مشکل در گوشی Wave 3 سامسونگ

yalda63

عضو جدید
سلام دوستان
گوشی من Wave3 سامسونگه. نمی دونم چرا نمی تونم تماس ها رو باهاش جواب بدم. اولش خوب بود و مشکلی نداشت. اما الان نه گزینه رد تماسش کار میکنه و نه می تونم جواب بدم. قبلا هم یکبار اینطوری شده بود که مجبور شدم تنظیماتشو به تنظیمات کارخونه برگردونم تا درست بشه. حالا می خوام بدونم راه حل دیگه ای برای این مشکل نیست؟ همش سه ماهه که این گوشی دست منه.

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم سامسونگ b7722 دارم گاهی همینجوری میشه در کل هفته فقط یک بار

اگه زیاده و خیلی اذیتت می کنه ببرم نمایندگیش گارانتی داره

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
گوشی من Wave3 سامسونگه. نمی دونم چرا نمی تونم تماس ها رو باهاش جواب بدم. اولش خوب بود و مشکلی نداشت. اما الان نه گزینه رد تماسش کار میکنه و نه می تونم جواب بدم. قبلا هم یکبار اینطوری شده بود که مجبور شدم تنظیماتشو به تنظیمات کارخونه برگردونم تا درست بشه. حالا می خوام بدونم راه حل دیگه ای برای این مشکل نیست؟ همش سه ماهه که این گوشی دست منه.

همیشه همینطوره یا بعضی وقتا؟

اگه رو گوشیت انگری بیردز نصب کردی پاکش کن.

yalda63

عضو جدید
بعضی وقتها اینجوری میشه. دلیلشو نمیدونم. ولی یک راه حل براش پیدا کردم یک بار که روشن خاموش بشه خودش درست می شه. ولی کلا خیلی ازار دهنده است. به نظرتون ممکنه ویروسی شده باشه؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی وقتها اینجوری میشه. دلیلشو نمیدونم. ولی یک راه حل براش پیدا کردم یک بار که روشن خاموش بشه خودش درست می شه. ولی کلا خیلی ازار دهنده است. به نظرتون ممکنه ویروسی شده باشه؟

ویروس که به اون معنا واسه بادا معنی نمیده. احتمالا یه نرم افزاری روش نصب کردی که هر دفعه که از اون نرم افزار استفاده می کنی و میای بیرون ازش گوشی اینجوری قات میزنه تا وقتی که دوباره روشن خاموش بشه. تک تک نرم افزاری رو گوشیت رو امتحان بکن ببین اشکال از کدومه وبعدش که فهمیدی اونو پاکش کن!

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ویروس نیست عزیزم ببر نمایندگی گوشیت فلش می خوره درست میشه