[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

davood253

عضو جدید
پس يكباره بگو همه مارواني هستيم:mad:
البته رواني بودن هم جنبه ميخواد كه مافلاتي ها داريمممممممممممممممممممممم:biggrin:

اين دفعه نديده بگير دوست من. دفعه ديگه تكرار كرد فوقش را تبديل به سيكل ميكنم برات.
همكار فلاتي من;)

kiyan_max2020

عضو جدید
جناب مدیر، شما که نباید وقت ارزشمندتو روی این صفحات تاپیک بذاری،:smoke: دستور بده یکی از کارمندات مطالب تاپیکو خلاصه کنه و بهت گزارش بده، یکم مدیریت به خرج بده وگرنه پیشرفت نمی کنی ها!

آه باید بسپرم یکی از بچه ها بیاد این کارو انجام بده
اینجوری کار پیش نمیره
ممنون از تذکرت

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام با توجه به نبودن هرگونه موضوع بحث جذاب مثل اینکه یواش یواش بحثای تاپیک داره به حاشیه های الکی میره
فلیپینو حقوقو مصاحبه های تموم شده و ...
اصراری نیست حتما صفحات تاپیکو پر کنید یه کم دندون رو جیگر بزارید

آقا شما که دوس داری رئيس باشی و نفر اول آزمون هستی و خلاصه خدايی هستی واسه خودت ميدی اون جيگرت رو بخوريم؟؟:heart:
خب داداش من نميخوای نخون، شما که با توجه به همون چيزايی که در خط اول گفتم که اصن نيازی نداری به این تاپيک! این مال ماهاست که دستمون به هيچ جا بند نيست نه شما که تو ستاد هستی و از همين الان داری معاون هات رو انتخاب ميکنی :cool:

davood253

عضو جدید
سلام رضا جان
والا این ضریبا ی چیز تقریبیه.مثلا همین نفت و گارز پارس.همه نوع ضریبی در موردش می گن اما این صورتحساب حقوق کارمندانشه:

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=85711&d=1329483560

کلا 5 دسته هستن که با پایه حقوق 325000 تومن که احتمالا واسه تازه واردینه این شکلی می شه حقوقشون:

1-اسکان دایم عسلویه(کار طبق ساعات اداری):1450000 تومان

2-اقماری دریا(2هفته کار 2 هفته مرخصی):1900000 تومان

3-اقماری خشکی(2هفته کار 2 هفته مرخصی):1350000 تومان

4-اقماری خشکی(2هفته کار 1 هفته مرخصی):1900000 تومان

5-ماموریتی که خودمم نمی دونم چیه:دی:1800000 تومان

حالا چه ضریبی می خوای بهشون بدی.

فلات تو مایه های اقماری دریاست که همون حدود 2 میلیونه.

تشكر دوست من
ما فلاتي ها را بيشتر بيشتر دلگرم كردي
هرچند به قول دوستان بعد از چند وقت ميگن ما فلاتي ها رواني ميشيم ولي اين حرفها دلسردمون نميكنه و از علاقه مون به فلات كم نميشه كه نميشه .
فلات قاره مرد عمل ميخواهد مرد ميخواهد مرد
.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
حالا اگه فیلیپینی هارو بگی حاشیه قبول
اما خوب مصاحبه هایی که گذشته شاید واسه ماها یه مرحله باشه که خوب یا بد ازش عبور کردیم اما واسه دوستانی که هنوز گزینش یا طب نرفتن مرجع خیلی خوبیه
راجع به حقوقم خوب الان که اصل کارو پشت سر گذاشتیم چه اشکال داره به چیزای خوب فکر کنیم گرچه من اسمی از حقوق نیوردم اما به نظر من تو این موقعیت این بحث ها هم یه خاطره میشه واسه آیندمون
خلاصه سخت نگیر داداش
دم عید باید گفت خندید با حرف های خوب

