مشاوره براي كارشناسي ارشد ... تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shirvani

عضو جدید
برای تهیه یا دیدن اطلاعات جامع آماری به سایت زیر مراجعه فرمایید

با سپاس فراوان​

سلام
آقا شما پیاز سرخ شده هم دارید ؟
سبزی آماده چطور ؟ :biggrin::biggrin:

خیلی معذرت میخام از بقیه دوستان ...... متاسفانه ایشون خیلی پررو هستند . فروم به این خوبی رو به ؟؟؟؟؟؟ تبدیل کردند.

آخرین ویرایش:

junior_86_boy

عضو جدید
dustan khaheshan hamatun MEHDI_PUR ro be agayan modir etela bedin.man chandn bar gofam.age shoma ha ham begin motmaenan zudtar residegi mishe.

kendab

عضو جدید
سلام
من هم زیاد گفتم گو گوش شنوا
یا شاید پارتی دارد کارش ندارند
میگن باج هم خوبه

n301_d632

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
این یک راهنمایی برای شرکت در ارشد ازاد بود بعد از ان چون منبع مفید برای حل تشریحی وجود نداشت مجبور به اینکار شدم
اخه بعضی جاها دارند حل تشریحی ارشد ازاد 50هزار تومان می دهند
من فقط بخاطر دوستان
اینکار رو کردم تا فقط هزینه کپی را بپردازند
دوستان عزیز پس این همه تشکر رو شما نادیده گرفتید
من بخاطر ایمیل های فراوان رسیده از دوستان مجبور به اینکا شدم
اگه می خواهید نمونه ای از این ایمیل ها قرار دهم
بخاطر هزینه های زیاد کلاس کنکور اگر بدونید چه ها کردند

فقط اینو می توانم بگویم کاملا برای شما مهندسین عزیز(نه همه)
مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتا سفم
خیلی ممنونم از شما!
اما وقتی که از همۀ در و دیوار اینجا این پستای چندبارۀ شما داره سر ریز میشه، قبول بفرمایید که دیگران هم حق دارن اعتراض کنن.
آخه قرار نیس که تو هر پستی اینو تکرار کنین که! اونی که دنبالشه، با یه 2تا پست تبلیغ هم شما رو پیدا میکنه.
این جور کارا بیشتر مخل همون یه ذره ترتیب اینجاس.
بازم ممنونم. هم از این کار خوبتون و هم از ناراحت نشدنتون.

Reza_Mahmoodi

عضو جدید
من فقط بخاطر دوستان
با سلام
جناب مهدی پور ، هر چیزی جای خودش رو داره و دو نکته :
اولاً مشکل کنکوری ها چطوری خوندنه وگرنه از نظر منابه توی سیستان و بلوچستان هم قحطی نیست چه برسه به بقیۀ جاها ....
ثانیاً اگر شما خیلی دلسوز بودی (و نه کاسب) فایل اسکن شده رو روی این سایت های فضای مجانی (راپید شیر ، گیگا و... ) قرار می دادی ...

ضمناً از تشکر ها هم دیدم کسانی که شما رو مورد نقد قرار داده بودند خیلی ازشون تشکر شده بود ولی از شما نه !
خواهشاً دوستانه توی این تاپیک دیگه تبلیغ نکنید . ممنونم

junior_86_boy

عضو جدید
سوال ۱۰۹ ماشینهای الکتریکی سال ۷۱ رو یکی به من توضیح بده

سوال ۱۰۹ ماشینهای الکتریکی سال ۷۱ رو یکی به من توضیح بده

سوال ۱۰۹ ماشینهای الکتریکی سال ۷۱ رو یکی به من توضیح بده :surprised:

shirvani

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
این یک راهنمایی برای شرکت در ارشد ازاد بود بعد از ان چون منبع مفید برای حل تشریحی وجود نداشت مجبور به اینکار شدم
اخه بعضی جاها دارند حل تشریحی ارشد ازاد 50هزار تومان می دهند
من فقط بخاطر دوستان
من بخاطر ایمیل های فراوان رسیده از دوستان مجبور به اینکا شدم
اگه می خواهید نمونه ای از این ایمیل ها قرار دهم
بخاطر هزینه های زیاد کلاس کنکور اگر بدونید چه ها کردند

