[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

DARKANGEL

عضو جدید
دوستان من الان دعوتنامه بدستم رسید 10/12 باید اونجا باشم(اهواز)
از گزینش چیزی نگفتن(کی باید بیای و......)؟
مرسی

سلام دوست عزیز...من چهارشنبه واسم دعوتنامه اومد برای شنبه دعوت شدم امروز که شنبه بود رفتم واسه طب صنعتی ... گزینش هم همین امروز بود یعنی باهم تو یه روز
ولی اگه مراحل طب صنعتی طول بکشه فرداش باید بریم واسه گزینش ...
من امروز از 7.5 صبح رفتم کارم خیلی طول کشید آزمایش خون و ادرار و نوار قلب و معاینه بالینی اندامها و کمر و ریه و چشم(نمره عینک ) و گوش و چندتا چیز دیگه که هرکدوم متخصص خودش رو داشت... اگه کارت طول بکشه و تا عصر ادامه پیدا کنه مثل من ، گزینش میفته واسه فرداش ...
اگه نه همون روز طب گزینش هم میدی .. موفق باشی:smile:

نفت خیزی هستید؟؟؟؟ چه رشته ای ؟؟ ساکن کجایی ؟؟

pouri1372

عضو جدید
دوستان مناطق نفتخیزی که براشون دعوتنامه اومده و رفتن یه آماری درباره گزینش مجدد بدن که قضیش چی ؟ ما که یکبار گزینش دادیم این سری چرا دوباره باید فرم پر کنیم و کروکی بکشیم و بریم گزینش... ؟

pouyashayan

عضو جدید

بله داوود جان ، همه می ریم مصاحبه عقیدتی اما به این علت که برای شرکتی مثل پارس یا فلات دوره آموزشی شش ماه زمان می بره و در طی اون دوره عنوان ما کارآموز هستش بنا به صلاحدید مسئولین می تونن تا پایان دوره آموزش و قبل از اعزام به منطقه عملیاتی مصاحبه رو عقب بندازن که با توجه به حجم نیروهایی که قراره جذب بشن این موضوع بسیار محتمله. و چه بسا اینکه تا زمان تبدیل از پیمانی به رسمی مصاحبه گرفته نشه. با توجه به اینکه بچه هایی که مدرک کارشناسی ارشد دارن بعد از شش ماه و بچه هایی که کارشناسی و کاردانی هستن بعد از دو سال تبدیل وضعیت می شن ؛ زمان مصاحبه میتونه برای هر کس بسته به شرایطش متفاوت باشه. دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره!

آرش خان با عرض ادب و سلام،چندتا سوال برام پیش اومد
1)مگه دوره ی آموزشی فلات دو ماه نیست ؟من دوستم اونجا کار میکنه می گفت دو ماه می فرستن محمود آباد(هتل معروف نفت)برا آموزش،شما از کجا میگید 6 ماه؟
2)من ارشد می خونم ترم دو هستم،تقریبا 1.5 سال بعد تموم می کنم،یعنی موقع رسمی کردن می تونم با مدرک ارشد استخدام بشم؟
خیلی ممنون;)

رضا عسگری

عضو جدید
دوستان من یه سوال داشتم چون توی صفحات قبل تاپیک چند نفر از دوستان گفته بودند مخارج طب صنعتی به عهده خود شخصه میخواستم بدونم اگه کسی از دوستان طب صنعتی و گذرونده چقدر هزینه کرده یا اصلا هزینه ای داشته ؟؟؟

pouyashayan

عضو جدید
سلام دوستان
خبر در مورد فلات قاره
الان ساعت 11:30 دقيقه روز شنبه است يكي از دوستان كه اسمشا تو برگه گزينش نوشته بودم زنگ زد گفت از يك نفر بهم زنگ زد و كلي سوال در مورد شما پرسيدن از راي دادن تا استعمال مواد مخدر و طرز لباس پوشيدنم و حتي نحوه لباس پوشيدن اعضاي خانوادم
خدا را شكر
فلات قاره هم شروع كرد
فكر كنم تو محل هم بيان باسه تحقيق الان كه كار هستم بعدازظهر حتمن سراغ بقال و چقال محل ميرم و ميپرسم اگه خبري باشه حتمن شما دوستان گل را در جريان ميزارم.