حرص نخور ياسر جون بالاخره رئيسی گفتن و بايد يه جورايی تمرين کنه و جذبه داشته باشه واسه اون ميزی که کنار گذاشتن واسش ؛)

amir.mahmoudi

عضو جدید
آقایون سلام. یک ایمیل زدم به info@pogc.ir با این سوال که :
با سلام

میخواستم بپرسم در طی دوره آموزشی حقوق پرداخت میشه؟ و این حقوق چند درصد حقوق اصلی خواهد بود؟

با تشکر

که این جواب اومد:
باسلام_باتاخيرحقوق دوره آموزش پرداخت ميشود_حدود60درصد حقوق اول
استخدامه
به اميد ديدار

به نظر شما منظورش از با تأخیر چی هست؟ یعنی کی؟ اگر کسی میدونه بگه توروخدا روشن شیم.

سلام
من سال 89 برای کاری رفته بودم عسلویه با بچه های دوره بدو استخدام که آموزشی آمده بودند صحبتی داشتم
به انها حدود 300 میدادند به عنوان پول توجیبی اختلاف حقوق با این 300 تومان را زمانی که سمتشون مشخص می شد بهشون یکجا می دادند
فکر کنم منظورش از با تاخیر این باشه چون باید سمتها مشخص شد که دقیق بگن چقدری حقوقها هست

davood253

عضو جدید
آقا شما که دوس داری رئيس باشی و نفر اول آزمون هستی و خلاصه خدايی هستی واسه خودت ميدی اون جيگرت رو بخوريم؟؟:heart:
خب داداش من نميخوای نخون، شما که با توجه به همون چيزايی که در خط اول گفتم که اصن نيازی نداری به این تاپيک! این مال ماهاست که دستمون به هيچ جا بند نيست نه شما که تو ستاد هستی و از همين الان داری معاون هات رو انتخاب ميکنی :cool:

ايول ايول داش داود ايول
الحق كه اصفهاني هستي
و همشهري خودم;)

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا با شما موافقم.
از دوستان هم خواهش میکنم بحثهایی رو در این تاپیک مطرح نکنند که اگه یه کسی ندونه تاپیک در مورد چیه فکر کنه نتایج آزمون استخدامی مربیان مهد کودک اعلام شده.
بحث ازدواج و رئیس و کارمند و فیلیپینیو ... واقعا در حد و شان شما بزرگواران نیست.
بهتر است در مورد مراحل باقی مانده صحبت کنیم و یا اگر کسی اطلاعاتی از شرایط کار،پذیرش نهایی ،دوره های آموزشی و .. داره برای دیگران مطرح کنه.
متاسفانه خیلی از ما کار رو تموم شده میدونیم و آنچنان به خودمون امید دادیم که داریم در مورد پایین بودن حقوق و .. بحث میکنیم.
نباید فراموش کنیم که هنوز هم امکان رد شدن وجود داره،پس نباید اینطوری به خودمون تلقین کنیم .اگه 1 درصد خدای نکرده رد شدیم ضربه روحی بسیار بدی خواهیم خورد با این شرایطی که من از بعضی از دوستان می بینم.

از همتون پوزش میخوام.
به امید موفقیت نهایی هممون;)

