مشاوره انتخاب واحد

engineer_alireza

عضو جدید
سلام به تمام دوستان بعد از یک وقفه طولانی اومدیم که بدوستان مهندسی مدیریت اجرایی مشاوره بدیم خب دوستان بفرماییداول از لیست خودم شروع کنیم1. طراحی و ساخت به کمک کامپیوتر2. مکا نیک سیالات3. 4.نقشه کشی تخصصی. ماشین های ابزار5. مهندسی رایانه های کوچک6. ازمایشگاه مهندسی رایانه های کوچک7. تربیت بدنی 2 8. بهینه سازی مصرف انرژی درساختمان9. کاربرد نانو در مهندسی اجرایینظرتون چیه؟

anish

عضو جدید
سلام .من دانشجوی مهندسی مدیریت پروژه هستم . ولی بعضی دروسمون مشابه است . مثلا مکانیک سیالات . به نظر من درس سختیه .ولی شیرین چون آب ماده ی جالبیه و شناختش لذت داره .
من چند تا سوال دارم منبع درس مکانیک سیالات برای شما کتاب استیتر وایلی یا یه چیز دیگه ست.و دیگر این که پودمان های رشته شما هنوز به قوت خودش باقیه ؟
بهینه سازی مصرف انرژی برای ما اختیاریه خودم این واحد رو بر نمی دارم ولی درس کاربردی هستش برای مهندسین اجرای که بخوان به پودمان عمرانیشون نزدیک بشن خوبه .
کاربرد نانو درس جالبی به نظر می اد ولی هیچ آشنای با اون ندارم خیلی دوست دارم در موردش بدونم اگه لطف کنید در موردش مطلب بذارید ممنون می شم

engineer_alireza

عضو جدید
سلام .من دانشجوی مهندسی مدیریت پروژه هستم . ولی بعضی دروسمون مشابه است . مثلا مکانیک سیالات . به نظر من درس سختیه .ولی شیرین چون آب ماده ی جالبیه و شناختش لذت داره .
من چند تا سوال دارم منبع درس مکانیک سیالات برای شما کتاب استیتر وایلی یا یه چیز دیگه ست.و دیگر این که پودمان های رشته شما هنوز به قوت خودش باقیه ؟
بهینه سازی مصرف انرژی برای ما اختیاریه خودم این واحد رو بر نمی دارم ولی درس کاربردی هستش برای مهندسین اجرای که بخوان به پودمان عمرانیشون نزدیک بشن خوبه .
کاربرد نانو درس جالبی به نظر می اد ولی هیچ آشنای با اون ندارم خیلی دوست دارم در موردش بدونم اگه لطف کنید در موردش مطلب بذارید ممنون می شم

بلعه منبع سیالات هر دومون یکیه
رشته جالبه هر دو اما به احتمال زیاد من برم گرایش مکانیک
در مورد دروس پورمانی بله هنوز به قوه خودش باقیه

anish

عضو جدید
میگن تعداد واحد های مهندسی مدیریت پروژه 136 واحد شده برای اجرای هم همین طور؟

engineer_alireza

عضو جدید
میگن تعداد واحد های مهندسی مدیریت پروژه 136 واحد شده برای اجرای هم همین طور؟

سلام در این مورد اطلاعی ندارم من که برنامه 9 ترمی رو دیدم زیاد تغییری نکرده شاید توی اجرایی دروس پودمانی یکی دو واحد زیاد تر شده باشه
که اونم بچه ها میگفتن که من هنوز درست اطلاع ندارم
خب شما این ترم چه واحد هایی اخذ کردید./؟؟؟