[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

blackberry35

اخراجی موقت
قرارداد 1میلیارد دلاری منصوری... به صورت ترک تشریفات مناقصه ؛
۱۳۹۱/۲/۱۲

قرارداد 1میلیارد دلاری منصوری امضا شد

قرارداد 1میلیارد دلاری منصوری امضا شد 10:25

با حضور وزیر نفت، قرارداد طرح توسعه فاز دوم میدان نفتی منصوری به ارزش تقریبی یک میلیارد دلار و به صورت ترک تشریفات مناقطه بین شرکت ملی نفت ایران و تدبیر انرژی امضا شد.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، صبح امروز با حضور رستم قاسمی وزیر نفت و غلامحسین نوذری رئیس هیات مدیره نفت پارس، طرح توسعه فاز دوم میدان نفتی منصوری به ارزش تقریبی یک میلیارد دلار بین شرکت ملی نفت ایران و پیمانکاران داخلی امضا شد.

بر اساس امضای این قرارداد ابتدا پیمانکار در مرحله (HOA) باید با سرمایه گذاری 250 میلیون دلاری زیرساخت های ابتدایی توسعه میدان منصوری و مطالعات را انجام دهد و با انجام این دوره حدود 800 میلیون دلار دیگر نیز در فاز دوم توسعه میدان منصوری سرمایه گذاری انجام می شود.

در حال حاضر به طور متوسط روزانه حدود 100 هزار بشکه نفت از میدان منصوری برداشت می شود که پیش بینی می شود با توسعه فاز دوم این میدان مستقل ظرفیت تولید روزانه 50 هزار بشکه افزایش یابد همچنین به منظور تسریع در افزایش ظرفیت تولید نفت کشور تولید زودهنگام با ظرفیت تولید روزانه 20 هزار بشکه نفت در فاز دوم توسعه میدان منصوری در دستور کار قرار گرفته است و مطابق با برنامه زمانبندی تا 48 ماه آینده بهره برداری از کامل از فاز دوم توسعه این میدان انجام می گیرد.

همچنین در شرایط فعلی از محل طرح توسعه فاز اول میدان منصوری یک واحد نمک زدایی با ظرفیت 75 هزار بشکه از حدود 70 درصد پیشرفت اجرایی برخوردار است که پیمانکار موظف شده در فاز دوم توسعه این میدان هم یک واحد نمک زدایی جدید با ظرفیت 75 هزار بشکه احداث کند.

قرارداد توسعه فاز دوم میدان منصوری به صورت ای پی سی اس و در قالب ترک تشریفات مناقصه به شرکت انرژی تدبیر واگذار شده است و در نهایت تا سال 1395 باید ظرفیت تولید نفت از این میدان به 150 هزار بشکه در روز افزایش یابد.

بر اساس مطالعات انجام گرفته در سطح شرکت ملی نفت ذخایر نفت درجای میدان منصوری بیش از 3 میلیارد لشکه برآورد می شود که با احتساب ضریب بازیافت 45 درصد امکان استحصال 600 هزار بشکه نفت خام از این میدان مستقل وجود دارد.

میدان نفتی منصوری در 60 کیلومتری شمال خلیج فارس و در 50 کیلیومتری جنوب شرقی اهواز قرار گرفته است و این میدان مستقل نفتی از سه سازند هیدروکربوی، آسماری ، بنگستان و خامی تشکیل شده است.

قرار است در قالب فاز دوم توسعه میدان نفتی منصوری 14 حلقه چاه جدید تولیدی و تزریق پساب ، تاسیسات جمع آوری، تراکم و انتقال گازهای همراه با ظرفیت 64 میلیون فوت مکعب در روز توسط پیمانکاران احداث شود.

dmco

عضو جدید
آقا آخرش من نفهميدم من که سه سال داره از طريق يه شرکت عمرانی که غير مرتبط با نفته، واسم بيمه رد ميشه و اصطلاحا سه سال سابقه بيمه دارم اما کار نکردم چجوری ميشه قضيه ام؟ بيمه ام رو کی رو کنم؟ کی نکنم؟ روز مصاحبه گفتم سابقه کار ندارم چون اگه ميگفتم دارم بايد سوابقش رو ميبردم و بعد ازش سؤال ميشد که من بلد نبودم!
حالا به نظرتون چيکار کنم؟