فقط اینو می توانم بگویم کاملا برای شما مهندسین عزیز(نه همه)
مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتا سفم

بهتره برای مدیر سایت متاسف باشید :warn:
باز هم دارید تبلیغ میکنید !! بابا تو دیگه کی هستی ؟ :eek:

پیشنهاد میکنم قوانین ثبت نام رو یکبار مرور کنید. :gol:
TanX

kendab

عضو جدید
سلام
یه چک بکنید شاید برادر مدیر یا پسر خاله یا... میباشه که به قوانین کاری نداره
راستی باج دادن هم مد شده

kendab

عضو جدید
سلام
من دارم میرم خدمت
احتمالا مدتی نمی تونم سر بزنم امیدوارم همگی موفق باشید

mary83

عضو جدید
تهران:۱۰:۴۲ , ۱۳۸۸/۱۰/۱۱ نسخه چاپي نسخه فقط متني دريافت فايل txt ارسال اين خبر به دوستان

توکلی به مهر خبر داد:جزئیات برگزاری و توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد/ رقابت 830 هزار داوطلبمعاون سازمان سنجش با تشریح جزئیات برگزاری و توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد 89 گفت: 830 هزار و 132 کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد از 26 بهمن ماه توزیع و آزمون در صبح و بعدازظهر 28، 29 و 30 بهمن ماه برگزار می شود.حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال 1389 برای 145 کد رشته شامل 52 کد رشته امتحانی در گروه علوم انسانی، 13 کد رشته امتحانی در گروه علوم پایه، 27 کد رشته در گروه فنی ومهندسی، 25 کد رشته در گروه کشاورزی، 10 کد رشته در گروه هنر، 14 کد رشته در گروه علوم پزشکی ( فقط برای دانشگاه تربیت مدرس)، 4 کد رشته در گروه دامپزشکی دانشجو پذیرش می شود.
766 هزار و 944 داوطلب در کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند
وی اظهار داشت: ثبت نام در آزمون برای 141 کد رشته امتحانی از 145 کد رشته امتحانی و همچنین اولین مرحله آزمون پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور بر اساس برنامه زمانی به صورت متمرکز و از طریق شبکه اینترنت انجام شد. در آزمون 139 کد رشته و اولین مرحله المپیاد 766 هزار و 944 داوطلب ثبت نام کرده اند که از این تعداد 383 هزار و 129 نفر زن و 383 هزار و 815 نفر مرد هستند.
63 هزار و 188 نفر متقاضی شرکت در آزمون کد رشته امتحانی دوم کارشناسی ارشد
معاون سازمان سنجش آموزش کشور به مهر گفت: نظر به اینکه بر اساس ضوابط داوطلبان می توانستند در صورت واجد شرایط و علاقه مند بودن از میان 66 کد رشته امتحانی شناور مندرج در دفترچه راهنما یکی از کد رشته های مذکور را به عنوان کد رشته امتحانی دوم علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی انتخاب کنند 63 هزار و 188 نفر نیز متقاضی شرکت در آزمون کد رشته امتحانی دوم شده اند.
جزئیات توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد 89
وی با اشاره توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد 89 اضافه کرد: با توجه به اینکه آزمون هر کد رشته به طور جداگانه برگزار می شود و هر داوطلب برای شرکت در آزمون هر کد رشته باید کارت مربوط را داشته باشد برای داوطلبانی که در دو کد رشته امتحانی ثبت نام کرده اند دو کارت ورود به جلسه صادر می شود.
صدور 830 هزار و 132 کارت ورود به جلسه آزمون
توکلی ادامه داد: از این رو 830 هزار و 132 کارت ورود به جلسه آزمون صادر خواهد شد که از این تعداد 408 هزار و 850 کارت مربوط به خواهران و 421 هزار و 282 کارت مربوط به برادران می شود.
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ارشد از 26 بهمن ماه
