كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
واقعا جای تاسف داره .. هم برا استقلالی ها هم برای پرسپولیسی ها

این عکسا چیه میزارین ؟!!:razz:

انقدر هم دوتا تیم دور برندارین ..
بازیکنا دارن میلیاری پول میگیرن .. و به شما هم هیچی نمیدن

تیم خودتون رو تشویق کنید .. ;)

dzzv_13

مدیر تالار

هیچی ..
باور نداری بیا بگرد

من فخت دارم آناسم رو میجوم ..

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز

راستی

اونموقع که دسته 3 بازی میکردید

1-زمیناتون اسفالت بود یا خاکی

-2 با توپ چلتیک بازی میکردید یا پلاستیکی

3-به دروازه هاتون گونی برنج میببستید یا گونی سیب زمینی

-4جدیترین رقیبتون کی بود

به ما نمیخوری
اس دق لولی

مرسی‏! عالی بود‏!‏ تا حالا از این زوایا دسته ۳ رفتنشون بررسی نشده بود ...

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا جای تاسف داره .. هم برا استقلالی ها هم برای پرسپولیسی ها

این عکسا چیه میزارین ؟!!:razz:

انقدر هم دوتا تیم دور برندارین ..
بازیکنا دارن میلیاری پول میگیرن .. و به شما هم هیچی نمیدن

تیم خودتون رو تشویق کنید .. ;)

حرفتونو 100% قبول دارم ولی خب ما ادمای بااخلاقی هستیم درسته کل کل میکنیم ولی با استقلالی ها دوستیم;)...فوتبالم دیگه فوتبالای قدیم..

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرفتونو 100% قبول دارم ولی خب ما ادمای بااخلاقی هستیم درسته کل کل میکنیم ولی با استقلالی ها دوستیم;)...فوتبالم دیگه فوتبالای قدیم..

راس میگه ..ما پرسپولیسیا کلا صنف لارج و جنتلمنی هستیم ! :)

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

برای بار N ام ، کلی صحنه داوری تو 20 سال اخیر رو یادمه که اشتباهات داوری تو دربی به ضرر استقلال اتفاق افتاده ، هر وقت خواستید بگید تا یاداوری کنم
عکس اول آره کمک اشتباه کرد ، اما عکس دوم رو بعضی از کارشناسای داوری نظرشون بود که تصمیم داوری درست بوده ولی بعضیای دیگه اعتقاد داشتن پنالتی بوده
اما عکس آخر که دیگه تهشه ، نمیدونم چرا هیچ کدوم از دوستان پرسپولیسی در مورد عکسی که از پژمان منتظری و جلال حسینی تو همون بازی چاپ شده بود نظری ندادن

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای بار N ام ، کلی صحنه داوری تو 20 سال اخیر رو یادمه که اشتباهات داوری تو دربی به ضرر استقلال اتفاق افتاده ، هر وقت خواستید بگید تا یاداوری کنم
عکس اول آره کمک اشتباه کرد ، اما عکس دوم رو بعضی از کارشناسای داوری نظرشون بود که تصمیم داوری درست بوده ولی بعضیای دیگه اعتقاد داشتن پنالتی بوده
اما عکس آخر که دیگه تهشه ، نمیدونم چرا هیچ کدوم از دوستان پرسپولیسی در مورد عکسی که از پژمان منتظری و جلال حسینی تو همون بازی چاپ شده بود نظری ندادن
دادا فک کنم کلا منتظری من پست بدم بیای بکوبی.. خو تابلوه که همیشه داوری به سمت استقلال بوده و هست و خواهد بود .. میگی نه بازی فردا رو ببین......

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دادا فک کنم کلا منتظری من پست بدم بیای بکوبی.. خو تابلوه که همیشه داوری به سمت استقلال بوده و هست و خواهد بود .. میگی نه بازی فردا رو ببین......

