كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

n_m

عضو جدید
طراحی هنرستان

طراحی هنرستان

سلام . من این ترم باید یک هنرستان طراحی کنم که حد اقل 7 رشته داشته باشه لطفاً اگه اطلاعاتی دارید به من کمک کنید. مرسی

FROM_HELL

کاربر بیش فعال
سلام
من یکسری اطلاعات در مورد هندسه فراکتال میخوام .
آخه یه تحقیق دارم که موضوعش هندسه فراکتال هست و با پاور پوینت هم باید انجامش بدم .
اگه کمکم کنید ممنون میشم .:smile:

سلام. هندسه به طور کلی با یک نظم همراهه اما هندسه فراکتال داشتن نظم در عین بی نظمی است . درست مثل نوع معماری که در فولدینگ داریم . و همین طور کارهای فرانک گهری و به عنوان نمونه همان هتلی که گهری در اسپانیا طراحی کرده در واقع دارای هندسه فاکتالند. برای اینکه بتونی اطلاعات دقیق تری دریافت کنی کتاب معماری معاصر(فصلهای آخر کتاب) و فضا زمان معماری رو مطالعه کن برای اینکه بتونی عکسهای خوب هم برای پاورپوینتت پیدا کنی یه سری به سایت WWW.ARCSPACE.COM بزن اونجا هم توی قسمت سرچش هم میتونی بناهی مورد نظرتو پیدا کنی هم از گهری خیلی کار هست همون هتل هم توش هست . :w34::w33:

FROM_HELL

کاربر بیش فعال
امیدوارم این مطالب به دردت بخورن:w34:

پیوست ها

• File0016031.DOC
    110 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sh.as

عضو جدید
سلام بچه ها من پروژه برآورد میخوام کسی میتونه کمک کنه؟

cat

عضو جدید
[FONT=&quot]من یه سوال دارم پارسال تو ازمون اسکیس ارشد همه چیز باید به مقیاس رسم می شد در ضمن شیت بندی هم لازم نبود چون محل رسم همه چیز مشخص شده بود فکر می کنین امسال هم همین طور باشه؟به مقیاس کشیدن خیلی زمان بره:cry::que:[/FONT]

آخرین ویرایش:

سناتور

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان سال نو مبارک:gol:
من برای عناصر و جزئیات ساختمانی احتیاج به یه موضوع دارم تا الان نتونستم چیزی پیدا کنم!
اینو استادم گفته:
1.مصالح نوین چگونگی ساخت و نصب ونگهداری
2.تکنیک های خاص و نحوه اجرا

باید یکی از دو حالت بالا باشه

سلام دوست عزیز
سازه به نام* etfe * سازه نوینی که میتونی مطلب در موردش جمع کنی جالب هم هست

khadem63

عضو جدید
کمک کمک

کمک کمک

بچه ها نیاز به یه مطلب در مورد انواع درز انبساط جزییات شکاف دبوار و انواع لرزه گیر ها در ساختمان واسه درس عناصر دارم لطفا کمک کنید

FROM_HELL

کاربر بیش فعال
سلام خدمت همه دوستان :

من قرار این ترم یه Dancing Center طراحی کنم که 1000 نفر گنجایش داشته باشه. البته منظور CLUB نیست.

آیا کسی در این رابطه مرجعی میشناسه ؟

ممنون ......

سلام یه سر به سایتwww.arcspace.com بزن:w32:

آخرین ویرایش:

FROM_HELL

کاربر بیش فعال
طرح سوال

طرح سوال

سلام بمن تازه واردم ونیاز به یه سری اطلاعات در مورد سالن کنسرت دارم اما نمیدونم ازز کجا باید سوالم رو وارد تایپیک ها کنم

ABADANY222

عضو جدید
سلام:
لطفا به من کمک کنید مطالبی در باره مهماری بازارهای ایران و جهان میخواهم . نیاز شدید دارم .لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بمن تازه واردم ونیاز به یه سری اطلاعات در مورد سالن کنسرت دارم اما نمیدونم ازز کجا باید سوالم رو وارد تایپیک ها کنم
سلام دوست عزيز...خوش اومدي...تالاز معماري اطلاعات كاملي داره فقط نياز به كمي جستجو و صرف وقت داره...به اينجا يه سر بزن عكس يكي از كارهاي گهري هست در مورد تالار كنسرت
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=18832&page=13

