هرجا مصاحبه عقیدتی-سیاسی دادم ردم کردن (حداقل تو شرکتای مهمی که درخواست دادم)!!!!!!

آخرین ویرایش:

kuwait

کاربر فعال
راستی منم کارت معافيم قديميه (86) ماهم بايد عوض کنيم ؟ يا فقط 88 ای ها بايد عوض کنن؟؟؟؟؟؟؟؟
کلا باید باید همه عوض کنن (کارت جدیدکه مثل کارت تلفنه:biggrin:بگیریم)کارت معافی منم مربوط به سال86 می شه فکر کنم باید تا 10 اسفند عوض کنیم باز برای اینکه مطمئن بشی یه سر به پلیس +10 بزن

mojtaba.baharani

عضو جدید
مرسی حامدجان از گروه موسیقی که ترتیب دادی

تبریک ویژه خدمت داش مجتبی گل.....بزن اون کف قشنگه رو

تبریک میگم به همه ی دوستان پالایشی ایشالا که توی تمام مراحل زندگیتون موفق و سربلند باشید...

natas_ss

عضو جدید
الان لیستو که نگاه کردم 456 نفر قبولی زده....
ولی قرار بود 760 نفر پالایش بگیره؟!؟
:warn:

eh.ie

عضو جدید
پالایش پخش مهندس صنایع نگرفت!!!
عجب! خوب شد نفت زدیم!!!
و قبول شدیم!!!
فردا حتما به من زنگ میزنن.
ح
هستم.
تشکر از اطلاع رسانی دوستان.

hasan_dalir

کاربر فعال
بچه هاي پالايش و پخش اگه ميخواي شركت مخل خدمت و نمره مصاحبه . ..... ديگه رو بدونيد فايل اكسلي رو كه دانلود كرديد رو ابتدا رو مربع كوچكي كه نزديك حرف A است كليك كنيد تا تمام سطر و ستونا رو انتخاب كنه سپس روي حرف A كليك راست كنيد و گزينه unhide رو بزنيد تمام مشخصات بچه ها رو مي تونيد ببنيد:gol:

دمت گرم عزیز عالی بود
;)

eh.ie

عضو جدید
چرا کم گرفتن 450 تا کم نیست.
تازه من یادم است که مهندس صنایع میخاست!!!!
ولی تو لیست خبری از مهندس صنایع نیست!!!
تعجب بر انگیز است!!!

davood253

عضو جدید

همچي ميگه كارت معافيم قديميه هركس ندونه فكر ميكنه ده سال پيش معاف شدي يا 30 سالته 4 سال ناقابل معاف شدي.:D
پس من چي بگم كارت معافيم مال سال هشتاده:eek:

davood253

عضو جدید
پس با اين اوصاف فكر كنم من سنم از همه شما دوستان بيشتره
پير شديم رفت

reza 68

عضو جدید
سلام به همه.کسی از فلات قاره خبری نداره؟هنوز خبری نشده؟
راستی،از کجا باید بفهمیم که تو تست اسپیرومتری مشکل نداریم یا داریم؟

davood253

عضو جدید
سلام به همه.کسی از فلات قاره خبری نداره؟هنوز خبری نشده؟
راستی،از کجا باید بفهمیم که تو تست اسپیرومتری مشکل نداریم یا داریم؟
سلام
چه عجب يه فلات قاره اي پيدا شد
من امروز به منابع نيروي انساني فلات قاره زنگيدم گفتن باهاتون تماس تلفني ميگيريم و دارقي گوشي را قطع كرد.
همين خبر را بيشتر ندارم شرمنده
منم مث خودت بلاتكليف و آواره ايم
تست اسپرومتري را نميدونم چطوري بايد بفهميم مشكل داريم يا نه.

بالا