[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

امیدی

عضو جدید
شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در مناطق عملیاتی و خارج از شهر تهران از بین واجدین شرایط ذکور (صرفاً داوطلبان مرد) در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق برگزاری آزمون های کتبی و روانشناختی (شغلی)، مصاحبه فنی/ تخصصی، طب صنعتی و گزینش استخدام می نماید.
آدرس ثبت نام و ارسال مشخصات : http://azmoon.nioc.ir
تعریف بومی برای داوطلبان خدمت در شرکت ملی نفت ایران: در این آزمون بومی به داوطلبانی اطلاق می گردد که محل تولد یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم آنان یکی از شهرها و مناطق استانهای خوزستان، بوشهر، فارس (به غیر از شیراز)، کرمانشاه، خراسان رضوی (به غیر از مشهد)، کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان، لرستان، ایلام و مازندران باشد.
تذکر : لازم به ذکر است امتیازات بومی صرفاً به داوطلبانی تعلق می گیرد که رشته و گرایش تحصیلی ایشان در استان مربوطه مورد نیاز باشد.
تذکر ۲ : افراد بومی که از امتیازات بومی بهره مند می شوند ملزم به ارائه تعهد محضری مبنی بر ۱۰ سال خدمت در منطقه مورد اشتغال می باشند.

نکته ۲: امتیاز بومی صرفاً به داوطلبانی اختصاص می یابد که استان محل تولد یا اخذ دیپلم آنها با استان دارای رشته و گرایش مورد نیاز که داوطلب برای آن پذیرفته شده است یکسان باشد.

سلام فکر کنم منظورش از منطقه استان خوزستان و کلا جنوب باشه. و معمولا بچه هایی هم که انتقالی میگیرن خدمت جنوبشونو میگذرونن(حدود 10 سال)

امیدی

عضو جدید
سلام فکر کنم منظورش از منطقه استان خوزستان و کلا جنوب باشه. و معمولا بچه هایی هم که انتقالی میگیرن خدمت جنوبشونو میگذرونن(حدود 10 سال)
حرف شما درسته طبق گفته بالا وحرف شما بچه های مازندران غیر بومی محسوب میشن و قاعدتا تعهدی نباید بدن! حواستون باشخ کلا سرتون نره!!

امیدی

عضو جدید
آقا واسم یه سوالی پیش اومده بعد از اینکه کلی بحث شد تو تاپیک
به قول دوستان شاید زود قضاوت کردیم
این تیکه قرمز محل اختلافه بین علما شده
یه عده میگین تو مسجد بوده طرف سواله دینی داشته
یه عده میگن یه زنی از اقوام بوده که جهت دید و بازدیده نوروزی بوده
یکی هم میگه جی اف شما بوده قصه میگفته یه عده هم میگن شوهر دار بوده با شما هم بوده و داشته حکایت میگفته
شاید هم طرف یه مرد بوده که قصه خیانت زنشو تعریف میکرده
واسه خودمم سواله که جریان چی بوده
شاید نیاز باشه بابت فکر بد از شما عذر خواهی کنم

کارت خیلی درسته کیان جان!!

mohammadkarami

عضو جدید
سلام
کسی میدونه اگه زودتر از موعد بریم واسه معاینات با توجه به شهرستانی بودن قبول می کنن؟با توجه به این که توی معرفینامه نوشته که شهرستانی ها سه شنبه به بعد مراجعه نکنن!!!
من که زنگ زدم گفت که دیرتر مشکلی نیست بیاین ولی زودتر از موعد گفت نه

امیدی

عضو جدید
البته باهات موافقم دوست عزیز حرف منم همین بود من عرب نیستم ها ولی خداییش بعضی مردای ایرانی هم دست کمی... !!!

آقایون خواهش میکنم اسم قومیتیو توی تاپیک نیارن ! اینجا جاش نیست! اینو بگم فکر نکنم کسی به اندازه من ناسیونالیست باشه! ولی اینجا جاش نیست!

