مردها دوست داشتني هستند زيرا....

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مردها رو دوست دارم زیرا...

· من مرد ها رو دوست دارم. برای اين که در کل ساختار های فکری ساده تری از ما دارند. درکشون به مراتب از درک زن ها ساده تره... هر چی که ما پيچيده ايم مرد ها ساده اند. اونا موجودات قوی ای هستند که ما رو حمايت می کنند.

· وقتی با يه مرد به يه کافه ميری هيچ لذتی بالا تر از اين نيست که درو برات باز می کنه و مثل يک جنتلمن صندلی رو برات می کشه و تو می شينی.

· خيلی با ادب تو رو مهمون می کنه.

· وقتی چيز سنگينی داری برات اونو حمل می کنه.

· وقتی توی خونه کمد و يخچالو هر چيز سنگين ديگه ای داری برات جا به جا می کنه بدون هيچ منتی!

· مرد اين موجود دوست داشتنی ساده که ما کمتر تونستيم درکش کنيم و عمرمونو خيلی احمقانه به مبارزه با اون پرداختيم، هميشه مسئول کار های سنگين و سخته.

· خدا می دونه اگه مرد نبود، ما از کدوم کيسه ای اين همه خرج می کرديم؟

· و بعد اين که مرد با همه کار کردن سختش، چقدر سخاوتمندانه برای ما چيزای خوب می خره

· اگه مرد نبود چه کسی برای ما اين همه لباسا و جواهرات خوشگل می خريد؟

اصلن اگه مردا نبودن ما به چه بهانه ای اين همه لباسای خوشگل طراحی می کرديم و می پوشيديم؟

· اگه تمام دوستای تو که دخترند ازت تعريف کنند که چقدر اين دفه ابروهاتو قشنگ برداشتی، خداييش با يه بار گفتن يه مرد می تونی عوضش کنی؟

· آخه ما چرا انقدر ناجوانمردانه با مردا رفتار می کنيم؟

·ا به جای دشمنی و جنگ و انتقام، حقيقتن می تونستيم خودمونو به محبت مردونه بسپاريم؟

· اگه مردا نبودن ما زنده بوديم، زندگی می کرديم، برای خودمون خريد می رفتيم و برای خودمون چيز می خريديم، اما اون حمايت عاطفی عميقی که يه مرد به زن می ده چه کسی به ما می داد؟

· همه ما يادمونه که وقتی بچه بوديم و سفر می رفتيم عاشق اين بوديم که بابامون دستمونو تو خيابون تو دستش بگيره و حمايتمون کنه.

· جلوی در مغازه ها نق می زديم و عروسک می خواستيم و هيچ وقت پدرمون نمی تونست مقاومت کنه و اونو برای ما می خريد.

· چرا ما به جای انتقام خودمونو نمی سپريم به حمايت و محبت مردانه؟

· به نظرم هيچی برای يه مرد از اين جذاب تر نيست که بهش ياداوری کنيم که چقدر بهش احتياج داريم. چقدر روح مردانه اش به ما آرامش می ده.

چقدر اين که در مورد ما در مورد لباسمون و رنگ و مدل موهامون و مدل اين دفه ابرو ها مون نظر می ده، ما رو خوشحال می کنه.

· چقدر وقتی که در کنارشيم و اون دست تو جيبش می کنه، برای ما خريد می کنه و آژانس می گيره تا مثل يه ليدی برمون گردونه خونه، به ما اطمينان و آرامش می ده.

· به نظرم به عنوان کسی که همه نظريات فمينيستي رو خونده و خيلی هم مدافع حقوق زنان هست، ما با نديده گرفتن مرد ها به خودمون و به اونا ظلم کرديم. اگر مردانه گی يه مردو در نقش يه حامی قوی نديده بگيريم، اونو نابود کرديم و خومونو بيشتر.

· حقيقتا توی دنيا چيزی قشنگ تر از تصوير مردی که جفتشو توی بغل حمايتگرش گرفته هست؟

· مردی که کتشو وقت سرما روی شونه های عشقش می اندازه؟

· اگه مرد نبود

· وقتی که گريه می کرديم، شونه های مردونه کی پنای ترسا و دلهره هامون می شد؟

· اگه مرد نبود چه کسی وقت ترس ها به ما پناه می داد؟

· چه کسی وقتی همه در رويارويی با احساساتمون حال بدی داشتيم تصميم قاطع و منطقی می گرفت و حرف آخر را می زد؟

· چه کسی توی بحران های زندگی مسئولانه قدم اول را برمی داشت؟

· کی اشکامونو پاک می کرد؟

· کی چتر حمايت گرشو روی سرمون باز می کرد؟

· ــــــــــــــــــــــــــ
· و در آخر اگر مرد نبود، کی سوسکها رو می کشت؟.... قبول کن، مرد چیز!!! خیلی خوب و مفیدیه