وی ادامه داد: بر اساس برنامه زمانی کارت ورود به جلسه آزمون از طریق شبکه اینترنت سازمان سنجش از 26 بهمن ماه تا 28 بهمن ماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.
معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با توزیع کارت اینترنتی در نشریه دوشنبه 19 بهمن ماه و 26 بهمن ماه منتشر و همزمان بر روی سایت قرار داده می شود. همچنین به منظور آشنایی داوطلبان با نحوه برگزاری آزمون و نحوه علامتگذاری در پاسخنامه برگه راهنمای شرکت در آزمون از 26 بهمن ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد تا داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان نسبت به مطالعه آن اقدام کنند.
برنامه زمانی برگزاری آزمون 139 کد رشته امتحانی کنکور کارشناسی ارشد
وی اظهار داشت: آزمون داوطلبان 139 کد رشته امتحانی در صبح و بعدازظهر 28، 29 و 30 بهمن ماه برگزار می شود و پس از برگزاری آزمون و قرائت پاسخنامه ها و محاسبه نمرات برای کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارنامه صادر می شود.
اعلام نتیجه اولیه آزمون کارشناسی ارشد در نیمه دوم اردیبهشت ماه
توکلی افزود: کارنامه یا نتیجه اولیه آزمون نیمه دوم اردیبهشت ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.
وی اظهار داشت: انتخاب رشته برای آن دسته از داوطلبان که مجاز به انتخاب رشته شده اند اینترنتی است و داوطلبان مجاز باید بر اساس دستورالعمل های اعلام شده نسبت به انتخاب رشته های تحصیلی مورد علاقه خود از کد رشته های امتحانی مجاز اقدام کنند.
معاون سازمان سنجش آموزش گفت: فهرست اسامی معرفی شدگان کد رشته محل یا کد رشته محلهای دارای شرایط خاص تا چند برابر ظرفیت به منظور شرکت در مراحل مصاحبه، معاینه و آزمون عملی تشریحی و ... نیمه اول خردادماه اعلام می شود.
اعلام نتیجه نهایی کنکور کارشناسی ارشد در نیمه اول شهریور
وی ادامه داد: بر اساس برنامه زمانی نتیجه نهایی آزمون کارشناسی ارشد 89 در نیمه اول شهریورماه اعلام می شود.
توکلی درباره برگزاری آزمون 5 کد رشته امتحانی دیگر آزمون کارشناسی ارشد 89 نیز به مهر گفت: آزمون 5 کد رشته امتحانی دیگر با نظارت سازمان سنجش برگزار می شود. آزمون کد رشته 1151 در روز جمعه 16 بهمن ماه، آزمون کد رشته 1149 در صبح و بعدازظهر 29 بهمن ماه، آزمون کد رشته های امتحانی 1150، 1153، 1158 اواخر اردیبهشت ماه 89 و آزمون کد رشته 1147 نیز 27 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

امانت داري و اخلاق مداري

استفاده از اين خبر فقط با ذکر منبع " خبرگزاري مهر " مجاز است.

mary83

عضو جدید
زمان و مهلت ثبت نام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد با آزمون و بدون آزمون سال 89 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد
ثبت نام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سال ۸۹ از ساعت 8 بامداد روز دوشنبه 5/11/88 از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی www.azmoon.org آغاز می شود.
شایان ذکر است مهلت ثبت نام آزمون مذکور تا ساعت 24 روز پنجشنبه مورخ 15/11/88 ادامه خواهد داشت.داوطلبان طی این مدت می توانند با مراجعه به دفاتر پستی در سراسر کشور و تهیه دفترچه راهنما و کارت اعتباری نسبت به ثبت نام از طریق پایگاه اینترنتی مذکور اقدام کنند.
همچنین متقاضیان دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد نیز می توانند با مراجعه به دفاتر پستی و تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در این دوره اقدام کنند
.

