[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

ehsan6472

عضو جدید
دوستان عزیز امروز زنگ زدم گزینش خدمت اقای حسینی گفتم هنوز واسه گزینش دعوت نشدم مشخصاتم رو زد توکامپیوتر گفت شماقبول هستید احتیاجی به گزینش نیست نامه قبولیتونو میدیم شرکت(نفت و گاز پارس) به همین خاطر فکرکنم کسایی که هنوز واسه گزینش دعوت نشدن احتمالا قبول هستن
دوست عزیز تحقیقات واسه شما اومدن؟

ali_reza_1

عضو جدید
دوستان عزیز امروز زنگ زدم گزینش خدمت اقای حسینی گفتم هنوز واسه گزینش دعوت نشدم مشخصاتم رو زد توکامپیوتر گفت شماقبول هستید احتیاجی به گزینش نیست نامه قبولیتونو میدیم شرکت(نفت و گاز پارس) به همین خاطر فکرکنم کسایی که هنوز واسه گزینش دعوت نشدن احتمالا قبول هستن
سلام
دوست عزیز میشه شماره آقای حسینی رو بدی
ممنون

davood253

عضو جدید
خوبه هر وقت میای سره کار حسابی فعال میشی پست میدی ها
آره اينا بدونيد هروقت من اينجا پيام ميزارم سركار هستم
چون ميگن كارخونه از اسمش معلومه كار خونه يعني كار تو خونه
اينجا كه نبايد كار كرد با اين سنار حقوق من هفته اي يك پمپ تعمير ميكنم تا آخر هفته هم حقوق بدن تلافي كاري كه براشون كردم نميشه
و تلافي اون مشكلي كه برام بوجود اورده را نميشه
اينجا ايمني فنيش خيلي خيلي ضعيفه و شلم شوربايي
تو اين هفت سال كه اينجام چهارتا از همكارام به خاطر حادثه كاري فوت كردن يكيشون دست راستش به طور كامل قطع شده انگشت اينا كه جزئيه.

davood253

عضو جدید
سلام
دوست عزیز میشه شماره آقای حسینی رو بدی
ممنون

من امروز ساعت 9 صبح زنگيدم گفتن آقاي حسيني امرو نيومده فردا تماس بگيريد نميدوم دوستمون چطوري با آقاي حسيني تماس گرفته
شايدم مرخصي ساعتي بوده و ساعت 10 اومده سركارش
اينم شمارشه
02166725057

pouyashayan

عضو جدید
شما جز دعاكردن نميتونيد كمكي كنيد
راست ميگي مناطق شايد طبش راحت تر باشه تا روي سكو و روي آهن وسط دريا
حاجی تو نباشی ما فلات قاره رو میخواییم چیکارررر:mad: مگه جرات دارن پسر گلی مثل تو رو تو طب بندازن،عزیزم اصلا نگران نباش

tak2750

عضو جدید
طب صنعتی منم امروز تموم شد.
یکی از بچه ها خواسته بود که در باره کمسیون سوال کنم
منم از اون دکتر اخر که بچه ها رو میفرستاد کمسیون پرسیدم
اونمگفت جواب کمسیون حدود یک یا دو فته بعد فرستادخ میشه به همون شرکتی که قبول شدی.
زیاد هم مهم نیست.
بیشتر نظر اون پزشک متخصص که پیشش ارجاع شدید مهمه.
اگه اون گفته منع استخدام ندارید پس لازم نیشت نگران باشید

saeedpower66

عضو جدید
من امروز ساعت 9 صبح زنگيدم گفتن آقاي حسيني امرو نيومده فردا تماس بگيريد نميدوم دوستمون چطوري با آقاي حسيني تماس گرفتهشايدم مرخصي ساعتي بوده و ساعت 10 اومده سركارشاينم شمارشه 02166725057
من امرور حدود ساعت 10:30 زنگ زدم خودشون هم بودن خوداقای حسینی جواب دادن

saeedpower66

عضو جدید
من امروز ساعت 9 صبح زنگيدم گفتن آقاي حسيني امرو نيومده فردا تماس بگيريد نميدوم دوستمون چطوري با آقاي حسيني تماس گرفتهشايدم مرخصي ساعتي بوده و ساعت 10 اومده سركارشاينم شمارشه 02166725057
من امرور حدود ساعت 10:30 زنگ زدم خودشون هم بودن خوداقای حسینی جواب دادن

starshid

عضو جدید
من امروز با اداره استخدام مناطق تماس گرفتم
جواب گزینشم هنوز نیومده بود
طب صنعتی هم همینطور

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا ما هم استرس گرفتیم یکی باید واسه مام دعا کنه

نه اومدن تحقیقات برامون نه جواب دادن که طب صنعتی اوکی بوده یا نه

خیلی می ترسیم به خدا
:redface:

