[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

lakistan

عضو جدید
کرمانشاه گرایش های پایینشو زدی؟؟

ببین تهران و اصفهان که نمیارم،همه رو زدم؛بعد همه ی گرایشای کرمانشاه و صنعتی کرمانشاه و کردستان؛همه ی امارها رو نگاه می کردم اصلا کرمانشاه و کردستان رو نداشت:(شما اطلاعی دارین،ممنون میشم بگین

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین تهران و اصفهان که نمیارم،همه رو زدم؛بعد همه ی گرایشای کرمانشاه و صنعتی کرمانشاه و کردستان؛همه ی امارها رو نگاه می کردم اصلا کرمانشاه و کردستان رو نداشت:(شما اطلاعی دارین،ممنون میشم بگین

صنعتی کرمانشاه رو که حتما میارید
کرمانشاه رو بعید میدونم مگر گرایش های پاینشو
کردستان رو هم احتمالا بیارید
کردستان تا 1000 میگیره معمولا
حتما روزانه میخواید؟

lakistan

عضو جدید
صنعتی کرمانشاه رو که حتما میارید
کرمانشاه رو بعید میدونم مگر گرایش های پاینشو
کردستان رو هم احتمالا بیارید
کردستان تا 1000 میگیره معمولا
حتما روزانه میخواید؟

آره،مرسی واقعا خیالم رو راحت کردید.باید دیگه برا سال بعد بخونم

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالا که همه دوستانی که کنکور دادن موفق باشن ... من تو این تاپیک زیاد چشم بچه ها رو خسته کردم
ولی یه خواهش دارم زیاد به رتبه که آوردین اگر خوب هست مغرور نشین که مطمئناً ضربشو میخورین (گرچه بعضی خوردن ولی داغن نمیفهمن)
دوستانی هم که مثه من رتبشون بد شده من دلیلی برا فک کردن بهش پیدا نمیکنم

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا که همه دوستانی که کنکور دادن موفق باشن ... من تو این تاپیک زیاد چشم بچه ها رو خسته کردم
ولی یه خواهش دارم زیاد به رتبه که آوردین اگر خوب هست مغرور نشین که مطمئناً ضربشو میخورین (گرچه بعضی خوردن ولی داغن نمیفهمن)
دوستانی هم که مثه من رتبشون بد شده من دلیلی برا فک کردن بهش پیدا نمیکنم

فدای سرتون...تنتون سلامت باشه ایشالا...

kianoosh-s

عضو جدید
خب بچها میگن ظرفیتا بالا رفته!بنظرتون امکانش هس با 1200 روزانه باهنر بیارم؟!بعیده نه؟
آره هست 60 تا اضافه شده,1100+60 میشه 1160 و این افزایش بیشتر توی روزانه ی دانشگاههای تهران بوده پس تا 1200 احتمالش هست شایدم بیشتر...

masti11

عضو جدید
سلام من رتبم 370 شده.اول کل روزانه های دانشگاه های تهرانو زدم بغیر از صنایع شیمیایی معدنی علم و صنعت و بعد صنعتی اصفهان همه گرایشاشو و بعد معدنی علم و صنعت. احتمالا چی میارم؟

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من رتبم 370 شده.اول کل روزانه های دانشگاه های تهرانو زدم بغیر از صنایع شیمیایی معدنی علم و صنعت و بعد صنعتی اصفهان همه گرایشاشو و بعد معدنی علم و صنعت. احتمالا چی میارم؟

اگه روزانه انرژی و هسته ای نزدید تهران . فک نکنم بیارید . صنعتی اصفهانم جداسازی نمیارید ولی پیشرفته احتمالش هست

kianoosh-s

عضو جدید
ی پارازیت کوچولو :D
سلام دوستان یکی از اقوام می گفت صنعت ایران در حد دیپلمه زیادش لیسانس یعنی اگه فوق بگیریم باید مثل ی دیپلم یا زیادش لیسانس کار کنیم,مگه دکترا بگیرین پارتی داشته باشین برای تدریس ,فقط جهت اطلاع به دوستان بگم حرفه این دوست خیلی به عقلم نشت گفتم با شما در میون بزارم و توصیه کنم دنبال ی کار فرعی باشین تا ارشدتون تموم میشه و از الان به فکر لحظات سخت بیکاری باشین و یادتون باشه اینجا اروپا یا آمریکا نیست که علمتون زیاد کنید تا به پول و آرزوها برسین اینجا فرق داره,شاید کسی هست که مثل انیشتین مخ داره ولی داره مسافر کشی میکنه :w07::w07: والا استخدامم بشیم نه امنیت کاری هست هر لحظه ممکنه بندازنمون بیرون نه حقوقه درست وحسابی

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ی پارازیت کوچولو :D
سلام دوستان یکی از اقوام می گفت صنعت ایران در حد دیپلمه زیادش لیسانس یعنی اگه فوق بگیریم باید مثل ی دیپلم یا زیادش لیسانس کار کنیم,مگه دکترا بگیرین پارتی داشته باشین برای تدریس ,فقط جهت اطلاع به دوستان بگم حرفه این دوست خیلی به عقلم نشت گفتم با شما در میون بزارم و توصیه کنم دنبال ی کار فرعی باشین تا ارشدتون تموم میشه و از الان به فکر لحظات سخت بیکاری باشین و یادتون باشه اینجا اروپا یا آمریکا نیست که علمتون زیاد کنید تا به پول و آرزوها برسین اینجا فرق داره,اینجا ارزش ها بی ارزشن ,بی ارزش ها با ارزش حسابی حواستون باشه :w07::w07:
واسه این جمله های اخرت اگه میتونستم 1000 تا تشکر میزدم ...
البته پاکشون کردی دیگه نمیزنم :)