دوست عزیز ، این بحث های انحرافی که مطرح میشه برای فراموش کردن همون احتمال قبول نشدنه، اینکه همش بخوایم در مورد قبول نشدن فکر کنیم استرس زیادی بهمون وارد میکنه همین طور که میدونید استرس عامل ایجاد و تشدید بسیاری از امراض روحی و روانی و حتی جسمیه. :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ببین دوست گلم، باهات موافقم امید الکی داشتن میتونه به آدم ضربه بزنه ولی اون چیزی که بیشتر به ما ضربه می زنه ، برنامه نداشتنه، یعنی اینکه کنترل اوضاع و احوال زندگی از دستت خارج بشه و دست عوامل بیرونی مسیر زندگیتو تعیین کنه. من همیشه عادت دارم برای هر مرحله از زندگیم یه طرح اصلی و دو سه تا طرح جایگزین داشته باشم تا هر موقع طرح اصلی نتیجه نداد، روی یکی از طرح های جایگزین تمرکز کنم. منم مثل همه شما 8 ماهه دنبال استخدام نفتم، ولی این دلیل نمیشه که نقشه های کاری دیگه ای نداشته باشم، از همون موقع ثبت نام با اینکه سرباز بودم، اخبار استخدامو دنبال میکردم و معطل نتیجه نفت نبودم، بعد تموم شدن سربازی یه جا مشغول به کار شدم که هیچگونه تعهد کاری نداشت و صرفا به عنوان یه کار موقت بهش نگاه میکردم ولی خدا رو شکر همین جا هم از نظر جایگاه شغلی پیشرفت کردم و جام محکم شده، البته هنوز هم فرصت های کاری رو رصد می کنم و یه سری برنامه ها برای همون احتمال کم قبول نشدن نفت دارم. (هر چند درامد این کارها به پای نفت نمیرسه)
سرتو درد آوردم ولی می خوام اینو بگم که من هر کاری میکنم که در شرایط استرس قرار نگیرم، چون میدونم استرس قاتل سلامت و جوونی ماست. این شوخی ها هم شیرینیه تاپیکه، در ضمن مربی مهد کوک شدن هم شغل خیلی خوب و فرح بخشیه :child::child::child::child:بهتر از کار کردن روی سکوی نفتیه(فقط حقوقش یه کم کمه!)

شاد و موفق و پیروز باشی!;)

kiyan_max2020

عضو جدید

اون جیگر ما هم ماله شما
اصفهانی عزیز
ایشالا در خدمتتون هستیم
چشم از فردا دیگه نمیام خوبه؟

yas_85

عضو جدید
حرص نخور ياسر جون بالاخره رئيسی گفتن و بايد يه جورايی تمرين کنه و جذبه داشته باشه واسه اون ميزی که کنار گذاشتن واسش ؛)
سلام بر دیوید کاپرفیلد خودمون
بابا ما که چیزی نگفتیم،بلاخره رئیسی گفتن،جذبه ای گفتن
اصلا صندلی داغ ریاستم به ما نمیچسبه،اینجام گفتم که این بک تو بک ما رفت کره و دیگه بر نگشت خلاصه ما هم رئیسکی شدیم اما اصلا حال نمیده همون مهندسایی که دستشون به هیچ جایی بند نیست عشق است،باهاتم تا آخرش
آقا به این دوستمون بگیم یه پستکی هم به ماها بده
اگه هم نه حقوقمون زیاد کنه،بازم نه یه زره اورتایم واسمون بزنه،بازم نه بلاخره هوامون داشته باشه

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
حقوق پتروشیمی مثل سایر قسمت های نفت متفاته و به سمت وسابقه کار برمیگرده...از 600 700 شروع میشه تا مدیر عامل 8 9 تومن

davood253

عضو جدید
انسان اگر چيزي را مفت بدست بياره قدرش را نميدونه و زود از دستش ميده
براي اين كار همه ما سختي و انتظارهاي طولاني كشيديم و هنگامي كه بهش برسيم هم قدرش را ميدونيم و هم به اين راحتي از دستش نميديم.
و شيريني خاص خودشا داره .
و يه روزي ميرسه كه به اين صفحات سر ميزنيم و تجديد خاطره ميشه
عيد را پيشاپيش بهتون تبريك ميگم و اميدوارم سال بعد سال پركار و متفاوتي براي شما دوستان باشه:gol:

kiyan_max2020

عضو جدید
تاپیک بدون رئیس که صفایی نداره، مگه میشه نیای!;)