آخرین ویرایش:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا می دونه اگه مرد نبود، ما از کدوم کيسه ای اين همه خرج می کرديم؟

اگه مرد نبود چه کسی برای ما اين همه لباسا و جواهرات خوشگل می خريد؟

آخه ما چرا انقدر ناجوانمردانه با مردا رفتار می کنيم؟

:w05: :w05: :w05:

shahrzad9988

عضو جدید
من مرد ها رو دوست دارم. برای اين که در کل ساختار های فکری ساده تری از ما دارند
;)

linux_0011

عضو جدید
واي اگه مرد نبود كي اينهمه دروغ ميبافت خدااااااااااااااااا
:razz:
البته بعضيهاشون اگه آدم باشن ديگه تو دنيا غم نداري.اينو جدي جدي ميگم. واقعا غم نداري:heart:

hamidarchitec

عضو جدید
ممنونم مینا جان از این اشاره مثبتی که نصفه ی دیگه ادما رو ارزش داد و یک موضوعی که من هیچوقت نشنیده بودم رو با این شجاعت بیان کردی

شاید نشه همه ی خصلتهای خوبو توی یک انسان پیدا کرد اما میشه برای رسیدن به اوج انسانیت تلاش بسیار کرد و تا عمر باقیست برای رسیدن به تکامل اندیشه تلاش کرد

منم از زنها ممنونم بخصوص همسرم که خیلی بیش از تصورم از یک همسر ایده ال داره تلاش میکنه که زندگی عادلانه و خوبی رو با هم داشته باشیم

ممنون از تاپیکت که امیدوارم کمک کنه حداقل یک نفر به فکر فرو ببره ....

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبجی اگه از اون مردایی که اون بالا گفتی پیدا کردی مارو خبرکن....
;) ;)
.
اگه مردها نبودن کی به بهانه ی حمایت از شادی منعمون می کرد
اگه مردها نبودن کی به بهانه ی حمایت از یک مسافرت دوستانه منعمون می کرد
اگه مردها نبودن کی به بهانه ی حمایت پوشش دلخواه خودش رو بهمون تحمیل می کرد
اگه مردها نبودن کی به بهانه ی حمایت اختیار تمام امور مارو به دستهای مبارکش می گرفت
.
حمایت مردونه خوبه اما به شرطی که بهانه ای برای سرکوب استقلال ما نشه...
حمایت خوبه اما دخالت نه
.
اون حرفهایی که جنبش فمنیستی می گه مربوط به جنبه هاییه که مردها می خوان ریااست خودشونو اثبات کنن نه محبتشونو...

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره ديگه فقط براي بردن گوني برنج ما رو ميخواهيد

شما زن ها هم همش فكر ابرو برداشتن هستيد كار ديگه اي كه نميتونيد بكنيد

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه امل،رویایی،توهمی هیچ مردی برا تو لین کارا رو نمیکنه مخصوصا اونجا که میخوای بری بغلش و نمیدونم سرتو بذاری رو شونش و... همه این کارا رو باید با دختر چه میدونم فخری خانم که از بچگی با هم دوست بودین انجام بدی تازشم من و من های زیادی هستن که برای یه لیوان شیر هیچ وقت یه گاونمیاریم تو خونه من میشناسم کار داره قیافه خوبم داره 35 سالشم هست ولی زن نمیگیره
تازه این بحث های فمنیستی همش چرت و پرت این دخترایی هستش که شوهر گیرشون نمیاد روشون نمیشه بگن شوهر نیست میگن نمیخوایمhttp://www.iran-eng.../images/smilies/icon_biggrin.gif
[/QUOTE]

آقای شاید محترم.... احترام خودتونو حفظ کنین...!

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اين تاپيكو زدمو رفتم!
ملسي كه اينقد نظر دادين همگييييييييييييييييييييييييييييييييييييي

heat-love

عضو جدید
فکر نمی کنم هیچ مردی با خصوصیاتی که شما گفتی پیدا بشه ! اگه پیدا بشه آبروی هر چی مرد برده !

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من مردها رو دوست دارم زیرا...

· من مرد ها رو دوست دارم. برای اين که در کل ساختار های فکری ساده تری از ما دارند. درکشون به مراتب از درک زن ها ساده تره... هر چی که ما پيچيده ايم مرد ها ساده اند. اونا موجودات قوی ای هستند که ما رو حمايت می کنند.

· وقتی با يه مرد به يه کافه ميری هيچ لذتی بالا تر از اين نيست که درو برات باز می کنه و مثل يک جنتلمن صندلی رو برات می کشه و تو می شينی.

· خيلی با ادب تو رو مهمون می کنه.

· وقتی چيز سنگينی داری برات اونو حمل می کنه.