نه عزیزم ، اگه ناراحت شدی ببخشید ، میخوای دیگه جواب پستهاتو ندم ؟؟ من کجا کوبیدمت آخه ؟؟

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تنگ غروب آبی ها، برید کنار دریا بینید(binid) رنگ سرخ را.. چه آسمان چه دریا.. گویای این حقیقت پرسپولیس هست برتر....
یادش بخیر داداش (علی همرائیان) چه ذوقی داشتم قدیما موقع سرودن این شعر... :d

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تنگ غروب آبی ها، برید کنار دریا بینید(binid) رنگ سرخ را.. چه آسمان چه دریا.. گویای این حقیقت پرسپولیس هست برتر....
یادش بخیر داداش (علی همرائیان) چه ذوقی داشتم قدیما موقع گفتن این شعر... :d

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیزم ، اگه ناراحت شدی ببخشید ، میخوای دیگه جواب پستهاتو ندم ؟؟ من کجا کوبیدمت آخه ؟؟
منو ناراحتی؟!!!! ... نه آخه هیچ وقت نیستی تا من پیا میدم میای البته خوشحال میشم ....... ببین همون آفسایده رو یادته؟ اگه اون گل میشد باخته بودید یا پنالتیه ... اون نکونام هم همه گفتم پنالتی بوده .....

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو ناراحتی؟!!!! ... نه آخه هیچ وقت نیستی تا من پیا میدم میای البته خوشحال میشم ....... ببین همون آفسایده رو یادته؟ اگه اون گل میشد باخته بودید یا پنالتیه ... اون نکونام هم همه گفتم پنالتی بوده .....

خوب جواب شما رو میدم بذار رو حساب احترام گذاشتن به خودت و پستهات
آره اون بازی آفساید نبود ، اما تو اون صحنه هم که اصلا رضایی قبل اینکه برسه به محمد محمدی سر خورده بود و داشت میافتاد ، اگرم پنالتی بود مربوط میشد به لحظه ای که از حنیف عمران زاده رد و شد و اونم یکم شارژش کرد و رضایی قبل اینکه برسه به محمدی داشت میافتاد و تعادل نداشت، و همون صحنه برخوردش با حنیف هم جای بحث داشت ، بعضیا گفتن پنالتی ، بعضیا گفتن نه
در مورد اون صحنه هم باشه قبول ، رو بنگر پنالتی شد ، اما عین همین صحنه رو جلال حسینی رو پژمان منتظری داشت که یقشو گرفته بود و دستشم دور گردنش بودو میکشید ، پس اینم پنالتیه دیگه ، هان ؟

dzzv_13

مدیر تالار

بابا همیشه بعد از دربی گیر میدادین به داوری .. الان بازی شروع نشده گیر دادین ..
واویلا .. واویلاااااا :confused::D

ما هم از داوری خوردیم ..
کلا هیچ تیمی توی دنیا از داوری نیست که نخورده باشه
ولی پرسپولیس دیگه تهشههههههه .. :D
======
کامران فقط بخون :
کلا خون قرمزا با داوری مشکل داره ..
نمونش سالن رفتن خودمون ..
دوتا از قرمزا آخر بازی بد گیر دادن که امیرحسین تو توی داوری خیلی ضعیفی ..
من هم گذاشتم حرفاشون تموم شد
و گفتم شرمنده من اصلا اون بازی داور نبودم ..
قیافه اونا :surprised:
قیافه من :D

ولی کامران یکیشون ته شوته .. باد توپش بگیر به کسی پرت میشه :redface::D

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استقلالی های دوست داشتنی !:

آماده اید واسه یه باخت تُپُل به پرسپولیس زلزله :)
.
.
.
.
.
هواشناسی اعلام کرده فردا از ساعت 3:00 تا 4:45 قراره یه زلزله 6 ریشتری تو ورزشگاه آزادی بیاد ! :))))))))

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استقلالی های دوست داشتنی !:

آماده اید واسه یه باخت تُپُل به پرسپولیس زلزله :)
.
.
.
.
.
هواشناسی اعلام کرده فردا از ساعت 3:00 تا 4:45 قراره یه زلزله 6 ریشتری تو ورزشگاه آزادی بیاد ! :))))))))
خداییش نامردی اگه پرسپولیس نبرد، تا یه هفته بیای باشگاه ...

بالا