ای بابا بر ضد ما کودتا شده
از طرف نیرو های دهات قاره ببخشید اشتباه شد فلات قاره
این دوستان عزیز که سازو کار جامعه مدنی رو بر نمی تابند
و با ما نفت خیزی ها در تضاد هستند نخصوصا این داود اصفهانی که عشق سکو های سروش و نوروزه
دیگه چی بگم بقول یکی از بزرگان: اونقدر جا پای شغال اومدی که جا پای شیر پاک شده
باید رفت
ما هم شرح صدر مدیریتی به خرج میدیم و چیزی نمیگیم
فقط میریم
:biggrin:

mohandes851

عضو جدید
و با ما نفت خیزی ها در تضاد هستند نخصوصا این داود اصفهانی که عشق سکو های سروش و نوروزه
باید رفت
فقط میریم
وقتي به اصطلاح (توخيال خودش مدير) اينطوري بي احترامي ميكنه و ميگه من استادم و (فوقش ليسانس داره) واس به حال موقعي كه واقعا شد مدير خدايي نكرده.چه شود خداداند

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون جیگر ما هم ماله شما
اصفهانی عزیز
ایشالا در خدمتتون هستیم
چشم از فردا دیگه نمیام خوبه؟
خدمت از ماست قربان
نه تشريف بيارين
این همه باهم بوديم بقيه اش رو هم باهميم تا ته! اصن شما نباشی نميشه!
ببخشيد اگه ناراحتتون کردم ؛)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید رفت
فقط میریم

مصدق هم بر ضدش کودتا شد البته با این تفاوت اون قبلش يه کاره ای بود :دی
حالا جناب رئيس شير ما شغالا مگه دل نداريم بيايم تو جامعه مدنی شما ؟

Schneider

مدیر بازنشسته
من مناطق نفت خیزم
طب صنعتی و مصاحبه عقیدتی رو یکی دو هفته ای میشه رفتم
دیروز اومدن از یکی دو تا از همسایمون بصورت رندوم پرس وجو کردن(تحقیق محلی)
شاید از کسای دیگه هم پرسیده باشن......مشخص نیست

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز لطفا بحث تایپیک رو عوض نکنید
با تشکر موفق باشید

از اونجايی که اگه چيزی بگيم ممکن است بن بشيم و بلاک و این حرفا ميگيم چشم
اما موضوع تاپيک از اولش مصاحبه بود حالا که 4 ماه از مصاحبه گذشته و ما چراغ این مسجد رو روشن نگه داشتيم و خواستيم يه جامعه مدنی تشکيل بديم که شير ها و شغالا برابر باشن توش. حالا بازم خود دانيد آقايون مدير
در هر صورت ما گردنمون از مو هم باريک تره و هرچی شما بگين ميگيم چشم ؛)
معذرت از تمامی دوستان از حالا به بعد ما ميشيم خواننده و نميگم که امروز زنگ زدم گزينش چی گفت چون گزينش به مصاحبه ربطی نداره

reza.mehr

عضو جدید
از اونجايی که اگه چيزی بگيم ممکن است بن بشيم و بلاک و این حرفا ميگيم چشم
اما موضوع تاپيک از اولش مصاحبه بود حالا که 4 ماه از مصاحبه گذشته و ما چراغ این مسجد رو روشن نگه داشتيم و خواستيم يه جامعه مدنی تشکيل بديم که شير ها و شغالا برابر باشن توش. حالا بازم خود دانيد آقايون مدير
در هر صورت ما گردنمون از مو هم باريک تره و هرچی شما بگين ميگيم چشم ؛)
معذرت از تمامی دوستان از حالا به بعد ما ميشيم خواننده و نميگم که امروز زنگ زدم گزينش چی گفت چون گزينش به مصاحبه ربطی نداره