جاسم س

عضو جدید
بچه های نفت گازپارس کسی هم هست هنوزبه گزینش دعوت نشده باشه؟
والا ازکارقبلیمون بخاطرتمدیدقرارداداستعفادادیم،حالا اینجاهم کلی استرس داریم.
همه کارام،شامل طب صنعتی،تحقیقات محلی تواوایل اسفندانجام دادم،ولی مصاحبه عقیدتی هنوزبمن زنگ نزدن.
هسته گزینش هم زنگ می زنم ،می گن منتظرتماس باشین.
نمی دونم دارن سرکارمی زارن یا هستن مثل من که باشون هنوزتماس نگرفته باشن،
البته نفت گازپارس هستم

reza 68

عضو جدید
استرس طب صنعتی من رو هم عصبی کرده!
من فکر میکردم که من زیادی استرسی هستم،نگو که همه همینطوریند!
البته این استرس ها،همش به خاطر بیکاریه!اون رمانی که میخواست نتایج آرمون کتبی بیاد،من اصلا حتی نمیدونستم کی قراره نتایج بیاد،دوستم که مشخصاتم رو داشت،بهم خبر داد که قبول شدی!
چون اون موقع درگیر پروژه و کارآموزیم بودم،ولی الان بیکار!!
راستی دوستانی که مثل من بیکارند،این روزها چه میکنند؟

yaserja

عضو جدید
سلام رفیق
من بصورت پیمانکاری کار میکنم و اگه هم خدا بخاد با هم دوره میریم اخه منم جزء استخدامی ها هستم
برای طب صنعتی هم اگه خدائی ناکرده مشکل خاصی داری میتونی مشکلتو بگی تا من اینجا برات از دکتر سکو (چون از طب صنعتی خبر داره )سوال کنم و خبرت کنم
دیر کردن فلاتم بخاطر اینه که باید اول پستت و جای کارت معلوم بشه بعد بری طب صنعتی
موفق باشی
;)
سلام بر همکار آینده، تنها مشکل من تست ریه هستش قبلا پیش دکتر متخصص رفتم(دو بار) و یکی بهم گفت مقداری (10-15 درصد) حجم ریه من کمه و یکی دیگه گفت نتایجت بالای 80 درصده و مشکلی نداری، البته در هر دو مورد نمودار تست من به نمودار اصلی نمی رسید میخواستم اگه زحمتی نیست سوال کنید برای این تست تا چه اندازه سخت میگیرن و کسی با شرایط من رو رد میکنن یا نه:que:

yaserja

عضو جدید
من فلاتم و هنوز برای عقیدتی دعوت نشدم کسی میدونه با چه شماره ای باید تماس بگیرم

majid2798

عضو جدید
استرس طب صنعتی من رو هم عصبی کرده!
من فکر میکردم که من زیادی استرسی هستم،نگو که همه همینطوریند!
البته این استرس ها،همش به خاطر بیکاریه!اون رمانی که میخواست نتایج آرمون کتبی بیاد،من اصلا حتی نمیدونستم کی قراره نتایج بیاد،دوستم که مشخصاتم رو داشت،بهم خبر داد که قبول شدی

شماها که شکر خدا سالمید نباید نگران چیزی باشید.
این وسط فقط منو davood253 باید نگران طب باشیم که اونم اگه قسمتمون باشه حل میشه.
می دونید بچه ها اگه آدم تو گزینش رد بشه یا مصاحبه زیاد براش سخت نیست،چون نتیجه عمل خودشه به هر حال،یا کم خونده یا خدای نکرده خلافی کرده که ردش کردن.

امارد شدن تو طب یه بحث دیگست، برای کسی مثل من که تو یه حادثه رانندگی آسیب دیدم و هیچ نقشی هم توش نداشتم واقعا سخته که رد بشم.
تمام دردایی که رو تخت بیمارستان کشیدم نوش جونم،ایشالا که خدا با اون دردا از بار گناهام کم کنه.
اما رد شدن تو طب صنعتی اونم بعد از این مراحلی که واقعا براش زحمت کشیدم نابودم میکنه..

برام دعا کنید بچه ها
برای هممون دعا کنید.

stormrage

عضو جدید
سلام به همه
آقا این نامه تشخیص هویت رو حتما الان باید ببریم تحویل بدیم؟
نفت و گاز پارس

mohandes851

عضو جدید
شماها که شکر خدا سالمید نباید نگران چیزی باشید.
این وسط فقط منو davood253 باید نگران طب باشیم که اونم اگه قسمتمون باشه حل میشه.
می دونید بچه ها اگه آدم تو گزینش رد بشه یا مصاحبه زیاد براش سخت نیست،چون نتیجه عمل خودشه به هر حال،یا کم خونده یا خدای نکرده خلافی کرده که ردش کردن.

امارد شدن تو طب یه بحث دیگست، برای کسی مثل من که تو یه حادثه رانندگی آسیب دیدم و هیچ نقشی هم توش نداشتم واقعا سخته که رد بشم.
تمام دردایی که رو تخت بیمارستان کشیدم نوش جونم،ایشالا که خدا با اون دردا از بار گناهام کم کنه.
اما رد شدن تو طب صنعتی اونم بعد از این مراحلی که واقعا براش زحمت کشیدم نابودم میکنه..

برام دعا کنید بچه ها
برای هممون دعا کنید.
ایشالا مشکلی پیش نمیاد منم به نوبه خودم حتما براشماوداوود دعا میکنم خدابزرگه خداهیچ کاریش بی حکمت نیست
تجربه ای که من دارم هروقت از ته دلم از خداخواستم حتما شده پس شماوداوود که از ته دل ازخدا خواستید شک نکنید که قبول میشیدبه امید خداااااااااااا

آخرین ویرایش:
بالا