m.khezri

عضو جدید
سلام کیا آزمون جامع ارشد پارسه رو شرکت کردن ؟ درصداتونو چقدر زدین ؟ این مدت باقی مانده رو چی کار میخواین بکنین ؟

m.khezri

عضو جدید
راستی خیلی وقته دنبال بودجه بندی هر درس به صورت مبحثی میگردم . اینکه از هر مبحث هر درسی چندتا سوال میاد ؟؟؟!!! کسی میتونه کمک کنه ؟ :w10::wallbash:

HOSCO

عضو جدید
دانشگاه شیراز - واحد بین الملل

دانشگاه شیراز - واحد بین الملل

سلام
بین شما کسی از دانشجوهای دانشگاه شیراز - واحد بین الملل بوده یا اطلاعات کاملی در موردش داره؟

h_shmbo

عضو جدید
امسال ازاد خمینی شهر ارشد قدرت اورده به نظر شما تراز قبولی ان در جه حدی میرسه؟

dars

عضو جدید
نحوه انتخاب رشته در دانشگاه آزاد چطوریه؟یعنی انتخاب رشته الان هست یا بعد از اینکه نتایج اومد؟
بعد کجا باید امتحان داد؟جایی که توش کارشناسی رو خوندیم یا جایی که میخوایم توش قبول بشیم؟
چون در زمان امتحان آزاد در دوران مدرسه برای کارشناسی همون جایی که میخواستیم قبول بشینم باید امتحان میدادیم مثلا کسی که میخواست یزد قبول شه و خودش مثلا در خراتسان زندگی میکرده باید برای امتحان میرفت یزد.الان هم همین طور هست یا نه؟
در مورد انتخاب رشته هم تا جایی که من میدونم فقط یه جا گفته شده که میشه توش انتخاب کرد یعنی در بند 27 باید کد واحد دانشگاهی انتخابی رو وارد کرد.این معنیش اینه که فقط در همون جا میشه قبول شد و اگه واسه اون دانشگاه حد نصاب نمره رو نیاوردیم دیگه شانسی برای سایر دانشگاه ها نداریم؟
ممنون میشم جواب بدید.

dars

عضو جدید
سوال در مورد ارشد دانشگاه آزاد

سوال در مورد ارشد دانشگاه آزاد

نحوه انتخاب رشته در دانشگاه آزاد چطوریه؟یعنی انتخاب رشته الان هست یا بعد از اینکه نتایج اومد؟
بعد کجا باید امتحان داد؟جایی که توش کارشناسی رو خوندیم یا جایی که میخوایم توش قبول بشیم؟
چون در زمان امتحان آزاد در دوران مدرسه برای کارشناسی همون جایی که میخواستیم قبول بشینم باید امتحان میدادیم مثلا کسی که میخواست یزد قبول شه و خودش مثلا در خراتسان زندگی میکرده باید برای امتحان میرفت یزد.الان هم همین طور هست یا نه؟
در مورد انتخاب رشته هم تا جایی که من میدونم فقط یه جا گفته شده که میشه توش انتخاب کرد یعنی در بند 27 باید کد واحد دانشگاهی انتخابی رو وارد کرد.این معنیش اینه که فقط در همون جا میشه قبول شد و اگه واسه اون دانشگاه حد نصاب نمره رو نیاوردیم دیگه شانسی برای سایر دانشگاه ها نداریم؟
ممنون میشم جواب بدید.

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
هوای هم رشته ایتونو داشته باشید

همکنون نیاز مند یاری سبزتان هستیم(گروه هفتم)

گروه هفتم فراموش نشه

.
.
.