امیدی

عضو جدید
سلام.ببخشید"آقای امیدی"چندتاسوال داشتم:۱-نمیدونین که مناطق نفتخیزقبل شروع کاردوره ی آموزشی داره واگه داره نمیدونین مکانش کجاست؟۲-آقای امیدی من برج۴امتحانات دانشگاهم شروع میشه به نظرتون میزارن که امتحانات روبدیم؟"ممنون میشم اگه جوابموبدین"

سلام دوست عزیز
ببخشید من نبودم رفته بودم 13 جاتون خالی

1000% آموزشی هست

یا آهواز یا آبادان

منم همچین مشکلی دارم 27/3 امتحاناتم شروع میشه

شما 30 روز در سال مرخصی داری نمیدونم چقدر میخوان سخت گیری کنن ولی با زبون و صحبت حل میشه

امیدی

عضو جدید
سلام به همگی
به عنوان آخرین پست با موضوع غیر مرتبط؛
یه سوال دارم لطفاً دوستان ناسیونالیست کمک کنن.
آقا اصولاً این ایرانی که ما ازش دم می زنیم و بهش افتخار میکنیم ، یک محدوده جغرافیایی خاص است؟ ( ظاهراً ایران در زمان کورش کبیر و ... حداقل شامل این افغانستان و عراق فعلی هم میشده! ) یا گستره زبان فارسی است؟ ( که اقوام دیگه ای هم فارسن و البته اقوام زیادی هم الان در ایران فارس نیستن؟ ) یا یک نژاد خاص مثلاً آریایی است؟ (که اصلاً با مهاجرت اقوام مختلف مثل مغول ها و ... در طول قرون گذشته به ایران و تنازع بقا آنها نمی توان ادعا کرد که نژادی بدون تغییر مونده! ) یا .... اصلاً دور از محضر بشریت مگه انسان، اسبه که اینقدر نژاد و رنگ و طرحش اهمیت داشته باشه ؟!؟!؟!؟
به نظر من پاسخ اینطوریه، نظر شما چیه؟
"ایران و ایرانی" بیش از اینکه یک مرز قراردادی یا رنگ ونژاد خاصی باشه یک " مرام و مسلک " ویزه است !
مرامی که اهل پندار و گفتار و کردار نیکه، مرامی که اهل منطق و گفتگو و تفکره، مرامی که نه اهل پذیرش عقیده غلط زیر بار زوره و نه اهل محروم کردن خود از حقیقت به خاطر تعصب به رنگ ونژاده (چه اینکه زیر بار زور و فشار به جای مکتب خلفا و بنی امیه و بنی عباس، مکتب اهل بیت(ع) در ایران رواج میابد)، مرامی که اهل تمسخر و تحقیر عقاید و مقدسات دیگران نیست، مرامی که وقت جهل به حقیقت اهل انکار حقیقت نیست و حداقل اهل سکوته، مرامی که اگه علم در ثریا هم باشه به دستش میاره، مرام انّ اکرمکم عند الله اتقاکم ه، مرامی که اهل تعصبات جاهلی به رنگ ونژاد نیست، مرام و فرهنگی که حتی فرهنگ مغولی را در خود ذوب میکنه بدون تغییر ماهیت خودش، مرام عاشوراییه، مرام هیهات من الذله، مرام ستیز با ظالم هرجا که باشه و دفاع از مظلوم هرجا که باشه، مرام آزادمردی و و و
خلاصه اگه کسی تو ایران احتمالاً تعصب افراطی به رنگ ونژادش داره یا اهل تحقیر و توهین و تمسخر و ظلمه قطعاً ایرانی نیست یا متاثر از فرهنگ مغولی و جاهلیه!
جنگ هفتاد و دو ملت همه را عذر بنه چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند
پاینده باشین ایرانیان ، یا علی مدد
فعلاً تا یه مدت خداحافظ[/QUOT