تشکر فوری از آقا داوود گل،ممرسییییییییییی;)

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
1)مگه دوره ی آموزشی فلات دو ماه نیست ؟من دوستم اونجا کار میکنه می گفت دو ماه می فرستن محمود آباد(هتل معروف نفت)برا آموزش،شما از کجا میگید 6 ماه؟
2)من ارشد می خونم ترم دو هستم،تقریبا 1.5 سال بعد تموم می کنم،یعنی موقع رسمی کردن می تونم با مدرک ارشد استخدام بشم؟
خیلی ممنون;)

سلام دوست عزیز؛ من در مورد فلات اطلاعی ندارم ولی برای پارس به ما گفتن شش ماه. مدرکتونم موقع رسمی شدن می تونید ارائه کنید. البته بهتره شرایط دقیقش رو از منابع انسانی فلات بپرسید.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من یه سوال داشتم چون توی صفحات قبل تاپیک چند نفر از دوستان گفته بودند مخارج طب صنعتی به عهده خود شخصه میخواستم بدونم اگه کسی از دوستان طب صنعتی و گذرونده چقدر هزینه کرده یا اصلا هزینه ای داشته ؟؟؟

دوست گلم من تاحالا همچین چیزی توی این تاپیک نخوندم . میشه عین مطلبو به صورت نقل قول بیارید؟:eek:

بحث هایی که بوده بر سر این موضوع بوده که این آزمایشات مخارج سنگینی برای شرکت نفت داره و به همین خاطر جزو آخرین مراحل جذب نیروهای جدیده.تا جایی که من اطلاع دارم کلیه هزینه های طب صنعتی بر عهده شرکت نفته. فقط در یه مورد بچه های پارس گفته بودن برای تست اعتیاد که در مرکزی غیر از بیمارستان نفت انجام میشه 11 هزار تومن هزینه کردن. همین.

رضا عسگری

عضو جدید

دوست گلم من تاحالا همچین چیزی توی این تاپیک نخوندم . میشه عین مطلبو به صورت نقل قول بیارید؟:eek:

بحث هایی که بوده بر سر این موضوع بوده که این آزمایشات مخارج سنگینی برای شرکت نفت داره و به همین خاطر جزو آخرین مراحل جذب نیروهای جدیده.تا جایی که من اطلاع دارم کلیه هزینه های طب صنعتی بر عهده شرکت نفته. فقط در یه مورد بچه های پارس گفته بودن برای تست اعتیاد که در مرکزی غیر از بیمارستان نفت انجام میشه 11 هزار تومن هزینه کردن. همین.
ممنون دوست عزیز ولی من چون سال های قبل هم برای استخدام یه شرکت طب صنعتی انجام دادم هزینه به عهده ی خودم بود و الان هم اگر طب صنعتی تو مراکز درمانی خود شرکت نفت باشه رایگانه ولی اگه تو اداره طب و کار استان انجام بشه به عهده خود شخصه....

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان از طب صنعتی و گزینش برمیگردم.
طب صنعتی که اب خوردن.
فقط به یه تعدادی که مشکل تابلو (مثلا معافیت پزشکی) و این حرفا داشتن گیر دادن.
بعد همه رو یه نامه واسه گزینش دادن.رفتیم گزینش چنتا جزوه دادن گفتن بخونید تا یک ماه دیگه خبرتون میکنیم واسه مصاحبه(تو این جذب مثل اینکه همه مصاحبه دارند).
همین . .. .

شما نفت خیزی جنوبی دوست من؟

pouri1372

عضو جدید
دوستان مناطق نفتخیزی یه موردی که توی دعوتنامه نوشته شرکت هیچ تعهدی در زمینه تسهیلات رفاهی و خوابگاه و ... نداره، این مورد مربوط به بعد از استخدام شدنمونه ؟ یعنی اگه مثلا قبول شدیم اهواز یا امیدیه یا گچساران باید چکار کنیم ؟ این سوالم پایین هم بالاتر پرسیدم کسی ج نداد ممنون میشم همکاری کنید...دوستان مناطق نفتخیزی که براشون دعوتنامه اومده و رفتن یه آماری درباره گزینش مجدد بدن که قضیش چی ؟ ما که یکبار گزینش دادیم این سری چرا دوباره باید فرم پر کنیم و کروکی بکشیم و بریم گزینش... ؟

pouyashayan

عضو جدید
سلام دوست عزیز؛ من در مورد فلات اطلاعی ندارم ولی برای پارس به ما گفتن شش ماه. مدرکتونم موقع رسمی شدن می تونید ارائه کنید. البته بهتره شرایط دقیقش رو از منابع انسانی فلات بپرسید.

تشکر دوست عزیز

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیلی ممنون;)

مهندسین شماها يه مقدار با دقت تر بخونید متوجه ميشید که دوره آموزش با دوره تبديل وضعيت فرق ميکنه ! وقتی ميگن آموزشی ، يعنی اون دوره زمانی که ميريد توی کمپ يا يه دانشگاه و آموزش می بينيد، اما دوره تبديل وضعيت يعنی دورانی که طول ميکشه تا شما از پيمانی به رسمی تغيير وضعيت بدين ؛)

MOHSEN_ATLANTIS

عضو جدید
سلام به دوستان فلات قاره ايي صبح با شماره 023942133-021 نيروي انسانى شركت تماس گرفتم گفت طب صنعتى بعد از عيد هست شروع به كار ما با اين اوضاع كه 2 ماه جواب طب صنعتى و گزينش و تعطيلات عيد بگذره 3 ماه طول ميكشه:(

رضا عسگری

عضو جدید
کسی از دوستان هست که نامه های استعلام از دانشگاه و تشخیص هویت و نظام وظیفه رو گرفته باشند ؟؟ چون تا حالا به من نامه ی در باره ی استعلام ندادند ... یه سوال دیگه من معافیت نظام وظیفه دارم ولی توی این فرم دعوتنامه که امروز برام اومده چیزی درباره اوردن پرونده پزشکی در صورت معافیت نگفته من حالا نرم اهواز واسه طب صنعتی بعد گیر بدند که باید پرونده پزشکیتو میاوردی ؟؟ اگه کسی میدونه خواهش میکنم جواب منو بده ممنون میشم ...

رضا عسگری

عضو جدید
:confused:
سلام دوستان از 7.5 صبح رفتم واسه طب صنعتی الان که ساعت یک ظهره اومدم خونه ده دقیقه یه چیزی بخورم و برگردم برای بقیه مراحل ... :confused:
فعلا یه سری آزمایشات دادم وقتی برگشتم کامل براتون شرح میدم...
(مناطق نفت خیز جنوب ساکن اهواز )
دوست عزیز شما اطلاع دارین کسایی که معافیت نظام وظیفه دارن باید استعلام نظام وظیفه و پرونده پزشکیشونو ببرند یا نه؟ چون در این رابطه چیزی توی فرم دعوتنامه ننوشته و چون من مسیرم به اهواز دوره میترسم برم و اونجا به این مورد گیر بدند و طب صنعتیم انجام نشه ....

farkhaniii

عضو جدید
کسی از دوستان هست که نامه های استعلام از دانشگاه و تشخیص هویت و نظام وظیفه رو گرفته باشند ؟؟ چون تا حالا به من نامه ی در باره ی استعلام ندادند ... یه سوال دیگه من معافیت نظام وظیفه دارم ولی توی این فرم دعوتنامه که امروز برام اومده چیزی درباره اوردن پرونده پزشکی در صورت معافیت نگفته من حالا نرم اهواز واسه طب صنعتی بعد گیر بدند که باید پرونده پزشکیتو میاوردی ؟؟ اگه کسی میدونه خواهش میکنم جواب منو بده ممنون میشم ...

سلام
من هم نامه استعلام مدرک و هم سو پیشنه رو گرفتم و هفته پیش هم به دبیرخانه شرکت نفت و گاز پارس تحویل دادم ! اگر شرکت پارسی باشی روزی که میری مدارک بدی نامه های استعلام رو هم میدن

mahdibavi

عضو جدید
دوستان مناطق نفتخیزی یه موردی که توی دعوتنامه نوشته شرکت هیچ تعهدی در زمینه تسهیلات رفاهی و خوابگاه و ... نداره، این مورد مربوط به بعد از استخدام شدنمونه ؟ یعنی اگه مثلا قبول شدیم اهواز یا امیدیه یا گچساران باید چکار کنیم ؟ این سوالم پایین هم بالاتر پرسیدم کسی ج نداد ممنون میشم همکاری کنید...دوستان مناطق نفتخیزی که براشون دعوتنامه اومده و رفتن یه آماری درباره گزینش مجدد بدن که قضیش چی ؟ ما که یکبار گزینش دادیم این سری چرا دوباره باید فرم پر کنیم و کروکی بکشیم و بریم گزینش... ؟
دوست عزیز هر جایی که ان شاء الله مشغول کار شدی فکر تهیه خونه باش چون شرکت نفت به این زودیا خونه سازمانی بهت نمیده البته ممکنه تو شهرایی مثل مسجد سلیمان برات بوکینگ گست هاوس رد کنن بری اونجا ولی خب اعتباری نیست به این شنیده ها
در مورد گزینش من امروز رفتم از اداره استخدام سوال کردم جواب درستی به من ندادن ولی فکر میکنم همون مدارکی که تو روز مصاحبه دادیم کافی باشن

آخرین ویرایش:

رضا عسگری

عضو جدید
سلام
من هم نامه استعلام مدرک و هم سو پیشنه رو گرفتم و هفته پیش هم به دبیرخانه شرکت نفت و گاز پارس تحویل دادم ! اگر شرکت پارسی باشی روزی که میری مدارک بدی نامه های استعلام رو هم میدن
پس ظاهران کسی از نفت خیز جنوب نامه ی استعلام نگرفته فکر کردم شما نفت خیز جنوب هستین ..

mahdibavi

عضو جدید
بچه های مناطق نفتخیز بالاخره امروز مصاحبه گزینش داشتن یا نه؟ :confused: آخه تو بعضی پست ها اومده که یه سری جزوه بهشون دادن و مصاحبشون افتاده برا بعد:w34:

آخرین ویرایش:

farkhaniii

عضو جدید
دوست عزیز هر جایی که ان شاء الله مشغول کار شدی فکر تهیه خونه باش چون شرکت نفت به این زودیا خونه سازمانی بهت نمیده البته ممکنه تو شهرایی مثل مسجد سلیمان برات بوکینگ گست هاوس رد کنن بری اونجا ولی خب اعتباری نیست به این شنیده ها
در مورد گزینش من امروز رفتم از اداره استخدام سوال کردم جواب درستی به من ندادن ولی فکر میکنم همون مدارکی که تو روز مصاحبه دادیم کافی باشن

آقا اطلاع دقیقی داری از واگذاری منزل سازمانی ؟ واسه متاهلین چیکار میخوان بکنن؟ شرکت پارس چطوری برخورد میکنه؟
اگر خونه ندن برام سخت میشه

S - CH

عضو جدید

اگر خوابگاه ندن پس کجا باید بریم؟؟؟ نکنه باید خودمون خونه بخریم؟؟؟
واسه بقیه شرکت ها همین اینو نوشتن که شرکت تعهدی در زمینه تسهیلات رفاهی و خوابگاه و ... نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ABADAN-

عضو جدید
سلام
از بعضی ها خواستن ازبعضی ها نخواستن البته من کاردانی مکانیکم

bahramps

عضو جدید

اگر خوابگاه ندن پس کجا باید بریم؟؟؟ نکنه باید خودمون خونه بخریم؟؟؟
واسه بقیه شرکت ها همین اینو نوشتن که شرکت تعهدی در زمینه تسهیلات رفاهی و خوابگاه و ... نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهندس روز مصاحبه توی پالایش بندرعباس به ما گفتن خونه میدیم حتی به مجردها حتما بقیه جاها هم همینه

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان فلاتی.......دوست من فلات قاره قبول شده و ساکن تهران هستش...دیروز عصر جمعه به من زنگ زد گفت زنگ زدن بهم گفتن دوشنبه بیا واسه گزینش..بچم کلی هول کرده بود:D

cheshmac

عضو جدید
دوست عزیز شما اطلاع دارین کسایی که معافیت نظام وظیفه دارن باید استعلام نظام وظیفه و پرونده پزشکیشونو ببرند یا نه؟ چون در این رابطه چیزی توی فرم دعوتنامه ننوشته و چون من مسیرم به اهواز دوره میترسم برم و اونجا به این مورد گیر بدند و طب صنعتیم انجام نشه ....
سلام دوست عزيز. من امروز شركت بودم. مدارك رو تحويل دادم و دعوتنامه طب صنعتي و نامه استعلام عدم سوء پيشينه رو گرفتم. در مورد پرونده پزشكي كه حرفي نزد ولي براي استعلام معافيت پزشكي پرسيدم، گفت بايد خودتون بريد نظام وظيفه و استعلام بگيريد و روز طب صنعتي همراهتون باشه.
توي برگه اي هم كه بهمون داده اينجور نوشته:
در صورت داشتن معافيت پزشكي داشتن نامه نظام وظيفه مبني بر علت معافيت پزشكي الزامي است.
حالا من فردا ميرم نظام وظيفه ببينم چي ميشه....

ma_h

عضو جدید
بچه های مناطق نفتخیز بالاخره امروز مصاحبه گزینش داشتن یا نه؟ :confused: آخه تو بعضی پست ها اومده که یه سری جزوه بهشون دادن و مصاحبشون افتاده برا بعد:w34:

دوست عزیز من امروز رفتم گزینش نامه رو که بهشون دادم یه سری جزوه دادن و ازم بابت اون جزوه ها امضا گرفتن بعد گفتن بهتون تا یکی دو ماه آینده زنگ میزنن البته 2-3 روز قبلش زنگ میزنن که فرصت خوندن داشته باشین

mahdibavi

عضو جدید
آقا اطلاع دقیقی داری از واگذاری منزل سازمانی ؟ واسه متاهلین چیکار میخوان بکنن؟ شرکت پارس چطوری برخورد میکنه؟
اگر خونه ندن برام سخت میشه
من درباره مناطق نفتخیز میدونم چون این چند سالو اینجا کار کردم، من افرادی رو میشناسم که با 17 الی 18 سال سابقه هنوز صاحب خونه سازمانی نیستند، در ضمن شایعه هایی هست مبنی بر اینکه میخوان تمام خونه های شرکت رو واگذار کنند(البته شایعه) حالا بستگی داره کارت چطور باشه اگر اقماری باشی میتونه خونت خارج خوزستان باشه اما اگر اقماری نباشه حتما باید یه خونه بخری یا اجاره کنی چون بعیده تو شهری مثل اهواز تو مهمانسرا بهت جا بدن تازه اونم در صورتی که مجرد باشی ( شاید تو شهرهای کوچک مثل مسجد سلیمان بشه)

ma_h

عضو جدید
بچه های مناطق نفتخیز جنوب که رفتن نامه ها رو گرفتن یه سوالی دارم من یادم رفت بپرسم استعلام مدرک تحصیلی رو خودشون انجام میدن؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من امروز رفتم گزینش نامه رو که بهشون دادم یه سری جزوه دادن و ازم بابت اون جزوه ها امضا گرفتن بعد گفتن بهتون تا یکی دو ماه آینده زنگ میزنن البته 2-3 روز قبلش زنگ میزنن که فرصت خوندن داشته باشین

این قضيه جزوه چيه آخه ديگه؟؟؟؟؟؟؟ خوب اگه ميخوان کسی که مشکل داره و دين و ايمون بلد نيست یا ایراد سیاسی داره رو بش گير بدن و ردش کنن چرا بش جزوه و اینا ميدن که ياد بگيره؟؟؟؟؟؟

بالا