.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=151251.
.

mazm

عضو جدید
ممنون میشم جواب بدید.
همون وقتی که ثبت نام می کنید دانشگاه مورد نظر رو با توجه به رشته انتخاب می کنید حق انتخاب یک شهر رو فقط دارید و در همین شهر هم امتحان خواهید داد

mazm

عضو جدید
ممنون میشم جواب بدید.
خوب دیگه این بستگی داره که تراز شما تا چه قدر بالاست و اینکه دانشگا هها ی دیگه تکمیل ظرفیت دارن یا نه که البته تعداد پذیرش هر دانشگاه متفاوته !

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
بعضی وقت ها هم بعضی از دانشگاه ها که تازه یه گرایش هایی رو آوردن،از اونایی که همون رشته رو تو شهر دیگه امتحان دادن و قبول نشدن تکمیل ظرفیت میکنه.مثلا امسال دانشگاه ما اصلا مخابرات امتحان نگرفته بود اما چون سال دیگه میخواد این گرایش رو بگیره ،7 تا از بچه های مخابرات نجف آباد رو ثبت نام کرد.

mossy_abdollahi

عضو جدید
سلام دوست عزیز!
ریاضی مهندسی رو اگه بخونی ...میشه راحت تست هاش رو زد .. چون سوالاتش روتینه !
اصلن این کار رو نکن .. چون اگه ریاضی رو کم بزنی خیلی خیلی از بقیه رقبا عقب میوفتی!
از بین درسای امتحان اول مدار و ریاضی خیلی خیلی حیاتیه!
ریاضی مهندسی رو از روی کتاب ریاضی مهندسی دکتر معتقدی انتشارات پارسه بخون(کتاب هستش نه جزوه )
میشه گفت کاملترین و بهترین کتابه !
موفق باشی !

mani6606

عضو
خوب بچه ها تا جند روزه دیگه انشالله کنکوره برگزار میشه و امید دارم تمام بچه ها باشگاه مهندسان موفق و سربلند بشن. من خودم دارم آزمایشی شرکت میکنم هدف اصلی سال دیگه انشالله . دوستان بعد کنکور نذارین تاپیک خاک بخوره حتما نظراتتون رو در باره کنکور بدین.:smile:

gunners4life

عضو جدید
من یک هفتس که دارم معادلات میخونم از دیروزم مدار 1 رو شروع کردم ، البته چون جزوه های اساتید ما چنگی به دل نمیزنن من اصلا نگهشون نداشتم . برای معادلات همون کتاب دکتر نیکوکار رو میخونم واسه مدار هم کتاب دسور (ترجمه دکتر جبه دار ). به نظرتون کار خوبیه یا اینکه برم سراغ این کتابای مرسان و قلم چی و....؟؟
دسور خیلی حجیمه و زیادی کامله ! جزوه ی خوب گیر بیاری از وقتت استفاده بهتری کردی و البته کتابای ...

tak2750

عضو جدید
کنکور امسال چطور بود؟(برق 89)

کنکور امسال چطور بود؟(برق 89)

به نظر من ریاضی نسبت به پارسال سخت تر بود
مدار اسون تر
ولی من خوب نزدم
4 تا ریاضی(یه دونه شانسی بود)
3 مدار
12 زبان

لطفا بقیه هم نظر خودشون رو بگند

EECi

مدیر بازنشسته
>>> از امروز تا کنکور کارشناسی ارشد 90

>>> از امروز تا کنکور کارشناسی ارشد 90

بیایید تو میخواهیم واسه کنکور سال بعد بترکونیم...........................................................

سلام به مهندسای با صفا و با علم باشگاه. خوبید؟ سلامتید؟ :gol:
کنکور امسالم که دیگه تموم شد... نمی دونم چطور بود سوالاتش رو ندیدم . باید بچه ها نظر بدن.
اینجا قصد داریم با کمک هم واسه کنکور 90 اماده بشیم. بیایید اینجا و از تجربیاتتون ، نوع درس خوندنتون ، پیشنهاداتون برای بچه های دیگه باشگاه و.... برامون بگید.
من خودم تو کنکور 90 آزمایشی شرکت می کنم ولی خوب واسه کنکور جدی هستم.
منتظر مهندسای با اراده هستم.

یا علی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا