[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

FAMINE RIAN

عضو جدید
راستی به این فکر کنید که با هم بریم تفریح واسه یه هفته کیا پایه هستن ؟ اعلام کنن شاید قسمت شد با هم رفتیم ؟

amir4924

عضو جدید
با سلام
دوستان پالایش و پخش من الان با تامین نیروی انسانی تماس گرفتم که اعلام کردند نتایج همین هفته اعلام میشه

ehsan6472

عضو جدید
با سلام
دوستان پالایش و پخش من الان با تامین نیروی انسانی تماس گرفتم که اعلام کردند نتایج همین هفته اعلام میشه
زیاد امیدوار نباش من 2 ماهه دارم زنگ میزنم هی این هفته اون هفته میکنن خیلی هم رفتارشون بده گوشیرو قطع میکنن.:mad:

mahdibavi

عضو جدید
یک اطلاعیه جدید توی سایت گزینش

یک اطلاعیه جدید توی سایت گزینش

اطلاعيه

1390/11/16 يكشنبه

به اطلاع كليه قبول شدگان آزمون فني نخبگان شركتهاي مناطق نفتخيز جنوب و ملي حفاري ايران ميرساند،

به اطلاع كليه قبول شدگان آزمون فني نخبگان شركتهاي مناطق نفتخيز جنوب و ملي حفاري ايران ميرساند، جهت تكميل فرم اطلاعات فردي گزينشي و ارسال مدارك لازم به هسته گزينش جنوب وزارت نفت تا تاريخ يكشنبه 90/11/23 اقدام عاجل نمايند.بديهي است عدم دريافت مدارك توسط اين امور به منزله انصراف از همكاري متقاضيان با صنعت نفت تلقي خواهد شد و موضوع استخدام كم لم يكن تلقي ميگردد .

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاعيه

1390/11/16 يكشنبه

به اطلاع كليه قبول شدگان آزمون فني نخبگان شركتهاي مناطق نفتخيز جنوب و ملي حفاري ايران ميرساند،

به اطلاع كليه قبول شدگان آزمون فني نخبگان شركتهاي مناطق نفتخيز جنوب و ملي حفاري ايران ميرساند، جهت تكميل فرم اطلاعات فردي گزينشي و ارسال مدارك لازم به هسته گزينش جنوب وزارت نفت تا تاريخ يكشنبه 90/11/23 اقدام عاجل نمايند.بديهي است عدم دريافت مدارك توسط اين امور به منزله انصراف از همكاري متقاضيان با صنعت نفت تلقي خواهد شد و موضوع استخدام كم لم يكن تلقي ميگردد .

این واسه نخبگانه که بدون ازمون قبول شدن ؟؟

rezatm

عضو جدید
اطلاعيه

1390/11/16 يكشنبه

ما آزمونی ها که یه بار این فرم ها رو پر کردیم...یه بار دیگه میخوان یا واسه نخبگانه؟

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما آزمونی ها که یه بار این فرم ها رو پر کردیم...یه بار دیگه میخوان یا واسه نخبگانه؟
نوشته که نخبه ها نه بقیه که ازمون دادن
شما اگه مدارکی کم باشه تو مصاحبه عقیدتی و یا طب صنعتی می گن که کی بیارید

pouri1372

عضو جدید
help 2 !!!

help 2 !!!

ﺑﺎ ﺳﻼﻡ.ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﻨﺪﻩ ﺟﺰ ﻗﺒﻮﻝ ﺷﺪﻩ ﻫﺎﯼ ﻣﺮﺍﺣﻞ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻣﯽ ﻫﺴﺘﻢ، ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺿﺮ ﺣﺪﻭﺩ ﯾﮏ ﺳﺎﻝ ﻫﺴﺘﺶ ﮐﻪ ﺗﻮﯼ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎﯼ پﺘﺮﻭﺷﯿﻤﯽ ﻣﺎﻫﺸﻬﺮ ﮐﻪ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﺧﺼﻮﺻﯽ ﻫﺴﺘﺶ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﮐﺎﺭﻡ ﻭ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩﻡ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺪﺕ ﻣﻌﯿﻦ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺴﺘﺶ ﻭ ﺑﺼﻮﺭﺕ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﺑﺘﺶ ﺗﻌﻬﺪ ﻣﺤﻀﺮﯼ ﺩﺍﺩﻡ ﺩﺭ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﻭ ﺗﺎ ﺿﺎﻣﻦ ﮐﻪ ﻫﻤﮑﺎﺭﺍﻡ ﻫﺴﺘﻦ ﻭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺷﺪﻥ ﻭ ﻃﺒﻖ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﻡ پﯿﺶ ﺍﺯ ﻣﻮﻋﺪ 5 ﺳﺎﻝ ﺍﺯ ﺷﺮﮐﺖ ﺩﺭ ﺑﯿﺎﻡ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻩ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﻏﺮﺍﻣﺖ ﺑﻪ ﺷﺮﮐﺖ ﺑپﺮﺩﺍﺯﻡ...ﺍﻻﻥ ﻫﺪﻓﻢ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺑﯿﺂﻡ ﻭ ﺑﺮﻡ ﺷﺮﮐﺖ ﻧﻔﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺣﺴﺎﺏ ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻞ ﺣﻘﻮﻗﯽ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﯾﮑﺴﺎﻟﻪ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺭﻭ ﺑﺎﺿﺎﻓﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﺣﺪﻭﺩ ﭼﻬﺎﺭ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺑﺬﺍﺭﻡ ﺭﻭﺵ ﻭ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺑﺮﮔﺮﺩﻭﻧﻢ، ﯾﻌﻨﯽ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﺍﺯ ﺯﯾﺮ ﺻﻔﺮ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯿﺸﻪ، ﺍﺯ ﺗﻮﯼ ﻣﻨﻔﯽ...ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﮐﺴﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﯼ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺑﻬﻢ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﻪ ﻭ ﯾﺎ ﺭﺍﻫﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﻭﺭ ﺯﺩﻥ ﺍﯾﻦ ﺗﻌﻬﺪ ﻫﺴﺖ ﯾﺎ ﻧﻪ...اینم بگم که توی این مدت همه فهمیدن که من نفت قبول شدم و نمیشه با بهانه های پیش پا افتاده گولشون زد و شرکتم خیلی تو زمینه پول گرفتن سختگیره...پست برای دومین بار تکرار میکنم، خداییش انتظار همکاری بیشتری از بچه های این تاپیک داشتم...ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﯿﺪ....

engineer1986

عضو جدید
shayad ye zamani manam ba party omadam asalooye.shayad bade eid.pool paroo mikonida.:Dkhosh behaletoon

:razz:!!!حالا چه لزومی داشت بگی که با پارتی می خای بیای عسلویه:razz:انگار خیلی جای خوبیه!بخدا آش دهن سوزی نیست من خودم شاید 3 یا 4 سال دیگه عسلویه باشم بعدش زنده باد شغل آزاد!

aa313

عضو جدید
جالب!

جالب!

اغلب فکر می کنیم چون خیلی گرفتاریم به خدا نمیرسیم!
ولی واقعیت آن است که چون به خدا نمیرسیم، خیلی گرفتاریم!
:gol:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
shayad ye zamani manam ba party omadam asalooye.shayad bade eid.pool paroo mikonida.:Dkhosh behaletoon

:razz:!!!حالا چه لزومی داشت بگی که با پارتی می خای بیای عسلویه:razz:انگار خیلی جای خوبیه!بخدا آش دهن سوزی نیست من خودم شاید 3 یا 4 سال دیگه عسلویه باشم بعدش زنده باد شغل آزاد!

موافقم ، منم در صورت قبولی در مراحل باقی مانده بیشتر از مدت تعهد (5 سال) عسلویه نمی مونم، آگه انتقالی ندادن به قول شما: "زنده باد شغل آزاد"!

*GLADIATOR*

عضو جدید
راستی به این فکر کنید که با هم بریم تفریح واسه یه هفته کیا پایه هستن ؟ اعلام کنن شاید قسمت شد با هم رفتیم ؟

منم چهار پایه ام... پیشنهاد میکنم بریم شمال، چون توی اون آب و هوای جنوب دلمون خیلی براش تنگ میشه
به نظرم در حال حاضر بهترین گزینه شماله.... ویلاش هم با من
کسی مخالفتی نداره؟؟؟؟!!!!!

FAMINE RIAN

عضو جدید
منم چهار پایه ام... پیشنهاد میکنم بریم شمال، چون توی اون آب و هوای جنوب دلمون خیلی براش تنگ میشه
.

ویلا هم جور شد دیگه خیلی خوبه چند روز دیگه کم کم همه وسایل سفر جور میشه پول هم که از جیب خودمونه کلی حال میده
میشه اردوی صنعت نفت

m3164

کاربر فعال تالار مهندسی شیمی
کاربر ممتاز
يعني ميرسه اونروزي كه همه مراحل را پشت سر بزاريم و بريم سركار
منكه رفتم سركار اولين 14 روز استراحتم ميرم يه مسافرت توپ تا دغدغه اين چند ماه را تلافي كنم . اصلن بياييم با هم هماهنگي كنيم و باهم بريم . سيخ و نمك با من گوشت بره و ديگر خوراكياش با شما
.

منم دوستامو میارم

شما دعا کن این مراحل هم به سلامت طی کنیم و استخدام شیم، من اولین حقوقمو میذارم واسه اون برنامه ای که گفتین. شما سیخ و نمک بیار، گوشت بره و بقیه خوراکیاش با من!:D

راستی دوره آموزش که اقماری نیست 14 روز برین سفر!

راست ميگين دوره آموزشي 14 به 14 نيست.

پس پيك نيكمون را ميزاريم بعد از دوره آموزشي.

كجا بريم؟
راستي كي ماشين مياره؟
من كه اصفهانيم از من توقع نداشته باشيد ماشين بيارم و بنزين بزنم ميتونم پول تنظيم باد چرخها را بدم.:D

من ماشین ندارم، ولی حالا که جوگیر شدم هرکی ماشین داره بیاره، بنزینش با من.:smile:

.

ویلا هم جور شد دیگه خیلی خوبه چند روز دیگه کم کم همه وسایل سفر جور میشه پول هم که از جیب خودمونه کلی حال میده
میشه اردوی صنعت نفت

و این داستان ادامه دارد...

بادبانها رو بـکـشـیـــــــــــــــــــــــــــــد
تاپیک از جنوب رفت سمت شمال!!!

سیخ و سنجاق و گوشت و بره و کباب و ویلا و.... واویلا لیلی...

خدا به خیر بگذرونه... این دفعه تخته بشه دیگه باز شدنش با خداست

FAMINE RIAN

عضو جدید
این دفعه اینجا رو ببندن ضربه روحی میخورم
وقتی اینجا بحث میکنیم میرم تو حس و حال دانشگاه اونجا هم یه سری از دوستان شاغل بوودن راهنمایی میکردن
دوستار تمامی دوستان و همکاران اِینده و ارادت مند میباشیم

آخرین ویرایش:

FAMINE RIAN

عضو جدید
ﺑﺎ ﺳﻼﻡ.ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﻨﺪﻩ ﺟﺰ ﻗﺒﻮﻝ ﺷﺪﻩ ﻫﺎﯼ ﻣﺮﺍﺣﻞ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻣﯽ ﻫﺴﺘﻢ، ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺿﺮ ﺣﺪﻭﺩ ﯾﮏ ﺳﺎﻝ ﻫﺴﺘﺶ ﮐﻪ ﺗﻮﯼ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎﯼ پﺘﺮﻭﺷﯿﻤﯽ ﻣﺎﻫﺸﻬﺮ ﮐﻪ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﺧﺼﻮﺻﯽ ﻫﺴﺘﺶ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﮐﺎﺭﻡ ﻭ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩﻡ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺪﺕ ﻣﻌﯿﻦ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺴﺘﺶ ﻭ ﺑﺼﻮﺭﺕ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﺑﺘﺶ ﺗﻌﻬﺪ ﻣﺤﻀﺮﯼ ﺩﺍﺩﻡ ﺩﺭ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﻭ ﺗﺎ ﺿﺎﻣﻦ ﮐﻪ ﻫﻤﮑﺎﺭﺍﻡ ﻫﺴﺘﻦ ﻭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺷﺪﻥ ﻭ ﻃﺒﻖ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﻡ پﯿﺶ ﺍﺯ ﻣﻮﻋﺪ 5 ﺳﺎﻝ ﺍﺯ ﺷﺮﮐﺖ ﺩﺭ ﺑﯿﺎﻡ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻩ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﻏﺮﺍﻣﺖ ﺑﻪ ﺷﺮﮐﺖ ﺑپﺮﺩﺍﺯﻡ...ﺍﻻﻥ ﻫﺪﻓﻢ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺑﯿﺂﻡ ﻭ ﺑﺮﻡ ﺷﺮﮐﺖ ﻧﻔﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺣﺴﺎﺏ ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻞ ﺣﻘﻮﻗﯽ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﯾﮑﺴﺎﻟﻪ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺭﻭ ﺑﺎﺿﺎﻓﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﺣﺪﻭﺩ ﭼﻬﺎﺭ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺑﺬﺍﺭﻡ ﺭﻭﺵ ﻭ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺑﺮﮔﺮﺩﻭﻧﻢ، ﯾﻌﻨﯽ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﺍﺯ ﺯﯾﺮ ﺻﻔﺮ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯿﺸﻪ، ﺍﺯ ﺗﻮﯼ ﻣﻨﻔﯽ...ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﮐﺴﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﯼ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺑﻬﻢ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﻪ ﻭ ﯾﺎ ﺭﺍﻫﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﻭﺭ ﺯﺩﻥ ﺍﯾﻦ ﺗﻌﻬﺪ ﻫﺴﺖ ﯾﺎ ﻧﻪ...اینم بگم که توی این مدت همه فهمیدن که من نفت قبول شدم و نمیشه با بهانه های پیش پا افتاده گولشون زد و شرکتم خیلی تو زمینه پول گرفتن سختگیره...پست برای دومین بار تکرار میکنم، خداییش انتظار همکاری بیشتری از بچه های این تاپیک داشتم...ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﯿﺪ....

تو مجتمع تولید پلی اتیلن کرمانشاه اگه اسمش رو درست بگم 22 نفر هستن حالت شما روو داره و یکیش دوسته من که 2 هفته پیش تعهد داد اونا میگن که ما میریم شرکت نفت و هزینه رو میدن و اگه من باشم شرکت نفت رو انتخاب میکنم و این شرکت های پتروشیمی هم خوب هستن انتخاب با شماس

FAMINE RIAN

عضو جدید
دوستان یه سوال دارم رو سکو های نفتی امکانات ورزشی هست اگه هست واسه پرورش اندام چیزی دارن

davood253

عضو جدید
دوستان یه سوال دارم رو سکو های نفتی امکانات ورزشی هست اگه هست واسه پرورش اندام چیزی دارن
دوست من نكنه شما هم فلاتي هستي؟
برو خوش باش هم دستگاه بدنسازي هست هم ميز بيليارد هم ميز پينگ پنگ
امكانات توپ توپ

davood253

عضو جدید
پس قرار مسافرت تفريحيمون باشه بعد از دوره آموزشي
تو دوره آموزشي همگي ميايم اينجا باهم برنامه ريزي ميكنيم براي مسافرت شمال
چون اونموقع همه همكار شده ايم
سيخ و نمك از من باشه و بقيه امكانات از شما باشه چه حالي ميده:D

davood253

عضو جدید
هركس فلات قاره بره سركار از همه امكاناتي برخوردار ميشه
بايد هواپيما سواربشي هلي كوپتر سوار بشي يدك كش سوار بشي قايق سوار بشي تا برسي رو سكو نفتي و رو سكوماهي گيري ياد بگيري بيليارد ياد بگيري .
در كل خيلي بهتر از كار تو عسلويه تو گرد وخاك و هواي آلوده اونجا ميباشد هرچي باشه وسط دريا هوا پاك خبري از گرد وخاك نيست چون دور و برش آب است خنك تر از عسلويه است . يعني بهتر ميشه تحمل كرد.

FAMINE RIAN

عضو جدید
دوست من نكنه شما هم فلاتي هستي؟
برو خوش باش هم دستگاه بدنسازي هست هم ميز بيليارد هم ميز پينگ پنگ
امكانات توپ توپ

نفت و گاز پارسم رشته صنایع شیمیایی کجا کار میکنم خشکی یا دریا دوستای دیگه هم رشتم همه رو سکو بودن البته اونها فلات قاره هستن

بالا