ئدز

عضو جدید
سلام میدونم اینجا جاش نیست ..اما هست چون زود نتیجه میده.......اینجا کسی هست که ساکن خوزستان باشه و بخواد کتاباشو بفروشه؟لطفا پیام خصوصی بدید مرسی

• Like
واکنش ها: .6.

kianoosh-s

عضو جدید
دوستان کسی از وضعیت دانشگاه قوچان خبر داره؟من با 1267 روزانه یا شبانه قبول میشم اینجا در هر صورت ولی ارزش داره عمرم اینجا تلف کنم یا فقط برم دنبال کاسبیم؟بچه ها میگن آدم بره ارشد وقت سر خاروندنم نیست!!! :D آقا اصلا با 1267 قبول میشم,اصلا ی وضعیهه

ئدز

عضو جدید
رئیس سازمان سنجش خبر داد:
زمان اعلام نتایج سه آزمون کشوری/ پذیرش 12 هزار نفر در کنکور دکتری
-
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان اعلام نتایج سه آزمون مهم کنکور سراسری، کنکور کارشناسی ارشد و کنکور نیمه متمرکز دکتری گفت: نتایج آزمون نیمه متمرکز دکتری تا پیش از 10 شهریور ماه اعلام می شود.
دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در حال حاضر 25 هزار نفر برای مصاحبه کنکور نیمه متمرکز معرفی شدند و در نهایت 12 هزار نفر به عنوان قبولی معرفی می شوند.
وی درباره پردیس های خودگردان و پذیرش دانشجوی دکتری در این حوزه گفت: برخی از دانشگاه ها هم در آزمون نیمه متمرکز پذیرش دانشجوی دکتری سال 93 و هم در آزمون پردیس های خودگردان، ظرفیت اعلام کرده اند که بر اساس ابلاغ وزارت علوم باید میان ظرفیت دوره روزانه و ظرفیت دوره خودگردان تعادل وجود داشته باشد.
خدایی یادآور شد: دانشگاهها نتایج مصاحبه های دکتری را به تدریج به سنجش اعلام می کنند و ما پیش بینی می کنیم که تا 15 مردادماه نتایج مصاحبه ها به ما اعلام شده باشد.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری سال 93 گفت: نتایج اولیه کنکور و مراحل انتخاب رشته در نیمه اول مردادماه اعلام خواهد شد اما با توجه به تعطیلات عید فطر و لزوم اطلاع رسانی به داوطلبان نتایج پس از 10 مردادماه اعلام می شود.
وی خاطرنشان کرد: مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری هم از 15 مردادماه خواهد بود.
خدایی درباره کنکور کارشناسی ارشد سال 93 نیز یادآور شد: نتایج کنکور ارشد سال 93 قبل از 10 شهریورماه اعلام خواهد شد.

hothit

عضو جدید
اعلام نتایج آزمون‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکترای نیمه متمرکز هفته اول شهریور

- مشاورعالی سازمان سنجش گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته 93 و آزمون ورودی دوره دکترا (PHD) نیمه متمرکز 93 در هفته اول شهریور 93 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اعلام خواهد شد
اره بابا مردیم از انتظار از اخر بهمن تا الان علاف این جوابای کنکوریم.من که حوصله هیچ کاریم ندارم مثلن میخاستم نرم افزار یاد بگیرم!

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته شدم از انتظار ، زودتر نتیحه ها بیاد بریم دانشگاه .
کی میخواد تا یک ماه دیگه صبر کنه ؟؟؟؟؟؟:w39:
ایشالا میاد...دانشگاهی که دوست داریم قبول میشی....دانشگاهم میری...خوشم میگذره...ولی ماروهم تو خوشیات شریک کنیااااااااا;)

hadi216

عضو جدید
ایشالا میاد...دانشگاهی که دوست داریم قبول میشی....دانشگاهم میری...خوشم میگذره...ولی ماروهم تو خوشیات شریک کنیااااااااا;)
ایشالله ... ایشالله که همه ی بچه های باشگاه نتیجه ی دلخواه خودشون رو در حد تلاششون بگیرند . البته امیدوارم که خوش بگذره و ما انگیزه ی کافی رو تا آخر تحصیل داشته باشیم ( دلسرد نشیم )

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا میخام صد سال جوابا نیاد :D تازه من ثبت نامم هم کامل نشد ارور داد سیستم :(

ئدز

عضو جدید
تابستون پر هیجان بچه های ارشد 93

تابستون پر هیجان بچه های ارشد 93

هی خدا کرمتو شکر اینم ار تعطیلات بچه درس خونا همه الاف در خانه و از همه عجیب تر منتظر شروع درس.............حالا کجایی اون دوستای رتبه 3000 به بالا رو ببینی دو هفتس در دسترس نیست بعد میفهمی سفرهای گالیور بوده ........ماشاالله اصلا نمیشه تو معاشرت باهاشون یه غلطی بکنی...........خدا جون از ماه رمضون که نشد شونه خالی کنیم (حالا خدا رو شکر که بود قبلنا میگفتیم روزه ایم تا ریا بشه الان برای حفظ ابرو میگیم با زبون روزه کاری نمشه کرد عجبا خدایا حکمتتو شکر)میشه از مرداد و شهریور چشم پوشی کنی ما بریم همون خرمونو بزنیم و دو سال سرگرم شیم تا بعد

آخرین ویرایش:
بالا