اولا اینکه حرف شما درست دوست عزیز

دوما مطمئن باش دوست من آدمای ناسونالیست که خود من هم تا حدودی هستم اگه قرار باشه چه در نقد صحبت شما و چه در تایید حرف پاسخی داده بشه حرف های خیلی سوزناکتر و آبدار تری میشه گفت. ولی نمیدونم چرا توی این تاپیک دارین بحثشو میکنید . همه رو عرض میکنم. بازهم میگم اینجا جاش نیست. ما وسه موضوع دیگه ای جمع شدیم.

ehsan6472

عضو جدید
سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه من تازه از 13 به در رسیدم خونه تا الان باغ بودم جاتون حسابی خالی بوده خیلی خوش گذشت الان دیگه رفتیم تو 14 دهم:D

آخرین ویرایش:

امیدی

عضو جدید
اجالتا ما که حوصله نکردیم همه مطلبو بخونیم

اما فک میکنم ماایرونی ها به هوشمون مینازیم
و همه اقوامه دیگه مارو به خاطره هوشمون دوس دارن
و کسی تو این زمینه به پای ما نمیرسه

این تشکر ما بعضی وقتا غیبش میزنه!!

تشکرها از این پست

امیدی

امیدی

عضو جدید
این یکی رو از کجا اوردی؟!!!
واسه تمام اهل محل گزینش میومد از خونه ما به عنوان معتمد پرس و جو میکرد.خودم هم از ارکان اصلی و یکی از پایه گذارای بسیج هستم!
اصلا این جزوه هارو قبل از تحقیق محلی داده بودن!
پس ربطی به تحقیق محلی نداره.
جزوه ها رو هم پس نمیگیرند. . . .

کاملا موافقم

rezatm

عضو جدید
سلام روزی که رفتی و فرم گزینشو تحویل دادی این جزوه ها رو دادن همون خلاصه رساله و امامان و ولایت مطلقه فقیه بود!!
من فرم گزینش رو که مربوط به اطلاعات خودم و معرف هام بود رو روز مصاحبه تخصصی تحویل دادم مگر فرم دیگه ای هم هست؟

rezatm

عضو جدید
شما مگه نیومدی 5 طبقه که سه تا نامه دادن واسه طب و سوء پیشینه و عقیدتی؟
نه من ملی حفاری ام، روز تکمیل پرونده فقط نامه عدم اعتیاد، سو پیشینه و طب صنعتی رو دادن یه کروکی هم دادن که توش آدرس گزینش هم بود.. همین

امیدی

عضو جدید
نه من ملی حفاری ام، روز تکمیل پرونده فقط نامه عدم اعتیاد، سو پیشینه و طب صنعتی رو دادن یه کروکی هم دادن که توش آدرس گزینش هم بود.. همین

والا روال مناطقیا به این صورت بود که همه اومدن 5طبقه سه تا نامه دادن یکیش مربوط به گزینش بود که باید میبردیم تحویل میدادیم به هسته گزینش جنوب 5 نخل اونجا بعضیارو همون موقع مصاحبه کردن بعضیارو هم چندتا جزوه دادن گفتن اینارو بخونین با هاتون تماس میگیریم.وسلام.شب خوش

rezatm

عضو جدید
والا روال مناطقیا به این صورت بود که همه اومدن 5طبقه سه تا نامه دادن یکیش مربوط به گزینش بود که باید میبردیم تحویل میدادیم به هسته گزینش جنوب 5 نخل اونجا بعضیارو همون موقع مصاحبه کردن بعضیارو هم چندتا جزوه دادن گفتن اینارو بخونین با هاتون تماس میگیریم.وسلام.شب خوش
خیلی ممنون آقای امیدی بابت راهنماییتون

rezatm

عضو جدید
فکر کنم روال هسته گزینش جنوب اینجور باشه که غیر بومی ها همون ایام طب صنعتی واسه مصاحبه دعوت کنه و بومی ها رو در ادامه و سر فرصت