حالا ناراحت نشو....گزینش چیز جدیدی گفت؟

majid2798

عضو جدید
دوست عزیز ، این بحث های انحرافی که مطرح میشه برای فراموش کردن همون احتمال قبول نشدنه، اینکه همش بخوایم در مورد قبول نشدن فکر کنیم استرس زیادی بهمون وارد میکنه همین طور که میدونید استرس عامل ایجاد و تشدید بسیاری از امراض روحی و روانی و حتی جسمیه. :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ببین دوست گلم، باهات موافقم امید الکی داشتن میتونه به آدم ضربه بزنه ولی اون چیزی که بیشتر به ما ضربه می زنه ، برنامه نداشتنه، یعنی اینکه کنترل اوضاع و احوال زندگی از دستت خارج بشه و دست عوامل بیرونی مسیر زندگیتو تعیین کنه. من همیشه عادت دارم برای هر مرحله از زندگیم یه طرح اصلی و دو سه تا طرح جایگزین داشته باشم تا هر موقع طرح اصلی نتیجه نداد، روی یکی از طرح های جایگزین تمرکز کنم. منم مثل همه شما 8 ماهه دنبال استخدام نفتم، ولی این دلیل نمیشه که نقشه های کاری دیگه ای نداشته باشم، از همون موقع ثبت نام با اینکه سرباز بودم، اخبار استخدامو دنبال میکردم و معطل نتیجه نفت نبودم، بعد تموم شدن سربازی یه جا مشغول به کار شدم که هیچگونه تعهد کاری نداشت و صرفا به عنوان یه کار موقت بهش نگاه میکردم ولی خدا رو شکر همین جا هم از نظر جایگاه شغلی پیشرفت کردم و جام محکم شده، البته هنوز هم فرصت های کاری رو رصد می کنم و یه سری برنامه ها برای همون احتمال کم قبول نشدن نفت دارم. (هر چند درامد این کارها به پای نفت نمیرسه)
سرتو درد آوردم ولی می خوام اینو بگم که من هر کاری میکنم که در شرایط استرس قرار نگیرم، چون میدونم استرس قاتل سلامت و جوونی ماست. این شوخی ها هم شیرینیه تاپیکه، در ضمن مربی مهد کوک شدن هم شغل خیلی خوب و فرح بخشیه :child::child::child::child:بهتر از کار کردن روی سکوی نفتیه(فقط حقوقش یه کم کمه!)

شاد و موفق و پیروز باشی!;)

ایشالا 3 ماه دیگه تو همین تاپیک از شرایط محل کارمون برای همدیگه بگیم و پز حقوقامونو به هم بدیم:D

pouyashayan

عضو جدید
تازه معلوم شد ایراد کار کجاست
اگه خانوم معلم داشتی کلی در تلطیف احساساتت اثر میذاشت و الان احوالاتت بهتر از این بود
باشه ما هم میگیم فلات بهتره که شما دست از این بحث برداری
اما گذشت زمان همه چیز رو ثابت خواهد کرد

آقا تعداد فلاتیا تو این تاپیک کمه انگار؟داش داوود منو تنها گیر آوردین؟خودم رسیدم داششش داوووددددد :دی:biggrin:

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهارتون نفتی...
دوستان لحظه تحویل سال محتاج دعاییم...
ایشالا که سالی پر از موفقیت و شادی برای همه بخصوص اهالی این تاپیک باشه...

H-Engineer

عضو جدید
یعنی مهمه که از دانشگاه ازاد مدرک گرفته باشی یا دانشگاه دولتی؟ رو حقوق تاثیر داره؟:surprised: خب لیسانس لیسانس دیگه...... به این خاطر میپرسم که رو نوع مدرک(دانشگاه ازاد یا دولتی) تاکید کردین.
قصد توهین ندارم ولی لیسانس لیسانسه دیگه؟!!!!!
دوست من که تو علوم تحقیقاته که بهترین دانشگاه آزاده جزوه درسای منو میبینه کپ میکنه!ریاضی 2 درحد دبیرستان بهش گفتن!جرم کتاب نخوندن جزوه داده استاد،باورت میشه همشو حذف کرده بود؟
خداوکیلی 95% فارغ التحصیلای دانشگاه آزاد بیسوادن،اون 5% ام خودشون میخونن و مزد زحمت خودشونه.:)

بالا