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
سلام
من درمورد هتل آپارتمان اطلاعات میخواهم
و همچنین در مورد تعداد ستاره هاش
ممنون

مشكى

عضو جدید
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام،
از دوستان کسی پروژه ای رو درباره روستا2 داره؟
هر چی به جنوب کشور نزدیک ترباشه بهتره. ممنون.

milad.ebadi

عضو جدید
مجتمع چند منظوره ی خدماتی رفاهی بین راهی

مجتمع چند منظوره ی خدماتی رفاهی بین راهی

سلام.هیچکی نبود به من کمک کنه؟
کسی تا حالا رو این موضوع ( مجتمع چند منظوره خدماتی رفاهی بین راهی ) کار نکرده؟!؟:surprised:

ARCHI-n-TECT

عضو جدید
پایان نامه.........!!!

پایان نامه.........!!!

کسی پایان نامش درباره ی مجتمع فرهنگی تجاری بوده؟
کمک می خوام!!:(

ARCHI-n-TECT

عضو جدید
پایان نامه.........!!!

پایان نامه.........!!!

کسی پایان نامش درباره ی مجتمع فرهنگی تجاری بوده؟
کمک می خوام!!:(

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
کسی میتونه یه بنا با یخورده تحلیل اقلیمی، با شرایط اقلیمی مطلوب معرفی کنه که پلانش پیدا شه؟

N.vahedi

عضو جدید
prozheye amoozeshi

prozheye amoozeshi

salam man yekseri prozheye sakhteman amoozeshi az ashkhase maroof niyaz dashtam age kasi lotf kone komakam kone mamnoon misham

gomnam68

عضو جدید
سلام
یه سوال داشتم...سوال که نه میخوام نظرهارو بدونم....یه کار باید ارائه بدیم به این صورت:
با 20 عدد مربع 3*3 از فوم سفید ...روی یک مقوای قطع A3 به رنگ آبی میخوایم فصل تابستان رو نشون بدیم....میخوام پیشنهادها رو بدونم...ممنون میشم:gol:

architectshervin

عضو جدید
مجله معمار 48 یه عالم داره، اگه مجله رو نداری بگو برات بذارم.:)

سلام دوسته من میتونی اون مجله رو برای من بزاری;)

narges s

عضو جدید
طرح نهایی

طرح نهایی

سلا م به همگی.سال نو به همگی مبارک.یه همکاری فکری می خوام در مورد طرح نهایی...چند تا ایده....پیشنهاد....!!!!:cry:

Tranquility

عضو جدید
سلام
یه سوال داشتم...سوال که نه میخوام نظرهارو بدونم....یه کار باید ارائه بدیم به این صورت:
با 20 عدد مربع 3*3 از فوم سفید ...روی یک مقوای قطع A3 به رنگ آبی میخوایم فصل تابستان رو نشون بدیم....میخوام پیشنهادها رو بدونم...ممنون میشم:gol:

حتما ميتونيد فوم ها رو رنگ كنيد ديگه، درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وگرنه فوم سفيد روي مقواي ////آبي ميشه زمستون.

SIAVASH_SAT

عضو جدید
سلام دوستان
من موضوع پایان نامم مجموعه مسکونی هست (رویکردی به حاشیه نشینی مدرن در کلان شهرها) اگه دوستان اطلاعاتی یا لینک مفیدی دارند خیلی خوشحال میشم من رو در جریان قرار بدن
siavash_fouladi@yahoo.com
ممنون

Angel.Architect

عضو جدید
کمک

کمک

تورو خدا کسی میتونه یه سری اطلاعات در مورد سقف های کاذب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منبعی چیزی...
خواهشششششششششششششششش

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
هتل

هتل

سلام

من دو هفته یک مقدار اطلاعات در مورد هتل آپارتمان میخواهم . کسی جواب منو نمیده .
جون من اگه در مورد ستاره های هتل آپارتمان کسی اطلاعات داره بده. ممنون

mehdi t

عضو جدید
سلام

فضاهای مورد نیاز برای کلینیک تخصصی چشم پزشکی چه فضاهایی هستند؟ اگه دوستان ریز فضاها را دارند لطفا راهنمایی کنند. اگه پلانی هم در این مورد باشه به من بدید ممنون میشم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.