· وقتی توی خونه کمد و يخچالو هر چيز سنگين ديگه ای داری برات جا به جا می کنه بدون هيچ منتی!

· مرد اين موجود دوست داشتنی ساده که ما کمتر تونستيم درکش کنيم و عمرمونو خيلی احمقانه به مبارزه با اون پرداختيم، هميشه مسئول کار های سنگين و سخته.

· خدا می دونه اگه مرد نبود، ما از کدوم کيسه ای اين همه خرج می کرديم؟

· و بعد اين که مرد با همه کار کردن سختش، چقدر سخاوتمندانه برای ما چيزای خوب می خره

· اگه مرد نبود چه کسی برای ما اين همه لباسا و جواهرات خوشگل می خريد؟

اصلن اگه مردا نبودن ما به چه بهانه ای اين همه لباسای خوشگل طراحی می کرديم و می پوشيديم؟

· اگه تمام دوستای تو که دخترند ازت تعريف کنند که چقدر اين دفه ابروهاتو قشنگ برداشتی، خداييش با يه بار گفتن يه مرد می تونی عوضش کنی؟

· آخه ما چرا انقدر ناجوانمردانه با مردا رفتار می کنيم؟

·ا به جای دشمنی و جنگ و انتقام، حقيقتن می تونستيم خودمونو به محبت مردونه بسپاريم؟

· اگه مردا نبودن ما زنده بوديم، زندگی می کرديم، برای خودمون خريد می رفتيم و برای خودمون چيز می خريديم، اما اون حمايت عاطفی عميقی که يه مرد به زن می ده چه کسی به ما می داد؟

· همه ما يادمونه که وقتی بچه بوديم و سفر می رفتيم عاشق اين بوديم که بابامون دستمونو تو خيابون تو دستش بگيره و حمايتمون کنه.

· جلوی در مغازه ها نق می زديم و عروسک می خواستيم و هيچ وقت پدرمون نمی تونست مقاومت کنه و اونو برای ما می خريد.

· چرا ما به جای انتقام خودمونو نمی سپريم به حمايت و محبت مردانه؟

· به نظرم هيچی برای يه مرد از اين جذاب تر نيست که بهش ياداوری کنيم که چقدر بهش احتياج داريم. چقدر روح مردانه اش به ما آرامش می ده.

چقدر اين که در مورد ما در مورد لباسمون و رنگ و مدل موهامون و مدل اين دفه ابرو ها مون نظر می ده، ما رو خوشحال می کنه.

· چقدر وقتی که در کنارشيم و اون دست تو جيبش می کنه، برای ما خريد می کنه و آژانس می گيره تا مثل يه ليدی برمون گردونه خونه، به ما اطمينان و آرامش می ده.

· به نظرم به عنوان کسی که همه نظريات فمينيستي رو خونده و خيلی هم مدافع حقوق زنان هست، ما با نديده گرفتن مرد ها به خودمون و به اونا ظلم کرديم. اگر مردانه گی يه مردو در نقش يه حامی قوی نديده بگيريم، اونو نابود کرديم و خومونو بيشتر.

· حقيقتا توی دنيا چيزی قشنگ تر از تصوير مردی که جفتشو توی بغل حمايتگرش گرفته هست؟

· مردی که کتشو وقت سرما روی شونه های عشقش می اندازه؟

· اگه مرد نبود

· وقتی که گريه می کرديم، شونه های مردونه کی پنای ترسا و دلهره هامون می شد؟

· اگه مرد نبود چه کسی وقت ترس ها به ما پناه می داد؟

· چه کسی وقتی همه در رويارويی با احساساتمون حال بدی داشتيم تصميم قاطع و منطقی می گرفت و حرف آخر را می زد؟

· چه کسی توی بحران های زندگی مسئولانه قدم اول را برمی داشت؟

· کی اشکامونو پاک می کرد؟

· کی چتر حمايت گرشو روی سرمون باز می کرد؟

· ــــــــــــــــــــــــــ
· و در آخر اگر مرد نبود، کی سوسکها رو می کشت؟.... قبول کن، مرد چیز!!! خیلی خوب و مفیدیه

:cry::cry::cry:

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
CHEGHAD AVIIIIZOOOOOONI AZIZAM!:D

YEKAM SANGIN BASH!!!

ZEHI KHIAL BATEL!KI MARDAAAAAAAAAAAAA!OMRAN!!!!

ONA GHADIMIASHOON BOODAN NASLESHOON MONGHAREZ SHOOOD!!!!

:D

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
VALI INO HASTAM!AGE MARDA NABOODAN KI SOOSKARO MIKOSHTO GORNEHARO PISH MIKARDO ASHGHALARO MIBORD 5TABAGHE PAEEEN!AKHEY CHE MOJIDATE MOFIDIIII!!!:D :D :D