منظور از مرتبط، مرتبط با رشته هست.

mohandes851

عضو جدید
با سلام به همه دوستان گل،من امروز رسیدم خونه، اونایی که طب نرفتن(بویژه فلاتیا) اگه با برنامه ای که نوشته بودم برن کارشون یه روزه حل میشه و روز دومم تا ساعت 11 12 نتایجشونو میگیرن میرن پیش پزشک طب صنعتی و خداحافظ،از دوستانی که برا طب نرفتن هر راهنمایی که بخوان با کمال میل در خدمتم:gol:
سلام همکارعزیز
منم 24طب دارم چند تاسوال داشتم:
1-یه جایی خوندم اگرکسی سرماخورده هست برا ازمایش بگه ایا کسی اونجا بود که این شرایط رو داشته باشه؟
2-پست پیشنهادی کاردانی شیمی چی هست؟

nima-2

عضو جدید
دوست عزیز روزی که رفتی سر کار سابقه کارت رو بده مشکلی نداره اینقدر وزارت نفت خر تو خره که شتر با بارش گم میشه ولی چون کارت مرتبط با نفت نیست و شرکت پیمانکاریه به احتمال زیاد فقط 20درصد تعداد ماههای سابقه کارت رو حساب میکنند

dmco

عضو جدید
من روز مصاحبه ارائه کردم
سابقم هم فک کنم مرتبط حسب شه چون رشتم الکترونیک هست و پیمانکاری برق منطقه ای کار میکردم

farkhaniii

عضو جدید
دوست عزیز روزی که رفتی سر کار سابقه کارت رو بده مشکلی نداره اینقدر وزارت نفت خر تو خره که شتر با بارش گم میشه ولی چون کارت مرتبط با نفت نیست و شرکت پیمانکاریه به احتمال زیاد فقط 20درصد تعداد ماههای سابقه کارت رو حساب میکنند

منم 9 سال سابقه کار دارم ولی غیر مرتبط بوده

ینی رو بازنشستگی تاثیر 100درصد نداره؟ از جیبمون میره؟ رو حقوق و مزایا چی؟ :surprised:

dmco

عضو جدید
سلام همکارعزیز
1-یه جایی خوندم اگرکسی سرماخورده هست برا ازمایش بگه ایا کسی اونجا بود که این شرایط رو داشته باشه؟

من زمان اسپیرومتری گفتم که زنه(همونی که تست میگرفت) گفت هیچی نگو که میفرستیمت بری 2 هفته دیگه بیای

blackberry35

اخراجی موقت

معاون وزير نفت در جمع كاركنان بهداشت و درمان اهواز؛
تبديل وضعيت كاركنان طبق مراحل برنامه‌ريز‌ي شده درحال انجام است

1391/2/16 شنبه

معاون وزير نفت با اشاره به وجود حدود 160 هزار نفر نيروي پيمانكاري در صنعت نفت كه حدود چهار برابر مجموع نيروهاي پيمانكاري دستگاه‌هاي ديگر است، تصريح كرد: بنابراين در بحث رسيدگي به وضعيت آنان، چاره‌اي جز طي‌كردن مرحله به مرحله كارها نيست و هم‌اكنون نيز تبديل وضعيت قراردادي آنها طبق برنامه‌ريزي‌ها در حال انجام است.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نفت(MOP)، نشست صميمي معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزارت نفت و هيات همراه با كاركنان بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز روز چهارشنبه (13 ارديبهشت) در محل تالار اجتماعات بيمارستان بزرگ نفت برگزار شد. دكتر سلحشور و هيات همراه در پايان نشست خود با مديرعامل و نيز روساي مراكز بهداشت و درمان صنعت نفت در جنوب، در تالار اجتماعات بيمارستان بزرگ نفت حضور يافته و به پرسش ها و دغدغه هاي كاركنان بهداشت ودرمان اهواز پاسخ دادند. در ابتدا دكتر كلانتري، رئيس بهداشت و درمان اهواز با تشكر از مقامات وزارت نفت به دليل رسيدگي به وضعيت نيروهاي پيمانكاري اين مركز ، افزود: مقام عالي وزارت در ارتباط باتبديل وضعيت نيروهاي شاغل در شركت هاي پيمانكاري ، در حقيقت اتصال اين افراد را به بدنه وزارت نفت نزديك تر كردند. دكتر كلانتري همچنين اظهار اميدواري كرد: روند جذب نيروها در وزارت نفت تداوم يافته و اين افراد همچون ساير كاركنان رسمي شاغل در وزارت نفت از خدمات بهداشتي و درماني بهره مند شوند. در ادامه ، مهندس نازيلا عاكفيان مديركل دفتر بهره وري و بهبود كارآفريني وزارت نفت با بيان اين كه با توجه به تاكيد دكتر سلحشور ، مركز پاسخگويي و اطلاع رساني به ارباب رجوع در ارتباط با منابع انساني در حوزه معاونت وي ايجاد شده است، خاطرنشان كرد: پيش از برگزاري اين نشست، فرم هايي بين كاركنان توزيع شده است كه متقاضيان مي توانند با مكتوب كردن درخواست خود و دريافت يك كد رهگيري ، پاسخ پرسش و يا درخواست خود را از طريق سامانه اطلاع رساني معاونت منابع انساني و مديريت وزارت نفت دريافت كنند. وي در ادامه تعداد درخواست هاي مكتوب شده را بالغ بر 200 درخواست ذكر كرد و گفت: از نظر ماهيت به دو دسته تقسيم مي‌شوند كه يك دسته از درخواست ها مربوط به كاركنان رسمي است كه بيشترين تقاضا را در خصوص استخدام يكي از فرزندان خود دارند و دسته ديگر مربوط به مساله تبديل وضعيت نيروهاي پيمانكاري است.
در ادامه اين نشست دكتر سلحشور ، معاون وزير در منايع انساني و مديريت پس از استماع درخواست ها و پرسش هاي كتبي و نيز شفاهي كاركنان بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز ، در خصوص شرايط و نحوه استخدام فرزندان كاركنان خانواده صنعت نفت، گفت: در بخشنامه سومي كه مقام عالي وزارت در خصوص مساله تبديل وضعيت نيروهاي پيمانكاري صادر كردند ، چندين بند وجود دارد كه بر اساس آن براي نيروهاي فرزند كارمند خانواده صنعت نفت تسهيلاتي قائل شديم كه انعقاد قرارداد مستقيم با فرزند كارمند متوفي ناشي از كار ، تخفيف يك ساله براي آن دسته نيروهايي كه مدرك تحصيلي غيرمرتبط داشته و مي بايست واجد پنج ساله سابقه در سيستم باشند و نيز تخفيف دو ساله براي ديپلمه هاي تا 8 سال سابقه كار از جمله اين تسهيلات است. وي تصريح كرد: افزايش سهميه بومي و نيز اعطاي امتياز ويژه به فرزند پرسنل نفت در آزمون هاي استخدامي نيز از جمله راهكارهايي است كه وزارت نفت در اين خصوص اتخاذ كرده است. دكتر سلحشور در ادامه توضيح داد: مدلي طراحي كرديم و درآن مدل ، مشاغلي را كه ماهيت حاكميتي دارند به دو بخش پشتيباني و تخصصي تقسيم كرديم چرا كه از نظر كارشناسي ، اين مشاغل را جزو سازمان رسمي مي دانيم. وي همچنين با بيان اين كه يك سازمان نبايد مشاغل حاكميتي خود را به بيرون واگذار كند ، خاطرنشان كرد: اما مشاغلي مانند فعاليت واحد فضاي سبز ، آشپزخانه و غيره كه جنبه تصدي گري دارد و به آن واژه حجمي اطلاق مي شود را طبق بخشنامه دولت بايد برون سپاري كرد . بر همين اساس نمي توانيم با مشاغلي كه جنبه تصدي گري دارند ، قرار داد مستقيم ببنديم . معاون وزير نفت در منابع انساني و مديريت ادامه داد : مشاغل مذكور مي توانند در قالب تعاوني قرار بگيرند. البته به دليل اين كه اين افراد از تعاوني ، ذهنيت مثبتي ندارند ، ممكن است احساس امنيت شغلي نكنند در صورتي كه حقيقتا تعاوني، شكل خاصي از فعاليت خصوصي است كه با نظارت و كمك وزارت نفت راه اندازي خواهد شد. دكتر سلحشور گفت: تا پيش از اين ، تعاوني ها به صورت خودجوش تشكيل مي شد اما در حال حاضر ما خود ، تعاوني تشكيل داده و بر كار آن نظارت مي كنيم. صنعت نفت مصمم است كه همكاران را در تعاوني ها رها نكند . وي در بخش ديگري از سخنان خود ، اظهار داشت: حدود 160 هزار نفر نيروي پيمانكاري در صنعت نفت وجود دارد كه مجموع آن حدود چهار برابر مجموع نيروهاي پيمانكاري دستگاه هاي ديگر است كه به دليل بالا بودن حجم كار ، اين نيروها را در دسته بندي هاي مختلف قرار داده و ناچار شديم كه در بحث رسيدگي به وضعيت آنان ، به صورت مرحله به مرحله پيش برويم. وي در خصوص رسيدگي به وضعيت نيروهايي كه داراي كمبود سابقه با مدرك تحصيلي غيرمرتبط نيز تاكيد كرد : به هر حال قوانين و مقرراتي وجود دارد و ما نمي توانيم بر خلاف آن عمل كنيم. اما كوچكترين روزنه اي كه بتوانيم در قوانين و مقررات پيدا كنيم ، مساله را حل مي كنيم. در ادامه اين نشست، خنيفر مدير منابع انساني شركت ملي نفت در خصوص جذب نيرو در صنعت نفت ، با بيان اين كه جذب و استخدام نيرو داراي قاعده خاصي است ، گفت: از 165 هزار نيروي پيمانكاري در صنعت نفت ، 65 هزار نفر مربوط به شركت ملي نفت ايران بوده كه در سامانه اين شركت ثبت شده اند. خنيفر در ادامه اظهار داشت : سالانه به 3 هزار نفر نيروي رسمي نياز داريم چرا كه به طور طبيعي عده اي از همكاران ما بازنشسته مي شوند. همچنين در طرح هاي جديدي كه به مرحله اجرا مي رسد ، به جذب نيروهاي متخصص نياز پيدا كرده و مي بايست سمت هاي سازماني خود را به وسيله آنان پر كنيم. در حال برنامه ريزي هستيم كه دو بار در سال اقدام به جذب نيرو كنيم. همچنين طبق آمار موجود ، بهداشت و درمان صنعت نفت ، كار قرارداد مستقيم را به خوبي پيش برده كه جاي تقدير و تشكر دارد. فولادوند ، رئيس تدوين و هماهنگي مقررات استخدامي نيز در اين نشست ، اشتغال را يكي از معضلات جامعه دانست و اظهار داشت: تاكيد ما بر ورود نيرو از طريق آزمون استخدامي است. وي افزود: براي آن دسته از همكاران در شرف بازنشستگي كه انتظار اشتغال يكي از فرزندان خود را دارند ، امتياز ويژه اي در آزمون هاي استخدامي در نظر مي گيريم. وي همچنين با بيان اين كه همكاران تلاش كنند تا فرزندان آنان در رشته هاي مورد نياز نفت ادامه تحصيل دهند ، تاكيد كرد : بومي ها در آزمون استخدامي قطعا شانس بالايي دارند و اين موضوع باعث افزايش رتبه آنان در آزمون تا 20 درصد خواهد بود. در پايان اين نشست دكتر سلحشور به اتفاق دكتر كيان ودكتر كلانتري و هيئت همراه از بخش هاي ccu و داخلي مردان بيمارستان بزرگ نفت اهواز بازديد و از بيماران بستري عيادت كردند. براساس اين گزارش، به‌منظور بررسي مسائل و مشكلات كاركنان صنعت نفت، نخستين سفر دوره‌اي معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزارت نفت به مناطق عملياتي استان خوزستان انجام شد. نخستين سفر دوره‌اي دكتر كريم سلحشور به شركت‌هاي عملياتي استان خوزستان از بعد ظهر روز دوشنبه(11 ارديبهشت) تا پنج شنبه (14ارديبهشت) ادامه داشت. منبع: روابط عمومي بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نظرتون اگه کسی یه مدت کارمند شرکت نفت باشه و بعد -به هر دلیلی- بیاد بیرون ، سابقه بیمه شو تامین اجتماعی قبول می کنه؟

nima-2

عضو جدید
دوست عزیز خودشون یه فرمول هایی دارند اگه شما تو خود شرکت نفت نه پیمانکاری های اون سابقه داشته باشین بیمه کامل حساب میشه و همین طور کم میشه ملی همه بیمه ها قبول میشه مثلا اگه شما تو اداره دارایی باشین و مثلا 9 سال توش کار کنین و حالا بیاین تو نفت 9 سال رو در 12 ماه ضرب میکنند و 20 درصد اون رو حساب میکنند و باهاتون حساب میکنند . کسی نمیدونه نفت و گاز کی تاریخ اعزامشه

blackberry35

اخراجی موقت
21 ارديبهشت21 ارديبهشت ماه برگزار مي شود؛ دومين گردهمايي متخصصان جوان صنعت نفت در شهر اهواز ماه برگزار مي شود؛ دومين گردهمايي متخصصان جوان صنعت نفت در شهر اهواز دومين گردهمايي متخصصان جوان صنعت نفت 21 ارديبهشت ماه در شهر اهواز برگزار مي‌شود. به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نفت(MOP)، دكتر روح اله تولايي مشاور جوان وزير نفت با اشاره به اينكه نخستين گردهمايي متخصصان جوان صنعت نفت در اسفندماه سال 1390 در تهران برگزار شد، از برگزاري دومين گردهمايي در روزهاي آتي خبر داد. وي با اشاره به برخي دستاوردهاي مهم گردهمايي نخست در جهت حضور كارآمدتر و اثربخش تر جوانان در صنعت نفت، توضيح داد: تهيه پيش نويس آيين نامه اي براي حضور موثرتر متخصصان جوان در صنعت نفت، تكميل پروفايل هاي شناسايي و طبقه بندي متخصصان جوان، بيان پيشنهادات و نظرات كارشناسي خلاقانه شركت كنندگان در خصوص مسائل صنعت نفت و ارائه آنها به مقام عالي وزارت نفت و جمع بندي مطالبات عمومي شركت كنندگان و ارائه آنها به مقام عالي وزارت نفت. مشاور جوان وزير نفت در ادامه گفت: مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در سخنراني آغاز سال جديد در حرم مطهر امام رضا(ع) ضمن اشاره به بازديدشان از پژوهشگاه صنعت نفت در انتهاي سال 1390 و ابراز خرسندي از اقدامات انجام شده و دستاوردهاي بدست آمده در صنعت نفت، يكي از ويژگي هاي صنعت نفت را جوانگرايي دانسته فرمودند: "(در مجموعه صنعت نفت) كار دست جوانهاست، سر رشته امور دست جوانهاست، جوان مركز نوآوري است، جوان مركز خلاقيت و ابتكار است." تولايي اشاره كرد: اين تاكيد خاص مقام معظم رهبري (مدظله العالي)، انگيزه و همت جوانان صنعت نفت را براي محقق‌كردن اهداف عاليه و برنامه‌هاي اين صنعت دوصد چندان مي‌كند و جوانان صنعت نفت نيز با لبيك به اين رهنمود ولي امر مسلمين از هيچ كوششي كوتاهي نخواهند كرد و قدردان اين توجه حكيمانه و مدبرانه مقام معظم رهبري خواهند بود.

وي افزود: در همين راستا دومين گردهمايي متخصصان جوان صنعت نفت با حضور وزير نفت و معاونان اين وزارتخانه و متخصصان جوان صنعت نفت كه در استان خوزستان شاغل هستند، در تاريخ پنجشنبه 21 ارديبهشت ماه در شهر اهواز برگزار مي شود. مشاور جوان وزير نفت در ادامه خاطرنشان كرد: با توجه به نام گذاري امسال به نام سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني از سوي ولي امر مسلمين، اهداف اصلي از برگزاري اين گردهمايي شامل هم انديشي شركت كنندگان در خصوص چگونگي ايفاي نقش كارآمد و موثر جوانان در تحقق توليد ملي و جهاد خودكفايي صنعت نفت، و همچنين هم انديشي پيرامون ضرورت ها، راهكارها و كاركردهاي تشكيل و فعاليت كانون هاي تفكر جوانان در صنعت نفت است. به گفته وي از جمله ديگر اهداف و خروجي هاي مورد انتظار اين گردهمايي، بيان انتظارات وزير نفت از جوانان شاغل در استان خوزستان، بيان ديدگاه ها و نظرات كارشناسي خلاقانه جوانان به صورت چهره به چهره و مكتوب به مقام عالي وزارت و مديران ارشد وزارت نفت، ارائه مكتوب ايده ها و پيشنهادات شركت كنندگان در خصوص تشكيل و فعاليت كانون تفكر جوانان صنعت نفت، شناسايي متخصصان جوان استان خوزستان جهت تشكيل بانك جامع اطلاعاتي جوانان متخصص صنعت نفت، شناسايي فرصت‌هاي ارتقاء كارآمدي و اثربخشي حضور متخصصان جوان در صنعت نفت و معرفي و آشنايي شركت كنندگان با برنامه هاي مشاور جوان وزير نفت خواهد بود.

pouyashayan

عضو جدید
مرسي پويا جان خيلي مفيد بود.
نگفت بعد از چه مدتي ميتونيم بريم رو سكو.
در مورد اون قضيه كه گفت اينجا زيرآب زن هست :زيرآب زن همه جا هست همه جا باور كن .

قروبون داش داوود گل،والا اون خودش که میگفت امکانش کمه تو همون اول ببرن رو سکو،مگه اینکه نیاز داشته باشن

majid2798

عضو جدید
از بچه های پارس کسی زنگ زد شرکت امروز یا نه؟
تونستین خبره جدیدی بگیرین؟

pouyashayan

عضو جدید
دوستان من 9 سال سابقه كار و بيمه تامين اجتماعي دارم.
آيا اين 9 سال سابقه بيمه تو بازنشستگي من تو شركت نفت تاثير داره يا نه؟
آخه من شنيدم ميگن بيمه نفت جداست و ربطي به بيمه اي كه داري ديگه نداره و اين 9 سال ماليده ميشه ميره.
اگر كسي اطلاعي داره ممنون ميشم راهنمايي كنه.
اگه کارت مرتبط با شغل بود،تو شرکت برات سابقه محسوب میشه ولی بازنشستگیشو نمیدونم،همه این پیمانکاری ها بیمه تامین اجتماعی هستن که بعد اینکه رسمی بشن براشون سابقه میزنن

جاسم س

عضو جدید
من هم بهمن طب انجام دادم ،تحقیقات محلی هم انجام شده،ولی مصاحبه عقیدتی دعوت نشدم

pouyashayan

عضو جدید
سلام همکارعزیز
سلام
1)سرما خوردگی رو شاید به خاطر داروهای مصرفی میگن که بگو،برا تست اعتیاد،اونجا کسی رو ندیدم که این مساله رو داشته باشه ولی خوب شما بگو
2)کارشناسیارو میبرن تو واحد پروداکشن،وظیفشوم ممکنه کنترل و مونیتورینگ سایت باشه یا ممکنه مسئول یه دستگاه،اونجا کاردان شیمی رو ندیدم که ببینم بهش چه پستی رو ردن ولی رفیقم کازشناس صنایع شیمی بود اپراتور دستگاه زده بودن براش

arthas

عضو جدید
سلام
شما منبعی داری که اینو میگی؟چون عده ای که مصاحبه عقیدتی رفتن زیاده یعنی همه مشکل داشتن؟

بله هم به نقل قول از خودشون شنیدم. هم خیلی از بچه هایی که معاینات اومده بودن. هم کساییی که سر کار هستن. من و خیلی از دوستام مصاحبه عقیدتی نرفتن. خود کسی که برای تحقیق اومده بوده گفته اگه از 4 نفر جواب خوب و کامل بشنوه کار به مصاحبه نمیکشه.
یکی از بچه ها که رفته بود تهران بهش گفته بودن نتیجه تحقیقاتت اومده رو پرونده فقط مونده نامه کمیسیون پزشکی .در حالی که مصاحبه نرفته بود. :smile:

اگه سوالی داری بیا تاپیک خودم اینجا آدم گم میشه !

arthas

عضو جدید
اگه کسی در مورد شرکت نفت و گاز پارس سوالی داره یا خبری داره بیاد به این تاپیک بهم اطلاع بده یا بپرسه .بخصوص در مورد دوره آموزشی. اینجا خیلی شلوغه شده.
من یه خبر جدید دارم اونجا البته شاید برای من جدید باشه .

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رگزار-شد-بخصوص-نفت-و-گاز-پارس-در-رشته-مکانیک?

فقط شرکت نفت و گاز پارس بیاد.

آخرین ویرایش:

mirara

عضو جدید
بله هم به نقل قول از خودشون شنیدم. هم خیلی از بچه هایی که معاینات اومده بودن. هم کساییی که سر کار هستن. من و خیلی از دوستام مصاحبه عقیدتی نرفتن. خود کسی که برای تحقیق اومده بوده گفته اگه از 4 نفر جواب خوب و کامل بشنوه کار به مصاحبه نمیکشه.
یکی از بچه ها که رفته بود تهران بهش گفته بودن نتیجه تحقیقاتت اومده رو پرونده فقط مونده نامه کمیسیون پزشکی .در حالی که مصاحبه نرفته بود. :smile:

اگه سوالی داری بیا تاپیک خودم اینجا آدم گم میشه !

ببخشيد گزينش نتيجه كميسيون پزشكي رو براي چي ميخواد؟
بعدش اين نتيجه كميسون اول بايد بره شركت از اونجا بره گزينش؟
يا اينكه از طب صنعتي مستقيم ميفرستن براي گزينش؟

آحه بچه ها گفتن تازه هفته پيش نماينده تنبل شركت رفته نتيجه طب رو گرفته

arthas

عضو جدید
ببخشيد گزينش نتيجه كميسيون پزشكي رو براي چي ميخواد؟
بعدش اين نتيجه كميسون اول بايد بره شركت از اونجا بره گزينش؟
يا اينكه از طب صنعتي مستقيم ميفرستن براي گزينش؟

آحه بچه ها گفتن تازه هفته پيش نماينده تنبل شركت رفته نتيجه طب رو گرفته

مگه من چی گفتم . گفتم رفته شرکت گفتن نتیجه گزینش اومده رو پرونده اصلیش . مشکل نداشته. مصاحبه هم نرفته.
نتیجه طب هم نیومده بوده است رو پرونده اصلیش !! شما درست میگین.
نگفتم نتیجه طب میره رو پرونده گزینش.

arthas

عضو جدید
سلام همکارعزیز

بله من سرما خورده بودم . تو آزمون تنفس ( اسمشو یادم رفته) همون که تو ساختمان طب صنعتی بیرون ساختمون بیمارستانه. تاثیر داره. آزمایش من کمی مشکل داشت اگه نگفته بودم سرما خوردم میفرستادم متخصص یا آزمایشای دقیق تر یا اصلا ردم میکرد:surprised:. البته الان که هوا خوبه .

ehsan6472

عضو جدید
امروز زنگ زدم گزینش پخش و پالایش اسمم رو پرسید زد تو سیستم بهم گفت که اسمتون چندروزی هست دست ما رسیده و رفته تو لیست تحقیقات محلی برای شما و بعد از تحقیقات دعوت میشی برای گزینش.
فکر کنم همین نزدیک یکماه طول بکشه:(
بازم خدارو شکر.

بالا