yaserja

عضو جدید
من فلاتم تا الان نه مصاحبه عقیدتی رفتم نه طب(تحقیقات اومدن)، خلاصه حیف شد اگه قبل از عید کارام تموم میشد و مطمئن بودم از کار الانم تصفیه میکردم(پتروشیمی) و یه مدت قبل از آموزشی استراحت توپی میکردم.:D

lonelinesspains

عضو جدید
سلام، کسی از دوستان با گزینش تهران (آقای باقری) تماس گرفته نتیجه اش رو بپرسه؟ جوابی می دن؟

naeem63

عضو جدید
سلام به همه من نفت و گاز پارس هستم روزی که رفتیم نامه استعلام مدرک و تشخیص هویت بگیریم یه نفر اومد کاملا واسه همه توی سالن کنفرانس توضیح داد تقریبا حرف های تکراری بود اما چند مرتبه تاکید کرد که اموزشی ندارید شما. و کاراموزی دارید3ماه اونم اقماریه و عسلویه است یا بندر عباس یا خوزستان یه خوبی که داره اینه که وقتت تلف نمیشه و ازهمون اول کل حقوقتون رو میگیرید و مزایا اما خوب از محمود اباد خبری نیست ولی خوب شرایط سخت تره.اما نسبت به اموزشی گاز سریع تر همه چیز رو نسبت به جایی که هستین یاد میگیرید وظیفم اطلاع رسانی بود دیگه راست و دروغش با خودشون چون توی جریان این استخدامی من به این نتیجه رسیدم که به حرف و.یر هم نمیشه اعتماد کرد چه برسه به بقیه چون همه چیز پیچیدست حتی واسه خودشون

سلام
منم نفت و گاز پارس هستم. روزی که برای تشریفات استخدامی رفته بودم گفتن: (مرد میانسال با مو های سفید)
14-14 هستین
1 الی 1.5 ماه آموزشی!!
ارشدها 6 ماه کارآموزی
لیسانس ها 2 سال کارآموزی بعد رسمی

yaserja

عضو جدید
از دوستان فلات قاره اگه کسی از زمان شروع طب یا شروع آموزشی خبری داشت بزاره ممنون میشیم;)

lonelinesspains

عضو جدید
به ما که گفتن اواسط اردیبهشت نفت و گاز پارس :confused: کسی با گزینش تهران تماس نگرفته واسه نتایج مصاحبه ی عقیدتی؟

mirara

عضو جدید
سلام عليكم
اگه كسي زنگ زد گزينش تهران مركزي 8 لطفا خبرشو بده كه چيزي مشخص شده يا نه.دستتون درد نكنه!

payam214

عضو جدید
امروز زنگ زدم اسم و شماره شناسنامه رو ازم خواستن بهم تبریک گفت که بلامانع اعلام شدم و گفت که از طریق تامین نیروی انسانی نفت و گاز پارس پیگیری کنم شماره پرونده هم بهم دادن

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

چیش تعجب داشت؟ مشخص بود!

نه بابا دیگه خیلی دیره به خدا
یعنی ما باید دو ماه دیگه بیکار و بی عار باشیم

من رو اواسط اردیبهشت حساب باز کرده بودم.

مطمئنید اینقدر دیره شروع به اموزش؟
ما لیسانسا چندماه اموزشی داریم؟

دوسال کار اموزیم؟

امیدی

عضو جدید
نه بابا دیگه خیلی دیره به خدا
یعنی ما باید دو ماه دیگه بیکار و بی عار باشیم

من رو اواسط اردیبهشت حساب باز کرده بودم.

مطمئنید اینقدر دیره شروع به اموزش؟
ما لیسانسا چندماه اموزشی داریم؟

دوسال کار اموزیم؟

آره کار آموزی 2 ساله
ولی آموزش فکر کنم خیلی باشه 4 تا 6 ماه باشه
آره یکم دیره فکر کنم اوایل خرداد شروع بشه

بالا